Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν κανεις reset στην αρχικη οθονη κατω κατω δεξια εχει εναν αριθμο. Αυτο ειναι η εκδοση. Windows εχει τα 2003
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα το 2020 επισημα περνει μονο τα 2003. Αν τωρα εβαλες μονο σου απο διαφορα site τα 2003 se απλα δες αν πχ σου δινουν εξαρχης τη δυνατοτητα να γυρισει η οθονη στο πλαι
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον τα 2003 τα απλα εχω γιατι απ'οσο το εχω ψαξει δεν εχει landscape mode το qtek.

Εγω απλα μπερδευομαι με τον φοντο που δεν ειναι σαν τον φοντο του qtek 2020 στο avatar αλλα ειναι σαν τον φοντο του 2020i δλδ ολο μπλε.

Οτι να'ναι με λιγα λογια....:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε?σιγα το προβλημα.Κατεβασε themes απο ιντερνετ. Ειναι πολυ καλυτερα απο το αρχικο φοντο,θα το διαπιστωσεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδες 2 ερωτησεις κανενα συνδεσμο για τα 2003 se? και δευτερον για ενα 2020 προσπαθω να κανω αντιστοιχιση μελωδιων wav σε επαφες αλλα βλεπω οτι δεν μπορω να τα καταφερω, γινεται?

Mια ανάμνηση παλιά τα άσπρα μου πανιά φουσκώνει

http://images6.theimagehosting.com/6790.7db.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μην περασετε τα 2003 se. Ειναι προβληματικα στο 2020 και διαφερουν λιγο σε σχεση με τα 2003. Αν θες σωνει και καλα landscape mode βαλε το virtual display.Αν θες οπωσηποτε αλλο λειτουργικο βαλε τα 2005

Αντιστοιχιση ηχου σε επαφες γινεται με προγραμμα.Δε το εχω ψαξει παραπερα ομως

Link to comment
Share on other sites

http://www.phm.lu/Products/PocketPC/

Δεν ξερω αν εχει ξαναδοθει αλλα ριχτε του μια ματια ψιλοαξιζει και ο αγωνας για να γινει αντιστοιχιση επαφων με ηχους συνεχιζεται :lol:

Mια ανάμνηση παλιά τα άσπρα μου πανιά φουσκώνει

http://images6.theimagehosting.com/6790.7db.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.phm.lu/Products/PocketPC/

Δεν ξερω αν εχει ξαναδοθει αλλα ριχτε του μια ματια ψιλοαξιζει και ο αγωνας για να γινει αντιστοιχιση επαφων με ηχους συνεχιζεται :lol:

 

 

Πολυ καλή επιλογή φίλε Στέργιε μπράβο!!!!! :up:

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σημερα που πηγα να αλλαξω sim εκλεισα ολα τα προγραμματα που ειχα ανοιχτα, εκλεισα το ppc απο το power και εβγαλα την μπαταρια. Αλλα οταν το ανοιξα ειδα οτι ειχε φορμαριστει ολο το ppc. Ολοι στο irc μου λενε να μην βγαζω ετσι την μπαταρια. Υπαρχει ομως αλλος τροπος να αλλαξει η sim?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σημερα που πηγα να αλλαξω sim εκλεισα ολα τα προγραμματα που ειχα ανοιχτα, εκλεισα το ppc απο το power και εβγαλα την μπαταρια. Αλλα οταν το ανοιξα ειδα οτι ειχε φορμαριστει ολο το ppc. Ολοι στο irc μου λενε να μην βγαζω ετσι την μπαταρια. Υπαρχει ομως αλλος τροπος να αλλαξει η sim?

 

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος όμως εγω θα ρωτήσω το εξής , η πρώτη μπατάρία σε τι ποσοστό ήταν και η δευτέρη (backup) ήταν πάνω απο το 50% γιατί εάν πέσει ποιοκάτω τέλος χάνεις τα πάντα οπότε αυτό σημαίνει hard reset.

