Jump to content

Xperia Μini st15i / Xperia Mini Pro sk17i κ.α. : One Click Root


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, καλησπέρα! Μόλις επιχείρησα να κάνω κι εγώ root το καινούργιο μου SE Live Walkman.

Ακολούθησα τα βήματα, ξεκινάει κανονικά τη διαδικασία, όμως στο τέλος μου γράφει ότι "οι εφαρμογές δεν εγκαταστάθηκαν"(που υπάρχουν μες στο φάκελο, superuser κ.τ.λ. ). Και μετά κάνει κανονικά επανεκκίνηση...

Τι δεν κάνω σωστά;;

Να σημειώσω ότι όταν κατέβασα το φάκελο το ESET μου τον έβαλε σε καραντίνα και έπειτα από τον ESET πάτησα Restore στο φάκελο για να μπορώ να τον ανοίξω. Παίζει να φταίει αυτό;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 421
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, καλησπέρα! Μόλις επιχείρησα να κάνω κι εγώ root το καινούργιο μου SE Live Walkman.

Ακολούθησα τα βήματα, ξεκινάει κανονικά τη διαδικασία, όμως στο τέλος μου γράφει ότι "οι εφαρμογές δεν εγκαταστάθηκαν"(που υπάρχουν μες στο φάκελο, superuser κ.τ.λ. ). Και μετά κάνει κανονικά επανεκκίνηση...

Τι δεν κάνω σωστά;;

Να σημειώσω ότι όταν κατέβασα το φάκελο το ESET μου τον έβαλε σε καραντίνα και έπειτα από τον ESET πάτησα Restore στο φάκελο για να μπορώ να τον ανοίξω. Παίζει να φταίει αυτό;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)

 

Πιθανόν να φταίει αυτό, κλείσε το antivirus, κατέβασε και εγκατέστησε ξανά το superoneclick, τρέξτο να κάνεις δουλειά και μετά ενεργοποίησε ξανά το antivirus, εγώ έτσι κάνω πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κατεβάσει το προγραματάκι, έχω ενεργοποιήσει άγνωστες πηγες και εντοπισμό σφαλμάτων. Συνδέω το κινητό με καλώδιο usb, τρέχω το πρόγραμμα και δεν μου γίνεται root. Λογικά φταίει η έκδοση ...0.69 και ήθελα να ρωτήσω τί μπορώ να κάνω, πχ πως να βαλω την .0.62, έτσι ώστε να δουλέψει. Ευχαριστώ προκαταβολικά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κατεβάσει το προγραματάκι, έχω ενεργοποιήσει άγνωστες πηγες και εντοπισμό σφαλμάτων. Συνδέω το κινητό με καλώδιο usb, τρέχω το πρόγραμμα και δεν μου γίνεται root. Λογικά φταίει η έκδοση ...0.69 και ήθελα να ρωτήσω τί μπορώ να κάνω, πχ πως να βαλω την .0.62, έτσι ώστε να δουλέψει. Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Μοντέλο κινητού;

Σιγουρα φταίει η έκδοση.είχαμε την ίδια κουβέντα στα προηγούμενα ποστ...

Στην υπογραφή μου θα βρεις χρήσιμες λεπτομερειες

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την γρηγορη απάντηση. Δοκιμασα την εκδοση 4.0.4 , την περασα απο sony update center, και επελεξα να σβήσει τα πάντα. ΤΟ κινητο το ενιωθα να πηγαίνει αρκετα πιο αργα αναμεσα στις αρχικες οθονες, και σιγουρα στο video 720p πρεπει να έχανε frames. νομιζω τελικά οτι είναι προσωπικό θεμα του καθενώς αν του αρκεί η ταχυτητα στην εκδοση 4, αλλα εγς θα συμφωνήσω με όσους λένε οτι μάλλον είναι πολύ βαριά για αυτο το κινητό.

 

Μετα απο αυτό ξαναπέρασα παντα ακολουθόντας τις οδηγίες την 2.3.4 ο.42 για να μπορώ να κάνω root. Όλα πήγαν οκ, πλην του Root. Πραγματικά θα ήθελα λίγη βοήθεια στο θέμα γιατι νομίζω έχω κάνει τα πάντα σωστά και παρόλα αυτά αρνείται να γίνει Root.

