Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για οσους κατεβάσανε την ICS v9 ριξτε μια ματια εδω

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για phone με recording σε στύλ stock έχουμε κάτι άλλο? Δοκίμασα αυτό που έχεις στα αρχεία αλλά το τέλος κλήσης πέφτει πάνω στο νούμερο..

 

Όντως έτσι είναι και μήπως μπορούσαμε να to αλλάξουμε το όλο "μαμά στυλ" γιατί δεν δένει με την Black Blue...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστουμε παρα πολυ φίλε μου. Τα οποιαδηποτε μικρο bug ειναι λογικο να υπάρχουν στις πρώτες εκδοσεις.

Θα ήθελα να σε ρωτήσω το εξής.

Πως λειτουργει σε κάποιον που έχει μισές επαφές στα Ελληνικα και μισές στα Αγγλικά?

Ζω στο εξωτερικο και αναγκαστικά οι επαφές μου ειναι έτσι. Λογικα αν περάσω τον δικο σου Dialer, θα συμβαίνει με τις επαφες που ειναι με λατινικους χαρακτηρες ότι συμβαινει τωρα με αυτες που ειναι σε ελληνικα. Δηλαδη θα βρίσκει μόνο τις ελληνικές. Σωστα?

Υπάρχει τρόπος να δουλεύουν και οι δυο γλώσσες?

Όπως είμαι τωρα χρησιμοποιω τον official Dialer για αναζητηση των επαφών στα αγγλικά και την μπάρα των επαφών για τα ελληνικα.

 

O dialer συνεχίζει να ψάχνει και Ελληνικά και Αγγλικά... Επίσης έχω προσθέσει την τελεία στο 1 και το space (κενο) στο 0.. Έτσι μετά το όνομα μπορείτε να πατάτε 0 και να συνεχίζετε στο επίθετο..

 

Δυστυχώς κοίταξα τον κώδικα και έτσι όπως είναι τώρα στα ονόματα ψάχνει απο την αρχή και όχι ενδιάμεσα.. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό τώρα.. ίσως αν βρίσκαμε κάποιο άλλο mod stock dialer και να το έπερνα απο εκεί... Αν έχει κάτι κάποιος υπόψιν μου λέει..

 

Βρήκα και έναν πολύ καλό dialer για εμας που έχου έρθει απο HTC.

https://market.android.com/details?id=com.cootek.smartdialer&feature=search_result&rdid=com.cootek.smartdialer&rdot=1&pli=1

 

Tα κάνει όλα το μόνο κακό είναι πως δεν αναγνωρίζει τονισμένα γράμματα πρέπει να του στείλουμε κανα email να το προσθέσει..

Δοκιμάστε τον και πείτε μου εντυπώσεις..

Edited by ioathe
Διπλο post

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

O dialer συνεχίζει να ψάχνει και Ελληνικά και Αγγλικά... Επίσης έχω προσθέσει την τελεία στο 1 και το space (κενο) στο 0.. Έτσι μετά το όνομα μπορείτε να πατάτε 0 και να συνεχίζετε στο επίθετο..

 

Δυστυχώς κοίταξα τον κώδικα και έτσι όπως είναι τώρα στα ονόματα ψάχνει απο την αρχή και όχι ενδιάμεσα.. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό τώρα.. ίσως αν βρίσκαμε κάποιο άλλο mod stock dialer και να το έπερνα απο εκεί... Αν έχει κάτι κάποιος υπόψιν μου λέει..

 

Αυτός είναι και ο λόγος που ψάχνει τα ονόματα και όχι τα επίθετα??

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι και ο λόγος που ψάχνει τα ονόματα και όχι τα επίθετα??

 

Δεν ψάχνει τα επίθετα γιατι ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ απο τον samsung dialer...... ούτε στα Ελληνικά, ούτε στα Αγγλικα, ούτε στον stock...

