Jump to content

[S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο μενου Settings-Applications-Running services βλεπω εφαρμογες που παρολο ειναι κλειστες δειχνει οτι τρεχουν (facebook, software update, voice command κτλπ).

Αν μπω μεσα τους εχει επιλογες stop και report.

Το θεμα ειναι γιατι τρεχουν και αν πατωντας stop ποτε θα αρχισουν ξανα να τρεχουν(οταν πχ ξανα ανοιξω facebook)?

Λογικα δε τρωνε και μπαταρια?

Ποια η διαφορα με τις εφαρμογες που βλεπεις στο task manager απο αυτες στο running services?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω γιατί έχω wakelocks....

Το widget του καιρού το έχω βάλει να μην κάνει update. Παραθέτω screenshots από το better battery stats και από τα battery stats στα settings....

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν κατάλαβα ότι υπήρχε πρόβλημα γιατί όπως είπα δεν έκανα χρήση του GPS πότε χωρίς ντατα.

για μένα γαλαξίας και ντατα πάνε πακέτο αλλιώς δεν χαίρεσαι το κινητό σου στο 100%

Θα το δοκιμάσω και χωρίς ντατα να δω.

Πάντως και το ν8 που ήταν κορυφή στο gps χωρίς ντατα αργούσε αρκετά :)

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

 

Τα data που κατεβάζεις μπορεί να είναι ελάχιστα (π.χ. 2KB), αλλά αν δε τα πάρεις από την κινητή, το κινητό τα παίρνει από το δορυφόρο.

Η ταχύτητα που τα δίνει ο δορυφόρος είναι πάρα πολύ μικρή.Είναι 50 ΒΙΤS/SEC.Και για να το κάνει αυτό πρέπει να έχει και σήμα καμπάνα (πάνω από -28db).

Σκέψου ότι πρέπει να τα κατεβάσει και από πολλούς δορυφόρους, και θα καταλάβεις γιατί αργεί!

Τα εξειδικευμένα gps τουλάχιστον έχουν και κεραίες με μεγάλη απολαβή, γι αυτό και δεν αργούν τόσο.Στα κινητά έχει γίνει υποχρεωτικό το agps, μιας και η κεραία είναι μια ψείρα.Μην έχουμε και πολλές απαιτήσεις.

Αφού θέλουμε να τα χώσουμε όλα σε μια συσκευή, τέτοια πράγματα είναι αναμενόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Στο μενου Settings-Applications-Running services βλεπω εφαρμογες που παρολο ειναι κλειστες δειχνει οτι τρεχουν (facebook, software update, voice command κτλπ).

Αν μπω μεσα τους εχει επιλογες stop και report.

Το θεμα ειναι γιατι τρεχουν και αν πατωντας stop ποτε θα αρχισουν ξανα να τρεχουν(οταν πχ ξανα ανοιξω facebook)?

Λογικα δε τρωνε και μπαταρια?

Ποια η διαφορα με τις εφαρμογες που βλεπεις στο task manager απο αυτες στο running services?

 

Μην ασχολείσαι με αυτες. Πρέπει να τρέχουν για να έχεις όσο γίνεται πιο γρηγορη πρόσβαση σε αυτες όταν τις χρειαστεις. Βρίσκονται σε φάση που δεν απασχολούν την SPU, ούτε κρατούν σπουδαία ποσότητα ram. Και φυσικα δεν καταναλώνουν ενέργεια η ειναι ελάχιστη.

Αν τις κλεινεις το μόνο που θα καταφέρεις ειναι να αυξήσεις την κατανάλωση γιατι θα ανοίξουν και πάλι μόνες τους. Για να γίνει αυτο θα απασχολήσουν την CPU οπότε θα χρειαστούν ρεύμα.

Σε συσκευές που ειναι root, συνήθως πετάμε κάποιες απ αυτες τις εφαρμογές αν δεν τις χρησιμοποιούμε.

 

@@GPS

Παιδια νομίζω οτι το κουράσαμε το θέμα με το GPS.

Η αλήθεια ειναι οτι τα περισσότερα gps τσιπ στα smartphones, απαιτούν υποβοήθηση A-gps μέσω των κεραιών η του wifi.

Στο SGS2 ακόμα περισσότερο. Οπότε η μιση λύση ειναι οι επεμβάσεις μέσω τρίτων εφαρμογών που κατεβάζουν τα data εκ των προτέρων και ολοκληρωμενη λυση να μην κλείνετε τα data.

