Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω έναν γνωστό που είναι μέσα ΕΠΟΠ, και δεν μου λεει και πολλά. Μόνο ότι θα φάμε καλα!!!:(

σιγα ρε που θα φατε καλα:p λες και ειναι κανα μαυρο ταγμα η μοναδα...ειπαμε ελεος τφ ειναι η ορισμος της λουφας και φυσικα ποτε δεν παμε με τομπ μεσα σε νερο αν δεν θελετε να βγαζει μπουρμπουληθρες:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου ηρθε κ εμενα το χαρτακι... 7/11 στην σπαρτη ΣΕΜ

Του εχει ερθει κανενος το χαρτι για εκει?

οσο για 18 μηνο παιδεσ ακουστηκε οτι θα αυξανεται απο τον ιανουαριο κ μετα....θα γινει 14 μηνο...

 

Καλημέρα φίλε.Μαζί μπαίνουμε με την διαφορά ότι εγώ μπαίνω στις 6/11.

Εχεις σπουδάσει κάτι?

Αντε καλή θητεία σε όλα τα ψαρια που κατατασόμαστε..........

Link to comment
Share on other sites

μετα τον Νοεμβριο, ποιον μηνα μπαινουν;

φεβρουαριο ή μαρτιο;

Link to comment
Share on other sites

παίδες καλημέρα,

Λοιπόν μια συμβουλή απο κόρη πρώην στρατιωτικού και με πολλούς φίλους που έχουν ήδη πάει στρατό...

Για Αυλώνα έχω ακούσει καλά λόγια εκτός και εαν πέσετε σε κάνα στραβάδι μονιμά (δυστηχώς υπάρχουν και αυτοί...)!!!

Γενικότερα έχουν γίνει καλύτερα τα πράγματά σε σχέση πάντα το πως ήταν...

Έτσι λοιπόν χαλαρά και όλα θα πάνε καλά και προσοχή στους παλιούς μην σα ψαρώσουν,φαντάροι είναι και αυτοι μην το ξεχνάτε...δεν διαφέρουν σε κάτι απο εσάς... απλά πλησιάζει η ώρα της ελευθερίας τους και είναι επάνω στην τρέλλα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

που παω???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε.Μαζί μπαίνουμε με την διαφορά ότι εγώ μπαίνω στις 6/11.

Εχεις σπουδάσει κάτι?

Αντε καλή θητεία σε όλα τα ψαρια που κατατασόμαστε..........

 

Την ημέρα που θα μπείτε απολύεται ένας ψάρακλας φίλος μου απο εκεί αν τον δείτε θα είναι αυτός που θα σας πληρώσει ή που θα σας ντύσει πείτε του myphone.gr.

Link to comment
Share on other sites

παίδες καλημέρα,

Λοιπόν μια συμβουλή απο κόρη πρώην στρατιωτικού και με πολλούς φίλους που έχουν ήδη πάει στρατό...

Για Αυλώνα έχω ακούσει καλά λόγια εκτός και εαν πέσετε σε κάνα στραβάδι μονιμά (δυστηχώς υπάρχουν και αυτοί...)!!!

Γενικότερα έχουν γίνει καλύτερα τα πράγματά σε σχέση πάντα το πως ήταν...

Έτσι λοιπόν χαλαρά και όλα θα πάνε καλά και προσοχή στους παλιούς μην σα ψαρώσουν,φαντάροι είναι και αυτοι μην το ξεχνάτε...δεν διαφέρουν σε κάτι απο εσάς... απλά πλησιάζει η ώρα της ελευθερίας τους και είναι επάνω στην τρέλλα..

E ντάξει φυσικά και είναι καλύτερα τα πράγματα σε σχέση με παλαιότερα.

 

Ένα πράγμα να ξέρετε πάντως όσοι γίνετε μαύροι. Στους τεθωρες ισχύει ακόμα σε μεγαλύτερο βαθμό σε σχεση με άλλα όπλα και σώματα η παλαιότητα.

Όσο είστε νέοι θα πήξετε, όπως θα πήξετε και στο κέντρο. Άλλα όταν παλιώσετε. ..:D

Kαι μη ξεχνάτε "ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ"... Κουβαλάνε και κάποιους μήνες στη πλάτη τους.

