Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άσε και ζαχαρώνω μια σιανοτζέν τώρα.. άλλο να στο λέω.. :lol:

 

Φίλε στο S2 είχα δοκιμάσει πάρα πολλές roms και την σιανοτζέν αλλά αυτές που μάρεσαν περισσότερο ήταν του Στράτου η Pulse και σε JB η Paranoid Android 2.21 και η Revolt.Όπως και να έχει πάνε σφέρα οι custom roms ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!

 

Βρηκε ο αδερφος μου το S2, εκθεσιακο κομματι σε γνωστο μαγαζι με 270 euros... Εκθεσιακο=αναμμενο και "δοκιμασμενο" απο κοσμο και κοσμακη, χωρις βεβαια αυτο απαραιτητα να θεωρειται "τραγικο"...

 

Προσωπικα, δεν θα το επαιρνα, εκτος κι αν υπηρχε - ας πουμε - σοβαρος λογος...

 

Καμμια γνωμη, εχει αγορασει ποτε καποιος αλλος εκθεσιακο κομματι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι σαν να αγοραζεις μεταχειρισμενο που παλι δεν ξερεις αν του χει πεταξει τα ματια εξω ο πρωην κατοχος, οποτε μην αγχωνεσαι, ακομα και τα καινουργια βγαζουν προβληματα ανετα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Βρηκε ο αδερφος μου το S2, εκθεσιακο κομματι σε γνωστο μαγαζι με 270 euros... Εκθεσιακο=αναμμενο και "δοκιμασμενο" απο κοσμο και κοσμακη, χωρις βεβαια αυτο απαραιτητα να θεωρειται "τραγικο"...

 

Προσωπικα, δεν θα το επαιρνα, εκτος κι αν υπηρχε - ας πουμε - σοβαρος λογος...

 

Καμμια γνωμη, εχει αγορασει ποτε καποιος αλλος εκθεσιακο κομματι?

 

Ανάλογα τι εννοείς εκθεσιακό κομμάτι.Είχα πάρει κι εγώ ένα προϊόν από Πλαίσιο.Έλεγε εκθεσιακό κομμάτι αλλά ήταν ολοκαίνουργιο στο κουτί του όταν πήγα εκεί.Αν τώρα πρόκεται για συσκευή βιτρίνας να την πάρει δηλαδή ο πολιτής από την βιτρίνα και να την πακετάρει για να την αγοράσω,προσωπικά δεν θα την έπερνα για κανέναν λόγο

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα τι εννοείς εκθεσιακό κομμάτι.Είχα πάρει κι εγώ ένα προϊόν από Πλαίσιο.Έλεγε εκθεσιακό κομμάτι αλλά ήταν ολοκαίνουργιο στο κουτί του όταν πήγα εκεί.Αν τώρα πρόκεται για συσκευή βιτρίνας να την πάρει δηλαδή ο πολιτής από την βιτρίνα και να την πακετάρει για να την αγοράσω,προσωπικά δεν θα την έπερνα για κανέναν λόγο

 

Οπως τα λες, ηταν διαθεσιμο για το κοινο, σαν αυτα που "χαϊδευουμε" οταν γουσταρουμε να αγορασουμε αλλα δεν εχουμε λεφτα!!! :lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπως τα λες, ηταν διαθεσιμο για το κοινο, σαν αυτα που "χαϊδευουμε" οταν γουσταρουμε να αγορασουμε αλλα δεν εχουμε λεφτα!!! :lol::lol::lol:

 

Aυτά που κάνουν "πίου-ίου-ίου" όταν τα θες τόσο πολύ που τα τραβάς απ'το σταντ παραπάνω απ'όσο πρέπει ε;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Βρηκε ο αδερφος μου το S2, εκθεσιακο κομματι σε γνωστο μαγαζι με 270 euros... Εκθεσιακο=αναμμενο και "δοκιμασμενο" απο κοσμο και κοσμακη, χωρις βεβαια αυτο απαραιτητα να θεωρειται "τραγικο"...

 

Προσωπικα, δεν θα το επαιρνα, εκτος κι αν υπηρχε - ας πουμε - σοβαρος λογος...

 

Καμμια γνωμη, εχει αγορασει ποτε καποιος αλλος εκθεσιακο κομματι?

