Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η υποστήριξή του σκιν του mariupol έχει σταματήσει στην εκδοσή 3.3.4?

 

ναι ... προς το παρον δεν εχει βγει αλλη!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

primo 2.0 με αναλυση 320*480 που μορω να βρω? Αν μπορειτε να μου στειλετε pm?

Ευχαριστω πολυ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς παρατηρήσει το εξής πρόβλημα;

Όταν πειράζω το sys.txt στο /data/data/con.navngo κλπ το igo σταματάει να λοκάρει σήμα. Βρίσκει κανονικά τη θέση (το δείχνει το βελάκι), επικοινωνεί με τους δορυφόρους αλλά μένει στο "αναζήτηση σήματος". Το ίδιο πρόβλημα είχα και με τη thin έκδοση. Εκεί ότι και να έκανα δεν μπόρεσα να το κάνω να λοκάρει και ξαναγύρισα στην απλή.

Γενικά πολύ περίεργη συμπεριφορά το primo. Ούτε οι εκδόσεις στα WM ούτε το my way έκαναν τέτοια πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνεις αλλαγές στο sys.txt που είναι στην sd? Δεν έχω παρατηρήσει κάτι μετά από πολλά πειράγματα... άλλοστε νομίζω πως είναι το ίδιο αν πειράξεις το αρχείο της sd, και ίσως να είναι και πιο ασφαλές/εύκολο

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οσοι εχετε προβλημα στο primo android με το πληκτρολογιο γιατι σε εμενα ενω δουλευε με την γλωσσα που το κατεβασα (δηλαδει ευρεση οδων -πολεις κ.λ.π με την ελληνικη δεν δουλευε καθολου το πληκτρολογιο. θελει μετονομασια το zip lang greek σε >lang greek Primo 2P ....εφαγα 5 ωρες να το βρω!!!! .. τα voies δουλευουνε κανονικα -οδοι-καμερες-κ.λ.π . το zip lang greek τα voies greek -venera -χαρτες navteq-tom-tom-pois-speedcam-3d κτηρια κ.λ.π τα ειχα τα αρχεια και τα εβαλα στους αναλογους φακελους εγω.. τωρα εχουν βγει και ολες οι αναλυσεις σχεδον ...σε μενα δουλευει κανονικα το primo σε samung galaxy pocet με αναλυση 240χ320 και ειναι πραγματικα αλλο πραγμα το primo απο το v334 mariupol igo που ειχα!!!!:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οσοι εχετε προβλημα στο primo android με το πληκτρολογιο γιατι σε εμενα ενω δουλευε με την γλωσσα που το κατεβασα (δηλαδει ευρεση οδων -πολεις κ.λ.π με την ελληνικη δεν δουλευε καθολου το πληκτρολογιο. θελει μετονομασια το zip lang greek σε >lang greek Primo 2P ....εφαγα 5 ωρες να το βρω!!!! .. τα voies δουλευουνε κανονικα -οδοι-καμερες-κ.λ.π . το zip lang greek τα voies greek -venera -χαρτες navteq-tom-tom-pois-speedcam-3d κτηρια κ.λ.π τα ειχα τα αρχεια και τα εβαλα στους αναλογους φακελους εγω.. τωρα εχουν βγει και ολες οι αναλυσεις σχεδον ...σε μενα δουλευει κανονικα το primo σε samung galaxy pocet με αναλυση 240χ320 και ειναι πραγματικα αλλο πραγμα το primo απο το v334 mariupol igo που ειχα!!!!:)

 

Για βάλε κανένα screenshot από το primo να δω την διάφορα από το igo my way να δω αν αξίζει να ασχοληθώ!

Link to comment
Share on other sites

Για βάλε κανένα screenshot από το primo να δω την διάφορα από το igo my way να δω αν αξίζει να ασχοληθώ!

 

δυστυχως το τηλεφωνο δεν τραβαει screenshot και δεν εχω αλλο η φωτογραφικη να τραβηξω ...αλλα ειναι αλλο πραγμα !!!..κανε μια αναζητηση στο you tube για primo android να δεις εχει πολλα και μολις μπορεσω θα βαλω screenshot...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το τηλεφωνο δεν τραβαει screenshot και δεν εχω αλλο η φωτογραφικη να τραβηξω ...αλλα ειναι αλλο πραγμα !!!..κανε μια αναζητηση στο you tube για primo android να δεις εχει πολλα και μολις μπορεσω θα βαλω screenshot...