Θεωρώ απαράδεκτο να ειναι κάποιος κάτοχος μιας τέτοιας συσκευής και να έχει κλειστά τα data.

Ακόμα και όσοι έχουν κάρτα, υπάρχουν πακέτα απο 3-5 ευρω που αρκούν για όλα εκτός απο πλοήγηση στο Ίντερνετ.

Το gps χρειαζεται μόλις λίγα bites. Απο εκει και πέρα μ ενα τετοιο πακετο 60-100ΜΒ, θα μπορείτε να έχετε τις ειδοποιησεις σας, να λαμβάνετε τα mail σας, να συγχρονιζεται τον καιρο και να στέλνετε σχεδόν δωρεάν μηνύματα μέσω Viber σε κατόχους συσκευών android και iPhone (ένα SMS με Viber ειναι 160 bites. Καθε χαρακτήρας αντιστοιχεί σ ένα bite.)

Η κόρη μου στο Optimus One καλύπτεται άνετα με τα 60ΜΒ της cosmote για ένα μήνα.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τα data που κατεβάζεις μπορεί να είναι ελάχιστα (π.χ. 2KB), αλλά αν δε τα πάρεις από την κινητή, το κινητό τα παίρνει από το δορυφόρο.

Η ταχύτητα που τα δίνει ο δορυφόρος είναι πάρα πολύ μικρή.Είναι 50 ΒΙΤS/SEC.Και για να το κάνει αυτό πρέπει να έχει και σήμα καμπάνα (πάνω από -28db).

Σκέψου ότι πρέπει να τα κατεβάσει και από πολλούς δορυφόρους, και θα καταλάβεις γιατί αργεί!

Τα εξειδικευμένα gps τουλάχιστον έχουν και κεραίες με μεγάλη απολαβή, γι αυτό και δεν αργούν τόσο.Στα κινητά έχει γίνει υποχρεωτικό το agps, μιας και η κεραία είναι μια ψείρα.Μην έχουμε και πολλές απαιτήσεις.

Αφού θέλουμε να τα χώσουμε όλα σε μια συσκευή, τέτοια πράγματα είναι αναμενόμενα.

 

Συμφωνώ απόλυτα και με τον φίλο salat πιο πάνω.

ΔΕΝ υπαρχει νόημα σε ΚΑΝΈΝΑ κινητό να παιδευομαστε με gps χωρίς ντατα.

Όπως είπα και πιο πριν δεν έχει νόημα...

Εμένα άλλο με καίει εδώ.

Εχω ψάξει όλο το ιντερνετ και δεν μπορώ να βρω τις τελευταίες αναβαθμίσεις του goggle maps με φωνητική πλοήγηση για την χώρα μας.

Πραγματικά αυτό με τρελαίνει.

Μέχρι πριν μερικές εκδόσεις υπήρχαν κανονικά τώρα τίποτα :banghead:

Πραγματικά πριν δεν είχα ανάγκη κανένα άλλο πρόγραμμα πλοήγησης τώρα ψάχνομαι και πάλι:confused:

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

To igo με data ανοιχτά κλειδώνει αμέσως ενώ χωρίς data σε άλλη περιοχή χρειάστηκε περίπου ένα λεπτό. Πάντως αν χρησιμοποιήσεις πρώτα το gps test, μόλις κλειδώσει, είσαι έτοιμος να ανοίξεις το igo. Χαίρομαι που σου δούλεψε καλά αλλά τώρα πρέπει να βρούμε κάτι άλλο για αρνητικό για να το αγαπήσεις! :lol: :lol: :lol:

Πάντως διαχρονικά η samsung έχει ένα θεματάκι με το gps.

ναι όντως τώρα δεν έχω με τι να ασχοληθώ!! Ναι λογικά πρέπει να έχει γιατί, το ξαναλέω, με τα μηλόφωνα θέμα δεν είχα ποτε και πάντα χωρίς data...

 

Κανονικά δεν θα πρέπει να έχει διαφορά από εφαρμογή σε εφαρμογή. Στην πράξη έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις εφαρμογές, και υπάρχουν διαφορές μικρές στην δική μου συσκευή (~30sec). Αλλά μου έχει τύχει όντως να μην μπορώ να lockaro με Sygic ας πούμε και με iGo να lockaro ... (στο SGS1 αυτό).

