Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.θα προσπαθήσω να βρω το widget Που κανει εναλλαγη απο wifi σε 3g

 

δεν μπορω να συρω το accuweather στην κλειδωμένη οθόνη

οταν ειναι ξεκλειδωτη εμφανίζεται το fancy, αλλα οταν κλειδωνει εχω αφησει την επιλογή να εμφανίζεται ο καιρός, αλλα δεν τον εμφανίζει απο το fancy.

 

αν αφαιρεσω το accuweather απο το κινητο, δεν νομιζω οτι θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα σωστά; εφαρμογή είναι καιρού

απενεργοποίησες τον καιρό απο τις ρυθμίσεις οθόνης;;;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για επίσημο service που απευθυνόμαστε?

 

Έχω διαβάσει για smartec αλλά είναι λιγάκι ταλαιπωρία να πάω Χαϊδάρι..

 

Απο το official site της Samsung βρήκα αυτά τα points..:

(http://www.samsung.com/gr/support/location/supportServiceLocation.do#locationGoogleMap)

 

1 ΓΕΡΜΑΝΟΣ 23ο ΧΛΜ. Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΜΙΑΣ (P) 2106297371

2 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 6 & ΠΑΤΗΣΙΩΝ (P) 2108678178

3 TELKA EPE ΠΑΤΗΣΙΩΝ 348 & ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ 2Α (P) 2102110410

4 ΚΑΛΑΝΟΨΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ 81 (P) 2102630951

5 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 180 (P) 2109569752

6 J&P mobile services Σμύρνης 44 Καραϊσκάκη (P) 2104933111 (F)2104929004

7 ΔΡΟΣΟΣ Ι. SAMSUNG SHOP ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9-11 (P) 2104288090

8 SMARTEC ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΟΥ 7 (P) 2105820000

 

Είναι το ίδιο αξιόπιστα?

Θα το στείλουν κι αυτοί στη Smartec?

Link to comment
Share on other sites

Για επίσημο service που απευθυνόμαστε?

 

Έχω διαβάσει για smartec αλλά είναι λιγάκι ταλαιπωρία να πάω Χαϊδάρι..

 

Απο το official site της Samsung βρήκα αυτά τα points..:

(http://www.samsung.com/gr/support/location/supportServiceLocation.do#locationGoogleMap)

 

1 ΓΕΡΜΑΝΟΣ 23ο ΧΛΜ. Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΜΙΑΣ (P) 2106297371

2 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 6 & ΠΑΤΗΣΙΩΝ (P) 2108678178

3 TELKA EPE ΠΑΤΗΣΙΩΝ 348 & ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ 2Α (P) 2102110410

4 ΚΑΛΑΝΟΨΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ 81 (P) 2102630951

5 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 180 (P) 2109569752

6 J&P mobile services Σμύρνης 44 Καραϊσκάκη (P) 2104933111 (F)2104929004

7 ΔΡΟΣΟΣ Ι. SAMSUNG SHOP ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9-11 (P) 2104288090

8 SMARTEC ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΟΥ 7 (P) 2105820000

 

Είναι το ίδιο αξιόπιστα?

Θα το στείλουν κι αυτοί στη Smartec?

 

Εγώ το είχα πάει ο ίδιος στη SMARTEC και μου το εφτιαξαν σε μία μέρα, αν το πας σε κάποιο άλλο λογικά θα σου πουν ότι θα το πάνε στη SMARTEC αλλά θα πάρει περισσότερες ημέρες.

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα. Πρώην κάτοχος S1, εδώ και λίγο καιρό με S2. Πολύ ευχαριστημένος. Είμαι ακόμα με stock, δεν έχω πειράξει κάτι μιας και το τηλέφωνο φαίνεται να δουλεύει αξιοπρεπώς. Το πήρα απ' το πλαίσιο με 4.0.3 και δεν είμαι root.