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα απο το omega file το full πακετο για τη ν9(9/12) αλλα οταν το αποσυμπιεζω ο φακελος γραφει ν8. Ειναι ορθογραφικο λαθος η οντως ο φακελος περιεχει mods και διαφορα για την εκδοση 8?
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ αγιε,

Μήπως θα μπορούσες αφού ήμουν καλό παιδί φέτος να μου φέρεις ένα mod για τα contacts ώστε να μπορώ να έχω το τηλέφωνο στα αγγλικά και να δουλεύει το αλφαβητικό index για τα contacts που έχω στα ελληνικά;

Πολλά ζητάω;

Νομίζω μετά η Ω θα άγγιζε την τελειότητα....

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε κάποιο λινκ ρε παιδιά όποιος μπορεί για να καταλάβω αυτό το Sony bravia engine..

 

Sent from Galaxy

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα την νέα Omega Ice Cream Sandwich v9.0 διορθωμένη στο πρώτο post.

 

Βάλτε κάποιο λινκ ρε παιδιά όποιος μπορεί για να καταλάβω αυτό το Sony bravia engine..

Sent from Galaxy

 

Αντώνη Sorry που άργησα να σου απαντήσω αλλά είμαι στην δουλειά,

Διάβασε εδω.

 

κατεβασα απο το omega file το full πακετο για τη ν9(9/12) αλλα οταν το αποσυμπιεζω ο φακελος γραφει ν8. Ειναι ορθογραφικο λαθος η οντως ο φακελος περιεχει mods και διαφορα για την εκδοση 8?

 

Εγώ έκανα λάθος το Link,

το διόρθωσα, μπορείς να το ξανά κατεβάσεις από εδώ:

Omega Files v9 - 09/12/2011 - Full

Ευχαριστώ για την ενημέρωση και συγνώμη για το λάθος μου.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά απο δοκιμές έχω καταλήξει στα εξής.. Έχω Omega v9 και COSMOTE

-Σαν ράδιο μου δουλεύει καλύτερα το NEKI2 όχι μόνο έχω καλύτερο σήμα αλλά με ακούνε και οι άλλοι κατά την διάρκεια της κλήσης. Με τα KI3,KI4 όλοι μου έλεγαν πω μιλάω μέσα από πηγάδι και μάλιστα βαθύ... Με το ΝΕΚΙ2 το πρόβλημα αυτό φαίνεται λυμένο.

-Σαν kernel χρησιμοποιώ Siyah-v2.4 με τον οποίο είδα πως το κινητό μπαίνει σωστά σε sleep mode. Οι διεργασίες suspend και event/0 έχουν εξαφανιστεί απο το log μου! σε αντίθεση με τους CF-root kernels που ξεπερνούσαν την οθόνη σε ποσοστό κατανάλωσης μπαταρίας.

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά απο δοκιμές έχω καταλήξει στα εξής.. Έχω Omega v9 και COSMOTE

-Σαν ράδιο μου δουλεύει καλύτερα το NEKI2 όχι μόνο έχω καλύτερο σήμα αλλά με ακούνε και οι άλλοι κατά την διάρκεια της κλήσης. Με τα KI3,KI4 όλοι μου έλεγαν πω μιλάω μέσα από πηγάδι και μάλιστα βαθύ... Με το ΝΕΚΙ2 το πρόβλημα αυτό φαίνεται λυμένο.

-Σαν kernel χρησιμοποιώ Siyah-v2.4 με τον οποίο είδα πως το κινητό μπαίνει σωστά σε sleep mode. Οι διεργασίες suspend και event/0 έχουν εξαφανιστεί απο το log μου! σε αντίθεση με τους CF-root kernels που ξεπερνούσαν την οθόνη σε ποσοστό κατανάλωσης μπαταρίας.

 

Συμφωνω απολυτα με τα προλεγομενα.

Με τους ιδιους συνδυασμους εχω και εγω τα καλυτερα αποτελεσματα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη καλημέρα, δύο απορίες..

Τι είναι το sony engine και τι κάνουν αυτά τα button icons που βλέπω στο drobox της ω9;:confused:

 

Sent from Galaxy

 

Τα κουμπιά στην black blue τα default κόβουν ελάχιστα το κάτω μέρος τους - τα δεύτερα που έδωσα δεν κόβουν το κάτω μέρος αλλά κόβουν το κατω μερος απο τα Ελληνικά γράμματα (το ιδιο πρόβλημα υπάρχει και στην stock μαμα ρομ).