 

Παιδια κάνω edit, μαλλον το root πετυχε. Αυτο που έκανα ηταν να απενεργοποιήσω το antivirus eset nod, και να ξανακατεβάσω το αρχειο. Αυτή τη φορά δουλεψε. Δεν ξερω αν έφταιγε αυτό ή ειναι κάτι άλλο αλλα είπα να το αναφέρω ωστε οσοι δεν μπορουν να κανουν root Να δοκιμάσουν να απενεργοποιησουν το antivirus προγραμμα που έχουν.

 

Επίσης μιας και είμαι στην 0.42 μου βρίσκει update για την 0.62 και ήθελα να ρωτήσω 2 πραγματα. Θα χαθεί το root? και 2) εαν είναι σαν να γίνεται format και πάλι όλα απο την αρχη.

Edited by summit1_1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την γρηγορη απάντηση. Δοκιμασα την εκδοση 4.0.4 , την περασα απο sony update center, και επελεξα να σβήσει τα πάντα. ΤΟ κινητο το ενιωθα να πηγαίνει αρκετα πιο αργα αναμεσα στις αρχικες οθονες, και σιγουρα στο video 720p πρεπει να έχανε frames. νομιζω τελικά οτι είναι προσωπικό θεμα του καθενώς αν του αρκεί η ταχυτητα στην εκδοση 4, αλλα εγς θα συμφωνήσω με όσους λένε οτι μάλλον είναι πολύ βαριά για αυτο το κινητό.

 

Μετα απο αυτό ξαναπέρασα παντα ακολουθόντας τις οδηγίες την 2.3.4 ο.42 για να μπορώ να κάνω root. Όλα πήγαν οκ, πλην του Root. Πραγματικά θα ήθελα λίγη βοήθεια στο θέμα γιατι νομίζω έχω κάνει τα πάντα σωστά και παρόλα αυτά αρνείται να γίνει Root.

 

Παιδια κάνω edit, μαλλον το root πετυχε. Αυτο που έκανα ηταν να απενεργοποιήσω το antivirus eset nod, και να ξανακατεβάσω το αρχειο. Αυτή τη φορά δουλεψε. Δεν ξερω αν έφταιγε αυτό ή ειναι κάτι άλλο αλλα είπα να το αναφέρω ωστε οσοι δεν μπορουν να κανουν root Να δοκιμάσουν να απενεργοποιησουν το antivirus προγραμμα που έχουν.

 

Επίσης μιας και είμαι στην 0.42 μου βρίσκει update για την 0.62 και ήθελα να ρωτήσω 2 πραγματα. Θα χαθεί το root? και 2) εαν είναι σαν να γίνεται format και πάλι όλα απο την αρχη.

 

Με πολυ καθυστέρηση σου απαντώ.

Εγώ έβαλα τη 0.42 κ αμέσως τη 0.62 κ έχω root.

Αν έχεις πειράξει το οτιδήποτε,έσβησες μαμά εφαρμογές καλύτερα μη το ρισκάρεις!εγω με 0.62 δεν είδα κατι άλλο

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Με πολυ καθυστέρηση σου απαντώ.

Εγώ έβαλα τη 0.42 κ αμέσως τη 0.62 κ έχω root.

Αν έχεις πειράξει το οτιδήποτε,έσβησες μαμά εφαρμογές καλύτερα μη το ρισκάρεις!εγω με 0.62 δεν είδα κατι άλλο

1)Ηλία πως την πέρασες την .62; Μέσα απο το κινητό απ'ευθείας με wi-fi σ΄σύνδεση ή μέσω pc companion;

2)Aφού πέρασες την 0.62 τα ονόματα στις επαφές , σου δίνει την δυνατότητα να τα βάλεις με σειρά αλφαβητική με βάση το επίθετο γιατί στην 0.42 μόνο βάση ονόματος γινόταν?

3)Στις επαφές πάλι όταν ψάχνεις μία επαφή με το αρχικό γράμμα με την μπάρα που βγαίνει στα δεξιά υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες???