 

Το βράδυ κοιμήθηκα με 72% μπαταρία και το πρωί ήταν τελείως σβηστό. Από το log της μπαταρίας, φαίνεται ότι το 85% της κατανάλωσής της έφυγε σε Android Core Apps. Έχει κανείς καμιά ιδέα; Τι ακριβώς είναι και πώς τις απενεργοποιώ;

 

Υπήρχε αντίστοιχο θέμα στο S1 για βελτίωση της οικονομικής κατανάλωσης της μπαταρίας. Μπορείτε να με κατατοπίσετε προς τα πού να ψάξω, γιατί δεν βρίσκω κάτι αντίστοιχο εδώ! Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα. Πρώην κάτοχος S1, εδώ και λίγο καιρό με S2. Πολύ ευχαριστημένος. Είμαι ακόμα με stock, δεν έχω πειράξει κάτι μιας και το τηλέφωνο φαίνεται να δουλεύει αξιοπρεπώς. Το πήρα απ' το πλαίσιο με 4.0.3 και δεν είμαι root.

 

Το βράδυ κοιμήθηκα με 72% μπαταρία και το πρωί ήταν τελείως σβηστό. Από το log της μπαταρίας, φαίνεται ότι το 85% της κατανάλωσής της έφυγε σε Android Core Apps. Έχει κανείς καμιά ιδέα; Τι ακριβώς είναι και πώς τις απενεργοποιώ;

 

Υπήρχε αντίστοιχο θέμα στο S1 για βελτίωση της οικονομικής κατανάλωσης της μπαταρίας. Μπορείτε να με κατατοπίσετε προς τα πού να ψάξω, γιατί δεν βρίσκω κάτι αντίστοιχο εδώ! Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Βάλε 4.0.4, είναι πολύ καλύτερη :shifty:

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Βάλε 4.0.4, είναι πολύ καλύτερη :shifty:

 

Rooted ή επίσημο update?

 

Για να μην γεμίζω άσκοπα posts, διορθώνω εδώ. Το ζητούμενό είναι πρωτίστως να καταλάβω γιατί τρώγεται η μπαταρία. Αν η 4.0.3 είναι προβληματική να το δεχτώ ως λύση. Αν κάποια εφαρμογή μου στεγνώνει την μπαταρία, υπάρχουν τρόποι να κάνω tracking και να βρω τι φταίει.

 

Υπόψιν ότι ΟΛΑ είναι κλειστά το βράδυ. Wi-fi, GPS, auto rotation. Ενεργό μόνο το ξυπνητήρι και το τηλέφωνο.

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω screenshot (Δεν δουλεύει Home Button με Power, ανοίγει διαχείριση εφαρμογών), περιγράφω λοιπόν:

 

Android Core Apps 85%

 

Λεπτομέρειες Χρήσης

Σύνολο CPU 2ω 23λ 29δ

 

Πακέτα που έχουν συμπεριληφθεί

Αναζήτηση παρόχου εφαρμ.

Χώρος αποθήκευσης επαφών

Επαφές

User Dictionary

LogsProvider

 

Αυτή είναι η ακριβέστερη περιγραφή του προβλήματος.

Προς τα πού να κινηθώ; Να κάνω root και wipe battery stats; Κάτι άλλο που μπορεί να βοηθήσει πέρα από την εγκατάσταση νέας rom;

Edited by Ramidakos
Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες ειμαι κι εγω κατοχος του συγκεκριμενου κινητου, το οποιο ειχε την 4.0.3. του εχω κανει μολις 2 φορτισεις εχοντας το κλειστο.

 

το εκλεισα ~12% και το αφησα να φορτισει πληρως και τις 2 φορες. η καθε φορτιση ειχε διαρκεια 3 ωρες. ειναι φυσιολογικο, ή ειναι πολυ; επισης, στη δευτερη φορτιση, με το που πηγε 100% το εβγαλα απο την πριζα, και οταν το ανοιξα ελεγε 98%. γιατι συνεβη αυτο;

 

τελευταια απορια για την ωρα. το gps, κλειδωνει γρηγορα; εμενα αργει αρκετα καποιες φορες.

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες ειμαι κι εγω κατοχος του συγκεκριμενου κινητου, το οποιο ειχε την 4.0.3. του εχω κανει μολις 2 φορτισεις εχοντας το κλειστο.

 

το εκλεισα ~12% και το αφησα να φορτισει πληρως και τις 2 φορες. η καθε φορτιση ειχε διαρκεια 3 ωρες. ειναι φυσιολογικο, ή ειναι πολυ; επισης, στη δευτερη φορτιση, με το που πηγε 100% το εβγαλα απο την πριζα, και οταν το ανοιξα ελεγε 98%. γιατι συνεβη αυτο;

 

τελευταια απορια για την ωρα. το gps, κλειδωνει γρηγορα; εμενα αργει αρκετα καποιες φορες.

