Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβασε εδω.

 

Ευχαριστω :)

 

* Volume Lock (on/off toggle: a deluxe setting that will make sure notification volume is the same as ringer volume).

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μια διευκρινηση στα γρηγορα... παω τωρα να βαλω την ω7 μετα απο Hard reset... στο root Που εκανα εβαλα το cwm5 και εχει μπλε γραμματα ειναι οκ ή πρεπει να βαλω αυτον με τα πορτοκαλη γραμματα?
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια διευκρινηση στα γρηγορα... παω τωρα να βαλω την ω7 μετα απο Hard reset... στο root Που εκανα εβαλα το cwm5 και εχει μπλε γραμματα ειναι οκ ή πρεπει να βαλω αυτον με τα πορτοκαλη γραμματα?

 

το μόνο που μπορεί να γίνει ειναι να μη σου περάσει το Omega Files αλλά μπορείς να το κατεβάσεις και μόνος σου, οπότε ουσιαστικά δεν είναι πρόβλημα..:)

 

Απλα να ξέρεις πως αν κάνεις nandroid backup με αυτό το cwm θα χρειαστει να έχεις το ίδιο για να κάνεις restore..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@dimitris15 - dionisis77 - foxsam

Δημήτρη - Διονύση - Φωκίωνα

Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το donate :)

 

επειδη μας βλεπω τις προσεχεις μερες να κανουμε νεο φλασαρισμα , και επειδη εχω 7 καρτελες με εφαρμογες τις οποιες εχω ταξινομησει (τα εικονιδια) αλλες σε φακελους και .... και ... και .

Απο την Omega 6 στην 7 τις εχασα και τις ξαναφτιαξα απο την αρχη , και δεν θελω οταν περασω την 8 να τις ξαναχασω και φτου απο την αρχη, να ρωτησω που σωζουμε αυτην την ρυθμιση στον titanium, που θα κανω backup ?? στον TWLauncer 2.3.5 ???(εχω τον 4.5 - samsung.tw4.nextgen) ?

Γιατι στο titanium μου βγαζει 2 TWLauncer 2.3.5 ??:blink: (φωτο) Ποιος απο του δυο ειναι ???

Και οταν περασω την 8 κανω restore απο τον TWLauncer 2.3.5 μονο τα δεδομενα ?? σωστα ?

Γιαννη μηπως θα επρεπες στην 8 να βαλεις εναν launcer (τον 4.5 που εχει και πολλες ρυθμισεις)

 

Λογικά έχεις 2 TWLauncer 2.3.5 γιατι με το backup επανεφερες και τον γνήσιο, η Omega έχει 2 modded TWLauncer.

 

σε ευχαριστω ioathe..το διαβασα ολο το ποστ ειλικρινα!απλα οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω αυτο δεν ηξερα..δηλαδη αν βαλω την δικη σου ρομ και απο πανω παλι μια δικη σου ρομ πιο καινουρια τυπου NO WIPE γνωριζω οτι δεν θελει να κανω wipe data wipe cache κτλ..αυτο που δεν αναφερεται ειναι αν ισχυει και για αλλα ρομσ πχ criskelo,leomar,batista, κτλ..που εχουν και αυτοι no wipe!αν περασω για παραδειγμα ενα απο αυτα πανω απτο δικο σου θα χρειαστω παλι wipe/data factory reset?η το δουλευω οπως μπει χωρις να πειραξω κατι..

παντως μπραβο για την ρομ (εβαλα omega black and blue),ειναι πολυ ωραια,ταχυτατη και με ωραια αποκριση,λιγακι στην μπαταρια εχω μονο που με κανει νουμερα (παντα σε σχεση με στοκ που ειχα η διαφορες που ψαχνω) αλλα θα το ψαξω λιγο ακομα ;)

 

Αν βάλεις ρομ άλλου developer θέλεις Full Wipe.

