Jump to content

Bluejacking: Απίστευτο!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνολο ποια ειναι ολα τα προγραματα για blujacking μεχρι αυτη την στιγμη ?

 

το bt_info με το ftp_bt και με το Super Bluetooth hacking ειναι τα ιδια ?

 

Edit: Με το ψαξιμο που εκανα, μονο το ΒΤ_INFO κανει δουλεια. (ftp_bt και Super Bluetooth hacking ειναι τα ιδια με αλλο ονομα)

 

Μετα υπαρχει το Bloover2 και το BT_Explorer αλλα δεν κανουν δουλεια.

 

Ειναι κανα αλλο που να ειναι χρησημο να δεις απο αλλον sms κτλ κτλ αντιστηχο με τα παραπανω που δεν το αναφερα ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Συνολο ποια ειναι ολα τα προγραματα για blujacking μεχρι αυτη την στιγμη ?

 

το bt_info με το ftp_bt και με το Super Bluetooth hacking ειναι τα ιδια ?

 

Edit: Με το ψαξιμο που εκανα, μονο το ΒΤ_INFO κανει δουλεια. (ftp_bt και Super Bluetooth hacking ειναι τα ιδια με αλλο ονομα)

 

Μετα υπαρχει το Bloover2 και το BT_Explorer αλλα δεν κανουν δουλεια.

 

Ειναι κανα αλλο που να ειναι χρησημο να δεις απο αλλον sms κτλ κτλ αντιστηχο με τα παραπανω που δεν το αναφερα ?

το BT_Explorer είναι μόνο για αποστολή μνμτων και smilies!!!;):)

 

ti einai to bluejacking???:confused:

αν διαβάσεις τα 10 πρώτα μνμτα θα καταλάβεις!!!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest dog1971
Παιχνίδι για 15χρονα μου φαντάζει πάντως.... Με κάθε σεβασμό δλδ, αλλά φαντάζομαι πως σε ένα πολυσύχναστο μέρος (θέατρο, cinema, καφετέρια) θα έχω πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνω...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ναι...και το playstation,παιχνιδι για 15χρονα ειναι,και στο σπιτι υπαρχουν ενα σωρο βιβλια,επιμορφωτικες εκπομπες στην τηλεοραση κ.α.,αλλα απειροι 30αρηδες και 35αρηδες παιζουν ολη μερα play,και στην tv βλεπουν και καμια τσοντουλα αμα λαχει,ολα μα ολα τα παιχνιδια (πασης φυσεως )εχουν φτιαχτει απο μεγαλους,και οπότε πολυ συχνα,παιζονται απο αυτους.δεν ειμαι φαν των συγκεκριμενων προγραμματακιων,αλλα αυτου του ειδους οι υποτιμητικες γενικευσεις,δεν ηχουν και πολυ ωραια...πλακα εχουν παντως

ολα αυτα τα bluetoothοπραματα,δεν ηξερα την υπαρξη τους...

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιχνίδι για 15χρονα μου φαντάζει πάντως.... Με κάθε σεβασμό δλδ, αλλά φαντάζομαι πως σε ένα πολυσύχναστο μέρος (θέατρο, cinema, καφετέρια) θα έχω πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνω...

 

Τώρα τί να πεί κανείς;

Ότι όλοι οι 15χρονοι είμαστε ακόμα παιδιά που by default είναι ανώριμα;

"Ευχαριστώ"

Φίλιππος, πρώτος δέυτερος καλύτερος και πιο πιστός οπαδός του http://www.iphonehellas.gr.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Για δείτε τι βρηκα στ e-bay.......http://cgi.ebay.com/The-Latest-Bluetooth-Mobile-Phone-Spy-Software-For-2009_W0QQitemZ250361495894QQcmdZViewItemQQptZUK_Computing_Networking_SM?hash=item250361495894&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1234|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A6|294%3A50

 

Υποτιθεται οτι δεν ζητα επιβεβαιωση αν και μου φαινεται απαταιωνια!!!:mad::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε τι βρηκα στ e-bay.......http://cgi.ebay.com/The-Latest-Bluetooth-Mobile-Phone-Spy-Software-For-2009_W0QQitemZ250361495894QQcmdZViewItemQQptZUK_Computing_Networking_SM?hash=item250361495894&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1234|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A6|294%3A50

 

Υποτιθεται οτι δεν ζητα επιβεβαιωση αν και μου φαινεται απαταιωνια!!!:mad::ninja:

 

Αν είχε τουλάχιστον μία trial έκδοση να το δοκιμάσουμε ...

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε τουλάχιστον μία trial έκδοση να το δοκιμάσουμε ...

 

Ναι οντως το να δωσεις 17$ για κατι που δεν ξερεις αν ειναι αληθεια δεν ειναι και πολυ εξυπνο!!!:X Μια trial εκδοση θα ταν οτι πρεπει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Φυσικά. Φήμες λένε ότι γίνεται και με iPhone

 

Στέλνω μια επαφή δηλαδή. Τέλεια! Αν και κανείς δε το έχει ανοιχτό άσκοπα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...