Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν λίγο σου απάντησα στο άλλο θέμα.

 

Δεν μου αναρτήθηκε η ερώτηση, δεν την βλέπω από το κινητό. Γιαυτό την έβαλα και δεύτερη φορά :confused:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μερικές ερωτήσεις και ευχαριστώ για την υπομονή..

 

Η εγγραφή των συνομιλιών γίνεται αυτόματα με το που απαντάμε στην κλήση;

Ρωτάω επειδή θέλησα να δοκιμάσω πατώντας στο «εγγραφή» κατά την διάρκεια συνομιλίας και μου έβγαλε πάνω στο εικονίδιο ένα κόκκινο χ. Συμπέρανα ότι όταν το πατάμε απλά σταματάει να γράφει. Τα αρχεία αυτά που αποθηκεύονται;

 

Πρώτη μου ξένη rom η v10 και όλα μια χαρά. Σε περίπτωση που φλασσάρω την 10.2 οι οδηγίες του Γιάννη λένε να σβήσω από την κάρτα τον omega files. Δεν έχω τέτοιο φάκελο στην κάρτα..

 

Είχα την εντύπωση ότι τα email μου από gmail έρχονται real time και μετά αποσυνδέεται η συσκευή αυτόματα από net. Μου ήρθε όμως χρέωση net 50 € plus και λάλησα.. Υπάρχει κάπου κάποια ρύθμιση για να ψάχνει για νέα mail κάθε 4 ώρες πχ και μετά να κλίνει;

Γενικά όταν συνδέομαι net για κάποια από τις εφαρμογές (πχ shazam) εξακολουθώ να χρεώνομαι όταν κλείσω την εφαρμογή και πρέπει να αποσυνδεθώ κάπως;

Την κατανόηση σας για την ασχετοσύνη μου. :O

Edited by mixalhs^
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

εχω δυο θεματα.

1) με την 10.2 δεν μου δουλευει το battery calibration. μου λεει " δεν ειναι root η συσκευη" και δεν κανει calibration.

2)οταν ανοιγω bluetooth, για να συνδεθω με το car kit του αυτοκινητου , μολις συνδεθει, βγαζει αμεσως "λυπουμαστε , η διεργασια com.android.phone τερματιστηκε απροσδοκητα. δοκιμαστε ξανα" και κοβει την επαφη με το car kit.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα η ομεγκα 10.2 εχει θεμα με θερμοκρασια? γιατι επαιξα σημερα για 20 λεπτα modern 3 ειχα live wallpaper κ το κινητο ζηματαγε ειναι φυσιολογικο αυτο ? πεντε μερες το εχω κ πρωτη φορα το ζωρισα με την 2,3 δεν εξαφανιστηκε το προβλημα της θερμοκρασιας?
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας το θέμα v.8 εγκαθίσταται και μια εφαρμογή που λέγεται i-phone notifications. Ξέρει κάποιος πως δουλεύει ;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ' όλους :)

 

Αυτές τις μέρες ετοιμάζω πρόγραμμα kitchen το Omega Files,

το Omega Files post αλλά και το Omega dropbox θα καταργηθούν σιγά σιγά.

Θέλω αρκετές μέρες ακόμα να τελειώσω την αρχική εκδοσή την οποία θα βελτιώνω συνέχεια

και σαν εφαρμογή αλλά και στα περιεχόμενα.

 

@xristossl

Χρήστο σ ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το donate :)

 

Απο τοτε που εβαλα την 10,2 η μπαταρια δεν βγαζει ουτε μερα και δεν ξερω το γιατι μπορειτε να μου πειτε ενα καλο συνδιασμο kernel και modem ? Στην 9,1 που ειχα ειχα το ΧΚΚ14 μοντεμ και ειχα πολυ καλη καταναλωση και σημα με cosmote , τωρα με την 10,2 που ξαναεβαλα αυτο το μοντεμ και παλι δεν κραταει, δοκιμασα και το μοντεμ με το οποιο ειχε μεσα η 10,2 αλλα και παλι τιποτα :(

 

Δεν έχει σε έμενα πρόβλημα μπαταρίας η v10.2, μήπως το πρόβλημα είναι από αλλού και όχι από το Modem?

 

Μερικές ερωτήσεις και ευχαριστώ για την υπομονή..

