Jump to content

Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


noname85
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εαν η εταιρια μας δωσει τελικα την 2.3.5,(=μεχρι τελος του μηνα,που λεει ο λογος δηλ,Old product U8800 U8800 + Andrews has been in beta, version 2.3, and tonight I ask the brothers to develop the latest UI version HAP5.1 while Huawei provided to customers, in order to improve old products can also enjoy the ease of UI operations system brings the convenience! Huawei's new UI using fresh style, more elegant atmosphere, greatly improving the ease of use experience, hoping to bring everyone a surprise=) θα προτεινα να μεινουμε εκει μεχρι να δοκιμασουμε καποια custom ICS rom.

αυτη θα ειναι κατα την αποψη μου και η πραγματικη αναβαθμιση.

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αλλα ας περασουμε σε ποιο σοβαρα θεματα:p

ρυθμιση της καμερας για να αλλαζει η αναλυση της φωτο δεν βλεπω;

Edit:περασα αλλο και δουλευει η camera...για να δουμε.

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου το στελνουν απο την Armaos...αντε να δω ποτε θα το εχω γιατι μεσολαβουν και οι αργιες!!
Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

αλλα ας περασουμε σε ποιο σοβαρα θεματα:p

ρυθμιση της καμερας για να αλλαζει η αναλυση της φωτο δεν βλεπω;

Edit:περασα αλλο και δουλευει η camera...για να δουμε.

 

Ποιο,αν επιτρεπεται??

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Εχει να προτεινει κανεις καμμια πυξιδα που να λειτουργει στο τηλεφωνο ?

Δοκιμασα 2-3 και δεν παιζει καμμια

Link to comment
Share on other sites

Εχει να προτεινει κανεις καμμια πυξιδα που να λειτουργει στο τηλεφωνο ?

Δοκιμασα 2-3 και δεν παιζει καμμια

 

https://market.android.com/details?id=net.pierrox.mcompass&feature=order_history#?t=W251bGwsMSwxLDUwMCwibmV0LnBpZXJyb3gubWNvbXBhc3MiXQ..

Link to comment
Share on other sites

Αστεράκι τελικά το κινητό... δεν το περίμενα τόσο καλό να πω την αλήθεια... 12 ώρες σερι, το σκαλίζω και δεν εχει φάει ούτε ένα σκάλωμα... Βέβαια στην μπάρα επάνω μου δείχνει τον αριθμό 2 μέσα σε κόκκινο κύκλο κι όταν ανοίγω δεν έχει τις 2 ενημερώσεις που περιμένω να δω, αλλά με την πρώτη επανεκκίνηση θα φύγει... κατά τα λοιπά εξαιρετικό... και πολύ δυνατό ηχείο, και κάμερα/οθόνη που με καλύπτουν... και smooth scrolling... και ταχύτατο στο ιντερνετ με Η+ που δεν ξέρω τι διαφορά έχει απο το Η σκέτο που έιχε το xperia μου αλλά το κάνει ταχύτατο... βέβαια στο wifi είναι ακόμα καλύτερο! :)

 

θα του βάλω διάφορα καλούδια επάνω για να τα δοκιμάσω... δεν ξέρω αν το απλό Χ5 ήταν πιο αργό για να κάνω συγκρίσεις... πάντως έγω είμαι κομπλέ! :)

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Αστεράκι τελικά το κινητό... δεν το περίμενα τόσο καλό να πω την αλήθεια... 12 ώρες σερι, το σκαλίζω και δεν εχει φάει ούτε ένα σκάλωμα... Βέβαια στην μπάρα επάνω μου δείχνει τον αριθμό 2 μέσα σε κόκκινο κύκλο κι όταν ανοίγω δεν έχει τις 2 ενημερώσεις που περιμένω να δω, αλλά με την πρώτη επανεκκίνηση θα φύγει... κατά τα λοιπά εξαιρετικό... και πολύ δυνατό ηχείο, και κάμερα/οθόνη που με καλύπτουν... και smooth scrolling... και ταχύτατο στο ιντερνετ με Η+ που δεν ξέρω τι διαφορά έχει απο το Η σκέτο που έιχε το xperia μου αλλά το κάνει ταχύτατο... βέβαια στο wifi είναι ακόμα καλύτερο! :)

 

θα του βάλω διάφορα καλούδια επάνω για να τα δοκιμάσω... δεν ξέρω αν το απλό Χ5 ήταν πιο αργό για να κάνω συγκρίσεις... πάντως έγω είμαι κομπλέ! :)

welcome to pro thread :up:

H+=3.5G

Cosmote officially announced HSDPA network support on June 6, 2006. HSDPA services are available as of June 27, 2006. In October, 2006 its HSDPA infrastructure was upgraded to 3.6 Mbit/s. Cosmote claims service availability to 75% of the population and this figure (without official data) is coming to almost complete overlap of Cosmote's GSM footprint which covers 99.9% of the population. Cosmote announced it will soon be upgrading its network with HSUPA and HSDPA access up to 7.2 Mbit/s beginning from major areas.