Link to comment
Share on other sites

1)Ηλία πως την πέρασες την .62; Μέσα απο το κινητό απ'ευθείας με wi-fi σ΄σύνδεση ή μέσω pc companion;

 

 

Φίλε μου για να μείνεις ρουτ κάνε την αναβάθμιση σε 0.62 ΟΤΑ, δηλαδή μέσω wifi, δες και εδώ που συζητιούνται οι ρομ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4246356#post4246356

και θα έλεγα να την κάνεις άμεσα γιατί φαντάζομαι οτι μόλις βγει η νέα 4, η .62 δεν θα είναι διαθέσιμη για ΟΤΑ update... αν και σιγά τα λάχανα, οι 0.42 με την 0.62 δεν έχουν σημαντικές διαφορές, αν είσια ΟΚ με την 0.42 μείνε εκεί!

 

για τα άλλα που ρωτάς δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί δεν έχω το κινητό μαζί μου.... θα το έχω την άλλη εβδομάδα.

Edited by PP6210
Link to comment
Share on other sites

1)Ηλία πως την πέρασες την .62; Μέσα απο το κινητό απ'ευθείας με wi-fi σ΄σύνδεση ή μέσω pc companion;

2)Aφού πέρασες την 0.62 τα ονόματα στις επαφές , σου δίνει την δυνατότητα να τα βάλεις με σειρά αλφαβητική με βάση το επίθετο γιατί στην 0.42 μόνο βάση ονόματος γινόταν?

3)Στις επαφές πάλι όταν ψάχνεις μία επαφή με το αρχικό γράμμα με την μπάρα που βγαίνει στα δεξιά υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες???

 

Οτι είπε ο φιλος μας ισχύει.

2.δε μου δίνει δυνατότητα

3.υποστηρίζει!

Edited by iliasx8

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..έχω την έκδοση 0.62 και θέλω να κάνω root..τι πρέπει να κάνω για να επιστρέψω στην 0.42 κ να κανω το root? υπαρχει καποιος οδηγος?εχω βρει αυτον τον οδηγο αλλα δεν ξερω αν ειναι ο καταληλλος http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=327513
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..έχω την έκδοση 0.62 και θέλω να κάνω root..τι πρέπει να κάνω για να επιστρέψω στην 0.42 κ να κανω το root? υπαρχει καποιος οδηγος?εχω βρει αυτον τον οδηγο αλλα δεν ξερω αν ειναι ο καταληλλος http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=327513

 

δες λίγο 2 μηνύματα πίσω και πήγαινε στο λινκ που παραθέτω.... εγώ προτείνω την μέθοδο wotanserver με κόστος 2 ευρώ γιατί δεν βρήκα κάποια "καλή" 0.42 Ελληνική για το δωρεάν flashtool.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..έχω την έκδοση 0.62 και θέλω να κάνω root..τι πρέπει να κάνω για να επιστρέψω στην 0.42 κ να κανω το root? υπαρχει καποιος οδηγος?εχω βρει αυτον τον οδηγο αλλα δεν ξερω αν ειναι ο καταληλλος http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=327513

 

Τι κινητό έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή είναι πολύ μπέρδεμα...υπάρχει ένας οδηγός που να λέει βήμα προς βήμα πως να κάν root ενα xperia mini pro με ics (4.0.4)?Σκοπός ήταν να μπεί η jelly bean,αλλά μάλλον δεν έχει βγεί,οπότε να μπεί το καθαρό kernel ics..Ευχαριστώ πολύ όποιον ασχοληθεί! Edited by orfeas92

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ-> Sony Xperia 1 V

Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή είναι πολύ μπέρδεμα...υπάρχει ένας οδηγός που να λέει βήμα προς βήμα πως να κάν root ενα xperia mini pro με ics (4.0.4)?Σκοπός ήταν να μπεί η jelly bean,αλλά μάλλον δεν έχει βγεί,οπότε να μπεί το καθαρό kernel ics..Ευχαριστώ πολύ όποιον ασχοληθεί!

 

ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1701357

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
επειδη εχω μπερδευτει λιγο μια βοηθεια : εχω το ray με εκδοση 4,0,2,α,0,69. μπορω να το ρουταρω??????????(αν ναι οδηγιες????)

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγος δεν ειναι καθολου ελλιπεστατος και δεν ειναι τιποτα στη τυχη.

Ο οδηγος φτιαχτηκε τον Νοεμβριο του 2011 και τοτε η εκδοση 4.0.2.Α.0.62 ηταν η τελευταια και δεν ηταν εφικτο να γινει root.

Πιο απλο δεν γινεται,τι πανω εκδοση και κατω. Τοσοι εκαναν ροοτ χωρις κανενα προβλημα.

