Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το RAZR μου! Εντελώς ξαφνικά σήμερα, σταμάτησαν να δουλεύουν τα ακουστικά. Δηλαδή όταν βάζω τα ακουστικά η μουσική συνεχίζει να παίζει απο το ηχείο.

Μου φαίνεται ότι έχει μπει κάτι μέσα στην υποδοχή των ακουστικών (σκόνη ή κάτι τέτοιο). Δε θέλω όμως να βάλω τπτ μέσα για να το καθαρίσω, μην κάνω καμιά ζημιά.

Αν το πάω στο media markt που το αγόρασα, θα μου το αλλάξουν ή θα το στείλουν για service? Το πήρα πριν 3 βδομάδες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το RAZR μου! Εντελώς ξαφνικά σήμερα, σταμάτησαν να δουλεύουν τα ακουστικά. Δηλαδή όταν βάζω τα ακουστικά η μουσική συνεχίζει να παίζει απο το ηχείο.

Μου φαίνεται ότι έχει μπει κάτι μέσα στην υποδοχή των ακουστικών (σκόνη ή κάτι τέτοιο). Δε θέλω όμως να βάλω τπτ μέσα για να το καθαρίσω, μην κάνω καμιά ζημιά.

Αν το πάω στο media markt που το αγόρασα, θα μου το αλλάξουν ή θα το στείλουν για service? Το πήρα πριν 3 βδομάδες περίπου.

 

14 μέρες είναι το doa, μετά πάει για service. Πάντως δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις για αλλαγή.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλα προβληματα δεν βγαζει ρε παιδια το κινητο?Σε καθε σελιδα που διαβαζω,υπαρχει και ενα προβλημα!!Μηπως η ξαφνικη και ραγδαια πτωση της τιμης να μας παραξενεψει λιγακι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχει καταφερει κανεις με την 4.0.4 να παιξει βιντεακι απο το site tou youtube, μεσα απο τον browser ομως, οχι μεσω της εφαρμογης.

Τωρα καταλαβαινωγιατι σταματαει η υποστηριξη του φλας.... βατερλω .... ουτε ο οπερα παιζει φλας απο οτι βλεπω. Μονο ο firefox.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 24 με το παγωτάκι συμπεραίνω ότι:

1. H απαλότητα λειτουργίας είναι σαφώς βελτιωμένη.

2. Το σήμα και η όλη λειτουργία του wifi είναι καλύτερη.

3. Η μπαταρία (όχι πως ήταν κακή) είναι πολύ καλύτερη. Το έβγαλα από τον φορτιστή στις 07:30 και τώρα, μετά από 13 ώρες, είναι στο 79%! Ολα τα τσίγκιλι-μίγκιλι ήταν όπως πάντα ανοικτά.

 

Και παρ' όλα αυτά, βλέπω άτομα που ανοίγουν ακόμη threads αναρωτώμενοι αν πρέπει να το αγοράσουν στα 279 ευρώ ή να πάρουν κάτι άλλο σε αυτά τα χρήματα! :dash:

 

φιλε haki τα χρηματα δεν ειναι λιγα στις μερες μας.μπορει να πεταχτει καποιος και να πει πως βρηκε διακοπες στην ταυλανδη με ολα πληρωμενα μονο 1500 για 20 μερες.μπορει να ειναι μια καλη τιμη αλλα δεν σημαινει οτι ειναι και λιγα για το μεσο Ελληνα.η τιμη του παντως φαινεται αρκετα καλη,αλλα μια το γραψιμο της μοτο για το ics,μια τα χιλια προβληματα που εχω διαβασει οτι βγαζει κανουν τον μεσο καταναλωτη να σκεφτεται πριν(και αν)το παρει.νομιζω ειναι λογικο!

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλα προβληματα δεν βγαζει ρε παιδια το κινητο?Σε καθε σελιδα που διαβαζω,υπαρχει και ενα προβλημα!!Μηπως η ξαφνικη και ραγδαια πτωση της τιμης να μας παραξενεψει λιγακι?

