Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι απλα 4 paths με την ιδια "καταληξη"

 

κι εμένα μου ήρθε ειδοποίηση, αλλά το σκέφτομαι ακόμα να τη βάλω...μια χαρά είναι τώρα...

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κι εμένα μου ήρθε ειδοποίηση, αλλά το σκέφτομαι ακόμα να τη βάλω...μια χαρά είναι τώρα...

 

Μεχρις στιγμη παντως, οτι αλλαγη και να βρηκα, μου αρεσε. Εκτος αυτο με την ωρα στην αρχικη οθονη. Επισης, εχω την εντυπωση οτι η αποκριση της οθονης εχει αλλαξει προς το ακομα καλυτερο. Σε γενικες γραμμες, ειναι ολα τελεια στο δικο μου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπαθα το εξής κουφό. Ήρθε η αναβάθμιση... Κατέβηκε παταω εγκατάσταση..... Αλλά δεν έκανε ποτέ restart μετά από ώρα έβγαλα την μπαταρία. Ξεκίνησε και ενώ είναι στην 4.1.2... Τώρα μου λέει ότι δεν υπάρχει αναβάθμιση...?.... Καμία ιδέα η εξήγηση;
Goodbye Nexus --Welcome Iphone
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπαθα το εξής κουφό. Ήρθε η αναβάθμιση... Κατέβηκε παταω εγκατάσταση..... Αλλά δεν έκανε ποτέ restart μετά από ώρα έβγαλα την μπαταρία. Ξεκίνησε και ενώ είναι στην 4.1.2... Τώρα μου λέει ότι δεν υπάρχει αναβάθμιση...?.... Καμία ιδέα η εξήγηση;

 

Κανε μερικες φορες clear data στο Google Services Framework

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα η αναβαθμιση αλλα οταν εκανε festart & install ενω εδειχνε το ανθρωπακι ορθιο οταν εφτασε στη μεση σταματησε και αρχισε να δειχνει το ανθρωπακι ξαπλωμενο με ενα τριγωνο κοκκινο απο πανω.Αυτο εγινε 3 φορες με αποτελεσμα να του βγαζω την μπαταρια για να το επαναφερω.Ξερεις κανεις γιατι τελικα δεν αναβαθμιζεται; Ειμαι ρουτ αλλα το εχω σταματησει προσωρινα με το root keeper.
Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

εμενα τιποτα.κανω και εκαθαριση στο Google Services Framework αλλα τζιφος!ειμαι yakju με κλειδωμενο bootloader και δεν ειμαι root!περιεργο.....

ηρθε...κατεβαζω

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα η αναβαθμιση αλλα οταν εκανε festart & install ενω εδειχνε το ανθρωπακι ορθιο οταν εφτασε στη μεση σταματησε και αρχισε να δειχνει το ανθρωπακι ξαπλωμενο με ενα τριγωνο κοκκινο απο πανω.Αυτο εγινε 3 φορες με αποτελεσμα να του βγαζω την μπαταρια για να το επαναφερω.Ξερεις κανεις γιατι τελικα δεν αναβαθμιζεται; Ειμαι ρουτ αλλα το εχω σταματησει προσωρινα με το root keeper.

 

εμενα το εκανε αυτο 3 φορες οταν ηθελα να περασω την 4.1.2 με OTA ... αναγκαστηκα και φλασαρα μετα την 4.1.2 μεσω toolkit

Link to comment
Share on other sites

εμενα τιποτα.κανω και εκαθαριση στο Google Services Framework αλλα τζιφος!ειμαι yakju με κλειδωμενο bootloader και δεν ειμαι root!περιεργο.....

ηρθε...κατεβαζω

 

Εμενα ηρθε οταν εκανα εκαθαριση αλλα δυστυχως..ξαπλωσε το ανθρωπακι γιατι ειχα ξεχασει να κλειδωσω!!:lol::p

Τωρα που κλειδωσα πουθενα η αναβαθμιση,και 1 και δεν εχει και μπαταρια του κανα ξανα εκαθαριση κ το βαλα για φαι(στη πριζα)

Ιδωμεν αν και δε καιγομαι ιδιαιτερα!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα και εγω την αναβάθμιση...και τωρα το σκαλιζω...πάντως οι πρώτες εντυπώσεις ειναι πααααρα πολυ καλές..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άσε που δε δουλεύει και το ndrive. Κανένας άλλος έχει αυτό το πρόβλημα;

 

ΚΑι εγώ το έχω αυτό το θέμα.

Επίσης έχει χωρίσει την εσωτερική μνήμη (local storage)σε 4 κομμάτια!

Κάποιο παιδί είχε πεί κάτι σχετικά με αυτό.

Τι μπορούμε να κάνουμε για να σβήσουμε τα πλεονάζοντα??

Link to comment
Share on other sites

το κινητο πλεον οταν ξεκλειδωνει δεν κανει δονηση ρε παιδες ... ισχυει και σε εσας ?

 

Ναι ισχύει, καλύτερα νομίζω

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

με βλεπω πισω στην 412...δεν ενθουσιαστηκα καθολου και τι lockscreen ειανι αυτη ελεος
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

την Lockscreen φιλε εγω την αλλαξα με το προγραμματακι Lockscreen Policy απο google play

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordpress.chislonchow.deviceadminkeyguard&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS53b3JkcHJlc3MuY2hpc2xvbmNob3cuZGV2aWNlYWRtaW5rZXlndWFyZCJd

 

με χαλασε που ενω βαλανε ελληνικο λεξικο δεν βαλανε υποστηριξη 160 χαρακτηρων και χρεωνομαστε διπλα και τριπλα μηνυματα (παλι με greeklish θα γραφουμε)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ηρθε οταν εκανα εκαθαριση αλλα δυστυχως..ξαπλωσε το ανθρωπακι γιατι ειχα ξεχασει να κλειδωσω!!:lol::p

Τωρα που κλειδωσα πουθενα η αναβαθμιση,και 1 και δεν εχει και μπαταρια του κανα ξανα εκαθαριση κ το βαλα για φαι(στη πριζα)

Ιδωμεν αν και δε καιγομαι ιδιαιτερα!:)

 

Τι εννοεις "ειχα ξεχάσει να κλειδωσω";

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

οχι δε νομιζω πως χρειαζεται γιατι μετα οταν θα θες να ξαναρουταρεις θα πρεπει να ανοιξεις παλι τον bootloader και ετσι θα τα χασεις ολα μετα :blink:
Link to comment
Share on other sites

την Lockscreen φιλε εγω την αλλαξα με το προγραμματακι Lockscreen Policy απο google play

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordpress.chislonchow.deviceadminkeyguard&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS53b3JkcHJlc3MuY2hpc2xvbmNob3cuZGV2aWNlYWRtaW5rZXlndWFyZCJd

 

με χαλασε που ενω βαλανε ελληνικο λεξικο δεν βαλανε υποστηριξη 160 χαρακτηρων και χρεωνομαστε διπλα και τριπλα μηνυματα (παλι με greeklish θα γραφουμε)

 

Προτιμάς τα άθλια geeklish από το να βάλεις μια άλλη εφαρμογή;

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δυο φορες που πηρα αναβαθμιση ημουν με ξεκλειδωτο bootloader και πηρα κανονικα ΟΤΑ.Τη τελευταια φορα μονο ημουν και ρουτ και το εχασα και επρεπε να το ξαναρουταρω.Τωρα εχω κατεβασει το root keeper για να μην χρειαστεινα το ξακανακανω.Αυτο ειχα κανει και καποια παιδια στην 4.1.2 .
Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...