Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το nokia drive εχει κυπριακους χαρτες;

 

κατεβάζεις τους χάρτες για όποια χώρα θέλεις. εγώ κατέβασα για την ώρα μόνο ελληνικούς. αλλά έχει όλες τις χώρες.

γενικά είναι πολύ καλοί οι χάρτες τις nokia.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ολα εχουν μεσα θηκη ή μονο τα ελληνικης αντιπροσωπίας?

Επισης πως θα καταλαβω εαν ειναι branded και αν το κανω debrand χανω εγγυηση?

ή μπορω να το ξανακανω branded

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

ολα εχουν μεσα θηκη ή μονο τα ελληνικης αντιπροσωπίας?

Επισης πως θα καταλαβω εαν ειναι branded και αν το κανω debrand χανω εγγυηση?

ή μπορω να το ξανακανω branded

 

Ολα έχουν θηκη. Εγω το πηρα απο Γερμανια. Ειναι branded. Οταν ξεκιναει μου δειχνει t-mobile. Αν εσενα δεν δειχνει τιποτα λογικα δεν ειναι αλλα και branded που ειναι το δικο μου δεν ειδα καποιο προβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

μόλις πήρα το Lumia 800. Προσπαθώ από το zune να το αναβαθμίσω από την έκδοση 7.10.8112.7 στην έκδοση 7.10.8773.98 (θέλω το tethering) αλλά αποτυγχάνει συνέχεια με error code 80004005. Επίσης δεν μπορεί να εγκαταστήσει τον ελληνικό χάρτη κολλάει στην εγκατάσταση κάπου στο 56%. Υπάρχει καμία λύση ή θα πρέπει να το στείλω για service;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχει καποιος/α να βαλει καμια φωτο που εχει τραβηξει?

 

ορίστε μία...

 

[ATTACH]27398[/ATTACH] [ATTACH]27399[/ATTACH]

Edited by konstantinosid
Link to comment
Share on other sites

Ωραια φωτογραφια και ωραια παραλια!!Να σε ρωτησω,στις βραδυνές ληψεις ειναι ικανοποιητικό το αποτέλεσμα?
Link to comment
Share on other sites

Ωραια φωτογραφια και ωραια παραλια!!Να σε ρωτησω,στις βραδυνές ληψεις ειναι ικανοποιητικό το αποτέλεσμα?

βραδινές χωρίς φλας όχι δεν βγαζει καλές. με το φλας μια χαρά για βραδινές. όχι όμως στις μακρυνές βραδινές. γενικά βγάζει ικανοποιητικές φωτογραφίες.

 

Σάρτη ,Χαλκιδική... και Αρμενιστή... είναι όνειρο...

Edited by konstantinosid
Link to comment
Share on other sites

Οκ σ'ευχαριστω!

 

εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος με τη συσκευή, στα 260-265-270 αξίζει... όταν την πήρα 259 πριν 10 μέρες δεν μπορούσα να βρω κάτι καλύτερο και ποιοτηκότερο σ αυτή την τιμή!

Link to comment
Share on other sites

το nokia drive εχει κυπριακους χαρτες;

 

Η Νοκια αφαιρεσε τους χαρτες της Κυπρου επειτα απο απαιτηση της Τουρκιας και γιατι δεν ηθελε να παρει θεση μεταξυ των δυο πλευρων.

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Ολα έχουν θηκη. Εγω το πηρα απο Γερμανια. Ειναι branded. Οταν ξεκιναει μου δειχνει t-mobile. Αν εσενα δεν δειχνει τιποτα λογικα δεν ειναι αλλα και branded που ειναι το δικο μου δεν ειδα καποιο προβλημα!!!

 

κι εγω που το πηρα μεταχειρισμενο απο ενα παιδι, ειναι της t-mobile αλλα δουλευει μια χαρα. δε πιστευω να υπαρχει καποιο θεμα

Edited by gleft
Link to comment
Share on other sites

πιαδια μια ερωτηση, προσπαθησα να συνδεθω στο wifi στη σχολη και δεν εμπαινε. μετα ψαχνοντας στο ιντερνετ ειδα οτι το 7.5 δεν εχει υποστηριξη για enterprise δικτυα. οταν με το καλο γινει το update θα διορθωθει αυτο, ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

πιαδια μια ερωτηση, προσπαθησα να συνδεθω στο wifi στη σχολη και δεν εμπαινε. μετα ψαχνοντας στο ιντερνετ ειδα οτι το 7.5 δεν εχει υποστηριξη για enterprise δικτυα. οταν με το καλο γινει το update θα διορθωθει αυτο, ξερει κανεις?

