Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν πληκτρολογώ SMS, πολλές φορες μου περνάει τη προτεινομενη λέξη χωρίς να το θέλω.

 

Καμια ιδέα για λύση στο προβληματάκι ?

Ρυθμισεις->Πληκτρολογιο->ρυθμισεις πληκτρολογησης->πατα πανω στο σημειο που λεει "πληκτρολογιο Αγγλικα, Ελληνικα" και κανε τις ρυθμισεις που θελεις ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρυθμισεις->Πληκτρολογιο->ρυθμισεις πληκτρολογησης->πατα πανω στο σημειο που λεει "πληκτρολογιο Αγγλικα, Ελληνικα" και κανε τις ρυθμισεις που θελεις ;)

 

Ευχαριστώ,δε το είχα προσέξει :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια...πως παει?ειχα κανει και την ιδια ερωτηση στο forum του 710 αλλα δεν πηρα ποτε απαντηση οποτε να ρωτησω και εσας μηπως το ξερει καποιος.Ειμαι κατοχος ενος lumia 710 και απο την αρχη που το πηρα εχω το εξης προβλημα.Ενω από την εφαρμογη του facebook μπορω να κανω κανονικα check-in,οταν μπαινω στο tile του Εγω και παταω να κανω check-in δεν μπορει να βρει κανενα μερος.Τι μπορει να συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την εκδοση .12220 αλλα δεν μπορω να αλλαξω τα tiles.

επισης μου χαθηκαν ολες οι επαθες. πως μπορω να τις απαναφερω ειναι αναγκη????????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια...πως παει?ειχα κανει και την ιδια ερωτηση στο forum του 710 αλλα δεν πηρα ποτε απαντηση οποτε να ρωτησω και εσας μηπως το ξερει καποιος.Ειμαι κατοχος ενος lumia 710 και απο την αρχη που το πηρα εχω το εξης προβλημα.Ενω από την εφαρμογη του facebook μπορω να κανω κανονικα check-in,οταν μπαινω στο tile του Εγω και παταω να κανω check-in δεν μπορει να βρει κανενα μερος.Τι μπορει να συμβαινει?

 

εβαλα την εκδοση .12220 αλλα δεν μπορω να αλλαξω τα tiles.

επισης μου χαθηκαν ολες οι επαθες. πως μπορω να τις απαναφερω ειναι αναγκη????????

 

Γεια σας κατοχος lumia 800 θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει μετρητης κλησεων?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κατοχος lumia 800 θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει μετρητης κλησεων?

 

Όχι, δεν υπάρχει τρόπος να δεις τη διάρκεια των προηγούμενων κλήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κατοχος lumia 800 θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει μετρητης κλησεων?

 

Επειδη λογικα δεν θα το βρεις στο Νοκια collection κατεβασε το απο εδω ...

http://wmpoweruser.com/nokia-releases-counters-beta-app-for-lumia-windows-phone-devices/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αλλα μου βγαζει οτι η εφαρμογη δε βρεθηκε

 

Δες στις προηγούμενες σελίδες, πως να την βρεις μέσω του bing vision σκανάροντας το qrcode από εδώ: http://www.wpcentral.com/nokia-releases-data-counter-app-beta-lumia-windows-phone

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας ενα Nokia N9 τις τελευταιες μερες κατεληξα στο συμπερασμα οτι η καμερα που βρισκεται στα 3 αυτα κινητα(lumia 800,900,N9) ειναι πολυ ικανη αλλα τα windows phone δεν την αξιοποιουν οπως πρεπει. Οι φωτογραφιες του 800 και του n9 εχουν τραγικες διαφορες μεταξυ τους δυστυχως.
Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

παιδια αντιμετοπιζω ενα προβλημα μολις μπαινω ιντερνετ συνθως απο το κιν οχι απο το wifi το κινητο καιει ολοκληρο και μετα απο καμια10αρια σελιδες δεν μπαινει σε καμια και το ιδιο που και που με wifi υπαρχει καμια λυση????
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το update για την 7.8(8779) πότε να το περιμένουμε?

 

Το 8779 δεν είναι το 7.8. Νομίζω είναι ένα μικρό update της Nokia. Το 7.8 από Οκτώβριο.