 

Η εγγραφή των συνομιλιών γίνεται αυτόματα με το που απαντάμε στην κλήση;

Ρωτάω επειδή θέλησα να δοκιμάσω πατώντας στο «εγγραφή» κατά την διάρκεια συνομιλίας και μου έβγαλε πάνω στο εικονίδιο ένα κόκκινο χ. Συμπέρανα ότι όταν το πατάμε απλά σταματάει να γράφει. Τα αρχεία αυτά που αποθηκεύονται;

 

Πρώτη μου ξένη rom η v10 και όλα μια χαρά. Σε περίπτωση που φλασσάρω την 10.2 οι οδηγίες του Γιάννη λένε να σβήσω από την κάρτα τον omega files. Δεν έχω τέτοιο φάκελο στην κάρτα..

 

Είχα την εντύπωση ότι τα email μου από gmail έρχονται real time και μετά αποσυνδέεται η συσκευή αυτόματα από net. Μου ήρθε όμως χρέωση net 50 € plus και λάλησα.. Υπάρχει κάπου κάποια ρύθμιση για να ψάχνει για νέα mail κάθε 4 ώρες πχ και μετά να κλίνει;

Γενικά όταν συνδέομαι net για κάποια από τις εφαρμογές (πχ shazam) εξακολουθώ να χρεώνομαι όταν κλείσω την εφαρμογή και πρέπει να αποσυνδεθώ κάπως;

Την κατανόηση σας για την ασχετοσύνη μου. :O

 

Μιχαλη η εγγραφή των συνομιλιών γίνεται αυτόματα, πρπει να πατησεις το κουμπι για να αρχισει,

τα σώζει στην sdcard (δεν θυμάμαι το directory).

Σου προτείνω το πρόγραμμα TotalRecall για αυτόματη εγγραφή των συνομιλιών (εγώ αυτό έχω).

Για να βαλεις την 10.2 - παρε nadroid backup και απλα φλασσαρε την χωρις κανενα wipe.

Με το Omega Files μην ασχοληθείς, ετοιμάζω νέο πρόγραμμα που θα λύσει αυτά τα προβλήματα.

Για τα data καλύτερα να σου απαντήσει κάποιος που τα χρησιμοποιεί γιατί εγώ δεν τα δουλεύω.

 

Καλησπερα.

εχω δυο θεματα.

1) με την 10.2 δεν μου δουλευει το battery calibration. μου λεει " δεν ειναι root η συσκευη" και δεν κανει calibration.

2)οταν ανοιγω bluetooth, για να συνδεθω με το car kit του αυτοκινητου , μολις συνδεθει, βγαζει αμεσως "λυπουμαστε , η διεργασια com.android.phone τερματιστηκε απροσδοκητα. δοκιμαστε ξανα" και κοβει την επαφη με το car kit.

 

Λούκα,

1) Με ποιο πρόγραμμα προσπαθείς να το κάνεις? Δες το root σου είναι οκ?

2) Κανε nadbackup, βάλε την Omega με full wipe και δοκίμασε το και πάλι,

από τις αναφορές που έχω απο άλλους χρήστες, δουλεύει κανονικά.

 

παιδια καλησπερα η ομεγκα 10.2 εχει θεμα με θερμοκρασια? γιατι επαιξα σημερα για 20 λεπτα modern 3 ειχα live wallpaper κ το κινητο ζηματαγε ειναι φυσιολογικο αυτο ? πεντε μερες το εχω κ πρωτη φορα το ζωρισα με την 2,3 δεν εξαφανιστηκε το προβλημα της θερμοκρασιας?

 

Σε αρκετά παιχνίδια είναι φυσιολογικό, μην ανησυχείς καθόλου (το ιδιο κάνει και η stock ρομ)

 

Βάζοντας το θέμα v.8 εγκαθίσταται και μια εφαρμογή που λέγεται i-phone notifications. Ξέρει κάποιος πως δουλεύει ;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Λουκα δεν έχω δοκιμάσει ακόμα το theme, αν μπορείς ας μας απαντήσει κάποιος άλλος.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας το θέμα v.8 εγκαθίσταται και μια εφαρμογή που λέγεται i-phone notifications. Ξέρει κάποιος πως δουλεύει ;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

https://market.android.com/details?id=com.nlucas.iphonenotificationslite

το δοκίμασα για 10 λεπτά , Σε ειδοποιεί για κάποια π.χ. αναπάντητη κλίση , email, κ.λ.π. , μετά η οθόνη κλείνει και δεν καταλαβαίνεις αν είχες αναπάντητη (το ρυθμίζεις για να είναι η οθόνη πάντα ανοιχτή με χαμηλό φωτισμό ) .............

