Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

τι σε παραξενευει ακριβως?

Ότι διαβάζει myphone και η κοπέλα και ίσως αποφάσισε να κάνει αυτή την κίνηση...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ότι διαβάζει myphone και η κοπέλα και ίσως αποφάσισε να κάνει αυτή την κίνηση...:lol:

 

Σπάσε πλάκα να γίνεται αυτό

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ότι διαβάζει myphone και η κοπέλα και ίσως αποφάσισε να κάνει αυτή την κίνηση...:lol:

 

:lol::lol:

Αν το δω και αυτό, τα έχω δει όλα εδώ μέσα :p

Link to comment
Share on other sites

τι σε παραξενευει ακριβως?

Νόμιζα ότι δε θα επικοινωνούσαμε όλο το καλοκαίρι, μου είχε πει ότι θα με πάρει τέλη Ιουνίου και με πήρε Αύγουστο.

Ότι διαβάζει myphone και η κοπέλα και ίσως αποφάσισε να κάνει αυτή την κίνηση...:lol:

:lol::lol:

Αν το δω και αυτό, τα έχω δει όλα εδώ μέσα :p

 

Δεν διαβάζει myphone με τίποτα, με τίποτα όμως.

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι δε θα επικοινωνούσαμε όλο το καλοκαίρι, μου είχε πει ότι θα με πάρει τέλη Ιουνίου και με πήρε Αύγουστο.

 

δλδ σε "έστησε" εναν ολοκληρο μήνα κι εσύ τώρα τρέχεις πίσω της.Αλλά δεν ξέρεις αν τη γουστάρεις.

Οκ.Κατάλαβα.Σε παίζει και δε το έχεις πάρει καν χαμπάρι.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δλδ σε "έστησε" εναν ολοκληρο μήνα κι εσύ τώρα τρέχεις πίσω της.Αλλά δεν ξέρεις αν τη γουστάρεις.

Οκ.Κατάλαβα.Σε παίζει και δε το έχεις πάρει καν χαμπάρι.

 

Είπα εγώ ότι τρέχω από πίσω της; Η συνάντηση θα γίνει σε 15 μέρες και δεν κάνω κάτι για να επισπεύσω τη διαδικασία, ότι γίνει ας γίνει.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ ότι τρέχω από πίσω της; Η συνάντηση θα γίνει σε 15 μέρες και δεν κάνω κάτι για να επισπεύσω τη διαδικασία, ότι γίνει ας γίνει.

 

Επειδή οι μέρες, οι βδομάδες και οι μήνες περνούν, και αν είναι σε κάτι ειδικές οι γυναίκες, αυτό είναι να χρονοτριβούν ξεροψήνοντας κάποιον που ενδιαφέρεται για την πάρτη τους (είτε αυτές ενδιαφέρονται είτε όχι) σε περίπτωση που ενδιαφέρεσαι για την κοπελιά, και θες να ξέρεις τι παίζει από την πάρτη της, ακολούθησε τη δοκιμασμένη συνταγή: βρες κάποια που δεν την ξέρει κανένας από τους κοινούς σας γνωστούς και τις παρέες σας, και κυκλοφόρησέ την 2-3 μέρες στα πέριξ, φροντίζοντας να σας δε δήθεν τυχαία η "περί ης ο λόγος". Αν τσιμπήσει από ζήλια, θα το καταλάβεις σίγουρα. Τότε είσαι σε καλό δρόμο. Αν όχι, μπορείς κάλλιστα να συνεχίσεις κανονικά το παιχνίδι με αυτή που θα επιλέξεις σαν "δόλωμα". :p

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ ότι τρέχω από πίσω της; Η συνάντηση θα γίνει σε 15 μέρες και δεν κάνω κάτι για να επισπεύσω τη διαδικασία, ότι γίνει ας γίνει.

εσύ μπορεί να μη το λες, αλλά όλοι μας άλλο έχουμε καταλάβει.

γιατι αν την έβλεπες καθαρά φιλικά, δεν θα το "ανακοινωνες" σαν νεο.απλά θα έβγαινες με μια φίλη, big deal ;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ ότι τρέχω από πίσω της; Η συνάντηση θα γίνει σε 15 μέρες και δεν κάνω κάτι για να επισπεύσω τη διαδικασία, ότι γίνει ας γίνει.

 

Ορμα φιλε, φουλ ατακ να σμΠρωξεις.... και ασε τα φιλικα για το χειμωνα! :lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ακομα με τις μπεμπες ασχολείσαι εσυ; Δεν κουραστηκες;

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ακομα με τις μπεμπες ασχολείσαι εσυ; Δεν κουραστηκες;

 

Τώρα το καλοκαίρι έχω άπλετο χρόνο και δεν έχω τίποτα άλλο να κάνω, το χειμώνα με τα διαβάσματα θα έχω άλλες προτεραιότητες:p

Link to comment
Share on other sites

μην εισαι σουζα ομως ρε. Φτυσε λιγο. Γουσταρουν.

 

Σε όλα έτσι είμαι, σούζα, λειτουργώ υπό πίεση, δεν το έχω με το χαλαρό.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα έτσι είμαι, σούζα, λειτουργώ υπό πίεση, δεν το έχω με το χαλαρό.

 

Από το adaptation για την μεγάλη οθόνη που μας έχεις αραδιάσει εδώ, κατάλαβα πως έχεις να κάνεις με ασόβαρα άτομα.

Τι κάθεσαι και ασχολείσαι ρε μανίτσα μου..

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από το adaptation για την μεγάλη οθόνη που μας έχεις αραδιάσει εδώ, κατάλαβα πως έχεις να κάνεις με ασόβαρα άτομα.

