Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν παρατηρηθεί ότι η επίστρωση φεύγει σε μεγάλο αριθμό συσκευών, τότε πρέπει να ενημερωθεί η Sony, μια και αυτό αποτελεί αστοχία στην επεξεργασία, από την κατασκευάστρια εταιρεία του φωτογραφικού φακού.

Πάντως είναι πολύ λεπτό το ζήτημα γιατί οι αντιανακλαστικές μπορεί να επηρεαστούν και από διάφορους εξωγενείς παράγοντες.

Για παράδειγμα η θερμοκρασία που αναπτύσσεται το καλοκαίρι στο ταμπλό ενός αυτοκινήτου μπορεί να είναι καταστροφική για έναν επιστρωμένο φακό χαμηλής αξίας και πιθανόν ποιότητας.

Τώρα, για ότι περνά από το δικό μας χέρι, καλό είναι να καθαρίζουμε το φακό με ιδιαίτερη επιμέλεια. Το σύνηθες υγρό που συστήνεται, είναι αυτό πού διατίθεται σε πολλά καταστήματα σε σπρέι, για τον καθαρισμό LCD οθονών, γυαλιών κλπ. το οποίο προσφέρει και αντιστατικές ιδιότητες.

Προσωπικά χρησιμοποιώ ένα ελαφρύ διάλυμα πού αποτελείται από απιονισμένο νερό με μερικές σταγόνες απορρυπαντικό πιάτων.Βουτάω μια μπατονέτα μέσα τη στραγγιζω καλά και καθαρίζω το φακό αφού πρώτα φυσήξω καλά να φύγουν οι σκόνες. Κατόπιν με τη άλλη στεγνή μεριά της μπατονέτας κανω ένα τελευταίο πέρασμα.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι, το κάνεις αυτό, και την επόμενη στιγμή, πιάνεις π.χ. τη συσκευή, ακουμπάς στο φακό και ξανά πάλι τα ίδια;

Γιατί, για να βγάλεις καλή φωτό (κάτι που ούτως ή άλλως δεν έχει το Live) πρέπει να έχεις καθαρό φακό.

Η διαδικασία αυτή δεν μπορεί να γίνεται κάθε λίγο και λιγάκι.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται, ότι δεν χρειάζεται η ίδια διαδικασία τρεις και λίγο. Όταν ο φακός δεν έχει μαζεμένο λίπος και σκόνες καθαρίζει πανεύκολα και αποτελεσματικά με ένα απλό πανάκι σαν αυτό πού καθαρίζουμε τα γυαλιά. Ακόμα και με ένα χνώτισμα και λίγο χαρτί κουζίνας.
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με την 4.0.4.(αποδοση μπαταριας και χαζοκολληματα και το χασημο κλησεων.και αυτο το bug να βαζω το κινητο σε δικτυο gsm και μετα απο επαννεκινηση να αλλαζει :down:).θα το επαναφερω σε 2.3.4.

 

 

εχω το ιδιο προβλημα με διαφορα οτι εγω αν το βαλω σε λειτουργια gsm μετα απο καμια ωρα μου βγαζει η εφαρμογη android phone σταματησε να λειτουργει, το τηλεφωνο δουλευει κανονικα αλλα αν πας να κανεις κληση δεν σε αφηνει και θελει επανικινηση για να στρωσει

 

Αν είναι αυτό που υποψιαζόμαστε ότι φταίει τότε ναι.

μερικα ρουτερ ειναι στο καναλι 11 αν δεν εχεις κανει αναβαθμιση τοτε το κινητο ανιχνευει μονο μεχρι το 9 αν θυμαμαι

και μενα δεν το εβλεπε μεχρι που το εκανα αναβαθμιση αλλα απο εκει και μετα αρχισαν αλλα προβληματα

 

ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση στο live, παρατήρησα πως κουδουνίζει και δονείται πολύ συχνά, σε σημείο να είναι ενοχλητικό. Τι πρέπει να κάνω, ώστε να σταματήσει αυτό. Από τον ήχο έχω απενεργοποιήσει τα σχετικά πεδία..., αλλά τίποτα.

