Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks . Που βάζουμε το apk γιά να το τρέξουμε στη κάρτα ή στο τελέφωνο ?

 

Αν έχεις κάρτα βάλτο εκεί (δεν εχει σημασία ) και με ενα file manager βρες το και καν το install

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παίδες αν είναι να βάλετε 4 άρα δείξτε μια ματιά σε αυτήν που ποσταρα στις βελτιώσεις, βασίζετε στην τσέχικη και είναι κορυφή, δοκιμάστε την και θα με θυμηθείτε.όσο για την εγγύηση δεν υπάρχει πρόβλημα ξερουταρετε στο λεπτό, πάρτε ένα backup και τέλος.βδομάδας είναι το δικό μου και το ρουταρα

 

 

Swyped from my SII using tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Που το λέει αυτό; Το Play μου το δίνει συμβατό για το S2 μου.. εκτός βέβαια κι αν στο "κατέβασμα" μου αρχίσει τις κόνξες..:p

 

Δες και εδώ . Μυστήρια πράγματα ................:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα έτσι έλεγε και το πέρασα μόνος.μη σκας

 

 

Swyped from my SII using tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έχετε διαφορετικό sales code μεταξύ σας

 

Μόλις μου λύθηκε και η απορία γι'αυτό το Sales Code..:lol:

 

Φίλε geobas έχεις φλασάρει κάποια custom 4.0.3 στη συσκευή σου; (συμπάθα με αν το έχεις αναφέρει νωρίτερα και μου διαφεύγει..)

Έχεις τσεκάρει τον Sales Code της νέας σου -αν και εφόσον έχεις βάλει- rom; Εγώ έχω την οfficial 4.0.3 με κωδικό ΕUR, ίσως οφείλεται σ'αυτό το "Cosmote", μάλλον θά'χει άλλο κωδικό.. :)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου λύθηκε και η απορία γι'αυτό το Sales Code..:lol:

 

Φίλε geobas έχεις φλασάρει κάποια custom 4.0.3 στη συσκευή σου; (συμπάθα με αν το έχεις αναφέρει νωρίτερα και μου διαφεύγει..)

Έχεις τσεκάρει τον Sales Code της νέας σου -αν και εφόσον έχεις βάλει- rom; Εγώ έχω την οfficial 4.0.3 με κωδικό ΕUR, ίσως οφείλεται σ'αυτό το "Cosmote".. :)

 

Να μαντέψω ότι έχει 4.0.3 με ελληνικό sales code :)

Link to comment
Share on other sites

Να μαντέψω ότι έχει 4.0.3 με ελληνικό sales code :)

 

Ποιος είναι ο Ελληνικός κωδικός; Γιατί νόμιζα ότι για την Ελληνική αγορά υπήρχε ο "EUR".. έχει να κάνει με την Cosmote στη συσκευή του φίλου;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

κάπως έτσι ειναι στην 4.0.3 με τα σμσ. Εχεις δίκιο και έβαλα το go sms γι αυτό το λόγο

φλασάρω δεν έχω εγγύηση σωστά?

 

Φίλε η μπαταρία σου πάει χειρότερα? Το wifi ζεστένεται? πως το βλέπεις

 

Αν φλασαρεις οχι δεν εχεις αλλα μπορεις πανευκολα να ξαναποκτησεις οποτε εσυ θελεις! Διαβασε εδω να παρεις μια ιδεα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322851 Η μπαταρια σαφως ειναι χειροτερη απο εποχες gb αλλα και καλυτερη απο 4.0.3,τωρα αναλογα τη χρηση:αν το λιωσω με βαρια παιχνιδια,ιντερνετ κτλ ουτε μερα δε βγαζω,αν δε πολυασχοληθω μαζι του βγαζει και 2 μερες.. Θερμοκρασια μου ανεβαζει μονο σε παιχνιδια με βαρια γραφικα(max 41c),σε σερφαρισμα δεν εχω παρατηρησει κατι,παντως δε θα ηταν και παραλογο να ανεβασει λιγο.Ολα τα παραπανω σε 4.0.4

Edited by tzin1
Link to comment
Share on other sites

μου είπαν από το σερβις πάντως ότι μπορώ να βάλω 4.0.1 και θα την βάλουν αυτοί και θα ειναι πολύ καλυτερα τα πράγματα...

