Jump to content

Samsung Galaxy Tab 10.1 (P7500 / P7510)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξιζει να το παρουμε τωρα στα 399ε απο Πλαισιο η να περιμενουμε τον διαδοχο??

 

http://www.bgr.com/2012/04/11/samsung-announces-pricing-and-availability-for-new-galaxy-lineup/

 

Απο τα specs που διαβαζω δεν βλεπω διαφορα....ισα ισα εχει και χειροτερη καμερα απο μπροστα,ψηνομε πολυ ασχημα για αγορα ταμπλετ αλλα δεν ξερω τι να κανω...να περιμενω η να το τσιμπισω στα 399 που ειναι φοβερη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η τιμή είναι καλή και η συσκευή δεν είναι παρωχημένη τεχνολογικά.

Πιστευεις οτι αξιζει η αγορα του?Θελω να πω πως ηδη ειναι στην αγορα 1 χρονο+ θα δεχτει τις επομενες αναβαθμισεις οπως Jellybean 5 η θα ειναι αχρηστο μετα την παρουσιαση του καινουργιου που στην ουσια ειναι το ιδιο....δεν ξερω αν τελικα εχουν οριστικοποιηθει τα specs για το καινουργιο και ειναι αυτα που εβαλα πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Δες περιγραφές στο play.

 

zinio: «περίπτερο» που αγοράζεις περιοδικά και τα διαβάζεις ως ακριβώς έχουν τυπωμένα, σε pdf

kobo: Kindle / Aldiko type αναγνώστης, όπου βλέπεις μόνο το κείμενο. Συνήθως οι αναγνώστες αυτοί διαβάζουν mobi/epub, ένα από τα δύο.

 

Την άλλη εφαρμογή δεν την ξέρω.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Θελω να παρω μια θηκη για το Ρ7500, ειτε smart cover ειτε κλασικη δερματινη που γινεται και stand.

Εχει κανεις να προτεινει καποια συγκεκριμενη? links απο amazon & ebay ειναι ευπροσδεκτα, εαν ειναι δοκιμασμενες!

Αν θελω να την εχω πριν το ΣΚ υπαρχουν πουθενα διαθεσιμες σε δικα μας μαγαζια? Sto skroutz η ποικιλια ειναι τραγικη, και σε καποιες η τιμη ειναι αλλου γι' αλλου!

 

Οποιαδηποτε προταση ευπροσδεκτη ;-)

 

ΥΓ. Αφου το section ειναι μονο για tablet (κι εχει 3-4 θεματα ολα κι ολα) γιατι δεν υπαρχει ξεχωριστο θεμα για accessories κλπ?

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε καποιος να βαλει την stock 3.2 μαζι με τον kernel του pershoot? Δουλευουν ολα ομαλα? Με τα βιντεο σε 720p τι γινεται? Επισης, μπορει να δει εξωτερικο δισκο σε ntfs με εξωτερικη τροφοδοσια? Edited by narcotic
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Θελω να παρω μια θηκη για το Ρ7500, ειτε smart cover ειτε κλασικη δερματινη που γινεται και stand.

Εχει κανεις να προτεινει καποια συγκεκριμενη? links απο amazon & ebay ειναι ευπροσδεκτα, εαν ειναι δοκιμασμενες!

Αν θελω να την εχω πριν το ΣΚ υπαρχουν πουθενα διαθεσιμες σε δικα μας μαγαζια? Sto skroutz η ποικιλια ειναι τραγικη, και σε καποιες η τιμη ειναι αλλου γι' αλλου!

 

Οποιαδηποτε προταση ευπροσδεκτη ;-)

 

ΥΓ. Αφου το section ειναι μονο για tablet (κι εχει 3-4 θεματα ολα κι ολα) γιατι δεν υπαρχει ξεχωριστο θεμα για accessories κλπ?

 

Εγώ έχω πήρα αυτή. Είναι τέλεια και μου ήρθε εντός 3 ημερών.

Επίσης έχω αγοράσει και συστήνω αυτά:

skin guard

screen protector

Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

παιδια με ψηνει αρκετα η αγορα του συγκεκριμενου Tablet,αφου η τιμη του ειναι ακρως δελεαστικη...

 

Η απορια μου ειναι η εξης:

Οι ρομς που κυκλοφορουν(πχ cyanogenmod) ειναι διαφορετικες για το p7510 και p7500?

Και ποιο μοντελο εχει καλυτερη υποστηριξη απτην κοινοτητα?

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

παιδια με ψηνει αρκετα η αγορα του συγκεκριμενου Tablet,αφου η τιμη του ειναι ακρως δελεαστικη...