Επίσης, όταν έχω τα ακουστικά συνδεδεμένα, και δεχτώ κλήση, το rigntone ακούγεται μόνο το 1ο sec και μετά πέφτει στο σιγανό? why?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

λογικά αυτό που κουδουνίζει πιο συχνά είναι οι ειδοποιήσεις από το facebook ή κάτι τέτοιο. Πως έκανες αναβάθμιση? Προτείνεται να κάνεις φορματ στην εξωτερική κάρτα και επανεγκατάσταση των εφαρμογών εκ νέου.
OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ωντας κατοχος αυτου του κινιτου(τα χριστουγενα κλεινει χρονο) και εχοντας κανει την αναβαθμηση στα 4αρια android,ενα εχω να πω....downgrade!!οταν ειχε τα 2.3 απλα πεταγε ημουν υπερευχαριστημενος!οταν πηρε την αναβαθμηση αρχισε τα προβληματακια και τις καθυστερησεις.Παραδειγμα οταν ανοιγα το wi-fi, για να συνδεθει με το router επρεπε να παω στις ρυθμισεις>wi-fi και μολις πηγαινα συνδεοτανε.Καλα,μην μιλησω για web-browsing αφηστε το!

Πριν λιγες ημερες του εκανα downgrade στα 2.3(που ειχε αρχικα) και το κινητο πραγματικα ειναι σαν καινουργιο!

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για καμιά αναβάθμιση ;;;; Πολύ στο έλεος μας έχει αφήσει η Sony.... Η Jelly Bean πότε ;;;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για καμιά αναβάθμιση ;;;; Πολύ στο έλεος μας έχει αφήσει η Sony.... Η Jelly Bean πότε ;;;;

 

Οχι,δεν προκειτε το κινητο να αναβαθμιστει στην jelly bean...

και να σου πω και την προσωπικη μου αποψη ισως καλυτερα.Εδω με την ICS κολαγε,φαντασου με την JB...

Link to comment
Share on other sites

Ρε μανία με τις αναβαθμίσεις το τηλέφωνο είναι για android 2.3

και με τα σχετικά πάει σφαίρα.Τι παιδεύεστε με ICS και θέλετε και

jelly bean.

Υougo πήρατε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η sony έχει ανακοινώσει ότι δεν θα βγάλει αναβάθμιση με JB για τα xperia 2011. Προφανώς είναι μία λανθασμένη τακτική της sony που πολύ πιθανόν να της στοιχίσει. Το JB από ότι έχει ανακοινώσει η google καταναλώνει τους ίδιους ή και λιγότερους πόρους από ότι το ICS. Και με δεδομένο ότι το JB θα διορθώνει και αρκετά bugs του ICS ,θα είναι πιο γρήγορο πιο σταθερό και ίσως και πιο ελαφρύ από το ICS. Οπότε μια χαρά θα έτρεχε στο κινητό μας. Από ότι διαβάζω και στο XDA είναι πιο γρήγορο και πιο σταθερό από ότι το ICS. Προς το παρών πάντως δεν έχει βγεί καμία σταθερή custom rom με JB και επειδή είναι το κύριο μου τηλέφωνο δεν έχω δοκιμάσει κάποια. Μόλις όμως βγεί stable ή και nightly cyanogenmod cm10(που στηρίζεται στο JB) θα το δοκιμάσω και θα σας πω εντυπώσεις...
OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Και την ICS να βάλεις όπως την βγάζει η Google κι όχι όπως την κάνουν οι κατασκευαστές όταν την πάρουν στα χέρια τους (δικός τους user interface, αχρείαστες εφαρμογές κτλ) μια χαρά θα την έτρεχε αλλά δυστυχώς δεν είναι έτσι τα πράγματα.

