Jump to content

Symbian Anna GR Σχολιασμός / Βελτιώσεις / Προσθήκες / Λύσεις


lagoskon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:) Το πολύ σε ενα μήνα (20-25/8/11) θα είναι εδώ. Παραθέτω μερικές φωτό από τη γνήσια Ελληνικά Anna (δε μπορώ περισσότερα).

Δείχνει πιο γρήγορη σε σχέση με την PR1.1 αλλά δεν ασχολήθηκα αναλυτικά για να κάνω περισσότερες συγκρίσεις.

Φαίνεται να έχει το Shazam προεγκατεστημένο.

Edited by lagoskon
Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 985
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μερικές ακόμα φώτο.

 

Νέος browser και split screen . Δεν πρόλαβα να το γυρίσω και στο qwerty, να βγάλω φωτογραφία!!

Edited by lagoskon
Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

απο που εγκαταστησατε την επισημη ελληνικη για ν8?

αυτο ρωτησα και γω στα παιδια αλλα δεν μου απαντησανε.....

Link to comment
Share on other sites

απο που εγκαταστησατε την επισημη ελληνικη για ν8?

 

χωρις να ειμαι απολυτα βεβαιος οτι θα ειναι η τελικη εκδοση(για την επισημη ελληνικη μιλαω και οχι για τη κινεζικη)

 

το pr2.0 εσκασε πριν καμια βδομαδα αλλα η διαθεση του γινεται χερι με χερι και δεν εχει ανεβει στο δικτυο:D

Edited by abcdefg

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

χωρις να ειμαι απολυτα βεβαιος οτι θα ειναι η τελικη εκδοση(για την επισημη ελληνικη μιλαω και οχι για τη κινεζικη)

 

το pr2.0 εσκασε πριν καμια βδομαδα αλλα η διαθεση του γινεται χερι με χερι και δεν εχει ανεβει στο δικτυο:D

 

Σωστός!!!! Το κινητό δεν είναι το δικό μου αλλά κάποιου που έχει πρόσβαση σε καλές πηγές.

 

Για μας θα έρθει σε κανα μήνα. Είναι η τελική Ελληνική .

 

Ο b744pilot έχει βάλει την Αννα από το μαγαζάκι.

Εγώ περιμένω να ανέβει στο δίκτυο για να την περάσω.:X

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Σωστός!!!! Το κινητό δεν είναι το δικό μου αλλά κάποιου που έχει πρόσβαση σε καλές πηγές.

 

Για μας θα έρθει σε κανα μήνα. Είναι η τελική Ελληνική .

 

Ο b744pilot έχει βάλει την Αννα από το μαγαζάκι.

Εγώ περιμένω να ανέβει στο δίκτυο για να την περάσω.:X

 

αν μπορεισ και βρεισ την αυθεντικη που εχεισ, ριξτην και σε μασ να την περασουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!!!! Το κινητό δεν είναι το δικό μου αλλά κάποιου που έχει πρόσβαση σε καλές πηγές.

 

Για μας θα έρθει σε κανα μήνα. Είναι η τελική Ελληνική .

 

Ο b744pilot έχει βάλει την Αννα από το μαγαζάκι.

Εγώ περιμένω να ανέβει στο δίκτυο για να την περάσω.:X

Και πρέπει να πω, πως αν δεν σας πειράζει η έλλειψη των ελληνικών κάντε μια δοκιμή, δεν χρειάζεται να περιμένετε την επίσημη!

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη Ελληνική έκδοση είναι διαθέσιμη σε Ν8 των nocia care

η οποία περνιέται για την ώρα μόνο στα κεντρικά της Nokia !!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι.εγω εχω ελληνικο κινητο κ δεν εχω προβλημα να περιμενω 1 μηνα ωσπου να ερθει η κανονικη αννα.το θεμα ειναι επειδη ειμαι ασχετος πως θα την περασω?με μια ενημερωση λογισμικου απο το κινητο η θα πρεπει να την βρω στο ιντερνετ κ να την περασω απο το pc?
Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη Ελληνική έκδοση είναι διαθέσιμη σε Ν8 των nocia care

η οποία περνιέται για την ώρα μόνο στα κεντρικά της Nokia !!!

 

και για ποιο λογο δεν την δινουν νωριτερα αφου ειναι ετοιμη???δεν την καταλαβαινω ποτε αυτη την νοκια....παντα αργουσε,,, ηταν που θα εδινε την αναβαθμηση απο περυσι αν θυμαστε πριν απο τα χριστουγεννα του 2010... τι να πω ....

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη Ελληνική έκδοση είναι διαθέσιμη σε Ν8 των nocia care

η οποία περνιέται για την ώρα μόνο στα κεντρικά της Nokia !!!

 

δηλαδή αν πάω σε nokia care θα μου την περάσουν ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή αν πάω σε nokia care θα μου την περάσουν ?

