Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάντην !!!

Βοηθάει στη λειτουργία του κινητού.

Έχω καιρό να παίξω με 7.8 οπότε μην βασίζεστε και πολύ σε αυτά που λέω...

Edited by MIXOStsi
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτη τη στιγμη εχω την 7.10.8858.136

 

βρηκε αναβαθμιση 7.10.8860.142!!

Την εχει κανει καποιος να μου πει τι παιζει ??Μεχρι τωρα μου δουλευει αψογα και δε θελω προβληματα!!

 

Και απο ενα γρηγορο ψαξιμο βρηκα αυτο!

http://answers.microsoft.com/en-us/winphone/forum/wp7-sync/no-info-about-wphone-78-update-7108860142/6f3d985c-6153-4fea-b901-78a8baf74f87

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα, έχω το lumia 800 εδώ και ενάμιση χρόνο και ενώ δεν μου έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα θα ήθελα με κάποιο τρόπο να το κάνω μετετροπή σε android. Γνωρίζετε αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα;; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, έχω το lumia 800 εδώ και ενάμιση χρόνο και ενώ δεν μου έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα θα ήθελα με κάποιο τρόπο να το κάνω μετετροπή σε android. Γνωρίζετε αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα;; Ευχαριστώ.

 

Νομίζω δεν συμφερει να το κανεις. Πολυ καλη ιδεα θα ηταν γιατι και εγω το εχω εδω και 9 μηνες και ειλικρινα παλευω με νυχια και με δοντια να συνιρπαξω με τα windows phone.

Link to comment
Share on other sites

ειδα ενα βιντεο στο youtube με καποιον που το εχει κανει και δειχνει ενα lumia android αλλα δυσκολευομαι πολυ να το πιστεψω και δεν εχω βρει κάτι σε οργανωμένο που να με πειθει. Πάντως εμένα δεν με ενοχλεί το wp απλά ψάχνομαι για μια αλλαγή και σχετικά οικονομική γιατί το να αγοράσω καινούργιο τηλέφωνο δεν με παίρνει οικονομικα!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Θελω να ρωτησω αν εχετε παρατηρησει το παρακατω στο κινητο..Οταν το χτυπας ελαφρα στο πισω μερος (λιγο βασικα με το δαχτυλο) εκει λιγο πανω απο το μερος της καμερας κανει ενα θορυθο σαν να κουνιουνται τα κουμπια πχ και να ακουμπανε στο πλαστικο και να ακουγεται!Τωρα τελευταια νομιζω ειναι λιγο πιο εντονο..Το εχει παρατηρησει κανενας?
Link to comment
Share on other sites

!!!!SOS!!!!παιδια μου εσπασε η οθονη ποσο μπορει να εχει??????:cry::cry::cry::cry:

 

Πάρε ένα τηλέφωνο σε κάποιο nokia care ή ακόμα καλύτερα πήγαινε από εκεί αν ευκαιρείς για να δούνε την ζημιά και να σου πούν πόσο πάνω κάτω κοστίζει!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Θα ήθελα να ρωτησω αν ξέρει κάποιος κάποια καλή εφαρμογή για να βλέπω βιντεο η έστω από που να κατεβασω το flash player γιατι σε πολλά βιντεο το ζητάει κ το χρειάζομαι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Θα ήθελα να ρωτησω αν ξέρει κάποιος κάποια καλή εφαρμογή για να βλέπω βιντεο η έστω από που να κατεβασω το flash player γιατι σε πολλά βιντεο το ζητάει κ το χρειάζομαι.

 

Μπα εγω που το εχω ψαξει δεν βρηκα κατι αξιολογο....

 

Παιδια...... μεσω zune Μπορω να κρατησω τις παφες μου σε αρχειακι στο pc? Διοτι μαλλον θα αλλαξω συσκευη και δεν ξερω τι να κανω.. Αν γνωριζει καποιος, ας μου πει...

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Εχω το NOKIA LUMIA 800 και εδω και 15 μέρες δεν στέλνει και δεν λαμβάνει SMS. Από Cosmote δεν έχω πρόβλημα, σε άλλη συσκευή (όχι NOKIA LUMIA 800) δεν είχα πρόβλημα. Και δεν συγχρονίζει ο λογαριασμός μου στο GMAIL και στο FACEBOOK. Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο; Τι μπορώ να κάνω;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου θελει να παρει το lumia 800 το αμερικανικο ομως επειδη το βρηκε φτηνα..θα παιζει ελλαδα;

 

Θα τον πεις να ρωτησει στα σιγουρα αν ειναι unlocked.