 

πότε δεν ήμουν φαν της μοτορολα και μάλιστα όταν πήρα το defy είχα πολλούς ενδοιασμούς. Τώρα μετά από δύο συσκευές μοτορολα πρέπει να ομολογήσω ότι έχω εκπλαγεί από την καλή ποιότητα κατασκευής της. τώρα το θέμα λογισμικού και υποστήριξης αυτού σηκώνει μεγάλη κουβέντα. Από την άλλη δεν είναι τυχαίο ότι όλες οι εταιρείες άργησαν πολύ να αναβαθμίσουν στην ics. Το θέμα του earpiece έχει παρουσιαστεί σ αρκετές συσκευές της μοτορολα γενικά και ίσως είναι ένα από τα μοναδικά ψεγάδια των κινητών της τα τελευταία χρόνια. Όλο και πιο σπάνια παρουσιάζεται αντίστοιχο πρόβλημα με την είσοδο των ακουστικών πια, όμως έχει ξανά πάρει το μάτι μου παρόμοια αναφορά για το RAZR. Όπως και να έχει αλλαζεται άμεσα στην εγγύηση και υπάρχουν και κάποια βίντεο και οδηγοί για DIY.

Link to comment
Share on other sites

πότε δεν ήμουν φαν της μοτορολα και μάλιστα όταν πήρα το defy είχα πολλούς ενδοιασμούς. Τώρα μετά από δύο συσκευές μοτορολα πρέπει να ομολογήσω ότι έχω εκπλαγεί από την καλή ποιότητα κατασκευής της. τώρα το θέμα λογισμικού και υποστήριξης αυτού σηκώνει μεγάλη κουβέντα. Από την άλλη δεν είναι τυχαίο ότι όλες οι εταιρείες άργησαν πολύ να αναβαθμίσουν στην ics. Το θέμα του earpiece έχει παρουσιαστεί σ αρκετές συσκευές της μοτορολα γενικά και ίσως είναι ένα από τα μοναδικά ψεγάδια των κινητών της τα τελευταία χρόνια. Όλο και πιο σπάνια παρουσιάζεται αντίστοιχο πρόβλημα με την είσοδο των ακουστικών πια, όμως έχει ξανά πάρει το μάτι μου παρόμοια αναφορά για το RAZR. Όπως και να έχει αλλαζεται άμεσα στην εγγύηση και υπάρχουν και κάποια βίντεο και οδηγοί για DIY.

 

αυτο που σκεφτομαι μοναχα και δεν το εχω παρει ακομα,ειναι οτι στα ιδια χρηματα βρισκω galaxy s2 μεταχειρισμενο 8 μηνων.το οποιο εχει καλυτερη υποστηριξη.για αυτο ειμαι και σε διλημμα.αν δεν υπηρχε ο γαλαξιας σε αυτα τα χρηματα θα ειχα ηδη παρει το ξυραφι

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου οτι θα παρεις μεταχειρισμενο σε αυτα τα λεφτα ενω το αλλο θα ειναι στο κουτι του

 

ναι δεν διαφωνω!!ειναι σημαντικο αυτο.αλλα μεταχειρισμενο χωρις το παραμικρο(εξωτερικα)και με εγγυηση 1 χρονο και 4 μηνες,ειναι στην ουσια σαν καινουργιο.ειναι δυσκολη αποφαση γιατι τα χρηματα ειναι αρκετα εδω που εχουμε καταντησει

 

και απο οτι διαβαζω,παιζει το μεταχειρισμενο gs2 να μου βγαλει λιγοτερα προβληματα απο το καινουργιο razr...

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλα από τον φορτιστή στις 07:30 και τώρα, μετά από 13 ώρες, είναι στο 79%!

 

Χμμμ... Τώρα με έβαλες σε σκέψεις.

