Jump to content

[iTunes] Προβλήματα - Απορίες


kosvou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ορίστε αυτό βγάζει κ δείχνει συνδεδεμένο με το email που εχω

 

ωραία αυτό μας λέει πως το password δεν είναι λάθος, αλλά το Apple ID δεν εχει πιστοποιηθεί. Εάν συνδεθείς στο http://www.icloud.com μπαίνεις κατευθείαν; εάν ναι πήγαινε στο find my iphone του λογαριασμού και ακολούθησε τις οδηγίες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εδώ το αποκορυφομα!!!!

 

Μήπως το apple ID έχει αλλο νουμερο πχ tarifas138@gmail.com γιατί δεν είναι και σπάνιο.

 

Έχουμε ένα δεδομένο πως το Apple ID που προσπαθείς να συνδέσεις δεν είναι σε χρεωμένο συσκευή.

 

Κάνετε το εξής σύνδεσε τη συσκευή στο iTunes βάλε τη σε DFU Mode και κάνε restore. Στη συνέχεια εισήγαγε και πάλι το Apple ID. Από τη στιγμή που εχεις την απόδειξη εάν δεν γίνει, επικοινώνησε με το support της Apple οι οποίοι μιλούν ελληνικά, να σε καθοδηγήσουν περαιτέρω και να αποδεσμέυσουν τη συσκευή.. :)

Link to comment
Share on other sites

Αν πάω εδώ σε καταστημα της apple μπορούν αυτοι; to dfu δεν πέτυχε τα ίδια.

 

φαντάζομαι να μπορέσουν να σε κατευθύνουν, εάν θέλεις ενημέρωσέ μας :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να πεις όμως ξεχωρίζει η περιπτωση μου!!!! Έφαγα γερή μούντζα!!!!!

 

Κάτι δεν παει καλά στη όλη ιστορία, εάν το συνδέσεις στο iTunes μήπως σου βγάζει περισσότερους χαρακτήρες για το email? επίσης αν βάλεις λάθος password τι μήνυμα σου βγάζει;

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασία κ οτιδήποτε να αλλξω έστω κ ενα αριθμο μου βγάζει λάθος id

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σκέψου οτι απο τις πολλές δοκιμές μου βγάζει η apple απενεργοποίηση του id k to ενεργοποιώντας ξανά απο το σάιτ!!οποτε το id είναι σωστο απλα απο το τηλ δεν το δέχεται.

xiaomi mi3:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασία κ οτιδήποτε να αλλξω έστω κ ενα αριθμο μου βγάζει λάθος id

 

Μήπως κανεις κάτι λάθος;

Ίσως έχει και ασφάλεια και δεν σ αφήνει τώρα επειδή δοκιμασες πολλές φορές.

Νομιζω ομως ότι παραπάνω διάβασα ότι από τον υπολογιστή μπαίνεις.

Μήπως έχει άλλο email και δεν είναι αυτό που έχεις στο μυαλό σου. Κάτι παραπλήσιο ίσως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασία κ οτιδήποτε να αλλξω έστω κ ενα αριθμο μου βγάζει λάθος id

 

Σου δίνει τη δυνατότητα να αλλάξεις το email? όχι σου βγάζει το ίδιο pop up μήνυμα και με λάθος password?

Link to comment
Share on other sites

Οτι άλλο έχω βάλει μου βγάζει λάθος id k απο τις πολλές φορες μου κλειδώνει το id k to επαναφερω απο το σάιτ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι μου δίνει δυνατότητα να αλλάξω το email.λες να το δοκιμασω?

xiaomi mi3:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εάν μπεις στη σελίδα της Apple υπάρχει register συσκευή με αυτό το AppLe ID;

 

https://idmsa.apple.com/IDMSWebAuth/login.html?appIdKey=58ef9db8ff4d201409e7270a68e4408ae1678e1618204c476572a1b5e5fb3518&baseURL=https://supportprofile.apple.com/homePage

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει το iphone 4 που συζητάμε.

 

Καλημέρα διαγραψε τη συσκευή απο εκεί και στη συνεχεια άλλη μια φορα dfu mode στη συσκευη και restore!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η θα χω πρόβλημα μετα με την apple αν τελικά καταληξω εκεί?

 

εαν τη δαγράψεις δν σου θα ζητάει συγκεκριμένο Apple ID αυτό λέει η λογική μου. Και ίσως αυτή να είναι και η αιτία του προβλήματος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω το νέο άλμπουμ των U2 από το iTunes?

 

Καλησπέρα φίλε μου,

Στο Mac ή στο PC άνοιξε το Itunes επέλεξε το πλήκτρο Albums >Select songs of Innocence. Επέλεξε ένα κομμάτι για να το ακούσεις ή πατάς στο σύννεφο για να το κατεβάσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου,

Στο Mac ή στο PC άνοιξε το Itunes επέλεξε το πλήκτρο Albums >Select songs of Innocence. Επέλεξε ένα κομμάτι για να το ακούσεις ή πατάς στο σύννεφο για να το κατεβάσεις. :)

 

Αυτό γίνεται μόνο σε υπολογιστή?Γιατί απευθείας απο iPad δεν βγαίνει κανένα σύννεφο ή κάτι άλλο για κατέβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται μόνο σε υπολογιστή?Γιατί απευθείας απο iPad δεν βγαίνει κανένα σύννεφο ή κάτι άλλο για κατέβασμα.

 

Μπορείς να το κατεβάσεις και από το iPad. πάτας στο άλμπουμ και σου κατεβάζει όλα τα κομμάτια. Στην εφαρμογή iTunes. Δες μήπως είναι ήδη περασμένο στα purchases

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το κατεβάσεις και από το iPad. πάτας στο άλμπουμ και σου κατεβάζει όλα τα κομμάτια. Στην εφαρμογή iTunes. Δες μήπως είναι ήδη περασμένο στα purchases

 

Όταν βγάζει τα τραγούδια απο κάτω γράφει purhases,κάνω κάτι εκεί για να κατέβουν?

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάζει τα τραγούδια απο κάτω γράφει purhases,κάνω κάτι εκεί για να κατέβουν?

 

 

Στο iTunes Store δες κάτω κάτω τα εικονίδια ( music , films κ.τ.λ ).

Πατα το purchased και θα το βρεις εκεί ...

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...