 

Φυσιολογικη ειναι η ωρα μη σε ανησυχει,ακομα ειναι και αστρωτη η μπαταρια.Οταν φτανει το 100% καλο ειναι να το αφηνεις κανα δεκαλεπτο ακομη στη φορτιση,με το καιρο θα δεις τη μπαταρια να συμπεριφερεται καλυτερα(ειδικα αν περασεις και σε 4.0.4).Το gps δεν ειναι απ'τα δυνατα σημεια του s2,δεν ειναι χαλια,προσωπικα θα το ηθελα λιγο πιο σβελτο αλλα και τωρα μια χαρα κανω τη δουλεια μου.

Edited by tzin1
Link to comment
Share on other sites

Rooted ή επίσημο update?

 

Για να μην γεμίζω άσκοπα posts, διορθώνω εδώ. Το ζητούμενό είναι πρωτίστως να καταλάβω γιατί τρώγεται η μπαταρία. Αν η 4.0.3 είναι προβληματική να το δεχτώ ως λύση. Αν κάποια εφαρμογή μου στεγνώνει την μπαταρία, υπάρχουν τρόποι να κάνω tracking και να βρω τι φταίει.

 

Υπόψιν ότι ΟΛΑ είναι κλειστά το βράδυ. Wi-fi, GPS, auto rotation. Ενεργό μόνο το ξυπνητήρι και το τηλέφωνο.

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω screenshot (Δεν δουλεύει Home Button με Power, ανοίγει διαχείριση εφαρμογών), περιγράφω λοιπόν:

 

Android Core Apps 85%

 

Λεπτομέρειες Χρήσης

Σύνολο CPU 2ω 23λ 29δ

 

Πακέτα που έχουν συμπεριληφθεί

Αναζήτηση παρόχου εφαρμ.

Χώρος αποθήκευσης επαφών

Επαφές

User Dictionary

LogsProvider

 

Αυτή είναι η ακριβέστερη περιγραφή του προβλήματος.

Προς τα πού να κινηθώ; Να κάνω root και wipe battery stats; Κάτι άλλο που μπορεί να βοηθήσει πέρα από την εγκατάσταση νέας rom;

 

Βάλε 4.0.4, κάνε root και αφού το φορτίσεις 100%, κάνε wipe battery stats.Εγκατέστησε και την εφαρμογή betterbatterystats από το XDA (δωρεάν) , για να βρεις ποια εφαρμογή σου πίνει τη μπαταρία.

 

εδω και 2 μερες ειμαι κι εγω κατοχος του συγκεκριμενου κινητου, το οποιο ειχε την 4.0.3. του εχω κανει μολις 2 φορτισεις εχοντας το κλειστο.

 

το εκλεισα ~12% και το αφησα να φορτισει πληρως και τις 2 φορες. η καθε φορτιση ειχε διαρκεια 3 ωρες. ειναι φυσιολογικο, ή ειναι πολυ; επισης, στη δευτερη φορτιση, με το που πηγε 100% το εβγαλα απο την πριζα, και οταν το ανοιξα ελεγε 98%. γιατι συνεβη αυτο;

 

τελευταια απορια για την ωρα. το gps, κλειδωνει γρηγορα; εμενα αργει αρκετα καποιες φορες.

 

Υπάρχει ένα bug που σταματάει η φόρτιση στο 98% αλλά δείχνει 100% και όταν το βγάζεις από το φορτιστή, δείχνει το σωστό.Μη σε πολυαπασχολεί.

Το gps για να δουλεύει σωστά, θέλει να έχεις πάντα ανοιχτά τα data.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως κανω αυτο που εκανα σε ολα τα κινητα μου και οταν το ανοιγω ειναι στο 100%.