 

Πανάθεμα σάς πάνω που είχα στρώσει το my way τώρα άντε πάλι! :eek:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οσοι εχετε προβλημα στο primo android με το πληκτρολογιο γιατι σε εμενα ενω δουλευε με την γλωσσα που το κατεβασα (δηλαδει ευρεση οδων -πολεις κ.λ.π με την ελληνικη δεν δουλευε καθολου το πληκτρολογιο. θελει μετονομασια το zip lang greek σε >lang greek Primo 2P ....εφαγα 5 ωρες να το βρω!!!! .. τα voies δουλευουνε κανονικα -οδοι-καμερες-κ.λ.π . το zip lang greek τα voies greek -venera -χαρτες navteq-tom-tom-pois-speedcam-3d κτηρια κ.λ.π τα ειχα τα αρχεια και τα εβαλα στους αναλογους φακελους εγω.. τωρα εχουν βγει και ολες οι αναλυσεις σχεδον ...σε μενα δουλευει κανονικα το primo σε samung galaxy pocet με αναλυση 240χ320 και ειναι πραγματικα αλλο πραγμα το primo απο το v334 mariupol igo που ειχα!!!!:)

 

Αν έχεις την καλοσύνη ανέβασε τα lang και voice γιατί εδώ ενώ δουλεύει το πληκτρολόγιο κανονικά, δεν δουλεύουν τα tts. Και ένα αρχειο zip να τα κάνεις όλα μας κάνει, και τα βάζουμε εμείς στο σωστό folder. Ευχαριστώ για το χρόνο σου αν κάνεις τον κόπο

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Για βάλε κανένα screenshot από το primo να δω την διάφορα από το igo my way να δω αν αξίζει να ασχοληθώ!

 

[ATTACH]26379[/ATTACH]

 

[ATTACH]26380[/ATTACH]

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]26379[/ATTACH]

 

[ATTACH]26380[/ATTACH]

 

Στις κάμερες πως έβαλες αυτά τα εικονίδια εμένα μου βγάζει κάτι άλλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα 2 ερωτήσεις. Τα φανάρια πως τα εμφάνησες; Και το σύμβολο του δακτυλίου πως το άλλαξες ; (αν και μάλλον ο τρόπος θα είναι ο ίδιος με τις κάμερες υποθέτω).

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνεις αλλαγές στο sys.txt που είναι στην sd? Δεν έχω παρατηρήσει κάτι μετά από πολλά πειράγματα... άλλοστε νομίζω πως είναι το ίδιο αν πειράξεις το αρχείο της sd, και ίσως να είναι και πιο ασφαλές/εύκολο

 

Μάλλον θα έχεις βάλει το light. Αυτό βάζει το sys στην SD. Η κανονική έκδοση το έχει στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου. Όπως είπα το light δεν δούλεψε καν στο δικό μου. Απο την αρχή έχει αυτό το πρόβλημα με το λοκάρισμα και δεν μπόρεσα να το λύσω. Το απλό λειτουργεί κανονικά και το μόνο πρόβλημα που υπάρχει πλέον είναι τα αγγλικά στις κάμερες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το light, απλά το δημιούργησα μόνος μου το txt στην sd. Αλλά με έβαλες σε σκέψεις και θα αρχίσω πάλι τις δοκιμές με tts κάνοντας τις αλλαγές στο data/data

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Οι καμερες και ολα τα εικονιδια ειναι αρχεια sheme speedcam και userdata. Το προγραμμα εχει απιστευτες δυνατοτητες, ειναι πολυ μπροστα απο οτιδηποτε άλλο. Διαβαζω για τα προβληματα του tts σε καποιους, κατα πασα πιθανοτητα δεν εχετε σωστα υλοποιημενη εφαρμογη κατεβασει, ή δεν εχετε βρει τροποποιημενο svox που ειναι καταλληλο για την ics.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το light, απλά το δημιούργησα μόνος μου το txt στην sd. Αλλά με έβαλες σε σκέψεις και θα αρχίσω πάλι τις δοκιμές με tts κάνοντας τις αλλαγές στο data/data

 

Με τη απλή έχεις sys στην SD και στο διαβάζει; Είσαι σίγουρος γι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Στις κάμερες πως έβαλες αυτά τα εικονίδια εμένα μου βγάζει κάτι άλλα.