 

ioathe ελπιζω να μη σε πειραζει που τροποποιησα το logo σου... :lol:

 

Όχι :lol:

 

Φίλοι καλησπέρα. Δεν μπορούσα με τίποτα να μηδενίσω τον μετρητή φλασαρίσματος με το USB JIG μου,έχοντας την Omega από την 3.1 έως την 7.0 τώρα . Φλάσσαρα με ODIN από το XDA τον παλιό Bootloader και μηδένισε αμέσως. Η ερώτηση είναι αν πρέπει να φλασσάρω τον καινούργιο Bootloader τώρα ξανά (κι αν ναι που τον βρίσκω). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Όχι δεν χρειάζεται :)

 

Άντε με το καλό να βγει και η 2.3.6 omega! Θα ήθελα όμως να κάνω μια φιλική παρατήρηση στους δημιουργούς της rom: πριν λίγες μέρες που εγκατέστησα την v7 xt με τον μαμίσιο kernel παρατήρησα τρομερό battery drain. Παρόλο που είχα χαμηλή τη φωτεινότητα της οθόνης (κάτω από το μισό) η μπαταρία έκανε διάφορα "κόλπα" και πολλές φορές έπεφτε πάρα πολύ χωρίς ιδιαίτερη χρήση του κινητού. Κατά τ' άλλα δεν έχω κάποιο παράπονο... συνεχίστε την καλή δουλειά!

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Εγώ τέτοια προβλήματα δεν εχω στην δική μου συσκευή με cf-rot kernel,

μήπως κάποιο πρόγραμμα που τρέχει από πίσω κάνει το drain??

 

H νέα Omega v8 θα έχει σαν προεπιλογή τον kernel Siyah-v2.3-CWM και στην sdcard/Omega Files/Kernels θα ειναι ο cf-root για όποιον θέλει να τον αλλάξει.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλο μηνα και καλες υπεροχες ρομ,παιδια εδω και δυο ημερες με omega 7.0 x και με κερνελ speedmod test k18-12 το βραδυ που το βαζω για φορτιση το πρωι ειναι κολημενο......και οχι τιποτα αλλο δεν χτυπαει το ξυπνητηρι και αργουμε στην δουλεια:-):-):-):-)

 

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

 

Εδώ.. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=19716290

είναι κάτι που βρήκα στο xda και το χρησιμοποίησα στον speedmod 12 μιας και μου έκανε κάτι κολλήματα στην εναλλαγή οθονών..με το που το έβαλα έστρωσε...

Δεν ξέρω αν κάνει και για την δική σου περίπτωση αν θες το δοκιμάζεις..βάζεις αυτό και τον speedmod 12(ξανά) στην sdcard φλασάρεις πρώτα το...καθαρηστίρι, στο καπάκι φλασάρεις τον kernel και reboot. Υπόψη ότι κάνει για το φλασαρισμα οποιουδήποτε kernel...

 

Sent from Galaxy

Edited by tonysac
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

ioathe μου ειχες πει: Το omega files full είναι πολύ μεγάλο σε μέγεθος και θα προτείνω να βάλεις στην συσκευή σου μόνο τα περιεχόμενα του που σε ενδιαφέρουν,

 

 

Εσβησα τα περιεχομενα που δεν με ενδιαφερουν αλλα απο περιεργεια ρωταω, θα μπορουσε να ειχε παθει κατι με ολο τον φακελο? Εννοω ποια η διαφορα ας πουμε απο το να εχω μια ταινια ιδιου μεγεθους στην external sd με τον φακελο omega?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ησυχία σήμερα.Γιάννη δώσε την ROM στο λαό σου για να ξυπνήσουμε λίγο.......:):):)

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ioathe μου ειχες πει: Το omega files full είναι πολύ μεγάλο σε μέγεθος και θα προτείνω να βάλεις στην συσκευή σου μόνο τα περιεχόμενα του που σε ενδιαφέρουν,

 

 

Εσβησα τα περιεχομενα που δεν με ενδιαφερουν αλλα απο περιεργεια ρωταω, θα μπορουσε να ειχε παθει κατι με ολο τον φακελο? Εννοω ποια η διαφορα ας πουμε απο το να εχω μια ταινια ιδιου μεγεθους στην external sd με τον φακελο omega?

 

Εδώ.. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=19716290

είναι κάτι που βρήκα στο xda και το χρησιμοποίησα στον speedmod 12 μιας και μου έκανε κάτι κολλήματα στην εναλλαγή οθονών..με το που το έβαλα έστρωσε...

Δεν ξέρω αν κάνει και για την δική σου περίπτωση αν θες το δοκιμάζεις..βάζεις αυτό και τον speedmod 12(ξανά) στην sdcard φλασάρεις πρώτα το...καθαρηστίρι, στο καπάκι φλασάρεις τον kernel και reboot. Υπόψη ότι κάνει για το φλασαρισμα οποιουδήποτε kernel...

