Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!! Ξέρουμε αν μαζί με την ICS παίρνουμε και το πακετάκι με τα Spen apps ή ακόμα δεν είναι έτοιμο αυτό?

 

@Te_salat: Κώστα όσον αφορά το Νοτε έχει ένα αρνητικό που δεν στο είπαν τα παιδιά. Όταν το δουλέψεις για κανα μήνα είσαι καταδικασμένος να αγοράζεις όλα τα Νοτε που θα βγούν στο μέλλον γιατί οτιδήποτε άλλο είναι απλά "λίγο". :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βρε παιδια δεν τα αναφερουν αυτα ετσι αποτομα.Τρια υπογλωσια κατεβασα απο την στιγμη που διαβασα το περι ics ποστ. :lol:

Παντως εδω με Γερμανικο ΝΟΤΕ ακομα τιποτε, ας αναφερθουν και υπολοιποι "Γερμανοι":p παρακαλω.

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!! Ξέρουμε αν μαζί με την ICS παίρνουμε και το πακετάκι με τα Spen apps ή ακόμα δεν είναι έτοιμο αυτό?

 

@Te_salat: Κώστα όσον αφορά το Νοτε έχει ένα αρνητικό που δεν στο είπαν τα παιδιά. Όταν το δουλέψεις για κανα μήνα είσαι καταδικασμένος να αγοράζεις όλα τα Νοτε που θα βγούν στο μέλλον γιατί οτιδήποτε άλλο είναι απλά "λίγο". :lol:

 

νομιζω ναι,μεσω Kies μου ελεγε για αναβαθμιση ICS Touchwiz4.0 S-pen και spen κατι ακομα αλλα στα Γερμανικα και δεν εβγαλα ακρη,λογικα θα παρουμε και το πακετακι,δεν εχω μπαταρια:mad::rocket::rocket::kill::protest::protest: και δεν μπορω να κανω αναβαθμιση ειναι 35% και περιμενω να παει στο 70.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια δεν τα αναφερουν αυτα ετσι αποτομα.Τρια υπογλωσια κατεβασα απο την στιγμη που διαβασα το περι ics ποστ. :lol:

Παντως εδω με Γερμανικο ΝΟΤΕ ακομα τιποτε, ας αναφερθουν και υπολοιποι "Γερμανοι":p παρακαλω.

 

Τα ίδια και εγώ. Είμαι δουλειά και κάθε 2 λεπτά κάνω check for updates. :p

Ακόμη τίποτα.

Γερμανικο κι εμένα.

Edited by Boss82
Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Και εγω Γερμανικο εχω DBT,μονο τα Γερμανικα απ οτι διαβασα αναβαθμιζονται πρωτα,δες εδω http://www.xda-developers.com/android/international-galaxy-note-official-ics-released-repackaged/
Link to comment
Share on other sites

Απο τα πρωτα λιγα που ειδα ειναι πως το τηλεφωνο εγινε ταχυτατο με οσες εφαρμογες και αν τρεχουν στο backround:)

Επισης λιγοτερη πτωση μπαταριας:D

Link to comment
Share on other sites

Απο τα πρωτα λιγα που ειδα ειναι πως το τηλεφωνο εγινε ταχυτατο με οσες εφαρμογες και αν τρεχουν στο backround:)

Επισης λιγοτερη πτωση μπαταριας:D

Να ρωτησω παλι φιλε μου τα γραφικα στις home screen ειναι οπως σε αυτο το βιντεο?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω παλι φιλε μου τα γραφικα στις home screen ειναι οπως σε αυτο το βιντεο?

Ναι ακριβως ετσι;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα...βγηκε τελικα η νεα εκδοση 4 για το NOTE? το αγορασα απο ελλαδα τον ιανουαριο και μετα πηγα στρατο κ δεν ασχοληθηκα καθολου.μπορεισ καπιος να με βοηθησει?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

την αναβαθμιση την εχουν δωσει και σε ολα τα Note απο τους παροχους?

 

Παιδιά όχι...σιγά σιγά θα αναβαθμιστούν.Λίγο υπομονή...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

εχει αυτα τα εχτρα που ελεγαν οτι θα εχει το update? (s-pen)

 

απο οτι ειδα εχει αλλακει λιγο το s memo αργοτερα θα το κοιταξω και θα σας πω. παντως καπου στο μενου δεν ειδα καποια σουιτα ;)

 

παιδια εκανα λαθος υπαρχουν το s note ;)

Edited by vaggos400
Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα εχει αλλακει λιγο το s memo αργοτερα θα το κοιταξω και θα σας πω. παντως καπου στο μενου δεν ειδα καποια σουιτα ;)

 

απο οτι διαβασα τα premium apps θα ερθουν με αλλο update

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με Cyanofree να επιστρέψω σε κάποιο backup GB (έχω ένα chracks) και να περιμένω XDA???

Γυρίζω με abyss note kernel και στην συνέχεια μέσω recovery επιστρέφω στο back up μου brothers???

 

Τι καλά νέα μπράβο ρε παιδιά μου έφτιαξε η διάθεση και είχα 2-3 πολύ δύσκολες μέρες :D

Link to comment
Share on other sites

αν περασουμε αυτη απο samfirmware?

http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m=GT-N7000&r=1#regiona

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν κάνουμε την αναβάθμιση θα πρέπει να το ξαναστήσουμε?Θα χαθούν όλα τα προγράμματα κ οι ρυθμίσεις?Βασικά τα προγράμματα μ ενδιαφέρουν.Φώτο κ βίντεο που έχω τραβήξει είναι σ εξωτερική κάρτα.Δεν νομίζω να της κάνει φορματ.
http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν κάνουμε την αναβάθμιση θα πρέπει να το ξαναστήσουμε?Θα χαθούν όλα τα προγράμματα κ οι ρυθμίσεις?Βασικά τα προγράμματα μ ενδιαφέρουν.Φώτο κ βίντεο που έχω τραβήξει είναι σ εξωτερική κάρτα.Δεν νομίζω να της κάνει φορματ.

Δεν θα πειραχτεί τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ουτε εμενα εβγαζε στο οτα αλλα μεσω kies εγινε κανονικοτατα;)

 

Σύνδεσες το κινητό, άνοιξες το kies και ήρθε αμέσως η αναβάθμιση ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...