 

Κι επειδή να σου δώσει η Sony JB χωρίς ενσωματωμένες χαζομάρες δεν παίζει, καλά κάνει και δεν βγάζει αναβάθμιση!

 

Υ.Γ.: Το γιατί δεν δίνει την JB χωρίς χαζομάρες μέσα είναι άλλο ζήτημα το οποίο είναι και δικιά μου απορία!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και την ICS να βάλεις όπως την βγάζει η Google κι όχι όπως την κάνουν οι κατασκευαστές όταν την πάρουν στα χέρια τους (δικός τους user interface, αχρείαστες εφαρμογές κτλ) μια χαρά θα την έτρεχε αλλά δυστυχώς δεν είναι έτσι τα πράγματα.

 

Κι επειδή να σου δώσει η Sony JB χωρίς ενσωματωμένες χαζομάρες δεν παίζει, καλά κάνει και δεν βγάζει αναβάθμιση!

 

Υ.Γ.: Το γιατί δεν δίνει την JB χωρίς χαζομάρες μέσα είναι άλλο ζήτημα το οποίο είναι και δικιά μου απορία!

 

Κ για αυτό το λόγο υπάρχουν κ οι custom roms κ κάνεις τη δουλειά σου!

Θα μου πεις βέβαια δεν ασχολούνται όλοι με το άθλημα οπότε η 2.3 είναι μονόδρομος για μένα.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Και την ICS να βάλεις όπως την βγάζει η Google κι όχι όπως την κάνουν οι κατασκευαστές όταν την πάρουν στα χέρια τους (δικός τους user interface, αχρείαστες εφαρμογές κτλ) μια χαρά θα την έτρεχε αλλά δυστυχώς δεν είναι έτσι τα πράγματα.

 

Κι επειδή να σου δώσει η Sony JB χωρίς ενσωματωμένες χαζομάρες δεν παίζει, καλά κάνει και δεν βγάζει αναβάθμιση!

 

Υ.Γ.: Το γιατί δεν δίνει την JB χωρίς χαζομάρες μέσα είναι άλλο ζήτημα το οποίο είναι και δικιά μου απορία!

δεν κάνει καθόλου καλά που δεν βγάζει αναβάθμιση. Από την στιγμή που όλες οι άλλες εταιρίες αναβαθμίζουν όλες τις συσκευές τους σε JB που σηκώνουν και έχουν αναβαθμιστεί σε ICS τότε γιατί να μην το κάνει και η sony? Εξάλλου το JB είναι μία αναβάθμιση του ICS που κύριος στόχος του είναι να διορθώσει αρκετά bugs και δεν ενσωματώνει νέες καινοτομίες που θα βαρύνουν τα κινητά τηλέφωνα περισσότερο από ότι το ICS. Είναι κάτι αντίστοιχο με το froyo και το gingerbread...

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

δεν κάνει καθόλου καλά που δεν βγάζει αναβάθμιση. Από την στιγμή που όλες οι άλλες εταιρίες αναβαθμίζουν όλες τις συσκευές τους σε JB που σηκώνουν και έχουν αναβαθμιστεί σε ICS τότε γιατί να μην το κάνει και η sony? Εξάλλου το JB είναι μία αναβάθμιση του ICS που κύριος στόχος του είναι να διορθώσει αρκετά bugs και δεν ενσωματώνει νέες καινοτομίες που θα βαρύνουν τα κινητά τηλέφωνα περισσότερο από ότι το ICS. Είναι κάτι αντίστοιχο με το froyo και το gingerbread...

 

το κανει απλα για να αγορασεις καινουργια συσκευη με την jb εκδοση...απλο marketing(δυστυχως για εμας..)