Εμένα η μπαταρία μου δεν κατεβαίνει κατά 1% αλλά ανα 10%.

Δηλαδή οι ενδείξεις που έχω είναι μόνο 10,

100%-90%-80%-70% κτλ.

Και το θέμα είναι ότι έτσι ήταν και στην 2.3.6, πριν αναβαθμίσω και αφού αναβάθμισα μου κάνει το ίδιο. Οπότε θεώρησα πως "έτσι είναι τα RAZR"....

Μήπως έχω πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Τώρα με έβαλες σε σκέψεις.

Εμένα η μπαταρία μου δεν κατεβαίνει κατά 1% αλλά ανα 10%.

Δηλαδή οι ενδείξεις που έχω είναι μόνο 10,

100%-90%-80%-70% κτλ.

Και το θέμα είναι ότι έτσι ήταν και στην 2.3.6, πριν αναβαθμίσω και αφού αναβάθμισα μου κάνει το ίδιο. Οπότε θεώρησα πως "έτσι είναι τα RAZR"....

Μήπως έχω πρόβλημα?

Προφανώς έχει βάλει κάποιο application, όπως και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλα προβληματα δεν βγαζει ρε παιδια το κινητο?Σε καθε σελιδα που διαβαζω,υπαρχει και ενα προβλημα!!Μηπως η ξαφνικη και ραγδαια πτωση της τιμης να μας παραξενεψει λιγακι?

 

αυτά δεν είναι τίποτα για αυτή την τιμή... Κινητά 500 και 600 ευρώ είχαν ολόκληρες παρτίδες χιλιάδων συσκευών με ελαττωματικές μητρικές... Χάλαγαν στο μήνα πάνω και έμενες μήνα + χωρίς κινητό μέχρι να στο φτιάξουν...

 

Και δεν συζητώ για προβλήματα συναρμολόγησης όπως καπάκια να τρίζουν, κενά στις ενώσεις κτλ που εδώ δεν υπάρχουν...

 

όσα προβλήματα έχουν αναφερθεί είναι λίγα και όχι σοβαρά (αναλογικά).

 

Όσο φοβερά χαρακτηριστικά να έχουν τα Samsung, δεν παύουν εξωτερικά να είναι οι μεγαλύτερες πλαστικουρες της αγοράς που συγκρίνονται μόνο με sagem... Αν αισθάνεται κάποιος καλά κρατώντας τα, πάω πάσο...

Δεν θα μιλήσω για αισθητική γιατί είναι υποκειμενικό...

Edited by housas08
Link to comment
Share on other sites

εμενα το μεγαλυτερο προβλημα μου ειναι ο κλειδωμενος bootloader.

εχει διαβασει κανεις εαν η moto προτιθεται να το ξεκλειδωσει ?

επισης απο αποδοση πως παει ? ειναι γρηγορο και smooth με την ics η εχει lag ?

Link to comment
Share on other sites

εμενα το μεγαλυτερο προβλημα μου ειναι ο κλειδωμενος bootloader.

εχει διαβασει κανεις εαν η moto προτιθεται να το ξεκλειδωσει ?

επισης απο αποδοση πως παει ? ειναι γρηγορο και smooth με την ics η εχει lag ?

 

Είναι πολύ καλό με την ics. Ξεκλείδωμα μην περιμένεις ούτε από τη μότο ούτε απ κανέναν. Υπάρχει η eternity project team που είναι αρκετά κοντά στο να παρακάμψει τον bootloader και να μπορούμε να βάζουμε οποιοδήποτε custom kernel. Ακόμη και μμε κλειδωμένο bootloader και stock kernel θα βγούνε πολύ σύντομα πολλές custom roms. Ήδη υπάρχει επίσημη miui και αναμένεται cm9 (πιστεύω και επίσημα) και η πολυαγαπημένη μου aokp συν αρκετές ακόμη που θα είναι βασισμένες στις παραπάνω η στη stock debloated κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλα προβληματα δεν βγαζει ρε παιδια το κινητο?Σε καθε σελιδα που διαβαζω,υπαρχει και ενα προβλημα!!Μηπως η ξαφνικη και ραγδαια πτωση της τιμης να μας παραξενεψει λιγακι?

