Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια να ρωτησω κατι. Κατεβασα το tapatalk. Τωρα πως θα το αντιστοιχισω με το myphone;

 

Πατα Lookup forum και ψαξε myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλα αμα περιμενουμε ακομα την samsung hellas δν θα βγαλουμε ακρη.. Αλλαξα το csc μου σε DBT
επειδή δεν θυμάμαι πως αλλάζει, μπορείς να μου πεις ;
note1+nexus7
Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηγα να το αλαξω δεν βρηκα κωδικο Γερμανιας(DBT)Αγορασμενο απο Κοτσωβολο ειναι,ειχαι αλλους κωδικους φοβαμαι να ρισκαρω με καποιο αγνωστο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από λάθος συγχρονισμό κατέληξα να έχω πολλές επαφές με περασμένα 2 φορές το ίδιο τηλέφωνο. π.χ 2 φορές το ίδιο κινητό 2 φορές το ίδιο σταθερο...

Υπάρχει καμιά εφαρμογή στο playstore που να καθαρίζει τέτοια διπλοπεράσματα;

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

έφτασε η official 4.0.4 για τα γερμανικά Note?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το ξερουτάρω για να κάνω την αναβάθμιση μέσω κίες? Και αν όχι με την αναβάθμιση θα χάσω το ρουτ??

Ναι φίλε SaintPetrouil έχει φτάσει η αναβάθμιση για γερμανική ρομ

http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το ξερουτάρω για να κάνω την αναβάθμιση μέσω κίες? Και αν όχι με την αναβάθμιση θα χάσω το ρουτ??

Ναι φίλε SaintPetrouil έχει φτάσει η αναβάθμιση για γερμανική ρομ

 

μα την γερμανική official έχω φλασάρει στο Note μου και την έχω τελείως απείραχτη. Δεν μου βγάζει τπτ, ούτε μέσω kies, ούτε μέσω ενημέρωσης λογισμικού(μέσα απο το τηλ )

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή για τη Samsung Hellas που δεν έχει εκδόσει ακόμη την ics για τα Note μας, θα έπρεπε να ντρέπονται!!Γι 'αυτο και άλλη φορά θα τους ξαναπροτιμήσουμε...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

μα την γερμανική official έχω φλασάρει στο Note μου και την έχω τελείως απείραχτη. Δεν μου βγάζει τπτ, ούτε μέσω kies, ούτε μέσω ενημέρωσης λογισμικού(μέσα απο το τηλ )

 

αν θελεις τοσο πολυ να την βαλεις γιατι δεν την βαζεις μονος σου?:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το συνδέω με το kies μου βγάζει πως υπάρχει ενημέρωση.Γι αυτό κ ρωτάω αν πρέπει να ξερουτάρω αλλά κανείς δεν ξέρει.
http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

αν θελεις τοσο πολυ να την βαλεις γιατι δεν την βαζεις μονος σου?:)

 

για να μην χρειαστεί να το σετάρω απο την αρχή.. Είχα σκοπό για full wipe πριν βάλω την 4.1 ..

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

για να μην χρειαστεί να το σετάρω απο την αρχή.. Είχα σκοπό για full wipe πριν βάλω την 4.1 ..

 

δεν εισαι ροοτ φανταζομαι ετσι?

πως αντέχετε ρε παιδια πραγματικα..:p

τεσπα μια απιθανη ρομ αν δεις και απο το αλλο θεμα ειναι η kingdroid παει το κινητο σε αλλο επιπεδο πραγματικα!

αν αποφασισεις ποτε να ασχοληθείς ριξε ενα βλέφαρο:)

αξιζει πιστεψε με..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια.Μου εβγαλε αναβαθμηση το κιes την εκανα και απο τοτε δεν ανοιγει καθολου το προγραμμα.Εκανα απεγκατασταση και εγκατασταση ξανα απο την αρχη αλλα παλι τα ιδια.Ειχε κανεις παρομοιο προβλημα?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έγινε η αναβάθμιση, μέσω kies φυσικά, και είναι η 4.0.4

 

Επιβεβαιωνω τον φιλο costsa41, μια απο τα ιδια και εδω. Απροβληματιστη διαδικασια αναβαθμισης, μεσω kies και πηγαμε στην 4.0.4. H συσκευη μου Γερμανικη (αμαζον.ντε) και unroot.Παμε να τσεκαρουμε τωρα θερμοκρασια, battery drain να δουμε πως τα παει η 4.0.4 στα βασικα θεματα δηλαδη που ειχα με το προηγουμενο firmware. Ως πρωτη εντυπωση, φαινεται αψογη και supersmooth.:)

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

για να μην χρειαστεί να το σετάρω απο την αρχή.. Είχα σκοπό για full wipe πριν βάλω την 4.1 ..

 

Εγώ την έβαλα με Odin πανω απο την Ελληνικη GB και μου κράτησε όλα τα settings.. Δεν χρειάστηκε να κάνω απολύτως τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

η διαδικασια ροοτ απο την "βιβλο" για ics δουλευει στην 4.0.4;

το δοκιμασε κανεις;

 

ευχαριστω:-)

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1764893&page=7

 

Πάρε αυτά τα δύο αρχεία από την σελίδα. Σε εμένα δούλεψε κανονικά. Απλά για να αποφύγεις τις διαφημίσεις τρέξε και το Adfree

Link to comment
Share on other sites

με το odin πορουμε σε root να περασουμε την 4.0.4? ποια 3 αρχει θα βαλουμε στον πινακα του odin συγνωμη αρχαριος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος ξερει ας βοηθηση παρακαλω.Προσπαθησα να περασω την 4.0.4 μεσω οτνιν απο 2.3.6 που εχω και τα εκανα μανταρα μου φενετε ενω κατα γραμα ακολουθησα τις οδηγιες απο βιβλο!μετα απο λιγο που ξεκιναει να φορτωνει την 4.0.4 στο κινητο ξαφνεικα σταματαει και γινετε κοκκινο το πρωτο τετραγωνακι στο οντιν!!!!δεν ξερω τι κανω λαθος!επισις δεν μπορω να το φερω και στην προηγουμενη κατασταση!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος ξερει ας βοηθηση παρακαλω.Προσπαθησα να περασω την 4.0.4 μεσω οτνιν απο 2.3.6 που εχω και τα εκανα μανταρα μου φενετε ενω κατα γραμα ακολουθησα τις οδηγιες απο βιβλο!μετα απο λιγο που ξεκιναει να φορτωνει την 4.0.4 στο κινητο ξαφνεικα σταματαει και γινετε κοκκινο το πρωτο τετραγωνακι στο οντιν!!!!δεν ξερω τι κανω λαθος!επισις δεν μπορω να το φερω και στην προηγουμενη κατασταση!!!!

 

Δες εδώ http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=28589629&postcount=62

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω την αναβάθμιση από kies και ενώ δείχνει ότι υπάρχει η αναβάθμιση και ξεκινάει να γίνεται, πότε δεν ολοκληρώνεται είτε γιατί λέει ότι το κινητό αποσυνδέθηκε, είτε ότι δεν το αναγνωρίζει. Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται και χρειάζομαι βοήθεια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...