Jump to content

E-Shops και Ηλεκτρονικές Αγορές


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πάντως δεν βλέπω δυνατότητα online αγοράς. Υπάρχει λέτε περίπτωση να κάνουν αυτοί εταιρικές συνδέσεις εκεί παίρνοντας τα κινητά σε τόσο χαμηλές τιμές?

Από την άλλη λένε ότι είναι unlocked, no operator logo, etc. Τι να πω....

Οι τιμές πάντως είναι δέλεαρ...

Link to comment
Share on other sites

me paypal nomizo oti mporis na paris piso ta lefta sou ama sou kani provlima o politis....GIATI DEN TO DOKIMAZETE ME PAY PAL?

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να κανουμε μια παραγγελια ολοι μαζι κ να δοκιμασουμε...

ειναι τσαμπα τα κινητα.εχω παθει την πλακα μου.

κατι πρεπει να κανουμε..!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει χοντροειδέστατη απάτη με το promobileshop.

Στο site advisor της mcafee μπήκα για να δω από ποια χώρα είναι και να ακούσω καμιά γνώμη ή να δω ποσο κόσμο μαζεύει, και όταν κάνω το search με το συγκεκριμένο domain δεν βρίσκει τπτ.!! ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ενώ υπάρχει!!

 

Και επίσης στο site εκείνα τα verisign, kai hackersafe δεν πατιούνται!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

είπαμε ΜΑΚΡΥΑ...εκτός εάν θέλετε να ελαφρώσετε την τσέπη σας.

μετά όμως μην παραπονιέστε εδώ μέσα...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να κανουμε μια παραγγελια ολοι μαζι κ να δοκιμασουμε...

ειναι τσαμπα τα κινητα.εχω παθει την πλακα μου.

κατι πρεπει να κανουμε..!

 

λυπαμαι που το λεω αλλα αυτο δεν ειναι καθολου λογικο!!!και αν χασει ο καθενας μας απο 200ευρω τι θα κανουμε!!!

αν μπορουσα να πληρωσω με τη παραλαβη της παραγγελιας μου τωρα δε θα το συζητουσαμε...:cool:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το Megamarket το ξέρετε;; Μπορώ να το εμπιστευτώ;; :confused:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το Megamarket το ξέρετε;; Μπορώ να το εμπιστευτώ;; :confused:

κατά πάσα πιθανότητα θα πάω μέσα στη βδομάδα να πάρω ένα ποντίκι από εκεί, άρα κάνε λίγο υπομονή και θα μάθεις:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

κατά πάσα πιθανότητα θα πάω μέσα στη βδομάδα να πάρω ένα ποντίκι από εκεί, άρα κάνε λίγο υπομονή και θα μάθεις:D

Δε ρωτάς αν υπάρχει διαθέσιμη και η ATI X1900GT που με ενδιαφέρει και δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να απαντήσουν στο e-mail που τους έστειλα;;

 

:p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το Megamarket το ξέρετε;; Μπορώ να το εμπιστευτώ;; :confused:

 

Είμαι παλιός στις ηλεκτρονικές αγορές και έχω ψωνίσει από πάρα πολλά καταστήματα εσωτερικού και εξωτερικού αλλά προχθές που χρειάστηκα κάτι και το βρήκα μόνο στο megamarket η εξυπηρέτηση ήταν η ταχύτερη που συνάντησα ποτέ. Το παρήγγειλα 10:30 το πρωί της Πεμπτης και την Παρασκευή το πρωϊ το παρέλαβα στην επαρχία. Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

aste paidia MOUFA ine....den to empistevome

 

Έγραψα και πριν αλλά το μήνυμα μου δεν ανέβηκε, οπότε ζητώ συγγνώμη σε περίπτωση διπλής απάντησης. Η πρόταση μου είναι η εξής: οποίο ξέρει καλά αγγλικά, ας τους στείλει ένα mail να δούμε αν μπορούμε να πληρώσουμε με τη παραλαβή της παραγγελίας μας. Αν όχι, τότε το παρατάμε, αν ναι, τότε το ξανασυζητάμε... Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν κάποιοι στείλατε λεφτά στο http://www.promobileshop.com/

 

γιατί όποιος μπει τώρα, βλέπει το εξής

 

The website you have requested has been cancelled.

 

Μήπως ήταν 100% απάτη;

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Δεν ξέρω αν κάποιοι στείλατε λεφτά στο http://www.promobileshop.com/

 

γιατί όποιος μπει τώρα, βλέπει το εξής

 

The website you have requested has been cancelled.

 

Μήπως ήταν 100% απάτη;

 

Τότε το θέμα απλά λήγει εδώ... Απάτη λοιπόν... Ελπίζω να μην έκανε κανείς το λάθος να στείλει λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι ν' αγοράσω μια ψηφιακή από το Pixmania τώρα που είναι διαθέσιμο και για την Κύπρο. Έχει κανείς να πει τίποτα γι' αυτό το shop, είτε καλό είτε κακό;
Link to comment
Share on other sites

Είμαι παλιός στις ηλεκτρονικές αγορές και έχω ψωνίσει από πάρα πολλά καταστήματα εσωτερικού και εξωτερικού αλλά προχθές που χρειάστηκα κάτι και το βρήκα μόνο στο megamarket η εξυπηρέτηση ήταν η ταχύτερη που συνάντησα ποτέ. Το παρήγγειλα 10:30 το πρωί της Πεμπτης και την Παρασκευή το πρωϊ το παρέλαβα στην επαρχία. Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Thanks για τις πληροφορίες, αλλά τελικά δεν την έχει την κάρτα που με ενδιαφέρει :( Πήρα σήμερα και ρώτησα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι ν' αγοράσω μια ψηφιακή από το Pixmania τώρα που είναι διαθέσιμο και για την Κύπρο. Έχει κανείς να πει τίποτα γι' αυτό το shop, είτε καλό είτε κακό;

 

Μια αγορά έχω κάνει και ήταν πολύ εξυπηρετικοί. Και οι τιμές στα προϊόντα που πήρα ήταν οι φθηνότερες σε σύγκριση με άλλα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα laptop από το http://www.play247.gr . Βασικά θα ήθέλα να ρωτήσω όποιον γνωρίζει ή έχει σχετική εμπειρία με το παραπάνω eshop: άν είναι αξιόπιστο σαν e-shop και αν τα προίοντα που θα πάρεις είναι σε καλή κατάσταση .Ξέρετε είναι η πρώτη μου φορά που θα κάνω αγορά από το Internet και δεν θέλω να μου κάνουν κανένα χουνέρι.Α και κάτι άλλο: Το http://www.play247.gr μπορούμε να το εντάξουμε στα πλέον διαδεδομένα και γνωστά e-shop της Ελλάδας ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

smallville for ever :cool: :cool: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Nαι ειναι πολυ καλο μαγαζι. Αγορασα για μια φιλη μου laptop κ ηταν πολυ εξυπηρετικοι και το στειλαν κ αμεσως. Θα ελεγα οτι ειναι πληρως αξιοπιστο
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...