Προτιμώ το NoLed προ εγκατεστημένο στην omega (δεν τρώει πολύ μπαταρία)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Παράθεση από louke >

 

Καλησπερα.

εχω δυο θεματα.

 

2)οταν ανοιγω bluetooth, για να συνδεθω με το car kit του αυτοκινητου , μολις συνδεθει, βγαζει αμεσως "λυπουμαστε , η διεργασια com.android.phone τερματιστηκε απροσδοκητα. δοκιμαστε ξανα" και κοβει την επαφη με το car kit.

 

Λούκα,

2) Κανε nadbackup, βάλε την Omega με full wipe και δοκίμασε το και πάλι,

από τις αναφορές που έχω απο άλλους χρήστες, δουλεύει κανονικά.

 

 

 

Γιαννη και Λουκα καταρχας καλημερα.

Το ιδιο προβλημα εχω και εγω με ολες τις Omega απο την αρχη αλλα με μια διαφορα.

Μου το κανει μια και μονη φορα τη πρωτη που προσπαθω να συνδεσω το κινητο με το Parrot που εχω στο αυτοκινητο.

Την δευτερη φορα που το συνδεω συνδεετε αμεσως χωρις κανενα προβλημα.

Αλλα εχω μια υποψια οτι μαλλον δεν ειναι θεμα της ROM αλλα του συστηματος αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος.

Αυτο το λεω γιατι αν θυμαμαι καλα μου το εκανε και πιο παλια οταν χρησιμοποιουσα ROM απο Criskelo αλλα και αλλες που κατα καιρους εχω δοκιμασει.

Παντως παντα μετα την πρωτη φορα και αυτο μονο μετα απο full wipe μονο την δευτερη συνδεετε κανονικα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Γιαννη κ σε ολα τα παιδια ! Μια ερωτησουλα σημερα που εχω αδεια ειπα να ασχοληθω λιγο με το κινητο κατεβασα αυτο το θεμα Omega_BlackBlue_Extended_Color_Theme_V9.zip το φλασαρω κατευθειαν απο clockwork mod ? κ ειμαι οκ?( ολα τα θεματα δηλ. τα φλασαρω αυτη ειναι η διαδιακασια)

Ευχαριστω!:)

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Γιαννη κ σε ολα τα παιδια ! Μια ερωτησουλα σημερα που εχω αδεια ειπα να ασχοληθω λιγο με το κινητο κατεβασα αυτο το θεμα Omega_BlackBlue_Extended_Color_Theme_V9.zip το φλασαρω κατευθειαν απο clockwork mod ? κ ειμαι οκ?( ολα τα θεματα δηλ. τα φλασαρω αυτη ειναι η διαδιακασια)

Ευχαριστω!:)

 

εάν δεν έχεις περάσει άλλο θέμα στην ωμέγα ναι, φλασάρεις κατευθείαν χωρίς wipes

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Γιαννη κ σε ολα τα παιδια ! Μια ερωτησουλα σημερα που εχω αδεια ειπα να ασχοληθω λιγο με το κινητο κατεβασα αυτο το θεμα Omega_BlackBlue_Extended_Color_Theme_V9.zip το φλασαρω κατευθειαν απο clockwork mod ? κ ειμαι οκ?( ολα τα θεματα δηλ. τα φλασαρω αυτη ειναι η διαδιακασια)

Ευχαριστω!:)

 

Κάνε και nadroid backup, για να μπορείς να επαναφερεις σε περίπτωση που δεν σου αρέσει.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Απο τοτε που εβαλα την 10,2 η μπαταρια δεν βγαζει ουτε μερα και δεν ξερω το γιατι μπορειτε να μου πειτε ενα καλο συνδιασμο kernel και modem ? Στην 9,1 που ειχα ειχα το ΧΚΚ14 μοντεμ και ειχα πολυ καλη καταναλωση και σημα με cosmote , τωρα με την 10,2 που ξαναεβαλα αυτο το μοντεμ και παλι δεν κραταει, δοκιμασα και το μοντεμ με το οποιο ειχε μεσα η 10,2 αλλα και παλι τιποτα :(