 

Καταρχην για ποια προβληματα μιλας? Και κατα δευτερον, ολοκληρωσε τη σκεψη σου γιατι ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις.

 

Προσφερουν μια κορυφαια συσκευη στην εξεφτιλιστικη τιμη των 280 ευρω, ενω η πραγματικη της αξια ειναι τα διπλα σχεδον, και εσεις κοιταζετε το γαιδαρο στα δοντια.

 

 

Συνοψιζοντας πρεπει να πω οτι η συσκευη με την 33 τρεχει πολυ καλα. No bugs, no FC , no problems.

To quadrant μου εδωσε ενα μεγαλοπρεπες 3190 και ολα τρεχουν γρηγορα και ομαλα.

Η μοτορολα, για να λεμε και τα καλα, εχει κανει πολυ σωστη δουλεια. Η μπαταρια βελτιωθηκε, το σημα του wifi επισης, το κινητο ερχεται με προφορτωμενες τις πολυ χρησιμες και αποκλειστικες λυσεις της μοτορολα οπως το motocast, smart actions και webtop.

Γνωμη μου ειναι οτι με τη σωστη υλοποιηση της ics, το κινητο ειναι πλεον ενας ελβετικος σουγιας που δεν υστερει σημαντικα σε κανεναν τομεα. Σουπερ κατασκευη, απιστευτος σχεδιασμος, ανθεκτικοτητα, μεγαλη AMOLED οθονη, καλη μπαταρια, τελειο σημα και ακουστικη, hdmi καλη καμερα (βιντεο κυριως) κλπ κλπ.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αν όμως δν υπάρχει official update,τότε υπάρχει θέμα.πχ.αν η moto δν υποστηρίζει αναβάθμιση για το razr σε jelly bean.
KT23
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην για ποια προβληματα μιλας? Και κατα δευτερον, ολοκληρωσε τη σκεψη σου γιατι ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις.

 

Προσφερουν μια κορυφαια συσκευη στην εξεφτιλιστικη τιμη των 280 ευρω, ενω η πραγματικη της αξια ειναι τα διπλα σχεδον, και εσεις κοιταζετε το γαιδαρο στα δοντια.

 

θα συμφωνησω απολυτα με τον προλαλησαν

το RAZR ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ κινητο που εχει περασει απο τα χερια μου εδω και 20 χρονια που εχω αλλαξει δεκαδες κινητα

κατι πλαστικες πατσαβουρες γκαλαξυ που σπανε οθονες με το προτο πεσιμο και κατι μηλα των 800 ευρω ειναι κλασεις κατω απο το μοτορολα

 

με αυτην την τιμη οποιος δεν το αγορασει κοροιδο πιανεται :lol:

Edited by PetroSalonika
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναγράψει, πρόκειται για μια συσκευή που είναι μοναδική. Ο συνδυασμός ποιότητας σχεδιασμού (δεν αναφέρομαι στο design που είναι υποκειμενικό) και κατασκευής δεν υπάρχει σε καμία άλλη συσκευή αυτή τη στιγμή, ανεξαρτήτως κόστους. Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για 279€, που ναι μεν είναι ένα σημαντικό ποσό στις μέρες μας, αλλά δείτε γύρω σας πόσα smartphones άνω των 300€ κυκλοφορούν.
Link to comment
Share on other sites

Νεος στη μοτορολα, να σας ρωτήσω ακόμα δεν έχω βάλει κάρτα σιμ. Έχω κάνει τις βασικές ρυθμίσεις και ήθελα να περάσω και το ics. Μου λέει όμως ότι με το τηλέφωνο είναι ενημερωμένο με έκδοση 2.3.5 κάνω κάτι λάθος?
Link to comment
Share on other sites

 

 

@Frpix: Κατέβασε το Battery Notifier και θα έχεις υπόλοιπο μπαταρίας ανά εκατοστό...δωρεάν!