 

Χαίρομαι που με τον ένα η άλλο τρόπο δούλεψαν τα gps σας, το είχα πάρει πατριωτικά το θέμα :cool:

 

Πάντως και εγώ σε iGO έχω κατασταλάξει (ήξερα ήδη ότι σαν εφαρμογή είναι εκπληκτική και τρομερά παραμετροποίησιμη από τους χάρτες και τα custom poi μέχρι τις φωνές και τις ειδοποιήσεις και στα πόσα μέτρα να σου βγάζει τα sign, γιατί το έχω χρόνια στο pna μου) σε συνδυασμό με Navteq maps δεν υπάρχει ούτε δρομάκι που να μην βρίσκω εύκολα και γρήγορα!

 

Το πήρες πατριωτικά και βοήθησες πάρα πάρα πολυ στο όλο θέμα και κακώς σου μίλησα λιγάκι απότομα αρχικά Βασίλη...:(

πάλι ευχαριστώ!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου.

Edited by ioathe
Link to comment
Share on other sites

Η rom είναι η κανονική που είχε πάνω.Δεν άλλαξα καθόλου rom απο την στιγμή που έκανα root την συσκευή.

@athanasso77 Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο πριν καταλήξω σε επαναφορά???

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

Η rom είναι η κανονική που είχε πάνω.Δεν άλλαξα καθόλου rom απο την στιγμή που έκανα root την συσκευή.

@athanasso77 Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο πριν καταλήξω σε επαναφορά???

 

Wipe cache/Davlik cache απο recovery κ ξαναδοκιμασε..

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πήρες πατριωτικά και βοήθησες πάρα πάρα πολυ στο όλο θέμα και κακώς σου μίλησα λιγάκι απότομα αρχικά Βασίλη...:(

πάλι ευχαριστώ!

 

Και εγώ κακώς σε έπιασα από τα μούτρα, προσπαθούσα να βοηθήσω και ήμουν πιεσμένος από στην δουλειά δεν μπορούσα να γράψω πολλά πολλά, να'σαι καλά.

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

Κι ένα τελευταίο για το GPS.

Δοκίμασα χθες βράδυ χάρη των φίλων που δεν χρησιμοποιούν data, το GPS status για να κατεβάσω τα δεδομένα των δορυφόρων.

Έκανα πρώτα reset για να διαγράφουν τα παλιότερα που είχα κατεβάσει με το GPS aids.

Σήμερα επιστρέφοντας από το γραφείο έκλεισα τα data και ενεργοποίησα το igo.

Το γραφείο μου βρίσκεται 25 χλμ από το σημείο που είχε καταγραφεί τελευταία φορά στο GPS.

Κλείδωσε σε λιγότερο από μισό λεπτό και η πλοήγηση ήταν υποδειγματική.

 

Συμπέρασμα: Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν κάποιος κατεβάζει τακτικά τα δεδομένα των δορυφόρων. Άλλα και γενικά δεν υπάρχει πρόβλημα GPS στο sgs2.

Οποίος αντιμετωπίζει κάτι θύρα πρέπει να πάει για service.

 

Επίσης σκέφτηκα κάτι. Στο iPhone δεν κλείνουμε πότε το GPS. Υπάρχουν άπειρες εφαρμογές που το χρησιμοποιούν πχ κάμερα κλπ.

Λογικά έστω ότι είμαστε με wifi αν επιχηρηθει να ανοίξει μέσω κάποιας εφαρμογής το GPS, θα κατεβάσει τα data που χρειάζεται ακόμα και αν είμαστε σε κλειστό χώρο και δεν κλειδώσει τελικά.

Αυτό είναι αρκετό για να βρει αμέσως τους δορυφόρους όταν τρέξουμε κάποιο πλοηγό.

Δοκιμάστε λοιπόν όσοι έχετε κλειστά μονίμως τα data, να αφήνετε ανοικτό το gps.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τα rebbot σταμάτησαν αλλα 2 games κολλάνε και κοκκινίζουν τους δείκτες της cpu όποτε το κάνουν κάτι σαν fload ή leack και πιστεύω να είναι θέμα των παιχνιδιών.

Ποιος κατα την γνώμη σας είναι ο καλύτερος συνδυασμός kernel rom απο άποψη smooth και μπαταρίας, γιατί δεν μπορώ να περιμένω μέχρι το παγωτό!!!!!