 

Εμένα πάλι μου έκατσε πολύ καλά η 10.2. Πολύ καλή αυτονομία και πάει και σφαίρα! Πρώτη φορά που δεν άλλαξα τον Siyah! Τρίτη μέρα και είναι στο 28% με το οποίο θα με βγάλει και σήμερα! Και "σκάλισα" και με CWM (αν δείτε έχω χάσει περίπου 20% απότομα).

Edited by NickMrg
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ' όλους :)

 

Αυτές τις μέρες ετοιμάζω πρόγραμμα kitchen το Omega Files,

το Omega Files post αλλά και το Omega dropbox θα καταργηθούν σιγά σιγά.

Θέλω αρκετές μέρες ακόμα να τελειώσω την αρχική εκδοσή την οποία θα βελτιώνω συνέχεια

και σαν εφαρμογή αλλά και στα περιεχόμενα.

 

@xristossl

Χρήστο σ ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το donate :)

 

 

 

Δεν έχει σε έμενα πρόβλημα μπαταρίας η v10.2, μήπως το πρόβλημα είναι από αλλού και όχι από το Modem?

 

 

 

Μιχαλη η εγγραφή των συνομιλιών γίνεται αυτόματα, πρπει να πατησεις το κουμπι για να αρχισει,

τα σώζει στην sdcard (δεν θυμάμαι το directory).

Σου προτείνω το πρόγραμμα TotalRecall για αυτόματη εγγραφή των συνομιλιών (εγώ αυτό έχω).

Για να βαλεις την 10.2 - παρε nadroid backup και απλα φλασσαρε την χωρις κανενα wipe.

Με το Omega Files μην ασχοληθείς, ετοιμάζω νέο πρόγραμμα που θα λύσει αυτά τα προβλήματα.

Για τα data καλύτερα να σου απαντήσει κάποιος που τα χρησιμοποιεί γιατί εγώ δεν τα δουλεύω.

 

 

 

Λούκα,

1) Με ποιο πρόγραμμα προσπαθείς να το κάνεις? Δες το root σου είναι οκ?

2) Κανε nadbackup, βάλε την Omega με full wipe και δοκίμασε το και πάλι,

από τις αναφορές που έχω απο άλλους χρήστες, δουλεύει κανονικά.

 

 

 

Σε αρκετά παιχνίδια είναι φυσιολογικό, μην ανησυχείς καθόλου (το ιδιο κάνει και η stock ρομ)

 

 

 

Λουκα δεν έχω δοκιμάσει ακόμα το theme, αν μπορείς ας μας απαντήσει κάποιος άλλος.

1)το κανω με το Battery calibration". εντελως περιεργα και χωρις να κανω αλλαγες , σημερα το πρωι ανταποκριθηκε Γιαννη. Πως θα δω εαν το root ειναι οκ? Δεν γνωριζω

2) θα κανω nadbackup , θα κανω και τα δυο τα wipe , θα περασω παλι την omega και θα σε ενημερωσω.

Ευχαριστω πολυ

 

Γιαννη και Λουκα καταρχας καλημερα.

Το ιδιο προβλημα εχω και εγω με ολες τις Omega απο την αρχη αλλα με μια διαφορα.

Μου το κανει μια και μονη φορα τη πρωτη που προσπαθω να συνδεσω το κινητο με το Parrot που εχω στο αυτοκινητο.

Την δευτερη φορα που το συνδεω συνδεετε αμεσως χωρις κανενα προβλημα.

Αλλα εχω μια υποψια οτι μαλλον δεν ειναι θεμα της ROM αλλα του συστηματος αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος.

Αυτο το λεω γιατι αν θυμαμαι καλα μου το εκανε και πιο παλια οταν χρησιμοποιουσα ROM απο Criskelo αλλα και αλλες που κατα καιρους εχω δοκιμασει.

Παντως παντα μετα την πρωτη φορα και αυτο μονο μετα απο full wipe μονο την δευτερη συνδεετε κανονικα.