Δοκιμάστε και επιλέξτε όποιο σας αρέσει.

 

εβαλα την V9 με το domination theme και δεν μπορω να κανω κληση , περνω μηνυμα " η διαδικασια com.androin.phone τερματιστηκε "

 

επισης οταν με περνουν τηλεφωνο χτυπαει , αλλα δεν μου βγαζει καμια επιλογη να απαντησω , μετα απο 3 -4 χτυπηματα το κινητο crasharei χανει το σημα για 5 δευτερολεπτα και ξαναεπναερχεται και αυτος που με καλει μετα τα crasharisma περνει το μην. οτι ο συνδρομητης που καλειτε δεν ειναι διαθεσημος.

Please Help , μονο wipe μην μου πειτε να κανω γιατι θα βαλω τα κλαμματα

 

Κάτι δεν έκατσε καλά, έχεις nadroid backup?

Και άλλος το έχει βάλει τον συνδυασμό αυτό και δεν είχε κανένα πρόβλημα (και εγώ φυσικά)

 

Για phone με recording σε στύλ stock έχουμε κάτι άλλο? Δοκίμασα αυτό που έχεις στα αρχεία αλλά το τέλος κλήσης πέφτει πάνω στο νούμερο..

 

Δεν το καταλαβα το προβλημα για να το διορθωσω,

ποιο ειναι το ονομα του mod που εβαλες για να το βρω?

 

Όντως έτσι είναι και μήπως μπορούσαμε να to αλλάξουμε το όλο "μαμά στυλ" γιατί δεν δένει με την Black Blue...

 

Εσύ Γιανναρα ποιο έβαλες, δώσε και εσύ το όνομα να το κοιτάξω,

εχω την εντύπωση οτι φλασαρατε λάθος αρχείο γιατί εχω για την Black Blue το δικό της!?

 

Αγαπητέ αγιε,

Μήπως θα μπορούσες αφού ήμουν καλό παιδί φέτος να μου φέρεις ένα mod για τα contacts ώστε να μπορώ να έχω το τηλέφωνο στα αγγλικά και να δουλεύει το αλφαβητικό index για τα contacts που έχω στα ελληνικά;

Πολλά ζητάω;

Νομίζω μετά η Ω θα άγγιζε την τελειότητα....

 

Λίγο πιο πίσω ο talexop έδωσε dialer από το market, κατέβασε τον και δοκίμασε τον γιατί κάνει αυτό που θέλεις.

Αν δεν σου αρέσει υπάρχει και άλλη επιλογή με άλλον dialer, ενημέρωσε με να σου δώσω link απο το market γιατί δεν το εχω πρόχειρο.

 

Το θέμα με τη χαμηλή φωτεινότητα στην αυτοματη ρύθμιση έχει λυθεί;

 

Όχι από όσο γνωρίζω, εγώ δεν βάζω ποτε την αυτόματη ρύθμιση.

 

Λοιπόν μετά απο δοκιμές έχω καταλήξει στα εξής.. Έχω Omega v9 και COSMOTE

-Σαν ράδιο μου δουλεύει καλύτερα το NEKI2 όχι μόνο έχω καλύτερο σήμα αλλά με ακούνε και οι άλλοι κατά την διάρκεια της κλήσης. Με τα KI3,KI4 όλοι μου έλεγαν πω μιλάω μέσα από πηγάδι και μάλιστα βαθύ... Με το ΝΕΚΙ2 το πρόβλημα αυτό φαίνεται λυμένο.

-Σαν kernel χρησιμοποιώ Siyah-v2.4 με τον οποίο είδα πως το κινητό μπαίνει σωστά σε sleep mode. Οι διεργασίες suspend και event/0 έχουν εξαφανιστεί απο το log μου! σε αντίθεση με τους CF-root kernels που ξεπερνούσαν την οθόνη σε ποσοστό κατανάλωσης μπαταρίας.

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση και την αναφορά :)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Εσύ Γιανναρα ποιο έβαλες, δώσε και εσύ το όνομα να το κοιτάξω,

εχω την εντύπωση οτι φλασαρατε λάθος αρχείο γιατί εχω για την Black Blue το δικό της!?