Αν ναι,καλως τοτε.

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου θελει να παρει το lumia 800 το αμερικανικο ομως επειδη το βρηκε φτηνα..θα παιζει ελλαδα;

 

Αν το βρήκε με λιγότερα από 50€ τότε και μόνο τότε να το πάρει!

Link to comment
Share on other sites

Αν το βρήκε με λιγότερα από 50€ τότε και μόνο τότε να το πάρει!

 

συμφωνω απολυτα, εχοντας μπλεξει με της αδερφης μου το 800αρι και την εγκαταλειψη που ειδαν απο την MS.. μονο με 8αρια παιρνουμε πλεον wp κινητα..τα 7.8 εχουν ελειψεις και τα 8 εχουν πεσει πολυ στην τιμη

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να συγχρωνίσεις τις επαφές σου με τις επαφές των windows μέσω του account σου. Εναλλακτικά υπάρχουν κάποιες εφαρμογές που σου στέλνουν τις επαφές στο mail sou.
Link to comment
Share on other sites

!!!!SOS!!!!παιδια μου εσπασε η οθονη ποσο μπορει να εχει??????:cry::cry::cry::cry:

 

Το έπαθα κι εγώ πριν ένα χρόνο... δες εδώ. To Nokia Care μου είχε ζητήσει 190 ευρώ. Τελικά πήρα μια οθόνη από το ebay (τότε έκανε 90 ευρώ, σήμερα κάτω από 60) και την πέρασα μόνος μου. Δουλεύει αψεγάδιαστα, σαν καινούργιο.

 

Οδηγίες για το πώς θα την περάσεις,

. Αν τα βρεις μπαστούνια, στείλε μου pm.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια θα ηθελα μια απαντηση σε ενα ερωτημα μου πως μπορουμε να αυξησουμε την ενταση στα ακουστικα? απο τοτε που πηρε την αναβαθμηση σε wp7.8 η NOKIA εχει βαλει μικρο οριο εντασης με αποτελεσμα να μη μπορω να χαρω τον ηχο απο τα ακουστικα και το χρησιμοποιω για την προπονηση μου στο τρεξιμο ξερει κανεις καμια λυση? μπορει να μου βαλει καποιος καποια custom rom? κα ας μου πει και με ποια τιμη με πμ ευχαριστω.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Εχω το εξης προβλημα οποιαδηποτε πληροφορια ευπροσδεκτη!

ΤΟ κινητο δεν λεει να φορτισει οπου και να το εχω συνδεσει με απειρα καλωδια.

Μωλις συνδεσω το usb δειχνει το σηματακι φορτισης αλλα ποτε δεν φορτιζει...

Απελπισια παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Λιγη βοηθεια παιδια.. Εχει ενας φιλος το lumia 800 και ενω εχει την 7,8 το bluetooth δεν δουλευει για μεταφορα αρχειων, κατεβασα και μια εφαρμογη της nokia (μαλλον :p ) απο το store, αλλα τιποτα... Καμμια συμβουλη?
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Λιγη βοηθεια παιδια.. Εχει ενας φιλος το lumia 800 και ενω εχει την 7,8 το bluetooth δεν δουλευει για μεταφορα αρχειων, κατεβασα και μια εφαρμογη της nokia (μαλλον :p ) απο το store, αλλα τιποτα... Καμμια συμβουλη?

 

Τα wp7.8 δεν υποστηρίζουν ανταλλαγή αρχείων μέσω bluetooth ωστόσο η Nokia έφτιαξε δική της εφαρμογή για ανταλλαγή φωτογραφιών και μουσικής, η οποία όμως πρέπει να είναι ανοιχτή κατα τη διάρκεια της ανταλλαγής, δεν λειτουργεί δηλαδή στο background. Επίσης πρέπει πρώτα να ανοίξεις το bluetooth και να συνδεθούν οι δυο συσκευές. Η εφαρμογή που κατέβασες φαντάζομαι είναι αυτή:

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/bluetooth-share/51f49c63-5966-4752-bb12-430455f911a8

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...