 

Λογω του οτι εχω πουλησει δεκαδες εκθεσιακα , η μπαταρια σιγουρα εχει ξελιγωθει ειτε απο τις πολλες ωρες φορτισης

ειτε απο την μη φορτιση , και για τυχον καμια γρατσουνια η κολλα απο το αντικλεπτικο ,αστο καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση που σίγουρα έχει απαντηθεί αλλά δεν βρίσκω την απάντηση πουθενά. Σε Galaxy S2 φίλου (με ics 4.0.4) μόλις τελειώσει η φόρτιση αποσυνδέει τον φορτιστή με ένδειξη μπαταρίας στο 100% και μόλις "κοπεί" η παροχή ρεύματος στη συσκευή η ένδειξη κατεβαίνει στο 97%. Γιατί συμβαίνει αυτό; Μπορεί να κάνει κάτι να το αλλάξει;

 

Στο δικό μου παραμένει στο 100% και αρχίζοντας να λειτουργώ τη συσκευή προλαβαίνω να τσεκάρω και το 99%, και το 98%..:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση που σίγουρα έχει απαντηθεί αλλά δεν βρίσκω την απάντηση πουθενά. Σε Galaxy S2 φίλου (με ics 4.0.4) μόλις τελειώσει η φόρτιση αποσυνδέει τον φορτιστή με ένδειξη μπαταρίας στο 100% και μόλις "κοπεί" η παροχή ρεύματος στη συσκευή η ένδειξη κατεβαίνει στο 97%. Γιατί συμβαίνει αυτό; Μπορεί να κάνει κάτι να το αλλάξει;

 

Στο δικό μου παραμένει στο 100% και αρχίζοντας να λειτουργώ τη συσκευή προλαβαίνω να τσεκάρω και το 99%, και το 98%..:worry:

 

Γνωστό και παλιό bug που σταματάει στο 97 και δείχνει φορτισμένο.

Aν το ξαναβάλει στη φόρτιση θα προχωρήσει ξανά και τότε θα φορτίσει στο 100%.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Βρηκε ο αδερφος μου το S2, εκθεσιακο κομματι σε γνωστο μαγαζι με 270 euros... Εκθεσιακο=αναμμενο και "δοκιμασμενο" απο κοσμο και κοσμακη, χωρις βεβαια αυτο απαραιτητα να θεωρειται "τραγικο"...

 

Προσωπικα, δεν θα το επαιρνα, εκτος κι αν υπηρχε - ας πουμε - σοβαρος λογος...

 

Καμμια γνωμη, εχει αγορασει ποτε καποιος αλλος εκθεσιακο κομματι?

 

γιατι να παρει εκθεσιακο; 270 ειναι η τιμη του σε αρκετα μαγαζία πλεον, και θα 'ναι του κουτιου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, συγγνώμη που ξαναρωτάω αλλά πολλοί γράφουν ότι έχουν την 4.0.4 Εμένα, με cosmote, δεν βρίσκει νεότερη από την 4.0.3 που ήδη έχει. Είναι επίσημη αυτή η 4.0.4 που έχετε και τι πλεονεκτήματα έχει? Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

.....................Όπως και να έχει πάνε σφέρα οι custom roms ;)

 

Οι custom ROM πάνε σφαίρα, γιατί φοράνε custom kernel. Αν τον ίδιο kernel τον κατεβάσεις από το Internet και τον περάσεις σε εργοστασιακή ROM, θα πηγαίνει το ίδιο σφαίρα. Απλά ο δημιουργός της εκάστοτε custom ROM, συμπεριλαμβάνει σε αυτή διάφορες αισθητικές κυρίως βελτιώσεις, αλλά και μερικά tweaks (τα καλύτερα κατά την γνώμη του) τα οποία είναι αναρτημένα σε διάφορα forum και τα οποία πάλι κατά την γνώμη του βελτιώνουν τον χειρισμό του τηλεφώνου και τα οποία θα έπρεπε να είναι ενσωματωμένα στην εργοστασιακή ROM. Επίσης αφαιρεί διάφορα άχρηστα εργοστασιακά apps ή ακόμα προσθέτει άλλα απο άλλες πηγές.

 

Το καλό στις custom ROM είναι ότι ο δημιουργός της ενσωματώνει σε αυτή, όλα όσα θα έπρεπε ένας απλός χρήστης να κάνει μόνος του διαβάζοντας και ψάχνοντας με τις ώρες για το πως θα το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οι custom roms ειναι κατι σαν overclock του κινητου σωστα?

 

Και πως μπορουμε να περασουμε custom kernel με oficial rom?

Απλα διαλεγουμε τον custom kernel που λογικα ειναι πολυ μικρος σε μεγεθος και ΔΕΝ σβηνει τις ρυθμησεις και τα προγραμματα μας οπως ενας πληρες custom rom σωστα?