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

Eγώ για το gps συμφωνώ 100% με το ποστ ενός φίλου που έγραψε χθες το βράδυ κάπου μεταξύ 2330-0100 και σήμερα δεν το βλέπω :blink: Αν θυμάται κάποιος ποιο μέλος είναι ας μου στείλει ένα pm ή ο ίδιος αν διαβάζει το ποστ μου,σχετικά με ποιον κερνελ-μοντεμ εννοούσε ότι κάνει δουλειά.

Και σε ότι αφορά τα data,δε θεωρώ ότι ένα καλό gps πρέπει να τα χρειάζεται για να κλειδώνει σήμα σε λογικούς χρόνους.π.χ. στο hd2 μου έτρεχα nand android απο τον ιανουάριο 2011 μέχρι τον αύγουστο 2011 χωρίς χρήση a-gps data λόγω του ότι οι devs δεν είχαν καταφέρει να βρουν τρόπο να δουλεύει το a-gps data.Και ομως...σε καμμία περίπτωση δεν έκανε πάνω από 2 λεπτά να κλειδώσει το gps μου,ανεξάρτητα από τον χρόνο που είχα να το ανοίξω.

Με το sygic που ανέφερα σε προηγούμενο ποστ μου ότι πιάνει μέσα στο σπίτι μέσω wifi πάλι μια απογοήτευση ήταν στο δρόμο.Και εξηγώ

Ειμαι στο σπίτι.Το ανοίγω και "πιάνει σήμα".Κατεβαίνω στο αμάξι,έχει χαθεί το wifi σήμα και δε πιάνει πλέον με τίποτε.Σαν να μην δούλεψε ποτέ σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα το gps.Eπόμενο βήμα

Ανοίγω data και πιάνει σήμα.Ωραία λέω έπιασε!!! κλείνω sygic και ανοίγω igo...αμ δε!!! το igo έψαχνε ακόμη σήμα!!! Αρα το sygic με έβρισκε μέσω data μόνο.Kλείνω igo και ανοίγω gps status.E αυτή τη φορά κλείδωσε σε 5" με κανονικό κλείδωμα και ξεκίνησε η πλοήγηση με igo.Προσωπικά όμως δε μου αρέσει η διαδικασία.Θέλω να ανοίγω το gps στο πρόγραμμα πλοήγησης και να κλειδώνει χωρίς περαιτέρω πράγματα.Και οκ αν ήμουν ο μόνος που έχει πρόβλημα θα σκεφτόμουν την περίπτωση service.Aλλά από ότι βλέπω δεν είμαι ο μοναδικός.

Kαι το gps δε το κλείνω ποτέ.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο θα σου έλεγα να δοκιμάσεις και με μια άλλη συσκευή.

 

Παρόλο που δεν χρησιμοποιώ το GPS τακτικά, λόγο pna, θα αφήσω να περάσουν 2-3 μέρες και θα επιχειρήσω πάλι χωρίς data.

Επίσης σταματώ να κλείνω το GPS για να τσεκάρω κατανάλωση.

 

Αυτό όμως που θα πετάξω σίγουρα είναι το GPS status παρόλο που δείχνει να κάνει δουλειά.

http://img.tapatalk.com/295b5e14-c0cd-9596.jpg

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το gps status τρέχει στο παρασκήνιο ή μόλις ενεργοποιήτε το gps?

Το ρωτάω γιατί κ να κάνει δουλεία όπως αναφέρεις είναι μεγάλο αντίτιμο η κατανάλωση που φαίνεται αν συνεχίζει να τρεχει στα processes!!!!

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

Το gps status τρέχει στο παρασκήνιο ή μόλις ενεργοποιήτε το gps?

Το ρωτάω γιατί κ να κάνει δουλεία όπως αναφέρεις είναι μεγάλο αντίτιμο η κατανάλωση που φαίνεται αν συνεχίζει να τρεχει στα processes!!!!

 

Φίλε μου το είχα κλειστό. Άνοιξα το gps για να κάνω το τεστ που προανέφερα και προφανώς άνοιξε μόνο του με την ενεργοποίηση του gps.

Προσωπικά τέτοιες εφαρμογές δεν τις θέλω στην συσκευη μου.

Δεν το έψαξα να δω μήπως έχει κάποια ρύθμιση αν και δεν το νομίζω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

επιτελους το google maps 6.3 κυκλοφορησε και με πλοήγηση για την χωρα μας!

για μενα που εχω data 1.5 giga ειναι τωρα το νο1 προγραμμα για πλοηγηση!