 

καλη ερωτηση..Χλωμό το βλέπω.Ηταν request αλλα δεν ξερουμε ακόμα αν θα περάσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Φωτογραφιες και ηχο κλησης,μεσω zune απ'οτι εχω δει μονο,μπορουμε να βαλουμε οτι θελουμε εμεις?Αν το εχω καταλαβει καλα ειναι μεχρι ενα οριο στα mb?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Φωτογραφιες και ηχο κλησης,μεσω zune απ'οτι εχω δει μονο,μπορουμε να βαλουμε οτι θελουμε εμεις?Αν το εχω καταλαβει καλα ειναι μεχρι ενα οριο στα mb?

 

Ηχο κλησης μπορεις να βαλεις και απο youtube μεσω διαφορων εφαρμογων που υπαρχουν στο market και επιλεγεις εσυ απο το βιντεο του youtube ποιο κομματι θες. Φωτο μπορεις να βαλεις με διαφορους τροπους. Απο μαιλ, skydrive, κλπ

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω για την απαντηση!Α,και κατι ακομα..απ'οτι εχω δει δεν υποστηριζει flash player..επειδη δεν ειμαι και πολυ σχετικος,αυτο σημαίνει οτι δεν θα μπορω να βλεπω καποια site?η οτι δεν θα τα βλεπω οπως πραγματικα ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω για την απαντηση!Α,και κατι ακομα..απ'οτι εχω δει δεν υποστηριζει flash player..επειδη δεν ειμαι και πολυ σχετικος,αυτο σημαίνει οτι δεν θα μπορω να βλεπω καποια site?η οτι δεν θα τα βλεπω οπως πραγματικα ειναι?

Δεν θα βλέπεις κομμάτια από sites τα οποία είναι βασισμένα σε flash. Στην θέση τους ή θα βλέπεις κενά κομμάτια ή θα σου εμφανίζει ότι λείπει το plug in του flash, όπως συμβαίνει και όταν μπαίνουμε από browser του υπολογιστή μας.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Konstantinosid, αυτές οι φωτό είναι στο 2ο πόδι Χαλκιδικής στη μύτη(μαραθιάς) ;

Την "πείραξες" καθόλου τη φωτό , ή είναι στο αυτόματο; Σε πόσα μεγαπίξελ ;

 

Και άλλη μία ερώτηση (για όλους) :

Με 10 λεπτά τηλέφωνα, μισή ώρα ιντερνετ, 2-3 μηνύματα και φωτό την μέρα , η μπαταρία πόσο θα αντέξει ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω γραψει παρα πολλες φορες εδω απλα θελω να μοιραστω κατι που δεν βλεπω αλλαγη.το Lumia 800 το πήρα απο Γερμανία.(εδω να πω βεβαια πως το πηρα 400 σχεδον οταν βγηκε,τωρα κανει 270 και το 900 340 στα Saturn,οταν η εταιριες Vodafone,T-Mobile κλτπ το είχαν 530).Περα απο αυτό,θέλω να πω πως το Marketplace μου ειναι ελληνικό!μου βγάζει ελληνικά Apps,ελληνικές κριτικές,ελληνικά όλα!όταν η γλωσσα του κινητου,η χώρα στην οποία βρίσκομαι και όλα,είναι γυρισμένα στα γερμανικά!και η sim μου που δεν εχει σχεση γερμανικη ειναι!πως γινετε αυτό?θελω να ειμαι στο γερμανικο Marketplace μου διοτι εδω στη γερμανια ερχονται ολα πιο γρηγορα,και εγω πηγαινω με της ελλαδας απο οτι εχω καταλαβει!ρίξτε καμια ιδέα! :/
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω γραψει παρα πολλες φορες εδω απλα θελω να μοιραστω κατι που δεν βλεπω αλλαγη.το Lumia 800 το πήρα απο Γερμανία.(εδω να πω βεβαια πως το πηρα 400 σχεδον οταν βγηκε,τωρα κανει 270 και το 900 340 στα Saturn,οταν η εταιριες Vodafone,T-Mobile κλτπ το είχαν 530).Περα απο αυτό,θέλω να πω πως το Marketplace μου ειναι ελληνικό!μου βγάζει ελληνικά Apps,ελληνικές κριτικές,ελληνικά όλα!όταν η γλωσσα του κινητου,η χώρα στην οποία βρίσκομαι και όλα,είναι γυρισμένα στα γερμανικά!και η sim μου που δεν εχει σχεση γερμανικη ειναι!πως γινετε αυτό?θελω να ειμαι στο γερμανικο Marketplace μου διοτι εδω στη γερμανια ερχονται ολα πιο γρηγορα,και εγω πηγαινω με της ελλαδας απο οτι εχω καταλαβει!ρίξτε καμια ιδέα! :/

 

Πρεπει να αλλαξεις το Region του email σου στο hotmail.com

εγω το ειχα βαλει USA γιατι δεν χρησιμοποιω πιστωτικη

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...