 

Πως απενεργοποιω τη δονηση ειδοποιησης οταν φορτισει πληρως η μπαταρια με κλειστο το κινητο?

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οι custom roms ειναι κατι σαν overclock του κινητου σωστα?

 

Και πως μπορουμε να περασουμε custom kernel με oficial rom?

Απλα διαλεγουμε τον custom kernel που λογικα ειναι πολυ μικρος σε μεγεθος και ΔΕΝ σβηνει τις ρυθμησεις και τα προγραμματα μας οπως ενας πληρες custom rom σωστα?

 

Πως απενεργοποιω τη δονηση ειδοποιησης οταν φορτισει πληρως η μπαταρια με κλειστο το κινητο?

 

Άλλο το overclock κι άλλο η custom rom.Η custom rom απλά σου δίνει την δυνατότητα να κάνεις και overclock τον επεξεργαστή λόγο διαφορετικού kernel που σημαίνει ότι overclock μπορείς να κάνεις και σε εργοστασιακή rom αλλάζοντας μόνο τον kernel.Το ότι πάει πιο γρήογρα μια custom rom από μια εργοστασιακή δεν είναι από το θέμα cpu τόσο αλλά από το πώς είναι "μαγειρεμένη" η rom από τον developer στο θέμα διαχείρισης μνημης και επεξεργαστή και αρχείων συστήματος κώδικα λογισμικού σε σχέση με το hardware όπως και η προσθήκη κάποιον έξτρα δυνατοτήτων του kernel σε συνδυασμό με την custom rom.Πάτα λίγο φρένο και πρίν κάνεις οτιδήποτε και διάβασε πρώτα τα παρακάτω:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322851

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317122

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,μηπως καποιος ξερει πως μπορουμε να λαμβανουμε ειδοποιηση mail σε πραγματικο χρονο(εννοω ηχο),γιατι δεν με ειδοποιει ρε παιδια παρα μονο οταν ανοιξω τα mails και κανει ανανεωση.Να πω οτι εχω gmail και yahoo,το yahoo επειδη δεν εδινε προεπιλογη,κατεβασα την εφαρμογη yahoomail απο playstore αλλα επειδη νομιζα οτι τρεχει σαν εφαρμογη και γι΄αυτο δεν ειδοποιει,την εβγαλα και εκανα την ενεργοποιηση απο Sosial Hub αλλα και παλι τζιφος,δεν χτυπαει την ωρα που ερχεται το mail.Ουτε και το gmail ειδοποιει που ειναι και προεπιλεγμενη εφαρμογη της rom
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,μηπως καποιος ξερει πως μπορουμε να λαμβανουμε ειδοποιηση mail σε πραγματικο χρονο(εννοω ηχο),γιατι δεν με ειδοποιει ρε παιδια παρα μονο οταν ανοιξω τα mails και κανει ανανεωση.Να πω οτι εχω gmail και yahoo,το yahoo επειδη δεν εδινε προεπιλογη,κατεβασα την εφαρμογη yahoomail απο playstore αλλα επειδη νομιζα οτι τρεχει σαν εφαρμογη και γι΄αυτο δεν ειδοποιει,την εβγαλα και εκανα την ενεργοποιηση απο Sosial Hub αλλα και παλι τζιφος,δεν χτυπαει την ωρα που ερχεται το mail.Ουτε και το gmail ειδοποιει που ειναι και προεπιλεγμενη εφαρμογη της rom

 

Θα πας στις ρυθμίσεις (μιλάω για την μαμά εφαρμογή) και πρέπει να τσεκαρεις-τικαρεις 2 πράγματά. Πρώτον εκεί που λεει να εμφανίζει ειδοποίησή στην μπαρα εργασιών και δεύτερον εκεί που λεει συγχρονισμό. Θα σε βγάλει στις επιλογές του συστήματός και θα πρέπει να το βάλεις στο ον.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στις ρυθμίσεις (μιλάω για την μαμά εφαρμογή) και πρέπει να τσεκαρεις-τικαρεις 2 πράγματά. Πρώτον εκεί που λεει να εμφανίζει ειδοποίησή στην μπαρα εργασιών και δεύτερον εκεί που λεει συγχρονισμό. Θα σε βγάλει στις επιλογές του συστήματός και θα πρέπει να το βάλεις στο ον.

ok με το gmail το εφτιαξα.Με το yahoo τι γινεται που δεν εχει μαμα εφαρμογη?μονο με το gmail παιζει το sg2?στο iphone 10 email να του βαλεις σε ειδοποιουν και τα 10!!