 

Η απορια μου ειναι η εξης:

Οι ρομς που κυκλοφορουν(πχ cyanogenmod) ειναι διαφορετικες για το p7510 και p7500?

Και ποιο μοντελο εχει καλυτερη υποστηριξη απτην κοινοτητα?

 

Οι ρομ είναι διαφορετικές. Το 7510 έχει περισσότερη υποστήριξή.Για το 7500 που έχω εγώ Μονό δυο-τρεις ρομ παίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Οι ρομ είναι διαφορετικές. Το 7510 έχει περισσότερη υποστήριξή.Για το 7500 που έχω εγώ Μονό δυο-τρεις ρομ παίζουν.

 

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση!

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρηγγειλα (7500) ...... απο το electroworld στα 359 Ευρω.

Ελπιζω να αξιζει !

 

399 το βλεπω το p7500...

και 333 το p7510

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

το p7500 εχει πασχαλινο κουπονι, SUC29062 για οποιον ενδιαφερεται.

 

παιδιά μόλις παρήγγειλα το 7510!!!!!!!

 

με το κουπόνι βγαίνει 223€ και εχει και 12 άτοκες δόσεις:w00t::w00t::w00t::w00t:!!!!!

 

φιλε greco99 ευχαριστώ πολύ!!!!

 

ps κατεβάζω αυτη και επανέρχομαι...

 

οποίος εχει γνώμη για κάποια καλή rom ας βοηθήσει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα κι εγω μολις τωρα αλλα δε μου φαινεται να ισχυει το κουπονι στο 7510 τουλαχιστον

 

Edit: Τελικα ισχυει αλλα μονο για το μαυρο

Edited by narcotic
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μόλις παρήγγειλα το 7510!!!!!!!

 

με το κουπόνι βγαίνει 223€ και εχει και 12 άτοκες δόσεις:w00t::w00t::w00t::w00t:!!!!!

 

φιλε greco99 ευχαριστώ πολύ!!!!

 

ps κατεβάζω αυτη και επανέρχομαι...

 

οποίος εχει γνώμη για κάποια καλή rom ας βοηθήσει!!!!

!!!!!!!! :p Να σου πω την αλήθεια δεν ειδα οτι και το p7510 εχει κουπονι .... και η τιμη ειναι απιστευτη !!! Δυστηχως ομως στην περιπτωση μου το 3G ειναι απαραιτητο . Αντε καλοριζικο και στους δυο μας :)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα κι εγω μολις τωρα αλλα δε μου φαινεται να ισχυει το κουπονι στο 7510 τουλαχιστον

Μολις το τσεκαρα και ισχυει αλλα μονο στο μαυρο χρωμα.

Edited by greco99
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα και εγω παιδες.

Βασικα εγω ηθελα το ασπρο,αλλα τελικα με κερδισε το μαυρο(100 ευρω διαφορα ειναι αυτα :) )

 

Ενω παντως η παραγγελεια εγινε κανονικα και λεει οτι ειναι σε εξελιξη,δεν μου ηρθε καποιο email επιβεβαιωσης ή μηνυμα στο κινητο...ειναι λογικο?

 

Για θηκη δειτε εδω

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα και εγω παιδες. Βασικα εγω ηθελα το ασπρο,αλλα τελικα με κερδισε το μαυρο(100 ευρω διαφορα ειναι αυτα :) )

sorry, δεν καταλαβα, 100 ευρω διαφορα εχουν δηλαδη το ασπρο απο το μαυρο ??!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

sorry, δεν καταλαβα, 100 ευρω διαφορα εχουν δηλαδη το ασπρο απο το μαυρο ??!! :blink:

 

το μαυρο wifi ειναι σε προσφορα...λογικα πρεπει να εχουν πολλα κομματια!

Πηρα τηλεφωνο για επιβεβαιωση και μου ειπαν οτι δεν ειναι εκθεσιακα κομματια κτλ,αλλα 100% new

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου εξηγησετε, που ακριβως βρηκατε το μαυρο 233Ε? ευχαριστω εκ των προτερων...

κι εγω ενδιαφερομαι βασικα για το μαυρο (κι ας ειναι χωρις 3G !!) ... αλλα δε νομιζω να ηταν τοσο κατω η προσφορα ... εχω διαβασει πολλα μηνυματα πισω αλλα δε μπορω να την βρω ... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Aπ'οτι φαινεται, το πασχαλινο κουπονι δεν ισχυει πλεον για το p7510. Ισχυει ομως ακομα για το p7500. Οσοι προλαβαν το p7510 στα 233 Ευρω προλαβαν ......
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 10.1 (P7500 / P7510)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...