Η απορία ήταν του alnotas και του απάντησα ότι υπάρχουν εφαρμογές, εγώ δεν έχω πρόβλημα, έχω το battery indicator pro. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παντως μια και μιλατε για προβληματα, η δικια μου συσκευη εχει απαραδεκτη ληψη wifi πολυ ασθενες σημα και διακοπες.

 

Αν ψάξεις στο τόπικ θα δεις ότι αυτό είναι γνωστό πρόβλημα της συσκευής που ταλαιπωρεί όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Ουτε ειμαι galaxyboy,ουτε εχω καποιο κολλημα με το s2.Eιλικρινα ειμαι σε μεγαλο διλημμα αναμεσα σε μεταχειρισμενο gs2 και σε καινουργιο razr.Απο την μια το razr εχει κορυφαια κατασκευη και σχεδον ιδια χαρακτηριστικα με το gs2,αλλα απο την αλλη δεν εχει την υποστηριξη του γαλαξια,δεν εχει ραδιοφωνο(λογικα και απο το ξυραφι θα μπορεσεις με καποιο προγραμμα η μπαινοντας σε καποιο σαιτ να ακους),εχει καλυτερη καμερα και απο οτι βλεπω εχει ηδη αναβαθμιστει σε ics.Με το μοτορολα ακομα δεν ξερουμε τι γινεται με αυτο το θεμα,και επειδη βλεπω ραγδαια πτωση τιμης και μεγαλη καθυστερηση φοβαμαι κρεμασμα(πιθανο να κανω λαθος).Οσο για τις βλαβες,διαβαζω για προβληματα στο ακουστικο,αυτοματες επανακινησεις,διαβαζω για υπερθερμανση μπαταριας,διαβαζω για προβληματα στην μπαταρια,"νερα" στην οθονη,κολληματα και hard reset που πολλες φορες δεν λυνει το προβλημα και αλλα που δεν συγκρατησα και ισως δεν ηταν τοσο σημαντικα!Το wifi δεν με ενδιαφερει γιατι εχω συνδεση με ιντερνετ.Αλλα τα υπολοιπα ειναι σημαντικα.Και στην τελικη(συγχωρεστε με για αυτο)με προβληματιζει η τεραστια υποχωρηση της τιμης του.Το γκαλαξυ εχει κρατησει την τιμη ψηλα(δεν μιλαω για iphone και apple που ειναι περιπτωση εταιριας)ακομα και με την ελευση του s3.Αυτο δειχνει πολλα κατα την γνωμη μου.Το ξυραφι βγηκε πριν κανα 6μηνο(ισως λιγο παραπανω)στα 600 αν δν κανω λαθος.Τωρα εχει πεσει κατω απο το μισο.Μιλμα εγια τεραστια διαφορα.Συγνωμη για το μεγαλο ποστ!καλο βραδυ σε ολους!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Ουτε ειμαι galaxyboy,ουτε εχω καποιο κολλημα με το s2.Eιλικρινα ειμαι σε μεγαλο διλημμα αναμεσα σε μεταχειρισμενο gs2 και σε καινουργιο razr.Απο την μια το razr εχει κορυφαια κατασκευη και σχεδον ιδια χαρακτηριστικα με το gs2,αλλα απο την αλλη δεν εχει την υποστηριξη του γαλαξια,δεν εχει ραδιοφωνο(λογικα και απο το ξυραφι θα μπορεσεις με καποιο προγραμμα η μπαινοντας σε καποιο σαιτ να ακους),εχει καλυτερη καμερα και απο οτι βλεπω εχει ηδη αναβαθμιστει σε ics.Με το μοτορολα ακομα δεν ξερουμε τι γινεται με αυτο το θεμα,και επειδη βλεπω ραγδαια πτωση τιμης και μεγαλη καθυστερηση φοβαμαι κρεμασμα(πιθανο να κανω λαθος).Οσο για τις βλαβες,διαβαζω για προβληματα στο ακουστικο,αυτοματες επανακινησεις,διαβαζω για υπερθερμανση μπαταριας,διαβαζω για προβληματα στην μπαταρια,"νερα" στην οθονη,κολληματα και hard reset που πολλες φορες δεν λυνει το προβλημα και αλλα που δεν συγκρατησα και ισως δεν ηταν τοσο σημαντικα!Το wifi δεν με ενδιαφερει γιατι εχω συνδεση με ιντερνετ.Αλλα τα υπολοιπα ειναι σημαντικα.Και στην τελικη(συγχωρεστε με για αυτο)με προβληματιζει η τεραστια υποχωρηση της τιμης του.Το γκαλαξυ εχει κρατησει την τιμη ψηλα(δεν μιλαω για iphone και apple που ειναι περιπτωση εταιριας)ακομα και με την ελευση του s3.Αυτο δειχνει πολλα κατα την γνωμη μου.Το ξυραφι βγηκε πριν κανα 6μηνο(ισως λιγο παραπανω)στα 600 αν δν κανω λαθος.Τωρα εχει πεσει κατω απο το μισο.Μιλμα εγια τεραστια διαφορα.Συγνωμη για το μεγαλο ποστ!καλο βραδυ σε ολους!