τωρα ειμαι και παλι κομπλε...:)

ολα τα αλλα πανε σε δευτερη μοιρα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια αυτες τις μερες εψαχνα διαφορα για το galaxy και βρηκα κ αυτο.( http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_520_110_145&products_id=36758 ) Αυτη η μπαταρια για να δινει και καπακι παει να πει οτι ειναι μεγαλυτερη ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια αυτες τις μερες εψαχνα διαφορα για το galaxy και βρηκα κ αυτο.( http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_520_110_145&products_id=36758 ) Αυτη η μπαταρια για να δινει και καπακι παει να πει οτι ειναι μεγαλυτερη ετσι?

 

Είναι.Προσθέτει λίγα παχάκια στο κινητό :lol:

Link to comment
Share on other sites

Που μπορούμε να κατεβάσουμε την έκδοση 6,3??

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

Που μπορούμε να κατεβάσουμε την έκδοση 6,3??

 

Μπορεί να κάνω εγώ λάθος αλλά μου φαίνεται εννοεί την 6.0.3 και όχι 6.3 και είναι η τελευταία έκδοση που υπάρχει στο μάρκετ.

Απλά κάνεις ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να κάνω εγώ λάθος αλλά μου φαίνεται εννοεί την 6.0.3 και όχι 6.3 και είναι η τελευταία έκδοση που υπάρχει στο μάρκετ.

Απλά κάνεις ενημέρωση.

 

Ναι αυτή εννοώ:)

Η έκδοση του μάρκετ όμως δεν υποστηρίζει πλοήγηση για την χώρα μας..

Για περισσότερα πμ:)

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παίδες βοήθεια!!!!

ενώ είχα κάνει backup την ρομ μου όταν πέρασα την cm7 διέγραψα το backup.προσπάθησα να ξαναπεράσω μέσω odin την stock rom αλλά δεν ανοίγει το τηλ. κολάει στο S

τι κάνουν?????

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή εννοώ:)

Η έκδοση του μάρκετ όμως δεν υποστηρίζει πλοήγηση για την χώρα μας..

Για περισσότερα πμ:)

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

 

Επειδή σίγουρα το ξέρεις καλύτερα το maps από μένα , μιας και διακοσμεί μόνο το δικό μου τηλέφωνο :p

μπορείς να μου πεις τι περιλαμβάνει η πλοήγησή του;

Εγώ έχω την έκδοση του μάρκετ και όταν πατάω πλοήγηση, μου βγάζει τη διαδρομή και που να στρίψω κ.λ.π.

Τι παραπάνω έχει η έκδοση που λες;

Ξαναλέω ότι δε το ξέρω καθόλου πως δουλεύει μιας και το έχω δοκιμάσει μόνο μέσα στο σπίτι λόγω internet :)

Link to comment
Share on other sites

παίδες βοήθεια!!!!

ενώ είχα κάνει backup την ρομ μου όταν πέρασα την cm7 διέγραψα το backup.προσπάθησα να ξαναπεράσω μέσω odin την stock rom αλλά δεν ανοίγει το τηλ. κολάει στο S

τι κάνουν?????

 

Είσαι σίγουρος οτι ακολουθείς την διαδικασία σωστα?

Επίσης φυσιολογικά μετα το φλασαρισμα μέσω Odin, η συσκευη μένει για λίγα λεπτα στο S μεχρι να φορτωθεί η ρομ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σίγουρα το ξέρεις καλύτερα το maps από μένα , μιας και διακοσμεί μόνο το δικό μου τηλέφωνο :p

μπορείς να μου πεις τι περιλαμβάνει η πλοήγησή του;

Εγώ έχω την έκδοση του μάρκετ και όταν πατάω πλοήγηση, μου βγάζει τη διαδρομή και που να στρίψω κ.λ.π.

Τι παραπάνω έχει η έκδοση που λες;

Ξαναλέω ότι δε το ξέρω καθόλου πως δουλεύει μιας και το έχω δοκιμάσει μόνο μέσα στο σπίτι λόγω internet :)

 

κανονικη πλοήγηση φιλε μου θα παθεις πλακα!(παντα με data ομως ετσι???) κατσε να σου ανεβασω μερικες Photos να καταλαβεις!

η πρωτη ειναι με δορυφορο και η δευτερη χωρις!

θεσσαλονικη που το χρησιμοποίησα πεζος επισης(εψαχνα το νεο πλαισιο) με πηγε καρφι!:)

αν εχεις ιντερνετ στο κινητο σου οτι καλυτερο πραγματικα(και καταναλωνει ελαχιστα...)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...