Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι δεν το συνδεεις με το πισι να δεις τι εχει μεσα η καρτα μνημης?νομιζω εχει κατι βιντεακια διαφημιστικα.

 

Το έκανα... κάτι βιντεάκια, παιχνιδια και κάτι τέτοια χαζά τα έσβησα αλλά δεν κέρδισα κ πολύ...

Κανεναν κρυφό φάκελο σκέφτομαι τώρα μήπως έχει... και απ' το pc μου δεν μπορώ να το δω αν είναι έτσι, λόγω προβλήματος στο pc... θα το κοιτάξω αργότερα στο λάπτοπ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ακυρο για τα καλυματα. να ρωτησω κατι,αν το παρω απ τη sony ειναι καλητερα?ρωταω γιατι δυσκολα το βρησκω πλαισιο πχ.

 

Καλύτερα για ποιον; Από όπου και να το πάρεις το ίδιο είναι, αρκεί να είναι ευρωπαϊκό για να έχεις εγγύηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αν το παρω απο αθηνα ενω μενω πατρα,και εμφανιστει προβλημα,θα πρεπει να το στειλω εκει που το πηρα η κατευθειαν το παω sony ericsson πατρας?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

αν το παρω απο αθηνα ενω μενω πατρα,και εμφανιστει προβλημα,θα πρεπει να το στειλω εκει που το πηρα η κατευθειαν το παω sony ericsson πατρας?

 

αν το παρεις απο καταστημα που φερνει "παραεισαγωγης" τοτε λογικα η SE θα σου πει οτι δεν το δεχεται και θα πρεπει να το δωσεις στο μαγαζι που το πηρες ωστε να το στειλουν αυτοι στην SE.

αν το παρεις απο μαγαζι ελληνικης εισαγωγης,τοτε το δεχονται ολα τα service της σονυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η πλαισιο η vodafone?συγνωμη που ρωταω τοσα..
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

η πλαισιο η vodafone?συγνωμη που ρωταω τοσα..

 

τοτε εισαι καλυμενος.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το παιρνω δηλαδη απο αθηνα μεθαυριο (vodafone η πλαισιο) και αν παθει κατι το δινω στη sony στη πατρα.αν καταλαβα καλα. ευχαριστω:)
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

το παιρνω δηλαδη απο αθηνα μεθαυριο (vodafone η πλαισιο) και αν παθει κατι το δινω στη sony στη πατρα.αν καταλαβα καλα. ευχαριστω:)

 

καλα καταλαβες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν χρειαστει αντικατασταση συσκευης δε θα γινει ε?γιατι τρεχα γυρευε να παω αθηνα παλι κτλ
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη το πηρα κι εγω απο Voda Κερατσινιου σε λευκο.:p
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Μου προτιναν το κινητο αυτο για την κοπελα μου και μου φαινεται πολυ καλη περιπτωση.

 

Το θελει για skype, να βλεπει καμια ταινια στο αεροπλανο, browsing λιγο, και γενικη απλη χρηση. Να βγαζει ανετα μια μερα η μπαταρια κ να μην εχει μεγαλο sar (1 εχει, ειναι καλα; ).

 

Πιστευετε οτι θα την καλυψει;

 

Κατι ακομα. Η οθονη γρατζουνιεται; θελει screenprotector δλδ; η πισω μερια; ειδα οτι παιρνει κ bravia engine, που βοηθαει; θελει αλλαγη ρομ ή ειναι οκ με την official?

 

Σορρυ αλλα δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες με κινητο κ gprs.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου προτιναν το κινητο αυτο για την κοπελα μου και μου φαινεται πολυ καλη περιπτωση.

 

Το θελει για skype, να βλεπει καμια ταινια στο αεροπλανο, browsing λιγο, και γενικη απλη χρηση. Να βγαζει ανετα μια μερα η μπαταρια κ να μην εχει μεγαλο sar (1 εχει, ειναι καλα; ).

 

Πιστευετε οτι θα την καλυψει;

 

Κατι ακομα. Η οθονη γρατζουνιεται; θελει screenprotector δλδ; η πισω μερια; ειδα οτι παιρνει κ bravia engine, που βοηθαει; θελει αλλαγη ρομ ή ειναι οκ με την official?

 

Σορρυ αλλα δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες με κινητο κ gprs.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Το Live with walkman δεν έχει bravia engine. Για την χρήση που το θέλει η κοπέλα σου θα πρότεινα Neo V. Μεγαλύτερη οθόνη για ταινίες και για σερφάρισμα. Αξίζει πιο πολύ κατά την γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Δινει μεχρι 150€, οποτε και το walkman ειναι 20€ πανω, για παραπανω πολυ δυσκολο.

 

Βασικα ειμαι αναμεσα σε walkman και ideos x3.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δινει μεχρι 150€, οποτε και το walkman ειναι 20€ πανω, για παραπανω πολυ δυσκολο.

 

Βασικα ειμαι αναμεσα σε walkman και ideos x3.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Βρε συ γιορτινές μέρες. . . Κάνε ένα δωράκι στο κορίτσι!! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω. εχω πολλες αποριες:(:(:(:(. η μπαταρια δεν ειναι 1200. 1160. επιης πως βγαινουν οι συντομευσεις απο πανω αριστερα?εβαλα κατα λαθος 2. Edited by RAVEN_
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω. εχω πολλες αποριες:(:(:(:(. η μπαταρια δεν ειναι 1200. 1160. επιης πως βγαινουν οι συντομευσεις απο πανω αριστερα?εβαλα κατα λαθος 2.

