Jump to content

The «Ultimate» File Sharing thread


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φίλε δεν στο λέω αλλά το πακέτο photoshop cs2 με illustrator cs2 είναι μόλις 350mb!!!! :p

στο λέω επίσεις ότι μπορείς να το κατεβάσεις με trial mode απο το επίσημο site :p

με τέλεια ταχύτητα...

και με 3kb να κατέβαζες θα σε πάρει μέρα να κατεβάσεις ένα cd...(όταν το κατέβασα απο shareaza με πήρε 3ώρες μόνο αλλά με 38kb...[21ιουνίου περίπου,όταν πρωτοβγήκε δηλαδή])

για torrents

δοκιμάστε

w*w.torrentz.com

w*w.bitenova.org

w*w.thepiratebay.org

 

όσο για torrent client δοκιμάστε bitspirit :)

that's my combination...

 

ε καλλά το πακετάκι δεν είχε μόνο το photoshop...είχε πολλά πράμματα της adobe...και full εεε :D :D

Link to comment
Share on other sites

ε καλλά το πακετάκι δεν είχε μόνο το photoshop...είχε πολλά πράμματα της adobe...και full εεε :D :D

προσωπικά τα άλλα πράγματα δεν με ενδιαφέρουν.

δυστυχώς στο πιο γνωστο ελληνάδικο torrents έχασα το account και θέλω να μπω απεγνωσμένα...

αν είναι κανείς Moderator εκεί??η κανείς hacker :p

όποιος έχει προσκλήσεις απο γνωστά torrentadika ελληνικά και μη είναι ευσπρώδεκτες (essaloniki@yahoo.com)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Προσπαθώ να μπω στο Hub του Άγγελου και μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

A socket operation was attempted to an unreachable host.

Τι πρέπει να κάνω? Μπαίνω αναγκαστικά με passive γιατί είμαι σε εστία και δε μπορώ να πειράξω router κλπ. Το θέμα είναι ότι την προηγούμενη βδομάδα έμπαινα κανονικά!

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Με bannaran και μένα από το Angelos0 λόγω "spam σε άλλα hubs"... Τι να πει κανείς... :p

 

Έχει μείνει κανένας user στο hub?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα θα μου πει κανείς τι στο καλό παίζει????

αν ξέραμε ρε συ θα σε απαντούσαμε.εγώ πάντως δεν ξέρω.

δοκίμασε σε άλλα hub και πες μας

Link to comment
Share on other sites

αν ξέραμε ρε συ θα σε απαντούσαμε.εγώ πάντως δεν ξέρω.

δοκίμασε σε άλλα hub και πες μας

Σε άλλα μια χαρά μπαίνω γκαρντάση.. Στο angel0s και στο Dark έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα μια χαρά μπαίνω γκαρντάση.. Στο angel0s και στο Dark έχω πρόβλημα.

κάτι γίνεται με ip adress.

κάτι τέτοιο είχε ακουστεί με έναν στο angelos0 που δεν μπορούσε να μπει αλλού.

φίλε για visit το site http://www.angelos0.com

μπορεί να γίνει tpt εκεί...

Link to comment
Share on other sites

πάει θα με τρελάνει σήμερα το eMule.... κατεβάζει με 0.2 και ανεβάζει με 6,0 και εντομεταξύ μου λέει ότι έχει κατεβάσει 777 mb :blink: κάτι που αποκλείετε... καλλά τι γίνετε? το αρχείο είναι 3,99GB...τη να κάνω? μου φαίνετε ότι κάτι δεν πάει καλά...:(
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω κατεβασα το dc++ και μου λεει συνεχεια no slots available και μου εχει σπασει τα νευρα μημπως πρεπει να κανω καμια ρυθμιση ?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω κατεβασα το dc++ και μου λεει συνεχεια no slots available και μου εχει σπασει τα νευρα μημπως πρεπει να κανω καμια ρυθμιση ?

 

Οχι απλα τυχαινεις σε χρηστες που δεν εχουν ελευθερα slots για να μπορεις να κατεβασεις.

Δοκιμασε σε αλλους.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω κατεβασα το dc++ και μου λεει συνεχεια no slots available και μου εχει σπασει τα νευρα μημπως πρεπει να κανω καμια ρυθμιση ?

