Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενταξει μωρε απλα δεν το ειδα... :p :p :p :p τι γινεται πως παει πεθανε κανεις?:p :p :p

 

 

ανθρωπος...

 

βαρετά ηταν ολο το βραδυ... :lol: :p :lol:

:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια, εχω γεννηθει Νοεμβρη του 1987, δεν εδωσα πανελληνιες (εχω απολυτηριο) και ετσι δεν εχω δηλωσει καπου πως σπουδαζω. γιατι δεν μου εχει ερθει ακομα το χαρτι??? μονο περιοδευον περασα, κατι χαρτια εδωσα και τελος.
Link to comment
Share on other sites

Ο νόμος λέει ότι σε καλούν στον στρατό τον πρώτο Ιανουάριο (όταν πήγαινα εγώ) του έτους που θα έχεις κλείσει τα 19 (δηλαδή 19έτη + 1 μήνας).

Αν έχεις γενέθλια Νοέμβρη τότε θα σε καλέσουν κανονικά Φεβρουάριο που είναι και η πρώτη σειρά του έτους :)

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

ανθρωπος...

 

βαρετά ηταν ολο το βραδυ... :lol: :p :lol:

και που να δεις εμεις.... λεω ενταξει καποτε θα πουν να παμε βγηκαμε εξω με το σαπ 7 και καναμε βολτες εκει τριγυρω και ξαφνικα λεω του βλαχου να παμε μεχριο ελευσινα για να δουμε ποσα πιανει παμε χαλαρα μεχρι κατω και γυρναμε το παταει μιλαμε κοντεψα να πεταξω επιασε 60 κατι κομβους μλκια μου εφυγε και ενα βατραχοπεδιλο απο τα χτυπηματα:p :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει κάποιο ελληνικό site με στρατιωτικά είδη γιατί θέλω να βρω στρατιωτικές ταυτότητες.

Ευχαριστώ !!! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

hydro kai dexter_ emena pantos de mou aresei ka8olou h stolh ths aggareias...xalia maura

οχι και χαλια μαυρα βασικα για τους αλλους ισως για μενα παντως την θεωρω τοπ!:p

το θεμα ειναι οτι ειχα και την στλη δυτη απο μεσα διοτι ξεχασα να την βγαλω οταν εφυγα απο κει :p :p και ειχα ανοιξει τα κουμπια απο την κανονικη στολη και λεω γιατι σκαω ετσι τοσο ζεστη κανει και βλεπω την κουκουλα απο πισω:lol: :lol: εριξα ενα γελιο....

Link to comment
Share on other sites

Ο νόμος λέει ότι σε καλούν στον στρατό τον πρώτο Ιανουάριο (όταν πήγαινα εγώ) του έτους που θα έχεις κλείσει τα 19 (δηλαδή 19έτη + 1 μήνας).

Αν έχεις γενέθλια Νοέμβρη τότε θα σε καλέσουν κανονικά Φεβρουάριο που είναι και η πρώτη σειρά του έτους :)

ok σε ευχαριστω πολυ.

ομως εκεινη την περιοδο δεν θα ειμαι ελλαδα λογω σπουδων.

πρεπει να ερθω ελλαδα η να στειλω καποια χαρτια? τι γινεται εκεινη την μερα? thanks!

Link to comment
Share on other sites

ok σε ευχαριστω πολυ.

ομως εκεινη την περιοδο δεν θα ειμαι ελλαδα λογω σπουδων.

πρεπει να ερθω ελλαδα η να στειλω καποια χαρτια? τι γινεται εκεινη την μερα? thanks!

Αν δεν πάρεις αναβολή και δεν παρουσιαστείς την μέρα εκείνη που θα σε καλέσουν θα θεωρηθείς λιποτάκτης.