 

Θα το σκεφτώ

ευχαριστω

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ειμαι παλιό μέλος, αλλα λόγο διαγραφής email δε μπορώ να ανακτήσω το password mou εδώ.

 

Στα δικά μας τώρα.

 

Έχω το galaxy GT-i9100G. Χθες επιτελους έκανα την πολυαναμενόμενη για εμάς τους G αναβάθμιση σε ICS και όλα οκ.

ΕΚΤΟΣ απο ενα πράγμα- δε μπορώ πλέον να συνδεθώ με 3g και να σερφαρω.

Της ρυθμίσεις της cosmote τις ξαναεκανα στέλνοντας μήνυμα να τις περάσουν αυτόματα με sms.

To εικονίδιο ενεργοποιείται (3g, h+) kai φαίνεται και ενα μικρο data flow αλλά δε μπορώ να ανοίξω απολύτως τίποτα.

Το wifi ειναι μια χαρά. Έκανα reboot, hard reset, ξανά όλες τις ρυθμίσεις, ΑPN manual, πακέτα δεδομένων ενεργοποιημένα...

... αλλά τίποτα

έψαξα εδω και με ενα πρόχειρο sweep δεν είδα άλλος να έχει/ειχε τέτοιο πρόβλημα εδω στο φορουμ, έχετε καμια ιδέα?

απελπίστηκα

 

android 4.0.4

I9100GXXLPV

Link to comment
Share on other sites

5.Εδω εισαι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676 Η διαδικασια ειναι πανευκολη και γρηγορη

 

Thanks

Εδέησε μιά και έφερα το κινητό στα μέτρα μου το έκανα πριν από λίγο root . Ποιές εφαρμογές συνιστώνται γιά App2SD kai AddFree

Link to comment
Share on other sites

εαν ξερει καποιος γιατι μερικες εφαρμογες στο. playstore μου τις βγαζει σαν μη συμβατες ενω παλιοτερα μου τις εβγαζε? ψαχνω το jk deluxe settings και μου το βγαζει μη συμβατο...
Link to comment
Share on other sites

εαν ξερει καποιος γιατι μερικες εφαρμογες στο. playstore μου τις βγαζει σαν μη συμβατες ενω παλιοτερα μου τις εβγαζε? ψαχνω το jk deluxe settings και μου το βγαζει μη συμβατο...

 

Σε ποια rom βρίσκεσαι??

Link to comment
Share on other sites

εαν ξερει καποιος γιατι μερικες εφαρμογες στο. playstore μου τις βγαζει σαν μη συμβατες ενω παλιοτερα μου τις εβγαζε? ψαχνω το jk deluxe settings και μου το βγαζει μη συμβατο...

 

Περιεργο!

Και γω 4.0.3 εχω και δουλευει μια χαρα το deluxe settings.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

lp7 me siyah kernel last version kai extweaks

 

Μήπως στη μη συμβατότητα σου βγάζει ότι δεν προσφέρεται στη χώρα σου;

Αν ναι, τότε πρέπει να αλλάξεις CSC.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στη μη συμβατότητα σου βγάζει ότι δεν προσφέρεται στη χώρα σου;

Αν ναι, τότε πρέπει να αλλάξεις CSC.

 

πως το κανω αυτο? ευχαριστω για τον χρονο σας.

Link to comment
Share on other sites

Thanks

Εδέησε μιά και έφερα το κινητό στα μέτρα μου το έκανα πριν από λίγο root . Ποιές εφαρμογές συνιστώνται γιά App2SD kai AddFree

 

Kοιταξε με 2gb για τις εφαρμογες πραγματικα δεν σου χρειαζεται τετοια εφαρμογη,εγω με 62 εφαρμογες αυτη τη στιγμη(και μεσα 6-7 παιχνιδια gameloft-ea) εχω 1.1gb free.Για διαφημησεις συνιστω ανεπιφυλακτα αυτο: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.adaway&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5hZGF3YXkiXQ..

Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγησε *#272*IMEI# και διάλεξε EUR

IMEI εννοείται βάζεις το ΙΜΕΙ της συσκευής σου.

Πάρε backup γιατί με την αλλαγή του CSC, θα σβηστούν τα πάντα από το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...