Link to comment
Share on other sites

δεν κάνει καθόλου καλά που δεν βγάζει αναβάθμιση. Από την στιγμή που όλες οι άλλες εταιρίες αναβαθμίζουν όλες τις συσκευές τους σε JB που σηκώνουν και έχουν αναβαθμιστεί σε ICS τότε γιατί να μην το κάνει και η sony? Εξάλλου το JB είναι μία αναβάθμιση του ICS που κύριος στόχος του είναι να διορθώσει αρκετά bugs και δεν ενσωματώνει νέες καινοτομίες που θα βαρύνουν τα κινητά τηλέφωνα περισσότερο από ότι το ICS. Είναι κάτι αντίστοιχο με το froyo και το gingerbread...

 

Φίλε, μαζί σου και εγώ στο θέμα των αναβαθμίσεων! Μακάρι να μας έδιναν αναβαθμίσεις για πολλά χρόνια έστω για 18 μήνες που θέλει η Google.

Οι άλλες εταιρείες σε ποια τηλέφωνα του 2011 θα δώσουν JB? Ούτε ics δεν έδωσαν.... Μόνο της ναυαρχιδες τους κοίταζαν να αναβαθμίζουν και τα υπόλοιπα τηλέφωνα τα έχουν στο έλεος του Θεού.....(xda)....

Η Samsung στα τηλέφωνα του 2011 έδωσε ics στο sgs2 και μάλλον θα δώσει JB και το note που ήρθε με ics θα πάρει JB δηλαδή μόνο οι ναυαρχιδες της. Τα υπόλοιπα τηλέφωνα δεν πήραν κανένα μεγάλο update και ούτε πρόκειται.

Η LG... αν δεις στα επίσημα τοπικ ίσως ούτε της ναυαρχιδες του 2011 Δεν έδωσε αναβαθμίσεις....

Η Htc άραγε τι έκανε με τα τηλέφωνα του 2011, έδωσε αναβαθμίσεις....?

 

Ξαναγράφω ότι είμαι μαζί σου σε αυτό το θέμα και μακάρι να έδιναν αναβαθμίσεις όλοι οι κατασκευαστές σε όλα τα τηλέφωνα τους για 18 μήνες.

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

τέλος πάντων!!! Εγώ όπως βλέπεις και στην υπογραφή μου πλέον έχω ξεκλέιδωτο bootloader και πλέον χρησιμοποιώ cyanogenmod οπότε δεν με ενδιαφέρει τι κάνει πλέον η sony. Θα προτειμούσα μάλιστα να μην ασχολιούταν καθόλου η sony με το software και να έβγαζε μόνο συσκευές και να εγκαθιστούσε από προεπιλογή κάποια έκδοση android όπως πχ. το cyanogenmod, και απλά να έδινε τον κώδικα για τα drivers των συσκευών της ώστε να μπορούσε η κοινότητα να φτιάχνει δικές τις rom. Αλλά τέλος πάντων. Ευτυχώς που υπάρχουν και οι custom roms και κάνουμε την δουλειά μας γιατί αν περιμέναμε από την sony σωθήκαμε...
OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

το κανει απλα για να αγορασεις καινουργια συσκευη με την jb εκδοση...απλο marketing(δυστυχως για εμας..)

 

Ναι όντως αυτό είναι σίγουρο.... για να αναγκαστούμε να πάρουμε καινούρια συσκευή σε λιγότερο απο 1,5 χρόνο!!! ( αμ δε!!!)

 

 

ΥΓ1 Είναι αλήθεια πως και σε μένα bugαρει απίστευτα στο ίντερνετ από όταν έβαλα την ICS... αν δεν θέλω να γυρίσω στην 2.3.4 θα πρέπει να κάνω format (διαγραφή) εξωτ. μνήμης και μετά να ξαναπεράσω την ICS;;; Και θα πηγαίνει έτσι το κινητό "κομμάτια" όπως παλιά;;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως αυτό είναι σίγουρο.... για να αναγκαστούμε να πάρουμε καινούρια συσκευή σε λιγότερο απο 1,5 χρόνο!!! ( αμ δε!!!)