Τι κάθεσαι και ασχολείσαι ρε μανίτσα μου..

 

Δεν σε καταλαβαίνω, εννοώ δεν καταλαβαίνω τις λέξεις που χρησιμοποιείς. Με ασόβαρα άτομα ναι, με κάτι τέτοια έχω να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ είσαι έτοιμος να μεταφέρεις το έπος σου στο σινεμά. Californication γίναμε.

Ε ναι ρε μάγκα, αφού μέσα έχω πέσει.. το λες και ο ίδιος.

 

Άσε την σαβούρα στη λήθη και συναναστρέψου με ατομάκια που πατάνε στη Γη.

Μεγαλύτερης ηλικίας αν μπορείς.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από το adaptation για την μεγάλη οθόνη που μας έχεις αραδιάσει εδώ, κατάλαβα πως έχεις να κάνεις με ασόβαρα άτομα.

Τι κάθεσαι και ασχολείσαι ρε μανίτσα μου..

 

Εννοώ είσαι έτοιμος να μεταφέρεις το έπος σου στο σινεμά. Californication γίναμε.

Ε ναι ρε μάγκα, αφού μέσα έχω πέσει.. το λες και ο ίδιος.

 

Άσε την σαβούρα στη λήθη και συναναστρέψου με ατομάκια που πατάνε στη Γη.

 

Δεν βρίσκω όμως εύκολα ατομάκια που πατάνε στη Γη, λες να μην προσπάθησα;

Link to comment
Share on other sites

Απλά μπήκες νωρίς στο "άθλημα". Θα τα γνωρίσεις κι αυτά.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απλά μπήκες νωρίς στο "άθλημα". Θα τα γνωρίσεις κι αυτά.

 

Δε ξέρω ρε συ...

Όλες (που ξέρω τουλάχιστον) νομίζουν ότι είναι τέλειες και θέλουν ένα μακάκα να τρέχει από πίσω τους ή είναι πολύ χαμηλών τόνων, προσγειωμένες στον πλανήτη Γη (κατά 90 % το πρώτο)

Πάντα μιλάω για αυτές που γνωρίζω, φυσικά και υπάρχουν εξαιρέσεις.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Άσε τον Βασίλη να λέει. Είναι μεγάλο παιδί αυτός και σου λέει τι πρέπει να κάνεις γιατί τα πέρασε.

Στην ηλικία που είσαι εσύ πρέπει να ακους αυτά που σου λέμε εμείς και να κάνεις τα αντίθετα γιατί σε παίρνει :D

Και σε 15 χρόνια να λες κι εσύ τα ίδια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όλες (που ξέρω τουλάχιστον) νομίζουν ότι είναι τέλειες και θέλουν ένα μακάκα να τρέχει από πίσω τους ή είναι πολύ χαμηλών τόνων, προσγειωμένες στον πλανήτη Γη (κατά 90 % το πρώτο)

Ευτυχώς που υπάρχει και η δεύτερη κατηγορία κοριτσιών/γυναικών, αν και γενικά δεν είναι 10%, αλλά αρκετά λιγότερες. Πάντως δεν είναι πάντα θέμα ψαξίματος, θέλει και τύχη. ;)

Και γενικά δε ισχύει μόνο για τις κοπέλες αυτό, ισχύει και για τους ανθρώπους. Δύσκολες εποχές, δύσκολα θα βρεις σωστό άνθρωπο που να φέρεται ειλικρινά και αληθινά, για οποιασδήποτε συναναστροφή, ακόμα και οι φιλικές και οι συγγενικές σχέσεις περνάνε κρίση.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Άσε τον Βασίλη να λέει. Είναι μεγάλο παιδί αυτός και σου λέει τι πρέπει να κάνεις γιατί τα πέρασε.

Στην ηλικία που είσαι εσύ πρέπει να ακους αυτά που σου λέμε εμείς και να κάνεις τα αντίθετα γιατί σε παίρνει :D

Και σε 15 χρόνια να λες κι εσύ τα ίδια :lol:

nikos, panos: words of wisdom :)

 

Eλα ρε Νικόλα ήμουν έξω και έχω 808 τώρα οπότε... καταλαβαίνεις. Τηλεγραφικά!

 

 

Ναι υπάρχει διαφορά ηλικίας (στο σώμα γιατί στην ψυχή εκεί γύρω είμαι) και διαφορετικά βιώματα. Βασικά ο μικρός Duchovny τώρα ξεκινάει. Είμαι λίγο δογματικός ναι.

Φυσικά θα κάνει ό,τι γουστάρει χωρίς να σκεφτεί τι του λένε οι μεγαλύτεροι. Και ακολουθεί πολύς πόνος μικρέ Αλεξ. Όλα στο πρόγραμμα είναι βέβαια. Ωραία είναι κι αυτά.

 

Απλά ρε παιδί μου, όσο μπορείς... μην τρέχεις πίσω από κανένα. Ξέρω πως θα το κάνεις (όλοι το κάναμε) αλλά τουλάχιστον φρόντισε εν τέλει να αξίζει. Η τύπισα που μας περιγράφεις είναι παρτσακλό πιτσιρίκι.

 

panos,

Έχεις απόλυτο δίκιο. Σπανίζουν αλλά υπάρχουν.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά ήταν η απάντηση. Εγώ όταν γράφω από ν9 απαντώ μονολεκτικά :lol:

 

Έχει φάει κόλλημα ο Άλεξ Μπιλ, ότι και να λέμε δεν αλλάζει στάση σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, εσείς στα παλιά χρόνια (για την εποχή σας λέω :p) τί κάνατε;

 

Ότι και τωρα, "χωσιμο" απο παντου. :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...