Jump to content

Sony Ericsson Xperia Active


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ενα μηνα θα πεσει πολυ η αρχικη οπως βλεπουμε και σε ολα τα μοντελα της σονυ.

αρχικη το υπολογιζω στο 300αρι και μετα απο λιγο καιρο το βλεπω αναμεσα στο μινι και μινι προ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 486
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κυκλοφόρησε και επίσημα πλέον! Η τιμή του στα διαδικτυακά μαγαζιά ξεκινά από 226.

 

EDIT:

Κατόπιν σωστής επισήμανσης η τιμή δεν είναι 226 όπως λανθασμένα έγραψα αλλά 326

Edited by zxr
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

χμ ειδα οτι εχεις γραψει 227 και λεω παραταω το pc και παω να το παρω αφου εγω το υπολογιζα στο 300αρι.

Αλλα ειδα οτι εχει 327 και οτι απλα εκανες ενα νουμερο λαθος ,,θα μαλωνα με κανενα πωλητη τζαμπα:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα λάθος την τιμή. Λάθος στο topic έκανα! :stupid: Στο θέμα του Sony Ericsson Live with Walkman έπρεπε να είχα γράψει το παραπάνω post...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

χεχε δεν πειραζει τωρα που εγραψες εμφανιστηκε και αυτο.

Παντος 100 ευρω ποιο ακριβο απο το walkman δεν το περιμενα με τιποτα.

Edited by Nitse4
Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ βγάλανε κι άλλοι διαθεσιμότητα. Οι πιο πολλοι στα 329

http://www.skroutz.gr/s/384230/Sony-Ericsson-Xperia-Active.html

Link to comment
Share on other sites

Μου φενετε υπερτιμολογημενο,αφου ουσιαστικα ειναι το ιδιο hardware με το μινι .. μεχρι τα χριστουγεννα το βλεπω να πιανει το 250ρι.
Link to comment
Share on other sites

Αααανετα θα πεσει η τιμη του !Οι πρωτες μερες ειναι γι αυτο ειναι πιο "τσιμπιμενη" η τιμη του...Θελω να δω στη vodafone ποτε και ΠΟΣΟ θα το φερουν που εχω και επιδοτηση !
Link to comment
Share on other sites

Νοέμβριο η κυκλοφορία του.

Πιο αργά δε μπορούσαν να το βγάλουν..

Πως και δεν το έβγαλαν κατά το Μάρτιο του '12 που θα αρχίσει ο κόσμος να πηγαίνει στη θάλασσα και να το κάνει βουτιές....

Μια χαρά είναι, ίσα ίσα να το πάρουμε πριν αρχίσουμε το ski. :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά μου φαίνεται για κάποιον που "χαίρεται" και το καλοκαίρι και το χειμώνα.... ούτε στο χιόνι ούτε στην άμμο δεν θα φοβάσαι μη σου πέσει, ούτε θα έχεις πρόβλημα να το χρησιμοποιήσεις στη βροχούλα.... αν το φέρει η wind θα το κοιτάξω σοβαρά...
Link to comment
Share on other sites

Το γαργάλησα λιγάκι σήμερα. Κάθεται καλά στο χέρι, έχει ένα κανονικό μέγεθος ώστε να κάθεται καλά στο χέρι και να κάνεις τη δουλειά σου άνετα ενώ αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι η ταχύτητά του και η απόκριση της οθόνης. Η αίσθηση που αφήνει το touch είναι απίστευτη!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι εννοείς αργεί; Το κινητό κυκλοφορεί κανονικά.

 

εννοείς ότι το έχει φέρει η wind ή ότι τα υπόλοιπα σοβαρά καταστήματα το έχουν φέρει?

θέλω να το πάρω και εγώ από την wind με την επιδότησή μου.... δεν πήγα να ρωτήσω αν το έφερε αλλά στο site της δεν το έχει.....

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι κυκλοφορεί κανονικά στην αγορά. Τώρα αν το διαθέτει κάποια συγκεκριμένη εταιρεία δεν μπορώ να το ξέρω. Αυτό μόνο κάνοντας μια βόλτα από κάποιο κατάστημα μπορείτε να το μάθετε.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ξύπνα ρε WIND το φελέκι μου!!! Μα τι γίνεται και αργεί τόσο?

 

πέρασες από κανένα κατάστημα και ρώτησες ή από τις συσκευές που έχει στο site το λες?

Link to comment
Share on other sites

πέρασες από κανένα κατάστημα και ρώτησες ή από τις συσκευές που έχει στο site το λες?

 

Παιδιά, στην επαρχία το κινητό δεν παιζει! Και να το παραγγείλω έτσι τυφλά απο τα μαγαζιά στο skroutz δεν γίνεται. Ούτε σε γερμανό - oteshop υπάρχει (που τσεκαρα το ΣΚ).

Και όντως έχω επιδότηση στη wind και δε θελω να πάει χαμένη!

Πόσο ακόμη πρέπει να περιμένουμε γμτμ?

Link to comment
Share on other sites

Το είδα σε 2 μαγαζιά στο mall και δυστυχώς έχει αυτό το αρνητικό που φοβόμουν και μιλάω για τη πολύ χαμηλή φωτεινότητα της οθόνης ελέω και green hart φιλοσοφίας, κρίμα!!:(

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Το είδα σε 2 μαγαζιά στο mall και δυστυχώς έχει αυτό το αρνητικό που φοβόμουν και μιλάω για τη πολύ χαμηλή φωτεινότητα της οθόνης ελέω και green hart φιλοσοφίας, κρίμα!!:(

 

άνοιξες τη φωτεινότητα στο τέρμα και σου φάνηκε τόσο λίγο?

Link to comment
Share on other sites

άνοιξες τη φωτεινότητα στο τέρμα και σου φάνηκε τόσο λίγο?

 

Βεβαίως φίλε μου,πάντα σχεδόν πρώτα αυτό κάνω όταν βλέπω ένα νέο μοντέλο.

Δυστυχώς είναι πολύ χαμηλή,να φανταστείς δίπλα του το νέο μικρό το mini φαινόταν σα φακός που σε στραβώνη αστα βλακεία επιλογή αυτό το green hart τουλάχιστον έπρεπε να αφήσουν την επιλογή στον αγοραστή και όχι να είναι σα καντηλακη!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως φίλε μου,πάντα σχεδόν πρώτα αυτό κάνω όταν βλέπω ένα νέο μοντέλο.

Δυστυχώς είναι πολύ χαμηλή,να φανταστείς δίπλα του το νέο μικρό το mini φαινόταν σα φακός που σε στραβώνη αστα βλακεία επιλογή αυτό το green hart τουλάχιστον έπρεπε να αφήσουν την επιλογή στον αγοραστή και όχι να είναι σα καντηλακη!

 

κρίμα αν ισχύει αυτό γιατί ήθελα να το πάρω.... θα πρέπει να το πιάσω στα χέρια μου και να του ρίξω μια ματιά πρώτα και μετά να αποφασίσω αν θα πάρω τελικά αυτό ή το ray....

 

το έχει δει κανένας άλλος από κοντά?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει κι εγώ όπως γράφω και παραπάνω αλλά δεν μπορώ να πω ότι με ενόχλησε ιδιαίτερα η φωτεινότητα. Το πιο σωστό είναι αυτό που γράφεις. Πιάστο στα χέρια σου και μετά κρίνε αναλόγως τα γούστα σου και τις ανάγκες σου.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Active

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...