 

 

ΥΓ1 Είναι αλήθεια πως και σε μένα bugαρει απίστευτα στο ίντερνετ από όταν έβαλα την ICS... αν δεν θέλω να γυρίσω στην 2.3.4 θα πρέπει να κάνω format (διαγραφή) εξωτ. μνήμης και μετά να ξαναπεράσω την ICS;;; Και θα πηγαίνει έτσι το κινητό "κομμάτια" όπως παλιά;;;

 

Δεν νομιζω να εχει σχεση η εξωτερικη μνημη(ισως και να εχει,δεν γνωριζω καλα απο αυτα) εγω απλα κατεβασα μια rom της 2.3 εκδοσης και το "φλασαρα" με το flashtool.Φυσικα τωρα μου δειχνει συνεχεια οτι υπαρχει διαθεσημη η νεα εκδοση και καλα αλλα δεν προκειται να το αναβαθμησω παλι..!

Η αληθεια ειναι οτι και με την 2.3 εκδοση εχει ενα μικρο κολημα αλλα σιγουρα δεν ειναι πως ηταν με την 4.1...!

Link to comment
Share on other sites

2.3 με εναν custom kernel και το κινητο ειναι μια χαρα.ουτε lag ουτε τιποτα.

συμφωνω κι'εγω! το κινητο δουλευει πολυ καλυτερα σε ολα.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O λόγος για τον οποίο χρειάζεται να κάνετε φορματ την εξωτερική μνήμη είναι για να δημιουργηθούν εκ νέου οι ρυθμίσεις των προγραμμάτων οι οποίες τρέχουν στην εξωτερική μνήμη. Και αυτό χρειάζεται γιατί οι εφαρμογές στο ICS έχουν υποστεί αρκετές αλλάγες από ότι στο gingerbread. Δεν είναι κάτι το σπουδαίο και ούτε κάνει θαύματα στο κινητό σας η διαγραφή της εξωτερικής μνήμης αλλά ίσως λύσει κάποια μικροπροβληματάκια που έχετε με κάποιες συγκεκριμένες εφαρμογές ειδικά αν κάποια από αυτές τρέχει στο παρασκήνιο και δημιουργεί κάποιο lag σε όλο το λειτουργικό σύστημα του τηλεφώνου σας... Προσωπικά πιστεύω ότι η cyanogenmod 9.1 είναι πιο γρήγορη και πιο ελαφρυά από ότι η stock ICS της sony αλλά έχει κάποια bugs ακόμη. Σήμερα βγήκε η τελευταία nightly αναβάθμιση που την εγκατέστησα πριν λίγα λεπτά και από ότι φαίνεται από μια γρήγορη ματιά είναι πιο γρήγορη και πιο σταθερή από την προηγούμενη nightly που είχε βγει στης 28 Οκτωβρίου. Το καλό με το cyanogenmod είναι ότι έχεις αναβαθμίσεις περίπου ανα βδομάδα και σιγά σιγά διορθώνονται όλα τα προβλήματα ενώ με την stock rom της sony περιμένεις μήνες για να βγει μία αναβάθμιση και εκτός από αυτό πλέον θα σταματίσουν οι αναβαθμίσεις καθώς το κινητό μας δεν πρόκειτε να αναβαθμιστεί σε JB...

 

Και παιδιά σας μιλάω σοβαρά όσο διορθώνονται τα bugs και όσο πιο σταθερή γίνεται η cyanogenmod που έχω στο κινητό μου τόσο πιο smooth, πιο γρήγορη , πιο σταθερή γίνεται και πλησιάζει όλο και περισσότερο σε ταχύτητα και σταθερότητα την stock 2.3.4 έκδοση του κινητού μας. Πράγμα που με κάνει να πιστεύω ότι τελικά μια χαρά σηκώνει το κινητό μας και τo ICS και το JB.... Και φυσικά τίνει να επιβεβαιωθεί ότι το linux δεν απαιτεί δυνατότερες συσκευές για να τρέξει σε κάθε νέα έκδοση του...