Vodafone is providing HSDPA network support on all of its network whilst most of the cities covered are upgraded up to 3.6 Mbit/s

Wind GR has upgraded all of its 3GSM network with HSDPA up to 3.6 Mbit/s.

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ναι το φαντάστηκα, απλά δεν ήξερα ότι έχει τέτοιο δίκτυο στην πόλη μου! :) ότι χρειαστεί κάποιος ρωτάει και του απαντώ... ακόμα το ψάχνω αλλά δεν θα ρωτήσω κανέναν για τίποτα... θα τα βρω όλα μόνος μου! :)

 

EDIT: α... μάλιστα!

Edited by paulito

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει δευτερη camera,αν και δεν το ξερω το σπορ της video κλησης. Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Guest alexmi900
ηρθε και σε μενα το κινητο και με εχει εντυπωσιασει.ειχαν περασει απο τα χερια μου αρκετα android κινητα(νεξους ς,optimus black,defy,milestone,desire) αλλα κανενα δεν μου φανηκε τοσο ολοκληρωμενο.μεχρι τα 200 ευρω ειναι μονοδρομος
Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορα;

 

λιρες,ακριβο παει μετα.

3.49 USD = 2.47011 EUR

5.99 GBP = 6.80083 EUR

http://www.ebay.co.uk/itm/Clear-White-Flex-TPU-Matte-Finish-Gel-Case-Cover-Huawei-IDEOS-X5-U8800-C8800-/180745494041?pt=PDA_Accessories&hash=item2a15455e19

 

καλοδουλευτα σε ολους

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

το συκο κανει την διαφορα,οκ.

απο εδω τοτε

http://www.ebay.co.uk/itm/Sikai-Clear-TPU-Gel-Case-Huawei-Ideos-X5-U8800-Phone-Skin-Cover-Saver-/300605046435?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item45fd74fea3

μαγαζαρα απο οτι διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites

ότι χρειαστεί κάποιος ρωτάει και του απαντώ... ακόμα το ψάχνω

 

Αν εγκαταστήσεις το Skype, πες μου εάν δουλεύει video-κλήση με την πίσω κάμερα...

 

https://market.android.com/details?id=com.skype.raider&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5za3lwZS5yYWlkZXIiXQ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ψαχνω για αγορα συσκευης εως 180€.

Απο οσο εψαξα, το x5 pro δειχνει να κυριαρχει σε αυτα τα χρηματα. Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι η εξης: Μπορει το συγκεκριμενο κινητο να παρει μια sim με 2 νουμερα? π.χ. συνδεση και καρτοκινητη (ιδιος παροχος) με μια sim αλλαζοντας αυτοματα σε εισερχομενη κληση απο το ενα νουμερο στο αλλο.

Edited by stakhs
Link to comment
Share on other sites

παιδια θεματα για το κινητο που βρισκουμε ????

sto xda που εχει καποια για το απλο και οχι το pro κανουν....????? η θα εχει προβλημμα??????

Link to comment
Share on other sites

Παίρνει την πρώτη του φόρτιση και το δικό μου και περιμένω να το ανακαλύψω μετα!

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Aυτός ο Κινέζος, με έδρα την Αγγλία, μου έστειλε μια απομίμηση της SIKAI :angry:, πολυ χαμηλής ποιότητας και μεσω του eBay αναγκάστηκε να μου επιστρέψει τα χρήματα πίσω! Αναγκάστηκα και παρήγγειλα SIKAI από αλλού και αυτή που παρέλαβα ήταν γνήσια SIKAI και το έδειχνε και την έχω στις αγγελίες για πώληση!

 

Ναι δεν ειναι γνησια, την ειδα οταν την παρελαβα αλλα δεν ειχα υπομονη να ξανα περιμενω κανα 20ημερο για την επομενη.

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ψαχνω για αγορα συσκευης εως 180€.

Απο οσο εψαξα, το x5 pro δειχνει να κυριαρχει σε αυτα τα χρηματα. Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι η εξης: Μπορει το συγκεκριμενο κινητο να παρει μια sim με 2 νουμερα? π.χ. συνδεση και καρτοκινητη (ιδιος παροχος) με μια sim αλλαζοντας αυτοματα σε εισερχομενη κληση απο το ενα νουμερο στο αλλο.

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T21/xml/Business__service__cosmote2in1_mobile_service/section/Services_Mobile_BP_Ten

δεν εχω αλλα δεν υπαρχει λογος να μην δουλευει αλλα για να ρωτας κατι θα ξερεις παραπανω...που ειναι ποιο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei U8800 IDEOS X5 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...