Μολις φορτισει πληρως το βγαζω απο την πριζα και το ξαναβαζω.το αφηνω κανα 10λεπτο και ετοιμος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απενεργοποίησες τον καιρό απο τις ρυθμίσεις οθόνης;;;

 

οχι το εχω ενεργό γιατι θέλω να εμφανίζεται ο καιρός και σε κλειδωμένη οθόνη αλλα οχι απο το συγκεκριμένο widget

 

θα αφαιρέσω το accuweather για να εμφανίζει το fancy

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση το widget με τον καιρο. Και να το απενεργοποιησεις θα το δειχνει.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια ειναι εντελως διαφορετικη. Μια δοκιμη πειθει!!! Το κινητο ΔΕΝ εγινε πιο αργο, το αντιθετο θα ελεγα!!! Ενας αρχαριος χρηστης δεν χρειαζεται να το "σκαλισει", στην συνεχεια ομως, μπορεις να κανεις πολλα!!! Αν θελησεις καποια στιγμη να ασχοληθεις με "αλλα" πραγματα, διαβαζεις προσεκτικα τους οδηγους που υπαρχουν στο forum και θα κανεις οτι καναμε ολοι μας... μην αγχωνεσαι, δεν θα χαλασει το κινητο!!!;)

 

Σωστός !! αλλά όχι και πως αγχώνομαι γιά το κινητό . Οταν και εφ' όσον το Kies βρει πως θέλω αναβάθμιση δεν έχω κανένα πρόβλημα

να προχωρήσω . Στο κάτω-κάτω μιά απλή επίσημη αναβάθμιση είναι και θα διαπιστώσω πιθανές βελτιώσεις . Οσο γιά ασχολία με "άλλα"

πράγματα χρειάζεται να το έχεις στο πετσί σου -που λένε- και να έχεις και διαθέσιμο χρόνο , και προσωπικά μου λείπουν και τα δύο .

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση το widget με τον καιρο. Και να το απενεργοποιησεις θα το δειχνει.

 

ναι οντως

 

θα ηθελα να δειχνει το fancy

 

δεν πειραζει

 

ευχαριστώ πολύ :)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικη ειναι η ωρα μη σε ανησυχει,ακομα ειναι και αστρωτη η μπαταρια.Οταν φτανει το 100% καλο ειναι να το αφηνεις κανα δεκαλεπτο ακομη στη φορτιση,με το καιρο θα δεις τη μπαταρια να συμπεριφερεται καλυτερα(ειδικα αν περασεις και σε 4.0.4).Το gps δεν ειναι απ'τα δυνατα σημεια του s2,δεν ειναι χαλια,προσωπικα θα το ηθελα λιγο πιο σβελτο αλλα και τωρα μια χαρα κανω τη δουλεια μου.

 

ο χρονος φορτισης με κλειστη τη συσκευη θα παραμεινει στις 3 ωρες ή θα φορτιζει ταχυτερα αργοτερα; επισης, επειδη δεν το εχω δοκιμασει ακομα, ποσο διαρκει μια πληρης φορτιση με ανοιχτη τη συσκευη, οταν η μπαταρια βρισκεται σε επιπεδα 10-15 %;

 

αξιζει να παω στην 4.0.4; εννοω εχει πολλες βελτιωσεις σε σχεση με την 4.0.3 που εχω, ή να περιμενω τη jb;

 

σχετικα με το gps θα το ξαναδοκιμασω, μιας και χθες που το δοκιμασα, καποιες φορες δεν κλειδωνε καν.

 

Υπάρχει ένα bug που σταματάει η φόρτιση στο 98% αλλά δείχνει 100% και όταν το βγάζεις από το φορτιστή, δείχνει το σωστό.Μη σε πολυαπασχολεί.

Το gps για να δουλεύει σωστά, θέλει να έχεις πάντα ανοιχτά τα data.

 

ενταξει, οποτε δεν ανησυχω για τη μπαταρια.

σχετικα με το gps, δειχνει λαθος με κλειστα τα δεδομενα, ή απλα αργει λιγο παραπανω;

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

ενταξει, οποτε δεν ανησυχω για τη μπαταρια.

σχετικα με το gps, δειχνει λαθος με κλειστα τα δεδομενα, ή απλα αργει λιγο παραπανω;

 

Αργεί ΠΟΛΥ ή δε πιάνει καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Αργεί ΠΟΛΥ ή δε πιάνει καθόλου

 