 

Sent from Galaxy

 

Επειδη ειχα κιεγω το αντιστοιχο προβλημα στην εναλλαγη οθονων(αλλα με siyan 2.1.1), το δοκιμασα και εβαλα siyan 2.3. Καλυτερεψε λιγο αλλα οχι τελειως. Παντως ωραιο προγραμματακι

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μολις τωρα δοκιμαζω τον κερνελ void.ecko και φαινεται παρα πολυ γρηγορος και σμουθ...απο μπαταρια δεν μπορω να πω ακομη τιποτα γιατι ειναι νωρις...αξιζει μια δοκιμη....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλο μηνα και καλες υπεροχες ρομ,παιδια εδω και δυο ημερες με omega 7.0 x και με κερνελ speedmod test k18-12 το βραδυ που το βαζω για φορτιση το πρωι ειναι κολημενο......και οχι τιποτα αλλο δεν χτυπαει το ξυπνητηρι και αργουμε στην δουλεια:-):-):-):-)

 

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

 

 

Αγαπητε μου φιλε **MASTER**....

 

Εχεις απολυτο δικιο.... H Θερμοκρασιες που ανεβαζει ειναι απιστευτες... Απορω πως καποιοι... Δεν το νιωθουν ακομα και οταν τον εχουν στην τσεπη τους...!!!!

 

Ακαταλληλος για "gamers"...!!!! Kαι οχι μονο...!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε μου φιλε **MASTER**....

 

Εχεις απολυτο δικιο.... H Θερμοκρασιες που ανεβαζει ειναι απιστευτες... Απορω πως καποιοι... Δεν το νιωθουν ακομα και οταν τον εχουν στην τσεπη τους...!!!!

 

Ακαταλληλος για "gamers"...!!!! Kαι οχι μονο...!!!

 

δυστυχως μονο και μονο για αυτον τον λογο το παρατηρησα και γω και αλλαξα την ρομ...εβαλα την leomar (με συγχωρεις ioathe)!

ειμαι λοιπον με checkrom revolution HD και δεν εχω αυτο το προβλημα οπως στην omega!στην omega δυστυχως ζεστενοταν τρελα σε gaming και επισης επεφτε πολυ η μπαταρια σε web browsing και παιχνιδια..!ευτυχως του leomar δεν εχει τετοιο προβλημα και απο μπαταρια σκιζει..θα στειλω αυριο screenshots τα αποτελεσματα μου!να πω πως κοντευω δυο μερες και εχω 65% μπαταρια..!

ειμαι με στοκ κερνελ του λεοαμρ και δεν εβαλα καποιον αλλον..! :)

σορρυ παιδια..δεν ηθελα να αμαρτανω,απλα ενα ωραιο κινητο εχουμε και οπωσδηποτε παιζω παιχνιδια να περνα η ωρα και το παρατηρησα εντονα στην omega! :(

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως μονο και μονο για αυτον τον λογο το παρατηρησα και γω και αλλαξα την ρομ...εβαλα την leomar (με συγχωρεις ioathe)!

ειμαι λοιπον με checkrom revolution HD και δεν εχω αυτο το προβλημα οπως στην omega!στην omega δυστυχως ζεστενοταν τρελα σε gaming και επισης επεφτε πολυ η μπαταρια σε web browsing και παιχνιδια..!ευτυχως του leomar δεν εχει τετοιο προβλημα και απο μπαταρια σκιζει..θα στειλω αυριο screenshots τα αποτελεσματα μου!να πω πως κοντευω δυο μερες και εχω 65% μπαταρια..!

ειμαι με στοκ κερνελ του λεοαμρ και δεν εβαλα καποιον αλλον..! :)

σορρυ παιδια..δεν ηθελα να αμαρτανω,απλα ενα ωραιο κινητο εχουμε και οπωσδηποτε παιζω παιχνιδια να περνα η ωρα και το παρατηρησα εντονα στην omega! :(

Κατ' αρχας αυτα που περιγράφεις ειναι θέμα kernel και όχι ρομ.

Ποιον kernel έχει η Leomar?

Δοκίμασε τον στην omega για να δεις αν έχει την ίδια συμπεριφορα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με ομεγα 7 και κοσμοτε.και με το μοντεμ ΚΙ4 εχω προβλημα και δεν με ακουνε. ποιο μοντεμ ΚΙ3 απο αυτα που ειναι στο dropbox να βαλω?
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχας αυτα που περιγράφεις ειναι θέμα kernel και όχι ρομ.

Ποιον kernel έχει η Leomar?

Δοκίμασε τον στην omega για να δεις αν έχει την ίδια συμπεριφορα.

 

ιδιο κερνελ εχει η omega 7 xt black and blue με την leomar checkrom revolution HD..!!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

ιδιο κερνελ εχει η omega 7 xt black and blue με την leomar checkrom revolution HD..!!