Link to comment
Share on other sites

ok με το gmail το εφτιαξα.Με το yahoo τι γινεται που δεν εχει μαμα εφαρμογη?μονο με το gmail παιζει το sg2?στο iphone 10 email να του βαλεις σε ειδοποιουν και τα 10!!

 

Από μαμά έχεις gmail εφαρμογή και την γενικότερη mail. Στην δεύτερη μπορεις να βάλεις και yahoo. Αρκει φυσικά να έχεις κανει και τις ανάλογες ρυθμίσεις στο yahoo για να στέλνει τα μηνύματα αυτόματα.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Από μαμά έχεις gmail εφαρμογή και την γενικότερη mail. Στην δεύτερη μπορεις να βάλεις και yahoo. Αρκει φυσικά να έχεις κανει και τις ανάλογες ρυθμίσεις στο yahoo για να στέλνει τα μηνύματα αυτόματα.

 

Στο μαμά mail μπορείς να βάλεις πολλούς λογαριασμούς.

Link to comment
Share on other sites

Στο μαμά mail μπορείς να βάλεις πολλούς λογαριασμούς.

παιδια στην εφαρμογη που λετε, τη γενικη email,δεν μπορεις με τιποτα να προσθεσεις το yahoo λογαριασμο,λεει συνεχεια οτι βαζω λαθος κωδικο,πραγμα που δεν υφισταται,εγω σωστα τον βαζω.Μονο απο την εφαρμογη της samsung οπως ειπα και πριν(sosial hab)καταφερα και ενεργοποιησα τον yahoo αλλα και παλι δεν μου δινει τα εισερχομενα αυτοματα,μονο αν μπω εγω,ενω με το gmail ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

παιδια στην εφαρμογη που λετε, τη γενικη email,δεν μπορεις με τιποτα να προσθεσεις το yahoo λογαριασμο,λεει συνεχεια οτι βαζω λαθος κωδικο,πραγμα που δεν υφισταται,εγω σωστα τον βαζω.Μονο απο την εφαρμογη της samsung οπως ειπα και πριν(sosial hab)καταφερα και ενεργοποιησα τον yahoo αλλα και παλι δεν μου δινει τα εισερχομενα αυτοματα,μονο αν μπω εγω,ενω με το gmail ειναι οκ

 

Το gmail για να μπορέσεις να το "δεις" μέσω μιας άλλης εφαρμογής δεν ρο βλέπεις με τον κανονικό κωδικο σου αλλα με έναν συγκεκριμένο που σου παραγει το ίδιο το gmail για μια φορά. Το έχει στις ρυθμίσεις ασφάλειας αλλα δεν ειμαι μπροστά στον υπολογιστή για να σου πω ακριβώς που να πας. Φαντάζομαι ότι και το yahoo θα έχει κάποια ανάλογη δικλείδα ασφάλειας που θα πρέπει να δεις πρώτα από τον υπολογιστή σου. Να του ορίσεις δλδ να επιτρέπει την πρόσβαση από τρίτη εφαρμογή. Για αυτό και σου βγάζει μάλλον λάθος τον κωδικο σου.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Καποιο προγραμμα με το οποιο να μπορω να χρησιμοποιω το handsfree με ραδιοφωνο ή οτι αλλο θελω γιατι απο μαμα το samsung galaxy s2(i9100) γιατι αν ανοιξω το ραδιοφωνο που εχει και πατησω το κουμπι στο handsfree τοτε ανοιγει το mp3 player ενω δεν θελω.

 

Αν εχει κανεις καμια λυση ας μου τη πει.

Επισης ποια ειναι τα top5 προγραμματα για ενα android 4.x κινητο?

 

Επισης ρε παιδια εχει παρει κανεις καμια τετοιου ειδους μπαταρια

http://www.ebay.com/itm/B039-NEW-EXTENDED-3500mAh-BATTERY-For-Samsung-Galaxy-S-2-i9100-/180851021315?pt=PDA_Accessories&hash=item2a1b8f9603

 

Κραταει οντως περισσοτερο απο 1-2 μερες που κραταει η μαμησια και που μπορουμε να βρουμε μια θηκη για να βαλουμε το κινητο μετα?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Το gmail για να μπορέσεις να το "δεις" μέσω μιας άλλης εφαρμογής δεν ρο βλέπεις με τον κανονικό κωδικο σου αλλα με έναν συγκεκριμένο που σου παραγει το ίδιο το gmail για μια φορά. Το έχει στις ρυθμίσεις ασφάλειας αλλα δεν ειμαι μπροστά στον υπολογιστή για να σου πω ακριβώς που να πας. Φαντάζομαι ότι και το yahoo θα έχει κάποια ανάλογη δικλείδα ασφάλειας που θα πρέπει να δεις πρώτα από τον υπολογιστή σου. Να του ορίσεις δλδ να επιτρέπει την πρόσβαση από τρίτη εφαρμογή. Για αυτό και σου βγάζει μάλλον λάθος τον κωδικο σου.

ok φιλε μου θα το δω κι αυτο που λες,σε ευχαριστω να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το εχω κανει εγω αυτο.