Επισης κρινεις το αρθρο εσυ και ενας αλλος φιλος χωρις να το εχετε διαβασει καν οσο χρειαζεται, με αποτελεσμα να σας διορθωνουν αλλοι...;)

Η διαδικασια οντως ειναι παρα πολυ απλη, οχι ομως για εμας με την 0.62.:p Στο κατω-κατω σε καλο βγηκε ολο αυτο γιατι διορθωθηκαν οι οδηγιες που ηταν απο το 2011.;)

Είναι άτομα που δεν κατανοούν εύκολα την τεχνολογία.

Και οταν ερχεσαι απο αλλο λογισμικο ειναι λογικο να τα βλεπεις ολα κινεζικα. Γιαυτο ακομα και ενα "και" μπορει να δημιουργησει προβλημα στο να εκτελεσεις σωστα τις οδηγιες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμενα παντως (κλασικα) σε HUAWEI U8650 εκανε σε ολα τα βηματα fail/unable/fail/unable κλπ κλπ............αυτα ειναι. :D

Οποιοδηποτε οδηγο και να εχω δοκιμασει στο συγκεκριμενο κινητο κανει fail .... Δεν περιμενα να ειναι..ΤΟΣΟ δυσκολο!

Edited by _Vatanen_
---VW Beetle 1303LS---
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ρε φίλος...αφού ο οδηγός είναι για συγκεκριμένα κινητά της Xperia σειράς της Sony Ericsson. Δεν είναι για το HUAWEI U8650. Αν θες να ρουτάρεις αυτό το συγκεκριμένο κινητό πάνε εδώ -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=309579 και συγκεκριμένα για στο post #46 κάποιος λέει την διαδικασία.Διάβασε εκεί.Εδώ είσαι σε λάθος thread.
Link to comment
Share on other sites

Χωρις παρεξηγηση .. φιλος, ο τιτλος του thread Που μιλαμε αυτη την στιγμη : Xperia Μini st15i / Xperia Mini Pro sk17i κ.α.

 

Μηπως να δεις την λιστα των συσκευων στο πρωτο ποστ για να δεις οτι εκτος των Xperia......Samsung.....κλπ κλπ κλπ υπαρχει και ενα HUAWEI μεσα ?

 

Τελος, ευχαριστω για την βοηθεια αλλα, αν και εχω ακολουθησει τα βηματα πιστα ΚΑΙ σε αυτον τον οδηγο, παλι εχω την αποτυχια με το μερος μου! yeah.

---VW Beetle 1303LS---
Link to comment
Share on other sites

Χωρις παρεξηγηση .. φιλος, ο τιτλος του thread Που μιλαμε αυτη την στιγμη : Xperia Μini st15i / Xperia Mini Pro sk17i κ.α.

 

Μηπως να δεις την λιστα των συσκευων στο πρωτο ποστ για να δεις οτι εκτος των Xperia......Samsung.....κλπ κλπ κλπ υπαρχει και ενα HUAWEI μεσα ?

 

Τελος, ευχαριστω για την βοηθεια αλλα, αν και εχω ακολουθησει τα βηματα πιστα ΚΑΙ σε αυτον τον οδηγο, παλι εχω την αποτυχια με το μερος μου! yeah.

Υπαρχει το ideos x5 το οποιο δεν θυμαμαι σε ποια εκδοση ηταν οταν εκανε root, το ideos x5 αναλογα με την εκδοση υπαρχει διαφορετικος τροπος για root.

Για να ''τρεξεις'' το αρχειο και να κανεις root πρεπει να απενεργοποιησεις τo antivirius στο pc σου.

 

Edit αντιγραφη απο το επισημο θεμα για το ideos x5 απο τον dancer_69.

Root ανάλογα με το ποιά επίσημη ρομ έχει η συσκευή. Αν έχει τη froyo με το z4root, αν έχει τη gingerbread με τα superOneClick Root ή Doomlord root, αν τώρα έχει την τελευταία επίσημη gingerbread B528 υπάρχει ένας διαφορετικός τρόπος μιας και οι άλλοι δε λειτουργούν

Εσυ εχεις το u8650.

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Χωρις παρεξηγηση .. φιλος, ο τιτλος του thread Που μιλαμε αυτη την στιγμη : Xperia Μini st15i / Xperia Mini Pro sk17i κ.α.