Link to comment
Share on other sites

Άφησα σε ΝΟΚΙΑ care το κινητό μου γιατί η αλλοι με άκουγαν να μικροφωνίζω στις 21/7 και ακόμα τίποτα και το χειρότερο θα κλείσει αυτός με το ΝΟΚΙΑ care για διακοπές ξανά παίρνεις μετά ΝΟΚΙΑ;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Άφησα σε ΝΟΚΙΑ care το κινητό μου γιατί η αλλοι με άκουγαν να μικροφωνίζω στις 21/7 και ακόμα τίποτα και το χειρότερο θα κλείσει αυτός με το ΝΟΚΙΑ care για διακοπές ξανά παίρνεις μετά ΝΟΚΙΑ;

 

που να δεις και την επισκευη που θα σου κανουν.....το πηρα μετα 2 μηνες ακριβως στην ιδια κατασταση....

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα είχες εσύ και τι τους ειπες όταν στο έφεραν ίδιο;

Είσαι ακόμα με το πρόβλημα;

 

Εμενα έχει πρόβλημα το μικρόφωνο και δεν με ακούν οι άλλοι καλά μικροφωνίζει

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα είχες εσύ και τι τους ειπες όταν στο έφεραν ίδιο;

Είσαι ακόμα με το πρόβλημα;

 

Εμενα έχει πρόβλημα το μικρόφωνο και δεν με ακούν οι άλλοι καλά μικροφωνίζει

 

ακριβως το ιδιο θεμα απλα ηταν to lumia 900 μου ειπαν πως εκαναν αναβαθμιση και αλλες βλακειες....αλλα οπως γνωριζουμε το θεμα αυτο ειναι χαρτουγεαρ και οχι σοφτουγεαρ οπτε το μονο που εκανα ηταν ενα μαιλ στη νοκια και ενα δικηγορο για να τους τριξει λιγο τα δοντια με αμεση αντικατασταση η επιστοροφη χρηματων....μπες στην επισιμη σελιδα τους και δες το χαμο απο τα παραπονα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω την ρύθμιση να παραμενει συνδεμενο στο wifi συνεχεια.κ μετα το κλείδωμα δηλαδη

Μπορει να με βοηθησει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω την ρύθμιση να παραμενει συνδεμενο στο wifi συνεχεια.κ μετα το κλείδωμα δηλαδη

Μπορει να με βοηθησει καποιος

 

δεν βρισκεις γιατι δεν υπαρχει:lol:

μονο αν το ξεκλειδωσεις

αν και να ξερεις οτι περιοδικα ελεγχει για νεα μαιλ μηνυματα

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το viber.μου στέλνουν μηνυματα κ δεν αρχοντε αν δεν το ξεκλειδωσω

 

οι λυσεις που εχεις ειναι

1. το ξεκλειδωνεις και βαζεις καποια εφαρμογη που κανει κατι τετοιο

2. το βαζεις στον φορτιστη και το wifi παραμενει ανοικτο

3. βαλε μια εφαρμογη οπως το iheartradio που κραταει ανοικτο το wifi

4. βαλε 3g data plan

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι μόνο αν αφήσεις κάποιο πρόγραμμα ανοιχτό για να το κρατάει απασχολημενο...

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο θεμα απλα ηταν to lumia 900 μου ειπαν πως εκαναν αναβαθμιση και αλλες βλακειες....αλλα οπως γνωριζουμε το θεμα αυτο ειναι χαρτουγεαρ και οχι σοφτουγεαρ οπτε το μονο που εκανα ηταν ενα μαιλ στη νοκια και ενα δικηγορο για να τους τριξει λιγο τα δοντια με αμεση αντικατασταση η επιστοροφη χρηματων....μπες στην επισιμη σελιδα τους και δες το χαμο απο τα παραπονα....

 

Δεν μου δίνεις το λίνκ να διαβάζω τι λέγατε;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

προχθες μου εφαγε τη μπαταρια απο γεματο σε αδειο σε 8 ωρες. προφανως καποιο app ειχε mem leak. εχει βρει καποιος καποιο app για διαχειριση των ανοιχτων app??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...