Αν δεν τους ενημερώσεις αυτοί που θα ξέρουν ότι δεν μπορείς να παρουσιαστείς;

Ενημερώσου για τα περαιτέρω από το στρατολογικό γραφείο όπου ανήκεις, δεν παίζουμε με αυτά τα πράγματα :)

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκουσα για την Κύπρο. Ότι δηλαδή αν πας εκεί έχεις καλή μεταχείριση και πληρώνεσαι και καλά. Γνωρίζει κανείς περισσότερα; Η διάρκεια θητείας παραμένει η ίδια; Σκεφτόμουν να πάω δόκιμος αξιωματικός αλλά μετά που άκουσα αυτό για την Κύπρο ψιλοψάχνομαι.

sthn kypro file exei kalyterh metaxeirgsh stous kuprious stous ellhnes pou pan ekei exei tre3imo

Link to comment
Share on other sites

μολις εμαθα κατι

 

και αλλη επιτυχια για τις ελληνικες ειδ,δυναμεις

πριν απο μια εβδομαδα πηγε στην γερμανια μια ομαδα ετα για μια διεθνης ασκηση

στη Σχολη Αιχμαλωτων οπου διαφορες ομαδες Ειδικων Δυναμεων επρεπε να αποφυγουν τη συλληψη απο τους Γερμανους οι οποιοι ακολουθως θα τους επαιρναν στη Σχολη Αιχμαλωτων και θα περνουσαν τη δοκιμασια με σκοπο να λυγισουν στην ανακριση Απο οσες ομαδες ελαβαν μερος , η μονη ομαδα η οποια καταφερε να μην συλληφθει ηταν η Ελληνικη που μεχρι το τελος της ασκησης οι Γερμανοι τους αναζητουσαν με τη χρηση ελικπτερων και εκπαιδευμενων σκυλιων και δεν καταφεραν να τους βρουν.

αυτα ειναι μπλιμπ ακους???????

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο το αρτεμις τι εγινε που χαθηκε? το κατασκευασαμε φτιαξαμε ενα τρελο συστημα για τοτε και τι? οποιος ξερει κατι ας πει
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη και για το τριτο που κανω αλλα τα μαθαινω με περιστερια :p

οι γυναικες ας ετοιμαζονται η παραλλαγη τους περιμενει :D

Link to comment
Share on other sites

Πλησιάζει η ώρα μου και ψάχνω το νόμο που είχε ψηφιστεί για την άδεια όσων ήταν εθελοντές το 2004 (μπας και αρνηθούν να τη δώσουν). Γνωρίζει κανείς κάτι;

Επίσης άκουσα ότι όσοι πάνε δόκιμοι αξιωματικοί έχουν μπόνους μόρια σε ΑΣΕΠ. Ισχύει κάτι τέτοιο; Δεν έχω δει προκύρηξη να αναφέρει κάτι.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Πλησιάζει η ώρα μου και ψάχνω το νόμο που είχε ψηφιστεί για την άδεια όσων ήταν εθελοντές το 2004 (μπας και αρνηθούν να τη δώσουν). Γνωρίζει κανείς κάτι;

Επίσης άκουσα ότι όσοι πάνε δόκιμοι αξιωματικοί έχουν μπόνους μόρια σε ΑΣΕΠ. Ισχύει κάτι τέτοιο; Δεν έχω δει προκύρηξη να αναφέρει κάτι.

Θα είσαι που θα είσαι φαντάρος πολυτελείας ως δόκιμος θες και θέση στο δημόσιο; :lol:

Για το άλλο δες εδώ http://www.omhroi.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να πάω δόκιμος αφού είμαι 9 μηνο ;) Απλώς από περιέργεια ρωτάω. Στους όμηρους έψαξα λίγο αλλά με πρώτη ματιά δε βρήκα κάτι. Θα ξαναδώ.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη και για το τριτο που κανω αλλα τα μαθαινω με περιστερια :p

οι γυναικες ας ετοιμαζονται η παραλλαγη τους περιμενει :D

gia pes gia pes....
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Οι γυναίκες μια χαρά θα ήταν σε θέσεις βοηθητικές, πχ διαβιβαστες, μάγειρες, σιτιστές, γραφιάδες κτλ...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

kalispera paides....kserei kanenas ti paizei stin AΣΔΥΣ(γουδι)giati ekei moy irthe metathesi?apo oti exw akousei einai kala kai safws kalutera apo ekei pou imoun apla ithela merika infos apo ta esw....
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

kalispera paides....kserei kanenas ti paizei stin AΣΔΥΣ(γουδι)giati ekei moy irthe metathesi?apo oti exw akousei einai kala kai safws kalutera apo ekei pou imoun apla ithela merika infos apo ta esw....

 

μια χαρα ειναι μην φοβασαι απλα εχει πολλους γαλοναδες και θα πεθανεις στην χαιρετουρα , αλλα δεν ειναι και πολυ γκαζωμενοι , ειναι τυπικοι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...