 

Όχι δεν μπορούν να στην περάσουν γιατί δεν την έχουν ούτε αυτοί. Θα είναι διαθέσημη και γι' αυτούς τέλος Αυγούστου.

Στην ερώτηση μου γιατί, δεν το γνωρίζουν.

Μπορείς μόνο να τη δεις στο δικό τους κινητό.

:(

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Καλή η Αννούλα αλλά πολλά προβλήματα.. όταν κάνω αναζήτηση για wifi δεν με αφήνει να συνδεθώ με τίποτα εκτός αν το δηλώσω σαν σημείο πρόσβασης … κολλήματα 0 θα κάνω downgrade όπως διάβασα στην σελίδα 14 και 15 και θα περιμένω την επίσημη έκδοση
το πουλάω το σπίτι: http://gr.grepolis.com/invite-321828-gr10
Link to comment
Share on other sites

Καλή η Αννούλα αλλά πολλά προβλήματα.. όταν κάνω αναζήτηση για wifi δεν με αφήνει να συνδεθώ με τίποτα εκτός αν το δηλώσω σαν σημείο πρόσβασης … κολλήματα 0 θα κάνω downgrade όπως διάβασα στην σελίδα 14 και 15 και θα περιμένω την επίσημη έκδοση

 

Στο παρον θεμα δεν αναφερομαστε στην κινεζικη beta αλλα στην επισημη

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

τελικα υπαρχει ή δεν υπαρχει σαν αρχειο καπου να τη κατεβασουμε να φλασαρουμε με phoenix? Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακα εχει βγει η επισημη ελληνικη anna για το N8 αλλα για cosmote στο navifirm. Δε μπορω να τη δοκιμασω γιατι εχω vodafone και λεω μηπως ειναι κλειδωμενη για cosmote.

 

Ιδου για του λογου το αληθες

 

http://imageshack.us/f/15/annake.jpg/

 

δε ξερω αν το rofs2 μπορει να χρησιμοποιηθει πχ με την καθαρη αγγλικη. Ας με διαφωτισει καποιος αν ξερει

 

 

τελικα υπαρχει ή δεν υπαρχει σαν αρχειο καπου να τη κατεβασουμε να φλασαρουμε με phoenix?

 

- Αυτή δεν είναι η anna !!! Είναι η PR1.2

- Υπάρχει να την κατεβάσεις άλλα είναι κινέζικη ...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

- Αυτή δεν είναι η anna !!! Είναι η PR1.2

- Υπάρχει να την κατεβάσεις άλλα είναι κινέζικη ...

 

οκ ναι αλλαξα το post αλλα προλαβες και εκανες παραθεση πρι το αλλαξω.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

H αναβάθμιση ακούγεται οτι θα γίνει μέσα στον ιούλιο μέσω OTA και θα αλλάζει ριζικά την εικόνα και την χρήση του κινητού....Πως σας φαίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που εχετε βαλει την Αννα μπορειτε να μου πειτε αν το πληκτρολογιο σε portrait mode εχει επιλογη αν αθα ειναι qwerty ή numeric οπως ειναι τωρα;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που εχετε βαλει την Αννα μπορειτε να μου πειτε αν το πληκτρολογιο σε portrait mode εχει επιλογη αν αθα ειναι qwerty ή numeric οπως ειναι τωρα;

Δεν εχω βαλει την anna αλλα νομιζω οτι υπαρχει αυτη η επιλογη σε κατι βιντεο που ειδα.

 

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο, λεει η νοκια οτι με την anna θα υπαρχει καλυτερη καταναλωση στην μπαταρια, ισχυει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω βαλει την anna αλλα νομιζω οτι υπαρχει αυτη η επιλογη σε κατι βιντεο που ειδα.

 

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο, λεει η νοκια οτι με την anna θα υπαρχει καλυτερη καταναλωση στην μπαταρια, ισχυει κατι τετοιο?

Σωστός ο φίλος Teo010, η επιλογή για qwerty - alphanumeric πληκτρολόγιο υπάρχει και στην Anna.

Με τη διάρκεια της μπαταρίας στην Anna είμαι πολύ ευχαριστημένος. Και γενικά βέβαια το Ν8 για την κατηγορία του και για αυτά που προσφέρει η διάρκεια της μπαταρίας του είναι πολύ καλή. Σε σχέση με πριν με Symbian 3 δεν μπορώ να καταλάβω σημαντική διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο φίλος Teo010, η επιλογή για qwerty - alphanumeric πληκτρολόγιο υπάρχει και στην Anna.

Με τη διάρκεια της μπαταρίας στην Anna είμαι πολύ ευχαριστημένος. Και γενικά βέβαια το Ν8 για την κατηγορία του και για αυτά που προσφέρει η διάρκεια της μπαταρίας του είναι πολύ καλή. Σε σχέση με πριν με Symbian 3 δεν μπορώ να καταλάβω σημαντική διαφορά.

φιλε μου πως αναβαθμισες το κινητο σε symbian anna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...