 

Ακόμα 2 ερωτήσεις. Τα φανάρια πως τα εμφάνησες; Και το σύμβολο του δακτυλίου πως το άλλαξες ; (αν και μάλλον ο τρόπος θα είναι ο ίδιος με τις κάμερες υποθέτω).

αυτά τα εικονίδια περιλαμβάνονται στις προσαρμογές που εχει κάνει το μέλος doupas εδώ http://www.bytheway.gr/showthread.php?t=60574 εγώ τώρα έχω την έκδοση v5 που έχει και το skin dimka

Link to comment
Share on other sites

αυτά τα εικονίδια περιλαμβάνονται στις προσαρμογές που εχει κάνει το μέλος doupas εδώ http://www.bytheway.gr/showthread.php?t=60574 εγώ τώρα έχω την έκδοση v5 που έχει και το skin dimka

Χρηστο, αν θες βαλε καποιες φωτο να δουνε τα παιδια και το skin του dimka. :cool:

Link to comment
Share on other sites

αυτά τα εικονίδια περιλαμβάνονται στις προσαρμογές που εχει κάνει το μέλος doupas εδώ http://www.bytheway.gr/showthread.php?t=60574 εγώ τώρα έχω την έκδοση v5 που έχει και το skin dimka

 

Μόνο τα εικονίδια μπορείς να τα βάλεις σε ένα link για κατέβασμα;

Αυτά μπαίνουν στον φάκελο poi?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να το δεις αλλά και να το κατεβάσεις από http://www.bytheway.gr/showpost.php?p=173453&postcount=333
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την καλοσύνη ανέβασε τα lang και voice γιατί εδώ ενώ δουλεύει το πληκτρολόγιο κανονικά, δεν δουλεύουν τα tts. Και ένα αρχειο zip να τα κάνεις όλα μας κάνει, και τα βάζουμε εμείς στο σωστό folder. Ευχαριστώ για το χρόνο σου αν κάνεις τον κόπο
εδω το voies

 

http://www.multiupload.nl/ILPC0Q00F7 παιρνουμε μονο το greek voies ετσι zip οπως ειναι και το βαζουμε στον φακελο του igo>contet>voies .... και εδω το lang greek https://rapidshare.com/#!download|406p3|1580066837|iGO.Primo.1.2-Greek.Language.rar|146|0|0 παιρνουμε το αρχειο lang greek ετσι οπως ειναι zip το μετονομαζουμε σε Lang greek_Primo2P και το βαζουμε στο igo>contet>Lang :)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

απο το my way που εχω ποια αρχεια ΔΕΝ κανουν για το primo?

ps.με πμ οποιος μπορει να μου στειλει διευθυνση που μπορω να βρω το πριμο pls.αναλυση 800*480 εχω

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι το ξαναρώτησα αλλά μιλώντας με φίλους με ενημέρωσαν οτι το igo primo δεν υποστηρίζει την ανάλυση του galaxy 2 tablet 10.1.:(

είναι έτσι; :worry:

Link to comment
Share on other sites

απο το my way που εχω ποια αρχεια ΔΕΝ κανουν για το primo?

ps.με πμ οποιος μπορει να μου στειλει διευθυνση που μπορω να βρω το πριμο pls.αναλυση 800*480 εχω

 

δεν κανει το αρχειο lang gro θελει το αρχειο Lang greek σε zip και το μετονομαζουμε σε Lang_greek Primo 2P ολα τα αλλα αρχεια απο το igo my way χαρτες-voies-speedcam-pois-audio κ.λ.π κανουνε κανονικα!!!! εγω αυτα εβαλα σε galaxy pocet με αναλυση 320χ240 και δουλευει μια χαρα!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι το ξαναρώτησα αλλά μιλώντας με φίλους με ενημέρωσαν οτι το igo primo δεν υποστηρίζει την ανάλυση του galaxy 2 tablet 10.1.:(

είναι έτσι; :worry:

 

υπαρχει εχει βγει και 1280χ800 και 1280χ720

Edited by viotos

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...