 

Έβαλα μέσα απο το φάκελο της Omega - call recorder το Call_Recorder_by_SicOpaT.zip

Edited by ioathe

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι και ο λόγος που ψάχνει τα ονόματα και όχι τα επίθετα??

 

Έβαλα μέσα απο το φάκελο της Omega - call recorder το Call_Recorder_by_SicOpaT.zip

 

Το ιδιο έχω βάλει και εγώ... Το προβλημα πρέπει να είναι το ότι έχει λίγο μεγαλύτερη είκονα απο ότι το stock..

Edited by ioathe

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά απο δοκιμές έχω καταλήξει στα εξής.. Έχω Omega v9 και COSMOTE

-Σαν ράδιο μου δουλεύει καλύτερα το NEKI2 όχι μόνο έχω καλύτερο σήμα αλλά με ακούνε και οι άλλοι κατά την διάρκεια της κλήσης. Με τα KI3,KI4 όλοι μου έλεγαν πω μιλάω μέσα από πηγάδι και μάλιστα βαθύ... Με το ΝΕΚΙ2 το πρόβλημα αυτό φαίνεται λυμένο.

-Σαν kernel χρησιμοποιώ Siyah-v2.4 με τον οποίο είδα πως το κινητό μπαίνει σωστά σε sleep mode. Οι διεργασίες suspend και event/0 έχουν εξαφανιστεί απο το log μου! σε αντίθεση με τους CF-root kernels που ξεπερνούσαν την οθόνη σε ποσοστό κατανάλωσης μπαταρίας.

Συμφωνω απολυτα και συμπληρωνω οτι εκτος απο το μας ακουνε καλυτερα ακουμε και εμεις πολυ καλα τον συνομιλητη μας ,φαινεται οτι κατι αλλαζει σε σχεση με την διαμορφωση αποδιαμορφωση στο modem for Italy NEKI2.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο έχω βάλει και εγώ... Το προβλημα πρέπει να είναι το ότι έχει λίγο μεγαλύτερη είκονα απο ότι το stock..

 

εκεί πρέπει να οφείλεται και η πολύ χάλια ανάλυση της εικόνας...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά απο δοκιμές έχω καταλήξει στα εξής.. Έχω Omega v9 και COSMOTE

-Σαν ράδιο μου δουλεύει καλύτερα το NEKI2 όχι μόνο έχω καλύτερο σήμα αλλά με ακούνε και οι άλλοι κατά την διάρκεια της κλήσης. Με τα KI3,KI4 όλοι μου έλεγαν πω μιλάω μέσα από πηγάδι και μάλιστα βαθύ... Με το ΝΕΚΙ2 το πρόβλημα αυτό φαίνεται λυμένο.

-Σαν kernel χρησιμοποιώ Siyah-v2.4 με τον οποίο είδα πως το κινητό μπαίνει σωστά σε sleep mode. Οι διεργασίες suspend και event/0 έχουν εξαφανιστεί απο το log μου! σε αντίθεση με τους CF-root kernels που ξεπερνούσαν την οθόνη σε ποσοστό κατανάλωσης μπαταρίας.

 

Είδες που είχα δίκιο;Κάτι πρέπει να παίζει με την cosmote και τα άλλα modem,δεν εξήγητε αλλιώς

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδες που είχα δίκιο;Κάτι πρέπει να παίζει με την cosmote και τα άλλα modem,δεν εξήγητε αλλιώς

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Δυστυχως νρτεπομασταν να παραδεχτουμε οτι το ακριβο και καλο σε αλλα σμαρτφον μας ηταν απαραδεκτο σαν τηλεφωνο!!Εχω παλαιοτερες συσκευες nokia n70,6600 siemens sx1 iphone 3g που ακομη και σημερα λειτουργουν εξαιρετικα σαν τηλεφωνα με τελεια ακουστοτητα και το αγαπημενο μας s2 χρειαστηκε 6 μηνες για να συμπεριφερεται σαν τηλεφωνο.Αναφερομαι μονο για s2 σε cosmote γιατι μαλλον το προβλημα ειναι συην μπαντα των 1800 Mhz.

