Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ακομα και σε αναμονη η καταναλωση ειναι μεγαλη,προτεινω το 4ρι, μερα με τη νυχτα απο πλευρα μπαταριας

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιεφερε να ξερω ποσο κραταει σε κατασταση αναμονης χωρις ασυρματα ανοιχτα (gps,wifi,bluetooth κτλ) και χωρις συγχρονισμους. Προτείνετε καποιο απο τα παλιότερα iphone? (3gs, 4)?

 

Έχω το 4 φίλε μου και με την χρήση που θες θα σου βγάζει σίγουρα 2,5-3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με κανονική χρήση μου βγάζει δυο μέρες και με υπερβολική χρήση μου βγάζει άνετα μία ημέρα. Όσους δεν τους αντέχει μία μέρα καλύτερα να κάνουνε αναβάθμιση στη 5.1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με κανονική χρήση μου βγάζει δυο μέρες και με υπερβολική χρήση μου βγάζει άνετα μία ημέρα. Όσους δεν τους αντέχει μία μέρα καλύτερα να κάνουνε αναβάθμιση στη 5.1

 

Κοιταξτε παιδια. εμενα θα με ενδιεφερε το iphone λογω της ποιοτητας του, η πολυ καλη αναπαραγωγη μουσικης και η πολυ καλη πλοηγηση. Ωστοσο, θελω να κραταει η μπαταρια σε κατασταση απλης αναμονης, χωρις συγχρονισμους, gps,wifi, bluetooth κτλ τουλάχιστον 3 μερες.

Αν μπορει να μου πει καποιος οτι καποιο iphone το εχει αυτο θα το αγορασω...

Ειμαι καμενος με το Ν9 γιαυτο θελώ τη βοηθεια σας...

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε παιδια. εμενα θα με ενδιεφερε το iphone λογω της ποιοτητας του, η πολυ καλη αναπαραγωγη μουσικης και η πολυ καλη πλοηγηση. Ωστοσο, θελω να κραταει η μπαταρια σε κατασταση απλης αναμονης, χωρις συγχρονισμους, gps,wifi, bluetooth κτλ τουλάχιστον 3 μερες.

Αν μπορει να μου πει καποιος οτι καποιο iphone το εχει αυτο θα το αγορασω...

Ειμαι καμενος με το Ν9 γιαυτο θελώ τη βοηθεια σας...

 

Αυτό ακριβώς λέμε φίλε μου, το iPhone 4 κάνει αυτό που θες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα υπαρχει καπια εφαρμογη ποy να μπορω να βαλω μερικες επαφες η αρχεια και να χρειαζετε κωδικο για να μπης? ( απο το app store ? )
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα υπαρχει καπια εφαρμογη ποy να μπορω να βαλω μερικες επαφες η αρχεια και να χρειαζετε κωδικο για να μπης? ( απο το app store ? )

secure folder pro.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε παιδια. εμενα θα με ενδιεφερε το iphone λογω της ποιοτητας του, η πολυ καλη αναπαραγωγη μουσικης και η πολυ καλη πλοηγηση. Ωστοσο, θελω να κραταει η μπαταρια σε κατασταση απλης αναμονης, χωρις συγχρονισμους, gps,wifi, bluetooth κτλ τουλάχιστον 3 μερες.

Αν μπορει να μου πει καποιος οτι καποιο iphone το εχει αυτο θα το αγορασω...

Ειμαι καμενος με το Ν9 γιαυτο θελώ τη βοηθεια σας...

 

Καλημέρα!

Με 4s, έκδοση λογισμικού 5.0.1, με μόνο location services ανοικτά, αλλά με κλήσεις και περιορισμένο internet μέσω δικτύου αλλά και μέσω wifi, μου κρατάει 2,5 με 3 ημέρες!

Πάρτο φίλε και θα με θυμηθείς... το κινητό είναι αστέρι!