 

Η μπαταριά είναι 1200mAh (EP500)

 

Στις "γωνίες" πατάς μια φόρα, ανοίγει, και έπειτα παρατεταμενα την εφαρμογή - εικονιδιο τη "τραβάς" πρός τα έξω και τη κάνεις οτι θες! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ γιορτινές μέρες. . . Κάνε ένα δωράκι στο κορίτσι!! ;)

 

Κυριως τηλεφωνα, μηνυματα, μουσικη και skype θα χρησιμοποιει. Και γενικα θελει "μαζεμενη" συσκευη, οχι παντοφλοειδες.

Ταινιες μπορει να δει 2 φορες το μηνα και browsing περα απο 5' facebook τη μερα δεν χρησιμοποιει, απλα αν χρειαστει να μπορεσει να το κανει.

 

Γι αυτο κοιταζω για μικρο και θαυματουργο.

 

 

Η συσκευη αυτη θελει θηκη και screenprotector? Αν ειναι να παραγγειλω να ερθουν. Αν ειναι προτινετε και κατι οικονομικο.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Edited by SagoniasSlutRose
Link to comment
Share on other sites

η δικη μου 1160mah γραφει πισω. τοσο ευκολο ηταν να αλλαξεις τις εφαρμογες...να σαι καλα. δεν εχει ενα βιλιαρακι να ξερουμε και εμεις οι καινουριοι βημα βημα τη καθε κινηση:). ειχα ανοιξει το walkman χθες και κοιταζα και τις φωτο μου. και σημερα οταν ειμαι στην αρχικη οθονη και γυριζω σελιδα απο δεξια προς αριστερα,μου τα βγαζει στην οθονη.ειναι ανοιχτες εφαρμογες δηλαδη?η απλα δειχνει τι εκανα χθες? ειναι λιγο ενοχλιτικο που κλειδωνει γρηγορα.το αλλαζεις? νιωθω ενοχλητικη αλλα δεν ειχα αφης ποτε και παλευω να το μαθω Edited by RAVEN_
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό, στη μπαταρία η ονομασία αυτής είναι ΕΡ500?

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

@SagoniasSlutRose

 

Νομίζω ότι θα την καλύψει το κινητό. Η οθόνη είναι scratch resistance αλλά μια θήκη είναι καλό να έχει (γυναίκες είναι, τα πετάνε μες στην τσάντα κι όπου πάνε!!!)

Η bravia βελτιστοποιεί την εικόνα σε φωτό και βίντεο. Δεν είναι και καμιά τρελή διαφορά.

Με την official θα είναι μια χαρά.

 

Το 1 που είδες στο sar είναι το μέγιστο κι όχι αυτό που εκπέμπεται κατά μέσο όρο οπότε μην σε ανησυχεί.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι αν δε κανω λαθος αλλα γραφει 1160 mah.αν μπορει καποιος ας μου πει

οταν γραφω μηνυμα πως απενεργοποιω τη δονηση?

διαφορα προφιλ δεν εχει το κινητο πχ αθορυβο κτλ?

πως βρισκω τις επαφες που εχει η σιμ και πως αυτες που εχει το κινητο? εχει επιλογη να αποθηκευσης?

αυτς ειναι οι light ερωτησεις. μετα θα περασω στα σκληρα:-)

Edited by RAVEN_
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι αν δε κανω λαθος αλλα γραφει 1160 mah.αν μπορει καποιος ας μου πει

οταν γραφω μηνυμα πως απενεργοποιω τη δονηση?

διαφορα προφιλ δεν εχει το κινητο πχ αθορυβο κτλ?

πως βρισκω τις επαφες που εχει η σιμ και πως αυτες που εχει το κινητο? εχει επιλογη να αποθηκευσης?

αυτς ειναι οι light ερωτησεις. μετα θα περασω στα σκληρα:-)

 

http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/learn-more/subject/onlineuserguide/live-with-walkman?cc=gr&lc=el

Θα σε βοηθήσει λίγο...

 

Τα ηχεία όταν είναι τέρμα η ένταση... "τσιρίζουν" λίγο ή εμένα μου φαίνεται έτσι (ή εχουν προβλημα τα δικα μου... :p);;;

Τα ακουστικά πάρα πολύ καλά!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

οταν γραφω μηνυμα πως απενεργοποιω τη δονηση?
καλη ερωτηση

διαφορα προφιλ δεν εχει το κινητο πχ αθορυβο κτλ?
αγγιζοντας το ¨ηχειο¨ ή απο το πλαι μπαινει η δονηση

κατα τα αλλα το κινητο παει σφαιρα

πληθωρα εφαρμογων

βρηκα ακομα και για το ζυνγκα ποκερ του φατσοβιβλιου :p

to ndrive κλειδωνει αμεσως

εσεις οι παλαιοι ξερετε αν εχει τυπου φιμ εχει το android για live chat στο facebook ?

Link to comment
Share on other sites

πριν απο λιγο πηγα και αγορασα και εγω το κινητο απο καταστημα vodafone της πολης μου.η επιλογη μου ηταν εντελως αυθορμητη..και ειναι η πρωτη μου φορα που εχω κινητο android.

μετα απο 3χρονη συμβιωση με το w890i ηρθε ο καιρος να ανανεωθω :p γενικοτερα δεν ειμαι "ψειρας" με τα κινητα (μονο μουσικη και wifi) φανταζομαι οτι εκανα την καλυτερη επιλογη σε'αυτα τα χρηματα και σε αυτα τα χαρακτηριστικα.

Μεγεια μου :happy:

 

υ.γ.(επισης η μπαταρια ειναι η EP 500 1160 mah) και το κινητο ειχε μεσα καρτα 2gb καλωδιο συνδεσης και handsfree

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...