Jump to content

The Google+ Project


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το g+ άνοιξε πλέον για τα καλά, δεν χρειάζεται invite.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όχι ακριβώς...:O

As Google's Dave Besbris recently posted:

Hey Google+ folks!

 

As I bet you've noticed, we are facing pretty incredible demand for Google+ invites.

 

As Engineering Director of Google+, I wanted to take a moment to explain why we're growing the system slowly. First, we want to make sure our infrastructure scales so the service remains fast and reliable. Second, we want to ensure that bugs are fixed while there are still a relatively few people in the field trial.

 

Things are going well with the systems right now so we feel comfortable enough to open up invites for a brief period. Our goal is to double the user base in the field trial. (Sorry, we're not giving details about how many folks are in the field trial yet).

 

So, in a few minutes, we'll open up invites again.

 

We continue to throttle invites, so please don't mass invite folks as it won't work. If you invite a handful of your most important friends and family you're much more likely to get these folks into our system.

 

Thanks again for providing so much wonderful feedback!

;)

Link to comment
Share on other sites

Το g+ άνοιξε πλέον για τα καλά, δεν χρειάζεται invite.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

εμενα μου εχει ακομα το να με κρατατε ενημερο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Τα invites έχουνε ανοίξει ξανά για περιορισμένο χρόνο, αν θέλει κάποιος ας μου στείλει σε P.M. τη διεύθυνση του gmail του.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως γίνεται να κάνω add όλες τις επαφές μου στο Google Talk έτσι ώστε όποιος μπαινει online να τον δειχνει διαθέσιμο για συνομιλία; Η κάποιον άλλον τρόπο;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που είναι το chat, υπάρχει ένα μικρό βελάκι που έχει ρυθμίσεις. Με αυτό μπορείς να ορίσεις ποιά circles θα βλέπεις και θα σε βλέπουν στο chat. Μπορείς να το αλλάζεις κατά βούληση. Αν ενεργοποιήσεις κάποιο circle τότε μετά τους βλέπεις γενικά από το gtalk (π.χ. από το gmail), όμως μόνο μέσω του + έχεις τη δυνατότητα να αλλάξεις τη ρύθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που είναι το chat, υπάρχει ένα μικρό βελάκι που έχει ρυθμίσεις. Με αυτό μπορείς να ορίσεις ποιά circles θα βλέπεις και θα σε βλέπουν στο chat. Μπορείς να το αλλάζεις κατά βούληση. Αν ενεργοποιήσεις κάποιο circle τότε μετά τους βλέπεις γενικά από το gtalk (π.χ. από το gmail), όμως μόνο μέσω του + έχεις τη δυνατότητα να αλλάξεις τη ρύθμιση.

 

Thx, το έχω ήδη ενεργοποιημένο αυτό. Δεν ξέρω βεβαια κατα ποσο δουλέυει (Δεν εχω και πολλους φιλους...)

 

Θα το ψαξω! ;)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

αν περισσεύει καμία ακόμη πρόσκληση σε κάποιο μέλος θα ήμουν ευγνώμων! ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω μεσα...αν θελει καποιος ας στειλει πιο μετα π.μ και ισως τον βαλω:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα οποιος θελει ενα invite pm.εχω παρατηρεισει οτι για καποιο λογο οι προσκλησεις κανουν εως και 7 ωρες να φτασουν.εμενα μου εσπασε τα νευρα οτι μολις αλλαξα ενα γραμμα απο το ονομα στο προφιλ μου εβγαλε ενα μυνημα το προφιλα σας ελεγχεται γιατι ενδεχομενως να παραβιασατε τους κανονες κοινοτητας και δεν μπορω να σχολιασω μεχρι να τελειωσει ο ελεγχος του προφιλ Edited by pan24
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τώρα που κοίταξα αν κατάλαβα καλά άρχισε η κανονική λειτουργία (ή απλά έχει ξανανοίξει για τη beta)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

πότε θα ανοίξει για το κοινό;

 

εχει καιρο ακομα

θες προσκληση?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

έχεις; ναι, θέλω :D

 

δωσε μου το email σου με pm και θα κανω οποτε μπορεσω σημερα:D

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχετε και για μένα κάποια πρόσκληση θα ήμουν ευγνώμων. :)

 

εχω...στειλε μου πμ και οποτε μπορεσω θα στην κανω..:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριτώ και δημόσια τον Γιώργο για την πρόσκλησή του ;)

 

 

με μια πρώτη ματιά μου άφησε θετικές εντυπώσεις. τις επόμενες ημέρες θα το περιεργαστώ παραπάνω για να δω τα + και τα - του.

 

είναι ένα mix twitter+facebook ή είναι ιδέα μου;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριτώ και δημόσια τον Γιώργο για την πρόσκλησή του ;)

 

 

με μια πρώτη ματιά μου άφησε θετικές εντυπώσεις. τις επόμενες ημέρες θα το περιεργαστώ παραπάνω για να δω τα + και τα - του.

 

είναι ένα mix twitter+facebook ή είναι ιδέα μου;

 

να σαι καλα ρε τρελε

εχει τα +1 που ειναι σαν τα μου αρεσει

και οι κυκλοι μοιαζουν σαν twitter περισσοτερο...ειναι καλο παντως

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και γω με τη σειρά μου το Γιώργο για την πρόσκλησή του.:)

Οι πρώτες εντυπώσεις αρκετά θετικές θα έλεγα. Δεν είχα το χρόνο να το ψάξω πολύ αλλά μου φαίνεται αρκετά καλά στημένο.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει καμία πρόσκληση θα μπορούσα να έχω κι εγώ μια; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση απο google (πηγή esctv & techgear.gr) +: Όποιος κάνει ψεύτικο προφίλ , θα διαγράφεται .Οπότε προσοχή!!! Edited by vakon_
Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και γω με τη σειρά μου το Γιώργο για την πρόσκλησή του.:)

Οι πρώτες εντυπώσεις αρκετά θετικές θα έλεγα. Δεν είχα το χρόνο να το ψάξω πολύ αλλά μου φαίνεται αρκετά καλά στημένο.

 

να σαι καλα:)

εχει κανει καλη δουλεια

και νομιζω πως τα invites τωρα δεν θα ξανακλεισουν γιατι οσους προσκαλω γινονται με την μια ενω με τον αντωνη που με προσκαλεσε δεν εγινε αμεσως

 

Αν υπάρχει καμία πρόσκληση θα μπορούσα να έχω κι εγώ μια; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

στειλε μου π.μ με το email σου:)

 

Ενημέρωση απο google (πηγή esctv & techgear.gr) +: Όποιος κάνει ψεύτικο προφίλ , θα διαγράφεται .Οπότε προσοχή!!!

 

οταν λες ψευτικο προφιλ...που το καταλαβαινουν?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...