 

Τι να σου πω φίλε μου εγω δοκίμασα την απλη εκδοση της omega και δεν διαπίστωσα αύξηση θερμοκρασίας. Έχει ακριβώς την ίδια συμπεριφορα στο θεμα αυτο με την official KJ3 που χρησιμοποιω.

 

Να μου πεις για μπαταρία να το δεχθώ επειδη υπάρχουν ενσωματωμενης κάποιες εφαρμογές που μπορει να καταναλώνουν κάτι παραπάνω.

Ειδικα το θέμα της θερμοκρασίας ειναι το πρώτο που τσεκάρω σε μια ρομ.

 

Παρεμπιπτόντως σήμερα η KK2 δεν αντέδρασε καθόλου καλα. Συγκεκριμένα βρισκόμουν σε αυτοκίνητο και απλα κρατούσα την συσκευη. Που και που κοιτάζω mail και tapatalk. H θερμοκρασία ήταν 36c. Ναι μεν το χτυπούσε ο ήλιος αλλα το είχα στα χέρια μου όχι στο μπαμπριζ. Δεν δικαιολογείται με εξωτερικη θερμοκρασία 20c να δουλεύει σ τους 36 ενω δεν βρίσκεται σε χρήση και μάλιστα να αισθάνεσαι την θερμοκρασία στο πανω μέρος της συσκευής μόνο και μόνο επειδη την βλέπει ο ήλιος που περνά μέσα απο κρυσταλλο αυτοκινήτου που φιλτραρει τις ακτίνες.

Νόμιζα ότι κάποια εφαρμογη τρέχει στο background αλλα τίποτα.

 

Θα πρέπει να το τσεκαρετε αυτο Γιάννη στις δοκιμές σας. Ενδέχεται επειδη ειναι test built να δουλεύει ψηλά.

Επίσης το σήμα σε προβληματικό χώρο με δυσκόλεψε στις κλείσεις. Σε μια δεν με άκουγαν καν. Το GPRS δεν συνδέονταν καν ούτε για ανανέωση του καιρού. Για 3g ούτε λόγος. ( κακο σήμα στο κτίριο αυτο).

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση Omega Series v8.0

 

Changelog Omega Series v8:

Πριν την εγκατάσταση αφαιρέστε το Deluxe settings του jKay από Ρυθμίσεις > Εφαρμογές > Διαχείριση εφαρμογών > Deluxe settings > Κατάργηση εγκατάστασης.

Based on firmware XWKK2 Android 2.3.6 (Date: 11/11/2011)

Modem: XXKI4

New:

Kernel: SiyahKernel v2.3

Jkay Deluxe Settings and theme V13.2

Updated:

Samsung apps v2.6.114

MixZing Media Player v3.6.1

NoLED v4.7.1

hosts

Theme:

Omega XT Black Blue: Skinned Market-3.3.11

Omega Files v8 updates:

Kernels> CF-Root-SGS2_XW_XEN_KK2-v5.0-CWM5

GO Launcher EX 2.67 Final

QuickPic v1.5.1

Elliniko Eortologio v2.5.2

Η Rom είναι No full wipe

 

Διαβάστε με προσοχή πριν φλασσαρετε την νέα Omega v8.0

1.Αν φλασσαρετε χωρις Full Wipe, πριν το φλασσαρισμα αφαιρέστε το Deluxe Setting του jKay από Ρυθμίσεις > Εφαρμογές > Διαχείριση εφαρμογών > Deluxe settings > Κατάργηση εγκατάστασης.

2. Μετά το φλασσαρισμα πρέπει στην sdcard να σβηστεί ο παλιός Omega Files φάκελος και να αντιγράφει ο νέος Omega Files v8 αυτόματα,

αν αυτό δεν γίνει σβήστε μόνοι σας τον παλιό Omega Files φάκελο από την sdcard και αντιγράψτε τον νέο Omega Files v8 κατεβάζοντας τον από εδω.

3. Όποιος θέλει αλλάζει τον kernel με τον CF-Root - είναι στην sdcard/Kernels> CF-Root-SGS2_XW_XEN_KK2-v5.0-CWM5

4.Αν δοκιμάσετε την νέα Omega v8 και σας αρέσει, βοηθήστε στην περαιτέρω ανάπτυξη της με το donate σας.

 

Το Omega Files post θα αναβαθμιστεί στην έκδοση v8 σύντομα

Το Omega Files Dropbox αναβαθμίστηκε στην έκδοση v8

Περισσότερες πληροφορίες και download στα πρώτα post.