Aν περιμένεις από DC φέξε μου και γλίστρησε... Έχουμε πει, κατέβασε το RevConnect. Είναι το ίδιο με ορισμένες βελτιώσεις. Υποστηρίζει κατέβασμα του ίδιου αρχείου από πολλούς χρήστες και αυτόματη αναζήτησή του συνεχώς. ;)

Link to comment
Share on other sites

πάει θα με τρελάνει σήμερα το eMule.... κατεβάζει με 0.2 και ανεβάζει με 6,0 και εντομεταξύ μου λέει ότι έχει κατεβάσει 777 mb :blink: κάτι που αποκλείετε... καλλά τι γίνετε? το αρχείο είναι 3,99GB...τη να κάνω? μου φαίνετε ότι κάτι δεν πάει καλά...:([/quote

 

Αν έχει δυο κόκκινα θαυμαστικά στην αρχή σταμάτησέ το και ξαναψάξε απ την αρχή. Την πάτησα και εγώ κάποτε και αφού τελείωσε δεν είχε κατέβει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

<-O_Arxhgos-> You've been disconnected because the negotiation between your client and the hub took too long

 

 

ti kanw lathos?

Εσύ από μέρους σου τιποτα... Απλα το ping σου είναι μεγάλο..

 

Κατα πάσα πιθανότητα οφείλετε στον ΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στο dc++ οταν κατεβαζουμε κατι και μετα θελουμε να το ακυρωσουμε πως το κανουμε δεν βλεπω καμια επιλογη υπαρχει τροπος ?
Link to comment
Share on other sites

<-O_Arxhgos-> You've been disconnected because the negotiation between your client and the hub took too long

 

 

ti kanw lathos?

Εγώ θα το πω διαφορετικά. Αν έχεις βάλει το upload σου στο Νετλιμιτερ κάτω από 2-3Κ, τότε σου βγάζει αυτό. Στο 10 να το έχετε για να λειτουργεί με full down speed.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στο dc++ οταν κατεβαζουμε κατι και μετα θελουμε να το ακυρωσουμε πως το κανουμε δεν βλεπω καμια επιλογη υπαρχει τροπος ?

Πηγαίνεις στο Download Queue (6ο εικονίδιο από αριστερά), δεξί κλικ στο αρχείο, και Remove. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το πω διαφορετικά. Αν έχεις βάλει το upload σου στο Νετλιμιτερ κάτω από 2-3Κ, τότε σου βγάζει αυτό. Στο 10 να το έχετε για να λειτουργεί με full down speed.

Ή απλά ανοίξτε το netlimiter αφού κανετε join στο hub. :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι.Μετα απο 4-5 μερες που ημουν ΟΚ με τον μTorrent,εχω ενα προβλημα.Ενα ολα δειχνουν ΟΚ,μετα απο καποιες ωρες,οι ταχυτητες πεφτουν δραματικα και οταν κανω test port,μου βγαζει οτι ειναι κλειστη,ενω πριν μου εβγαζε ΟΚ.Αν κανω restart,ειναι ολα ΟΚ παλι(μιλαω παντα για την ιδια port).Μοντεμ εχω το 840 της Σαζεμ.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι.Μετα απο 4-5 μερες που ημουν ΟΚ με τον μTorrent,εχω ενα προβλημα.Ενα ολα δειχνουν ΟΚ,μετα απο καποιες ωρες,οι ταχυτητες πεφτουν δραματικα και οταν κανω test port,μου βγαζει οτι ειναι κλειστη,ενω πριν μου εβγαζε ΟΚ.Αν κανω restart,ειναι ολα ΟΚ παλι(μιλαω παντα για την ιδια port).Μοντεμ εχω το 840 της Σαζεμ.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει?

Προφανώς το μόντεμ σου δε κρατάει τις ρυθμίσεις. Restart εννοείς κάνεις το pc ή το μόντεμ; Τσέκαρε εσωτερική ΙΡ στο μόντεμ και τις συνδέσεις μου απο Πίνακα Ελέγχου αν είσαι συνδεδεμένος με ethernet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...