γμτ μου το παρατηρησα προσφατα..Αργησε πολυυυ σε σχεση με αλλα κινητα.Αλλα να ρωτησω, οταν βρει δορυφορο και κλεισω και ξανανοιξω θα αργησει το ιδιο; Γιατι σε πολλες συσκευες, οταν βρει μια φορα (σε συντομο χρονικο διαστημα) μετα ξαναβρισκει σχεδον αμεσως. Επισης, φανταζομαι οτι με ανοιχτα δεδομενα βρισκει στιγμα και οταν τα κλεισουμε δεν εχει προβλημα στη συμπεριφορα του..Να αργει δηλαδη ή να ξαναχασει τον δορυφορο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γμτ μου το παρατηρησα προσφατα..Αργησε πολυυυ σε σχεση με αλλα κινητα.Αλλα να ρωτησω, οταν βρει δορυφορο και κλεισω και ξανανοιξω θα αργησει το ιδιο; Γιατι σε πολλες συσκευες, οταν βρει μια φορα (σε συντομο χρονικο διαστημα) μετα ξαναβρισκει σχεδον αμεσως. Επισης, φανταζομαι οτι με ανοιχτα δεδομενα βρισκει στιγμα και οταν τα κλεισουμε δεν εχει προβλημα στη συμπεριφορα του..Να αργει δηλαδη ή να ξαναχασει τον δορυφορο

 

Οι πιο σωστές παρατηρήσεις που έχω διαβάσει.

Φυσικά αν δε τα κλείσουμε καθόλου, έχουμε μεγαλύτερη ακρίβεια, συν ότι πιάνουμε πιο σίγουρα, μιας και το gps σήμα αν είσαι σε στενά με ψηλά κτίρια μπορεί να μη το λαμβάνεις, όπως και σε τούνελς.

Σε κάθε περίπτωση πάντως, το καλύτερο είναι να τα έχουμε ανοιχτά.

Δε κατεβαίνουν και τίποτα τρελά data.Γύρω στα 12 kilobytes! περίπου.

 

Α! για το τελευταίο που είπες, ισχύει στην περίπτωση που δε μετακινηθούμε μεγάλη απόσταση , από εκεί που είμασταν όταν το κλείσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αναγκαιο τα data ανοιχτα για να πιασει σημα, στο δικο μου με τον δεκτη μονο ανοικτο μεσα σε 40 δευτερα πιανει 5 με 7 δορυφορια

Παντως εχω παρατηρησει οτι και με data ανοικτα παλι ιδιο χρονο κανω

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αναγκαιο τα data ανοιχτα για να πιασει σημα, στο δικο μου με τον δεκτη μονο ανοικτο μεσα σε 40 δευτερα πιανει 5 με 7 δορυφορια

Παντως εχω παρατηρησει οτι και με data ανοικτα παλι ιδιο χρονο κανω

 

Απλά έχεις ήδη κατεβασμένες τις απαραίτητες πληροφορίες.

Κλείστο και άνοιξε το μετά απο μερικές μέρες αφού έχεις απομακρυνθεί π.χ. 50χλμ, που θα πρέπει να τα ξανακατεβάσεις και τα ξαναλέμε :happy:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αναγκαιο τα data ανοιχτα για να πιασει σημα, στο δικο μου με τον δεκτη μονο ανοικτο μεσα σε 40 δευτερα πιανει 5 με 7 δορυφορια

 

πως βλεπουμε ποσους δορυφορους πιανει; και ποσους πρεπει να εχει πιασει ωστε να εχουμε αξιοπιστο σημα gps;

Link to comment
Share on other sites

πως βλεπουμε ποσους δορυφορους πιανει; και ποσους πρεπει να εχει πιασει ωστε να εχουμε αξιοπιστο σημα gps;

 

Gps test από το market

Link to comment
Share on other sites

Gps test από το market

 

σ' ευχαριστω πολυ.

 

υπαρχει καποια εφαρμογη για να κανω γενικοτερα τεστ στη συσκευη, ωστε να δω αν ειναι ενταξει απο πλευρας hardware; μιας και το πηρα τωρα, και εχω 7 μερες DOA.

Link to comment
Share on other sites

σ' ευχαριστω πολυ.

 

υπαρχει καποια εφαρμογη για να κανω γενικοτερα τεστ στη συσκευη, ωστε να δω αν ειναι ενταξει απο πλευρας hardware; μιας και το πηρα τωρα, και εχω 7 μερες DOA.

 

Αυτό δεν το γνωρίζω, σε αυτό θα σε βοηθήσει κάποιος πιο έμπειρος εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το γνωρίζω, σε αυτό θα σε βοηθήσει κάποιος πιο έμπειρος εδώ μέσα.

 

δεν πειραζει, να 'σαι καλα για τη βοηθεια.:)

 

ελπιζω να γνωριζει καποιος αν υπαρχει κατι τετοιο που ζηταω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...