Απολαύστε με την νέα Omega :cool:

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πω πω φαντάσου είμαι με άδεια μέσα στα ζεστά παπλώματα μου, τα παιδιά είναι σχολείο και βλέπω την 8...let's party!

Edit

Βρέθηκε και ένας άνθρωπος να υιοθετήσει το noled στην ρομ του..αμάν πια με αυτό το bln..

Edit 1

Ελπίζω να είναι το πρώτο donation για την 8 Γιάννη!

5RD38498TM3734644

 

Sent from Galaxy

Edited by tonysac
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Πω πω φαντάσου είμαι με άδεια μέσα στα ζεστά παπλώματα μου, τα παιδιά είναι σχολείο και βλέπω την 8...let's party!

Edit

Βρέθηκε και ένας άνθρωπος να υιοθετήσει το noled στην ρομ του..αμάν πια με αυτό το bln..

 

Sent from Galaxy

 

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Πω πω φαντάσου είμαι με άδεια μέσα στα ζεστά παπλώματα μου, τα παιδιά είναι σχολείο και βλέπω την 8...let's party!

Edit

Βρέθηκε και ένας άνθρωπος να υιοθετήσει το noled στην ρομ του..αμάν πια με αυτό το bln..

Edit 1

Ελπίζω να είναι το πρώτο donation για την 8 Γιάννη!

5RD38498TM3734644

 

Sent from Galaxy

 

Αντώνη,

σ' υπέρ ευχαριστώ για το Donation

είναι το πρώτο για την v8 μου έκανες ποδαρικό :lol:

 

Το noled είναι τέλειο αν το ρυθμίσεις σωστά,

το βράδυ όταν κοιμάμαι το εχω βάλει να κλείνει αυτόματα και να ανοίγει το πρωί, εχω αλλάξει τα εικονίδια με τα μεγαλύτερα και εγώ βάλει ειδοποιήσεις και για το Tapatalk εκτός από mail - sms - αναπάντητες,

για μένα είναι φανταστικό πρόγραμμα.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη,

σ' υπέρ ευχαριστώ για το Donation

είναι το πρώτο για την v8 μου έκανες ποδαρικό :lol:

 

Το noled είναι τέλειο αν το ρυθμίσεις σωστά,

το βράδυ όταν κοιμάμαι το εχω βάλει να κλείνει αυτόματα και να ανοίγει το πρωί, εχω αλλάξει τα εικονίδια με τα μεγαλύτερα και εγώ βάλει ειδοποιήσεις και για το Tapatalk εκτός από mail - sms - αναπάντητες,

για μένα είναι φανταστικό πρόγραμμα.

 

Πες τα...τις ίδιες ρυθμίσεις έχω και εγώ! Το χρησιμοποιώ από την εποχή του galaxy s...αν κάνεις τις ρυθμίσεις του προσεχτικά η κατανάλωση μπαταρίας είναι μηδαμινή:)

Είμαι με την 8(blue black) τώρα όλα πάνε ρολόι...και επίσης τα animations ήταν ότι έπρεπε για προσθήκη..μία ιδέα για την επόμενη ρομ σου θα ήταν να περάσεις τα animations του ics...!

Το έχω δει στο xda και ψάχνω να βρω που στο καλό το είδα...μόλις το βρω θα βάλω το link εδώ...

 

Sent from Galaxy

Edited by tonysac
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Πες τα...τις ίδιες ρυθμίσεις έχω και εγώ! Το χρησιμοποιώ από την εποχή του galaxy s...αν κάνεις τις ρυθμίσεις του προσεχτικά η κατανάλωση μπαταρίας είναι μηδαμινή:)

Είμαι με την 8(blue black) τώρα όλα πάνε ρολόι...και επίσης τα animations ήταν ότι έπρεπε για προσθήκη..μία ιδέα για την επόμενη ρομ σου θα ήταν να περάσεις τα animations του ics...!

Το έχω δει στο xda και ψάχνω να βρω που στο καλό το είδα...μόλις το βρω θα βάλω το link εδώ...

 

Sent from Galaxy

 

Αυτο λες:

ICS TRANSITION ANIMATIONS (The Candy is HERE) 68 Attachment(s)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι ρε γ....το ...τόση ώρα πάλευα να το βρω! Τι λες;

 

Sent from Galaxy

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γ....το ...τόση ώρα πάλευα να το βρω! Τι λες;

 

Sent from Galaxy

 

Δεν τα εχω δοκιμάσει ακόμα :)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...