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ρωτάνε κάποια παιδιά για το cyanogenmod μόλις βρω αρκετό χρόνο θα φτιάξω έναν αναλυτικό οδηγό ειδικά για το live with walkman(ο οποίος λογικά είναι ακριβώς ο ίδιος και για τα υπόλοιπα xperia 2011) για το πως ξεκλειδώνεις τον bootloader, και πως κάνεις flash custom kernel και γενικά πως κάνεις flash custom rom και το cyanogenmod φυσικά.

 

Προς το παρών για αυτούς που ξέρουν αγγλικά και έχουν μια ιδέα από υπολογιστές σας λέω τα εξής.

1) πρέπει να ξεκλειδώσετε τον bootloader για να κάνετε εγκατάσταση custom rom αλλά ξεκλειδώνοντας τον bootloader χάνετε αυτομάτως την εγγύηση και τις OTA(δηλαδή με wireless) αναβαθμίσεις της sony αλλά μπορείτε να αναβαθμίζετε με το pc companion και το flashtool φυσικά όπου μπορείτε να κάνετε και όποιαδήποτε rom θέλετε εγκατάσταση...

 

Για το πως ξεκλειδώνετε τον bootloader θα βρείτε οδηγίες εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1879750.

 

2) Μετά κατεβάζετε την έκδοση cyanogenmod (ή όποια άλλη custom rom θέλετε) από εδώ http://get.cm/?device=coconut&type= και την αποθηκεύετε στην εξωτερική κάρτα του κινητού σας χωρίς να την αποσυμπιέσετε. Μετά κάνετε αποσυμπίεση το αρχείο "boot.img" (kernel) στον υπολογιστή σας ώστε να το φλασάρετε από το FlashTool.

Για το flashtool πηγαίνετε εδώ http://androxyde.github.com/. Κλείνετε το κινητό σας και το συνδέετε στον υπολογιστή σας πατώντας το πάνω κουμπί εντασης ήχου ώστε να συνδεθεί σε Flashboot mode και μετά πηγαίνετε στο flashtool και επιλέγετε Flash->Fastboot mode-> selecte kernel to flash (DooMLoRD) και έτσι φλασάρετε τον kernel.

 

3)κατά την πρώτη εκίνηση του κινητού σας θα σας βάλει σε flashboot mode και θα σας εμφανίσει ένα μενού από το οποίο έχει διάφορες επιλογές τiς οποίες μπορείτε να τις διαλέξετε πατώντας τα κουμπιά έντασης του κινητού σας και να τις επιλέξετε με το power button ή το home button. Από εκεί επιλέγετε να κάνετε εγκατάσταση αρχείο zip από την εξωτερική κάρτα του κινητού σας και κάνετε εγκατάσταση την rom που είχατε αποθηκεύσει στο κινητό σας. Επίσης από αυτό το μενού έχετε και άλλες επιλογές όπως να κάνετε full backup-recovery το κινητό σας...

 

4) Με τον ίδιο τρόπο που κάνατε εγκατάσταση στο βήμα 4 το cyanogenmod μπορείτε να κάνετε εγκατάσταση και τις εφαρμογές της google οπως το google play. Το αρχείο zip το βρίσκετε εδώhttp://goo.im/gapps/ προσέξετε όμως ποια έκδοση θα κατεβάσετε...

 

Άλλα χρήσιμα links :

http://wiki.cyanogenmod.org/wiki/Sony_Ericsson

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1568792

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1887855

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μετά από μια πτωση του τηλεφώνου η οθόνη έγινε πλέον έτσι όπως την βλέπετε στη φώτο..

αλλά το κινητό λειτουργεί κανονικά.

 

Ξέρει κανείς αν χρειάζεται αλλαγή μόνο η οθόνη, πόσο κοστίζει ή αν μπορω να παραγγείλω

από ebay ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...