Jump to content

Bluejacking: Απίστευτο!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εγκατέστησα σε νοκια 6600 ,δουλεύει κανονικά το πρόγραμμα απλά δεν είχα γύρω μου συσκευές bluetooth για εντοπισμό οπότε αναμένετε δοκιμή ;)

ευχαριστώ Nos55

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω guys :D

Ειναι πολυ καλο προγραμμα και λειτουργει αψογα !!

 

@Meraklis56 Οταν λες οτι δημιουργησες επαφη, στην αρχη αυτο που ειχες γραψει δεν σου το εμφανισε στην οθονη του κινητου?? Γιατι σε εμενα ετσι κανει οταν το δοκιμαζω σε αλλες συσκευες. Ειναι πολυ καλο παντως και μπορεις να μαθεις κιολας και αρκετα στοιχεια και για τις αλλες συσκευες :D

 

Γιατι ακουσα απο μερικους οτι δεν υπαρχει προγραμμα που να το κανει αυτο κτλ.

Το ανεβασα το προγραμμα και ειναι ολο δικο σας :D :D

Καλο bluejacking guys :D:D

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

φίλε nos55 ,το πρόγραμμα το χρησιμοποίησα με δύο συσκευες ,μια μοτορολα l7 και με ένα νοκια 6280 και όταν πήγαινα να στειλω μύνημα ή smily ή την vcard κόλλαγε το πρόγραμμα και δεν έστελνε τίποτε?γιατί άραγε?

οπότε δεν μπορώ να κάνω επαφή με τα άλλα τηλέφωνα...:(

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

φίλε nos55 ,το πρόγραμμα το χρησιμοποίησα με δύο συσκευες ,μια μοτορολα l7 και με ένα νοκια 6280 και όταν πήγαινα να στειλω μύνημα ή smily ή την vcard κόλλαγε το πρόγραμμα και δεν έστελνε τίποτε?γιατί άραγε?

οπότε δεν μπορώ να κάνω επαφή με τα άλλα τηλέφωνα...:(

Εμενα δεν μου εχει κολησει ποτε το προγραμμα.

Οπως επισης και του Meraklis56 δεν του εχει κολησει.

Απ'ότι ειδα στο 6600 σου δεν εχει προβλημα. Δεν ξερω τι μπορει να φταει.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εχει κολησει ποτε το προγραμμα.

Οπως επισης και του Meraklis56 δεν του εχει κολησει.

Απ'ότι ειδα στο 6600 σου δεν εχει προβλημα. Δεν ξερω τι μπορει να φταει.

 

Στο w900 δουλεύει μια χαρά.

Σε ευχαριστούμε για το πρόγραμματάκι:)

 

Οι δυνατότητες είναι να στείλεις μήνυμα , smile στο άλλο κινητό και να δείς κάποιες πληροφορίες(που βασικά οι περισσότερες είναι αδιάφορες ή ακατανόητες για μένα).Μήπως υπάρχει και κάτι περισσότερο?:worry:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω THEjB :D

Αυτα ειναι που μπορεις να κανεις να στελνεις μυνηματα σε αλλους χωρις να καταλαβαινουν οι αλλοι απο που ερχεται !!

Αυτο ειναι και το bluejacking :D

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω THEjB :D

Αυτα ειναι που μπορεις να κανεις να στελνεις μυνηματα σε αλλους χωρις να καταλαβαινουν οι αλλοι απο που ερχεται !!

Αυτο ειναι και το bluejacking :D

 

I know..;)

Απλά έλεγα μήπως υπάρχει και τίποτα πιο "πιπεράτο" κρυμμένο.:rolleyes:

Αλλά αυτό δεν μπορώ να το κάνω και χωρίς αυτό το πρόγραμμα , φτιάχνοντας μια επαφή στον τηλ.κατάλογο και κάνοντας αποστολή μέσω bt??:confused:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει σε καινουργια αναβαθμισμενα κινητα υποψιν και φυσικα μην περιμενετε πολλα πραγματα. ΤΟ δοκιμασα σε 6681 ηδη.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω το SE S700 και προσπάθησα να στήλω μία επαφή σε ένα Motorola (δε θυμάμαι μοντέλο)... και μου ζητούσε επιβεβαίωση απο το Motorola και εβγαζε και απο ποιον είναι...

 

Τι μπορεί να κάνω λάθος? Η μόνο για 6XXX series πιάνει?

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
Link to comment
Share on other sites

Στο ιδκο μου 6681 δουλευει αλλα μονο αμα ανοιξω το ΒΤ και το εχω δοκιαμσει στο 2ο τηλεφωνο μου. Μπορω λετε να μεταφερω τις επαφες στη σιμ απο το ενα κινητο στο αλλο ευκολα?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
opoios einai apo thessaloniki, παρακαλειται να βρεθει μαζι μου για να το εγκαταστατησω ειτε σε se ειτε σε samsung
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω ενα site που έχει ένα σωρό programs από αυτά γιο snarf και jack αλλά δεν τα έχω τεστάρει και επηδεί μάλλον αν βάλω το link εδώ θα σβηστεί pm me
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
έκανα εγκατάσταση το blooover, πατάω να το ανοίξει και δεν φορτώνει (Ν70), τι να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

οι περιπτώσεις 'κολλήματος εφαρμογών' των ΝΟΚΙΑ δεν είναι σπάνιες. Ξαναεγκατέστησε το prog ή ξανακατέβασέ το αλλά μην τρελλαίνεσαι διοτι δεν είναι καμια εφαρμογή τρελή..
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wirelessly posted (NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ki omws to blooover einai apo ta teleiwtera programmata ean ksereis na t xrhsimopoieis.K sthn ekpomph tou euaggelatou edeixan oti phran apo mia kopela ta mhnumata ths k tis epafes ths me ton blooover.Einai polu periergo programa giati den pianei oute k douleuei se ola t kinhta.Egw edw k 1xrono prospathw na t kanw na trexei sto n-gage mou alla tipota...

...7AiT²4™ is Everywhere...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...