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Η backup μπαταρια βρισκεται μεσα στην συσκευη??? :confused: Τεσπα οπου και να βρισκεται η backup μπαταρια βρισκεται μονιμα στο 100% ενω η κανονικη σπανια πεφτει κατω απο τα 40 γιατι ολη την ωρα το εχω στην βαση του και φορτιζει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μεσα στη συσκευη βρισκεται. Κραταει τα δεδομενα για κανενα 20 απο τη στιγμη που αφαιρεθει η κυρια μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα αφαιρεσει την μπαταρια για πανω απο 20 λεπτα..... τι να πω... αλλα αφου εχει 2η μπαταρια δεν θα επρεπε να μενει ανοιχτο κανονικα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα αφαιρεσει την μπαταρια για πανω απο 20 λεπτα..... τι να πω... αλλα αφου εχει 2η μπαταρια δεν θα επρεπε να μενει ανοιχτο κανονικα?

 

Όχι γιατί είναι μόνο για να σου κρατάει τα δεδομένα (Φαντάσου το σαν backup). Εάν περάσει όμως τα 20-30 λεπτά τότε τα χάνεις όλα δυστυχώς :wacko:

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Χθες αγορασα και μια sd 512mb και περασα μεσα 130mb mp3... Ε παω να παιξω τα mp3 και μου εκανε κατι βλακειες.... Η τα επαιζε γρηγορα λες και ειχες πατησει το fast forward και εκανε που και που μικρες διακοπες.... Πηγα να παιξω και worms ακουγοντας ταυτοχρονα mp3 και το αποτελειωσε.....

 

Το αποτελεσμα ηταν ενα hard-reset στις 2 το βραδυ.... :mad:

 

Παλι καλα μετα επαιζε κανονικα. Εχει παρατηρησει κανεις σας παρομοιο προβλημα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oxi αλλα windows ειναι αυτα!

Worms πως παιζεις? Δεν μπορω να βρω με ποιο κουμπι ριχνει τα αντικειμενα.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες ριχνει? Τι εννοεις? Με το κουμπι των επαφων πηδαει το σκουληκι σου, με το κουμπι του ημερολογιου πυροβολαει, και με το κουμπι της καμερας κανει backflip.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια.

Αποφασισα να περασω στο 2020 wm 2003se ή/και τα 2005.

Οποτε, απο που τα κατεβαζουμε, και πως γινεται η εγκατασταση.

 

Α επισης απο που κατεβαζουμε και τα 2003 τα default του 2020 οποτε αμα γινει καμια στραβη να μπορω να επανορθωσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε το υπαρχον θεμα καπου το αναφερουν οσοι τα περασαν. Γιατι σωνει και καλα να αλλαξεις λειτουργικο??? Οταν αρχισουν να ειναι πιο συμβατα τα 2005 αλλαζεις τοτε! Τα αρχικα 2003 τα βρισκεις απο το http://www.qtek.gr

 

εχεις κοιταξει τα sms σου? Εννοω εμενα τα στελνει 2-3 φορες. Σε εσενα συμβαινει αυτο? Ο μονος τροπος να το μαθεις ειναι να ρωτησεις καποιον που του στελνεις sms

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ειπες sms... Εχω χοντρο προβλημα... Μολις το κανω format στρωνει για 2 μερες αλλα μετα οταν παω να στειλω μυνημα μου πεταει αυτο...

 

''Η απαγορευση κλησης των ρυθμισεων σας δεν επιτρεπει την αποστολη σ'αυτη την διευθηνση του γραπτου μυνηματος (SMS). Απενεργοποιηστε την απαγορευση κλησης και δοκιμαστε την αποστολη αργοτερα''

 

Καμια ιδεα για το τι συμβαινει? :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα γιατι.Μηπως περνας κανενα προγραμμα? Εμενα με τσαντιζει που καθε sms το χρεωνομαι 2-3 φορες.

 

Αν δεν το ξερεις οτι υπαρχει σε παιχνιδια και προγραμματα το βρισκεις εδω.

**tp://www.iphone-forum.org

Εμφανιζονται μονο αν γινεις μελος. Μπορεις να βαλεις το battery pack. Ισως λυθει το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Αυτο απ'οτι παρατηρησα το κανει στα μεγαλα sms ή το κανει σε sms γραμμενα μονο με αγγλικους χαρακτηρες.... :down: Τεσπα θα το ψαξω το θεμα μπας και βρω λυση. :yawn:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...