Link to comment
Share on other sites

εκεί πρέπει να οφείλεται και η πολύ χάλια ανάλυση της εικόνας...

 

Γιαννη αφαιρεσα τις εικονες απο το post σου γιατι ειχαν μεσα το τηλεφωνο σου.

Απο την εικονα καταλαβα το προβλημα.

Εχεις βαλει λαθος αρχειο, μολις μπορεσω θα σου δώσω το σωστό.

 

Edit:

Απο το Omega Files post κανω copy-paste:

Call Recorder

Call Recorder - Download - by SicOpaT

 

Κατέβασε το αρχείο Call Recorder.rar

αποσυμπίεσε το και κανε εγκατάσταση το Call_Recorder_Omega_Black_Blue_by_SicOpaT.zip

και αν μπορειτε ενημερωστε με οτι σας δουλευει σωστα :)

 

@to all

Έβαλα στο Omega Files Dropbox τον νέο kernel SiyahKernel v2.4.2

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη αφαιρεσα τις εικονες απο το post σου γιατι ειχαν μεσα το τηλεφωνο σου.

Απο την εικονα καταλαβα το προβλημα.

Εχεις βαλει λαθος αρχειο, μολις μπορεσω θα σου δώσω το σωστό.

 

οκ...

 

αν βάλεις το σωστό αρχείο στην ανανεωμένη v.9 (με την διόρθωση του dialer) τότε θα το πάρω απο εκεί μιας και θα την φλασάρω μόλις βγει...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα τον stock dialer να υποστηρίζει Ελληνικά..

Τον έχω στέιλει στην ομάδα της Omega να φτιάξει flash αρχείο..

Μια ευγενική προσφορά στην ομάδα της Omega....

Πάρτε μία ιδέα παρακάτω...

Α-Ψ-Ο-Γ-Ο-Σ! Επιτελους ηρθε η ωρα να πεταξουμε τον dialer one. Να σαι καλα φιλε, καιρο το προσπαθουσα!

Link to comment
Share on other sites

οκ...

 

αν βάλεις το σωστό αρχείο στην ανανεωμένη v.9 (με την διόρθωση του dialer) τότε θα το πάρω απο εκεί μιας και θα την φλασάρω μόλις βγει...

 

Γιάννη στην Omega δεν βάζω call recorder στον dialer από προεπιλογη, όποιος θέλει τον βάζει μόνος του.

To αρχείο υπάρχει και μέσα στην Omega v9 Black Blue

στην διαδρομή sdcard\Omega Files v9.0\Call Recorder\Call_Recorder_Omega_Black_Blue_by_SicOpaT.zip

 

Για πειτε μου πως σας φενεται;

[ATTACH]22907[/ATTACH] [ATTACH]22908[/ATTACH]

 

Δεν σου άρεσαν τα

Phone_mod_with_FullScreen_Photo_Omega_Black_Blue.zip

Phone_mod_with_FullScreen_Photo_Omega_Ice_Cream_Sandwich.zip

Phone_mod_with_FullScreen_Photo_Omega_Stock.zip

που εχω στο Omega Files?

 

Με ποια ρομ είσαι?

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη αφαιρεσα τις εικονες απο το post σου γιατι ειχαν μεσα το τηλεφωνο σου.

Απο την εικονα καταλαβα το προβλημα.

Εχεις βαλει λαθος αρχειο, μολις μπορεσω θα σου δώσω το σωστό.

 

Edit:

Απο το Omega Files post κανω copy-paste:

Call Recorder

Call Recorder - Download - by SicOpaT

 

Κατέβασε το αρχείο Call Recorder.rar

αποσυμπίεσε το και κανε εγκατάσταση το Call_Recorder_Omega_Black_Blue_by_SicOpaT.zip

και αν μπορειτε ενημερωστε με οτι σας δουλευει σωστα :)

 

@to all

Έβαλα στο Omega Files Dropbox τον νέο kernel SiyahKernel v2.4.2

 

Δυτυχως το ιδιο κανει και με αυτο...:confused: Οταν κλεινω το τηλεφωνο το τελος κλησης μπαινει πανω στο νουμερο...

Ο fullscreen εχει απενεργοποιημενο την μειωση εξωτερικων θορυβων;

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...