Jump to content

[S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδακια!Εχω ενα προβλημα!Εχω την criskelo 22 με κερνελ αυτο του Τουρκου την τελευταια εκδοση...Το προβλημα μου ειναι οτι μου βγαζει σφαλμα το market οταν παω σε μια εφαρμογη ειναι πληρωμης και παταω πανω στην τιμη!Δοκιμασα οτι μπορουσα αλλα δεν γινεται τιποτα!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει δοκιμάσει κανείς το νέο version 2 blackblue theme στις καινούριες 2.3.5 να μας πει εντυπώσεις;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... προσπαθώ να ενώσω το καλώδιο για usb αλλά δεν το αναγνωρίζει. Είμαι με leomar 2.7.1. Είναι πρόβλημα της rom; To έχει κανείς άλλος; Edited by earchon
Ηλίας
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα με τις εφαρμογές επί πληρωμή μέσω μάρκετ υπάρχει πρόβλημα με τις πιστωτικές.....πήγα να αγοράσω από το εξωτερικό κάτι και δεν δεχότανε την πληρωμή ενώ υπήρχαν χρήματα. Μετά από λίγη ώρα με κάλεσαν από τη τράπεζα να με ρωτήσουν αν πήγα να κάνω κάποια αγορά από εξωτερικό και με πληροφόρησαν ότι λόγω κάποιου προβλήματος όλες σχεδόν οι τράπεζες έχουν μπλοκάρει τις αγορές από το εξωτερικό και ότι αυτό θα διορθωθεί κάποια στιγμή αλλά δεν ήξερε να μου πει πόσο καιρό θα κρατήσει...οπότε ίσως το μάρκετ να μην έχει στη πραγματικότητα πρόβλημα....

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα με τις εφαρμογές επί πληρωμή μέσω μάρκετ υπάρχει πρόβλημα με τις πιστωτικές.....πήγα να αγοράσω από το εξωτερικό κάτι και δεν δεχότανε την πληρωμή ενώ υπήρχαν χρήματα. Μετά από λίγη ώρα με κάλεσαν από τη τράπεζα να με ρωτήσουν αν πήγα να κάνω κάποια αγορά από εξωτερικό και με πληροφόρησαν ότι λόγω κάποιου προβλήματος όλες σχεδόν οι τράπεζες έχουν μπλοκάρει τις αγορές από το εξωτερικό και ότι αυτό θα διορθωθεί κάποια στιγμή αλλά δεν ήξερε να μου πει πόσο καιρό θα κρατήσει...οπότε ίσως το μάρκετ να μην έχει στη πραγματικότητα πρόβλημα....

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Παντως εγω χθες αγορασα με την καρτα της τραπεζας Κυπρου (απο το site του market) και εγινε κανονικα η αγορα.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το είπαν από post credit κοινώς ταχυδρομικό ταμιευτήριο και μου είπαν ότι ισχύει για τις περισσότερες τράπεζες....δεν είχα κάρτα άλλης τράπεζας για να δοκιμάσω και είπα μήπως φταίει αυτό.

Μιλάω πάντα για πιστωτική και όχι prepay....

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Πριν τρεις μέρες έκανα επιτυχώς την τελευταία μου αγορά από το market. Eurobank η κάρτα.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Πριν τρεις μέρες έκανα επιτυχώς την τελευταία μου αγορά από το market. Eurobank η κάρτα.

 

Ρε παιδιά έτσι από περιέργεια για δοκιμάστε να κατεβάσετε το svox το ελληνικό από μάρκετ..σας βγάζει error;

 

Sent from Galaxy!

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έτσι από περιέργεια για δοκιμάστε να κατεβάσετε το svox το ελληνικό από μάρκετ..σας βγάζει error;

 

Sent from Galaxy!

 

Το νέο market μου βγάζει error.

Link to comment
Share on other sites

Το νέο market μου βγάζει error.

 

Σε ευχαριστώ...κάτι τρέχει είτε με το μάρκετ είτε με κάποιες πιστωτικές κάρτες..ελπίζω να το φτιάξουν

 

Sent from Galaxy!

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι με leomar 2.7.1 και κερνελ speedmod t41 . To προβλημα ειναι το εξης εαν αφησω την οθονη ανοιχτη μενει ανοιχτη και δεν κλειδωνει. Εαν το κλειδωσω εγω με το πλαινο πληκτρο κλεινει . Αλλα μετα δεν ανοιγει καθολου το κινητο και χρειαζεται να βγαλω την μπαταρια για να ανοιξω το κινητο ξανα απο την αρχη ! ! ! Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να γυρισω στην επισημη εκδοση
Link to comment
Share on other sites

ναι εχω βαλει

 

αν τα απενεργοποιησεις λογικα δε θα στο κανει.. να φανταστω ο speedmod ειναι undervolted by default?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν το γνωριζω . Αυτο θα το γραφει στο επισημο σαιτ του κερνελ να φανταστω ?

 

ναι.. καταρχην δοκιμασε να ξετικαρεις τα προφιλ να δεις αν με το κλειδωμα σου σβηνει η συσκευη ή πλεον οχι..

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα λυθηκε ευχαριστω φιλε δεν σβηνει αλλο

 

μπορεις χωρις προβλημα να ρυθμιζεις που θα κινειται ο επεξεργαστης ΜΟΝΟ.. χωρις προφιλ ομως..

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μεχρι 1200 παει ομως ενω με προφιλ μεχρι 1400 mhz

 

για να μου λες οτι μπορεις να το ρυθμισεις, μεχρι 1.2 σημαινει οτι ο kernel που εχεις τωρα δεν υποστηριζει το overclock..

 

δυστυχως δεν εχω ασχοληθει καθολου με speedmod μεχρι τωρα..

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...