Καλησπερα και απο εμενα παιδια,

Σε εμενα μεχρι την 9.2 δουλευε κανονικα , οπως και με την official.

Με την 10.1 και 10.2 εχω αυτο το προβλημα.

Full wipe εννοεις να κανω και τα δυο wipe που γραφει στο cwm σωστα?(wipe data/factory reset & wipe cache partition)

Θα ξανα φλασαρω την rom οπως μου προτεινε και ο Γιαννης και βλεπουμε.

Ευχαριστω

Edited by ioathe
Διπλο post
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος απο αυτες τις φωτογραφιες να μου πει τι γινεται με την μπαταρια μου ,εχω προβλημα μεγαλο απο τοτε που εβαλα την 10,2 απο 9,1 που ημουν ,χρειαζεται να αναβασω καμια φωτο ακομη?
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος απο αυτες τις φωτογραφιες να μου πει τι γινεται με την μπαταρια μου ,εχω προβλημα μεγαλο απο τοτε που εβαλα την 10,2 απο 9,1 που ημουν ,χρειαζεται να αναβασω καμια φωτο ακομη?

Για πάτα μία πάνω στο σχεδιάγραμμα και ανέβασε κι αυτή τη photo...αν και από το ποσοστό της οθόνης φαίνεται ότι δεν το έχεις χρησιμοποιήσει υπερβολικά αλλά για να ρίξουμε μια ματιά.

Edited by NickMrg
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα πρεπει να βρεις τι κραταει awake το τηλεφωνο σου αφου ειναι "ξυπνιο" τις 14 απο τις 17 ωρες
Link to comment
Share on other sites

"Stay awake: 13h 49m 56s";;; :shock: Τώρα το πρόσεξα! Εμένα είναι 18m και 2s μετά από 2.5 μέρες χρήσης! Είχα κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα (δεύτερο σχόλιο). Μήπως να δοκίμαζες το Ultimate Kernel Cleaning Script;;

Εμένα λύθηκε φλασάροντας την omega με full wipe.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Na και το σχεδιαγραμμα ,πως μπορω να βρω τι το κραταει awake ?

 

Δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις ποια εφαρμογή του Android προκαλεί αυτό το battery drain αλλά εγώ θα σου πρότεινα nandroid-full wipe-installation. Περίμενε αν θες και την γνώμη του Γιάννη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Na και το σχεδιαγραμμα ,πως μπορω να βρω τι το κραταει awake ?

Eγκατέστησε το ΒetterBatteryStats και στο τέλος της ημέρας πες μας ποιές εφαρμογές είναι πάνω πάνω. Ή βγάλε φωτογραφία...

 

Θα δουμε τουλάχιστον ποιά εφαρμογή μένει πάντα ανοιχτή.

Διάβασε κι εδώ αν έχεις όρεξη/ενδιαφέρεσαι να λύσεις το πρόβλημα με την μπαταρία σου.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1290020

 

ΥΓ: Μήπως έχεις εγκαταστήσει ενα πρόγραμμα "GPS Status";

Edited by agiorgitis
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με αυτο που πραγματικα θα ενυπωσιαστειτε ειναι η κουζινα που ετοιμαζει ο γιαννης...

Μεγαλος μαγειρας λεμε...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το "κολπο" που γυρνάει η οθονη οπως και να γυρισεις εσυ το κινητο πως βγαινει???

δημιουργεί τρομερα προβληματα...ειδικά αν εχεις go launcher...

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το "κολπο" που γυρνάει η οθονη οπως και να γυρισεις εσυ το κινητο πως βγαινει???

δημιουργεί τρομερα προβληματα...ειδικά αν εχεις go launcher...

 

Εφαρμογες/οθονη και ξετικαρεις το αυτοματη περιστροφη

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογες/οθονη και ξετικαρεις το αυτοματη περιστροφη

 

εγινε φιλε σε ευχαριστω...

ειχα βαλει ομεγκα σε ενα φιλαρακι μου και πραγματικα εγινε ο χαμος με αυτο το θεμα..:lol:

γυριζε ολη η οθονη αναποδα και κολλούσε μετα εκει...:rolleyes:

νομιζα οτι ηταν πιο πολύπλοκη διαδικασία για να βγει τελειως...(ετσι θυμομουν τελος παντων...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...