Φίλε αν σε απασχολεί η μεταπολητική αξία πάρε μήλο. Τώρα στα υπόλοιπα το έχω το κινητό από τον Απρίλιο και το μόνο

πρόβλημα που παρουσίασε ήταν στην έξοδο των ακουστικών και επιδιορθώθηκε από την Ελληνική αντιπροσωπία εντός 3ων ημερών. Ο συγκάτοικος μου είναι κάτοχος του γαλαξία2 και από ότι παραδέχεται και ο ίδιος η πλαστικούρα του είναι σε πολλά σημεία κατώτερο από το ξυράφι μου. Σχετικά με το σήμα του ασυρμάτου τα ίδια δίκτυα βρίσκουμε απλώς αυτού είναι με 4 γραμμές εμένα με 3. Ics πήρε επίσημα και θα πάρει και jb από ότι βλέπω γιατί αυτή τη στιγμή είναι 1ο σε πωλήσεις στην verizon ξεπέρασε και το μήλο, έτσι θέλοντας ή μη θα συνεχίσουν να το υποστηρίζουν. Για τη πτώση της τιμής είναι γιατί διώχνουν το στοκ έτσι είναι ο νόμος της αγοράς αφού από ότι φαίνεται στην Ελλάδα δεν υπάρχει ενδιαφέρων προσπαθούν να διώξουν ότι έμεινε, αυτός είναι ο νόμος της αγοράς η ζήτηση καθορίζει τη τιμή ενός προϊόντος. Τώρα όσο αφορά ποιο τηλέφωνο να προτιμήσεις είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα προτίμησης και γούστου αφού ελάχιστα είναι υποδεέστερος ο γαλαξίας σε σχέση με το ξυράφι, το μόνο σημείο που υπερτερεί είναι ότι έχει αποσπώμενη μπαταρία και μεγάλη υποστήριξη σε θέμα ανάπτυξης αφού έχει περισσότερους κατόχους. Αν και σε θέμα ποιότητας σήματος και κλήσεων το ξυράφι είναι κατά πολύ ανώτερο σε σχέση με το πλαστικό του συγκάτοικου από όσο μου έχει δείξει η 3μηνη συμβίωση μας. Το αν θα προτιμήσεις μια μεταχειρισμένη πλαστικούρα έναντι ενός καινούργιου κοσμήματος - τηλεφώνου είναι καθαρά προσωπική σου επιλογή.

Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...