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Εμενα μου κραταει 3μερες με ανοιχτο το wifi περιπου 1μισι ωρα συνολικα.Ολα κλειστα και περιπου 20λεπτα καθημερινα τηλεφωνο και 3-4 μυνηματα.
Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση τώρα σε μερικές μέρες της 5.1 λένε οτι θα λύσουν κάθε πρόβλημα με θέματα μπαταρίας στο 4s και θα υπάρχει και επιλογή πλέον να απενεργοποιηθεί το 3G.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δε κάνω αναβάθμιση αν δε δω jb στην 5.1,άλλωστε είμαι πολυ ευχαριστημένος απο την απόδοση του κινητού ως τωρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε κάνω αναβάθμιση αν δε δω jb στην 5.1,άλλωστε είμαι πολυ ευχαριστημένος απο την απόδοση του κινητού ως τωρα.

 

και εγω ευχαριστημένος είμαι.αλλά θα μπορούσε η μπαταρία να κρατάει όπως στο 3gs μου.παραπάνω δηλαδή :)

θα δούμε με την αναβάθμιση.(χωρίς jaibreak πάντα γιατί έχω δύο 4s.το ενα με jaibreak και το άλλο όπου κρατάει αισθητά πιο πολύ η μπαταρία)

Edited by skordilis
ορθογραφικο λαθος
Link to comment
Share on other sites

Για να αργούν τόσο πολύ την 5.1, μάλλον θα διορθώνει πολλά "λάθη" της 5.0.1

Σήμερα συμπληρώνουμε 3 μήνες από την έλευση της 5.0.1 (9A405). Το αποτέλεσμα για την 5.1 θα πρέπει να είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδεια μηπως υπαρχει καπια εφαρμογη στο app store που να εχωμε την δυνατοτιτα να απομονωσομε σιγκεκριμενες επαφες ωστε οταν μας περνουν η μας στελνουν μηνημα να μην το περνωμε ? Κατι δηλαδη σαν το ( ΜΠΛΑΚ ΛΙΣΤ ) !! ευχαριστω ..
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδεια μηπως υπαρχει καπια εφαρμογη στο app store που να εχωμε την δυνατοτιτα να απομονωσομε σιγκεκριμενες επαφες ωστε οταν μας περνουν η μας στελνουν μηνημα να μην το περνωμε ? Κατι δηλαδη σαν το ( ΜΠΛΑΚ ΛΙΣΤ ) !! ευχαριστω ..

 

δεν υπαρχει νομιζω τετοιο app στο appstore.για jailbreak υπαρχει σιγουρα :)

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει νομιζω τετοιο app στο appstore.για jailbreak υπαρχει σιγουρα :)

 

ποιά προτείνεις για jailbroken 4s?

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το airblue sharing,καλύτερο απο το Celeste και σε πολυ δελεαστική τιμουλα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να ρωτησω αν το jailbreak προκαλει μικροπροβληματα στο iphone,οπως το να κολλαει, μειωση στην αναμονη της μπαταριας κ.τ.λ.Επισης ποσα περισσοτερα προγραμματα προσφερει το cydia απο οτι το appstore?Αξιζει να το κανω jailbreak?Ας μου πει καποιος που το εχει κανει ποια ειναι τα υπερ και ποια τα κατα.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να ρωτησω αν το jailbreak προκαλει μικροπροβληματα στο iphone,οπως το να κολλαει, μειωση στην αναμονη της μπαταριας κ.τ.λ.Επισης ποσα περισσοτερα προγραμματα προσφερει το cydia απο οτι το appstore?Αξιζει να το κανω jailbreak?Ας μου πει καποιος που το εχει κανει ποια ειναι τα υπερ και ποια τα κατα.Ευχαριστω.

 

Ανάλογα,θελει λίγο μελέτη σχετικα με το τι θα περάσεις μεσα στο κινητο,γι αυτο υπαρχουν και τα forums άλλωστε...για μενα δεν υφίσταται iPhone χωρις jb.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...