Link to comment
Share on other sites

E ντάξει φυσικά και είναι καλύτερα τα πράγματα σε σχέση με παλαιότερα.

 

Ένα πράγμα να ξέρετε πάντως όσοι γίνετε μαύροι. Στους τεθωρες ισχύει ακόμα σε μεγαλύτερο βαθμό σε σχεση με άλλα όπλα και σώματα η παλαιότητα.

Όσο είστε νέοι θα πήξετε, όπως θα πήξετε και στο κέντρο. Άλλα όταν παλιώσετε. ..:D

Kαι μη ξεχνάτε "ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ"... Κουβαλάνε και κάποιους μήνες στη πλάτη τους.

 

Αντε μωρε...οι παλιοι 4-5 μηνων.:lol::p

Δεν κανατε 25μηνη θητεια στην Κυπρο και να εισαι 13 μηνες νεος.:D:shifty:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε.Μαζί μπαίνουμε με την διαφορά ότι εγώ μπαίνω στις 6/11.

Εχεις σπουδάσει κάτι?

Αντε καλή θητεία σε όλα τα ψαρια που κατατασόμαστε..........

nai file mou exo teleiosei 2 sxoles..

psyktikos k texnikos texnologias internet...

 

esi filos?

Link to comment
Share on other sites

Λιγοτερο απο 2 εβδομαδες εμειναν...

Σημερα ηρθε και σε μενα το χαρτι για 6/11 - 295 ΤΕ ΚΩ . Εχει περασει κανεις απο αυτο το ταγμα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρουσιαζομαι 6/11 Υλικου πολεμου στη Λαμια (ΚΕΥΠ). Γνωριζει κανεις ρε παιδια για παραμεθωριο κανενα καλο ταγμα ; Κατι ακουσα για το 98 ΤΥΛΠΕΘ στη Μυτιληνη. Οποιος ξερει κατι ας μας ενημερωσει:)

 

Ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κυπρο παιδες και εδω εχει καλα αλλα εχει και στραβα οσο αφορα παραμεθωριο.εσεις που παρουσιαζοσαστε τωρα φροντηστε καθε μερα να την περνατε καλα γιατι μετα ξεχαστε την πολιτικη ζωη και μπενετε σε ενα κοσμο με αρκετες δυσκολιες και λιγα καλα.:)
Link to comment
Share on other sites

Αντε μωρε...οι παλιοι 4-5 μηνων.:lol::p

Δεν κανατε 25μηνη θητεια στην Κυπρο και να εισαι 13 μηνες νεος.:D:shifty:

Τα πάντα ειναι σχετικά!

Link to comment
Share on other sites

εγω μπαινω 7/11 στην Κορινθο..κανεις αλλος???:D

ενα χρονακι ειναι, που θα παει δεν θα περασει:wacko: ??

Link to comment
Share on other sites

Οντως οι μεταταξεις εχουν βγει.

Απο Δευτερα θα ξερουμε ολοι.....

Για να δουμε!

Εγινε πανικος σε αυτη τη σειρα, θελει να μπει παρα πολυς κοσμος!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia.. ektos apo to igeionomiko artas (logika stratos ksiras einai ekei etsi?)..kseroume gia igeionomika se alla meri (px kai gia aeroporia kai nautiko)?

opoios kserei plz help giati aurio proi pao na zitiso diakopi anavolis kai thelo na do ti soma na zitiso (oxi toso stin aitisi oso sto visma mou).

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

αεροπορια πας πρωτα Τριπολη που ειναι κεντρο καταταξης και μετα εαν παρεις ειδικοτητα υγειονομικου πας στο 251 ΓΝΑ για "εκπαιδευση" και μετα αναλογα με τις γνωριμιες σου και τις γνωριμιες των αλλων:lol:
Δώσε στους άλλους αυτό που θέλουν να δούν,και κάντους να πιστέψουν αύτο που βλέπουν.
Link to comment
Share on other sites

oraia...i aeroporia kala akougetai.

i ekpaideusi auti kseroume poso kairo diarkei kai me ti orous ginetai? px ego pou meno peiraia..tha pigaino proi sto nosokomeio kai tha fevgo mesimeri-apogeuma gia to spitaki mou?

gia nautiko tipota? ta analoga kentra katataksis ktl? ekpaideusi logika sto nautiko nosokomeio etsi?

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...