Εχω βαλει κοντα στα 8 mail account μου και 2 απο αυτα ειναι gmail ολα τα αλλα ειναι yahoo, hotmail, forthnet κ.τ.λ. και μια χαρα δουλυετει σε ολα.

 

Απλα ΠΡΟΣΟΧΗ!!! να του δηλωσεις να σε ενημερωνει για νεα μυνηματα στην status bar και αν δεν θες να μην συχρονισει τις επαφες του καθε mail account σου με της επαφες του κινητου σου γιατι θα γινει πανικος στις επαφες του κινητου σου.

Εγω αρχικα αυτο ειχα κανει και μετα εσβησα ολα τα mail account και τα ξαναπερασα χωρις την επιλογη συγχρονισμου των επαφων του καθε mail account.

 

Και αλλες ερωτησεις απο ενα νεοπα.

01. Σας εχει τυχει ρε παιδια σε μερικες εφαρμογες να μην ανταποκρινεται το κινητο και μετα απο λιγη ωρα ειτε μαυρης οθονης, ειτε σκαλωματος να σας βγαζει οτι η εφαρμογη δεν ανταποκρινετε να την τερματισω?

Αν ναι γιατι συμβαινει κατι τετοιο και ειδικα και σε καποιες εφαρμογες που εχει το κινητο μεσα απο την αρχη π.χ. στην αρχη μου το εκανε στο games hub αλλα τωρα δεν μου το κανει γιατι κατεβασε την ενημερωση και ολα καλα.

 

02. Επισης επειδη εχω παθει πλακα με τα live wallpapers που υπσρχουν στο google play μπορει να μου πει καποιος τι σοι τυπος εικονας ειναι και αν μπορω να βαλω ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ καποια εικονα ωστε να την δει σαν live wallpaper ή να δω που αποθηκευει της νεες εγκατεστημενες live wallpapers που του εχω περασει εγω?

Μπορω να βαλω Live wallpaper στην οθονη κλειδωματος και αν ναι πως ακριβως?

 

03. Για να αλλαξεις theme σε ολο το κινητο πρεπει υποχρεωτικα να κατεβασεις τις εφαρμογες launcher οπως οι nova, go κ.τ.λ. δεν μπορεις να κατεβασεις themes που να χρησιμοποιουν τον μαμα launcher που εχει το κινητο?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΙΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ.

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Και αλλες ερωτησεις απο ενα νεοπα.

01. Σας εχει τυχει ρε παιδια σε μερικες εφαρμογες να μην ανταποκρινεται το κινητο και μετα απο λιγη ωρα ειτε μαυρης οθονης, ειτε σκαλωματος να σας βγαζει οτι η εφαρμογη δεν ανταποκρινετε να την τερματισω?

Αν ναι γιατι συμβαινει κατι τετοιο και ειδικα και σε καποιες εφαρμογες που εχει το κινητο μεσα απο την αρχη π.χ. στην αρχη μου το εκανε στο games hub αλλα τωρα δεν μου το κανει γιατι κατεβασε την ενημερωση και ολα καλα.

 

02. Επισης επειδη εχω παθει πλακα με τα live wallpapers που υπσρχουν στο google play μπορει να μου πει καποιος τι σοι τυπος εικονας ειναι και αν μπορω να βαλω ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ καποια εικονα ωστε να την δει σαν live wallpaper ή να δω που αποθηκευει της νεες εγκατεστημενες live wallpapers που του εχω περασει εγω?

Μπορω να βαλω Live wallpaper στην οθονη κλειδωματος και αν ναι πως ακριβως?

 

03. Για να αλλαξεις theme σε ολο το κινητο πρεπει υποχρεωτικα να κατεβασεις τις εφαρμογες launcher οπως οι nova, go κ.τ.λ. δεν μπορεις να κατεβασεις themes που να χρησιμοποιουν τον μαμα launcher που εχει το κινητο?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΙΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ.

 

1. Ναι αν στο κάνει συχνά με μια εφαρμογή κάνε εκκαθάριση δεδομένων

2. Τα live τρώνε μπαταρία.

3. Γι αυτές τις ερωτήσεις εδώ

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...