 

Μηπως να δεις την λιστα των συσκευων στο πρωτο ποστ για να δεις οτι εκτος των Xperia......Samsung.....κλπ κλπ κλπ υπαρχει και ενα HUAWEI μεσα ?

 

Τελος, ευχαριστω για την βοηθεια αλλα, αν και εχω ακολουθησει τα βηματα πιστα ΚΑΙ σε αυτον τον οδηγο, παλι εχω την αποτυχια με το μερος μου! yeah.

 

Ναι έχεις δίκιο που λέει και άλλες συσκευές αλλά την δικιά σου και πάλι δεν την έχει....άρα γιατί προσπαθείς??Μπορεί να χαλάσεις το κινητό σου...Προσπάθησες σε αυτό το thread που σου έστειλα? Ίσως έχεις θέμα με τους drivers στο pc?Αν μπορείς προσπάθησέ το σε άλλο υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο που λέει και άλλες συσκευές αλλά την δικιά σου και πάλι δεν την έχει....άρα γιατί προσπαθείς??Μπορεί να χαλάσεις το κινητό σου...Προσπάθησες σε αυτό το thread που σου έστειλα? Ίσως έχεις θέμα με τους drivers στο pc?Αν μπορείς προσπάθησέ το σε άλλο υπολογιστή.

 

Καλα ετσι ... "υπολογιστες" ποτε δεν θα βγαλω ακρη. απο τον οδηγο που μου εστειλες ειχα προσπαθησει μερικες εβδομαδες πριν τα βηματα (αφου τα διαχωριζει) για 32μπιτο λειτουργικο συστημα αλλα εφαγα το fail. Και παλι.

 

Χθες λεω ... και δεν κανεις τα βηματα του 64μπιτου ? Και voila! Ειναι rooted πλεον. Εκανα και επανεκιννησεις, αφαιρεσα και κατι εφαρμογες. Ολα ωραία και καλα! Τωρα θα αρχισω να μαθαινω!!

 

Καποιος καμια απαντηση στο παραπανω ? Γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο και συνεχιζει.

 

Ερωτησης : διαθεσιμα MB στον explorer του κινητου πριν το κανω root και πριν αφαιρεσω τις "μαμα" εφαρμογες.. 17ΜΒ.

Αφου εγινε root το κινητο και αφαιρεσα καποιες απο τις "μαμα" εφαρμογες...Διαθεσιμα ΜΒ σε εφαρμογη root explorer 38MB αλλα στον explorer του κινητου...παλι 17! πως γινεται αυτο ???

 

Καμια απαντηση στο παραπανω υπαρχει περιπτωση να εχει κανεις ? Γιατι συνεχιζει και παραμενει το ιδιο!

Edited by _Vatanen_
---VW Beetle 1303LS---
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω rootάρει το neo v και ακολουθώ τον οδηγό για την υποστήριξη 160 χαρακτήρων για sms.

 

Ακολουθώντας το path data/data/com.sonyericsson.conversations/shared_prefs δεν υπάρχει φάκελος shared_prefs.

Υπάρχει καμιά λύση?

Link to comment
Share on other sites

Έχω rootάρει το neo v και ακολουθώ τον οδηγό για την υποστήριξη 160 χαρακτήρων για sms.

 

Ακολουθώντας το path data/data/com.sonyericsson.conversations/shared_prefs δεν υπάρχει φάκελος shared_prefs.

Υπάρχει καμιά λύση?

??? Πως γίνεται αυτό ρε φίλος???Μήπως έκανες κάποιο λάθος? Τι χρησιμοποιείς για file browser?? Προσπάθησε να το κάνεις με το root explorer.Κάποιες εφαρμογές κάποιες φορές δεν είναι και πολύ ''σόι''.

Edited by soulfunkdjx
Link to comment
Share on other sites

??? Πως γίνεται αυτό ρε φίλος???Μήπως έκανες κάποιο λάθος? Τι χρησιμοποιείς για file browser?? Προσπάθησε να το κάνεις με το root explorer.Κάποιες εφαρμογές κάποιες φορές δεν είναι και πολύ ''σόι''.

Κατέβασε από εδώ την full έκδοση και όχι από το play store την free.

Ορίστε το link και πες μας τι έγινε....

http://www.mediafire.com/?jxsu5ad7w6bnk9e

 

Toν root explorer χρησιμοποίησα. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...