Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hi Jamie,

I bought an Ainol Novo 7 Fire (order 1912) from your company which had problems (reboots), and after contacting you I sent it back on January 25. The tracking number is RE184067506GR. Today I saw on http://www.track-trace.com the indication "unsuccessful delivery". Could you look into it and see what has happened?

Thanks

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

 

Χτες έκανα και εγώ τη πρώτη μου παραγγελία από το site όπου παρήγγειλα ένα Ainol Novo 10 Hero. Θα μπορούσατε να μου πείτε που βρίσκω το track code? Γιατί έλαβα ένα pdf αλλά περιείχε σύμβολα και λοιπά αλαμπουρνέζικα και δεν έβγαλα άκρη.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Χτες έκανα και εγώ τη πρώτη μου παραγγελία από το site όπου παρήγγειλα ένα Ainol Novo 10 Hero. Θα μπορούσατε να μου πείτε που βρίσκω το track code? Γιατί έλαβα ένα pdf αλλά περιείχε σύμβολα και λοιπά αλαμπουρνέζικα και δεν έβγαλα άκρη.

 

Ευχαριστώ

 

Αν εισέλθετε στο λογαριασμό σας εκεί και μεταβείτε στη σελίδα της παραγγελίας, εφόσον η κατάστασή της είναι 'shipped', πρέπει να υπάρχει σύνδεσμος με τον κωδικό.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αν εισέλθετε στο λογαριασμό σας εκεί και μεταβείτε στη σελίδα της παραγγελίας, εφόσον η κατάστασή της είναι 'shipped', πρέπει να υπάρχει σύνδεσμος με τον κωδικό.

 

Έκανα τη συγκεκριμένη διαδικασία και με παραπέμπει στο site της Singapore Post με τα εξής στοιχεία:

Ιtem No:

Despatch No.:

Beat No.:

 

Όπου είναι κενά όπως τα επικόλλησα.

 

Μήπως είναι αυτό που έχουν αναφέρει και άλλοι χρήστες ότι μετά από 2-3 μέρες θα υπάρχει πληροφόρηση για το δέμα μου?

 

Και πάλι ευχαριστώ για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το ποστ 967 στα αξ.site για κιν. Κινητα....αρχισε να τους κυνηγας σιγα σιγα

Εισαι διαφορετικη περιπτωση αλλα αρχισε να τους πρηζεις!!

 

τους εστειλα email και αναμενω απαντηση,σε αλλους παντως που εκαναν το ιδιο παραπονο με μενα απαντησαν οτι λογω γιορτων εχουν μεγαλο φορτο εργασιας.Αντε να δουμε

Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Tablet με DVB-T (σαν αυτό: OMEGA MID7200 INTERNET TABLET 7'' 8GB ANDROID 4.0 WITH GPS/DVR/DVB-T που μπορούμε να βρούμε; Τα Ελληνικά μαγαζιά τα φέρνουν στα ~150e. Μια φορητή τηλεόραση έχει γύρω στα ~70e...

 

Υπάρχουν σε τπτ κινεζομάγαζα; Όχι απαραίτητα ίδια μάρκα αλλά με DVB-T

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
hi.i'm one step before buying a product from your site.you say free post on your site..if i choose this option i will get a tracking number for my product?how many days will make to come to greece??thank you

 

Hi, yes, you will get a tracking number but I advise you to use Singapore post to avoid customs! Thanks

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
Έκανα τη συγκεκριμένη διαδικασία και με παραπέμπει στο site της Singapore Post με τα εξής στοιχεία:

Ιtem No:

Despatch No.:

Beat No.:

 

Όπου είναι κενά όπως τα επικόλλησα.

 

Μήπως είναι αυτό που έχουν αναφέρει και άλλοι χρήστες ότι μετά από 2-3 μέρες θα υπάρχει πληροφόρηση για το δέμα μου?

 

Και πάλι ευχαριστώ για την απάντηση

 

Please send me your order number so I can check your status, thank you.

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειχα γραψει πριν μια μερα,παραγγειλα το ramos w30hd τελικα μετα απο σχολια σε ξενα site ειδα οτι εχει σοβαρα θεματα με bugs,τους εστειλα 2 email's μετα απο 2 ωρες που εγινε η παραγγελεια για να ακυροσω την αγορα και να κανω μια ερευνα αγορας για καποιο αλλο ταμπλετ,αλλα δεν μου απαντησε ποτε κανεις,επισης εχουν σβηστει και τα σχολια μου απο το forum για το συγγεκριμενο θεμα οπως και η απαντηση φυσικα που μου ειχε δωσει ο Frontier!Προς θεου δεν υπονοω τιποτε απολυτος απλα καταγραφω τι εχει συμβει μεχρι τωρα,επισης μου εδωσαν ενα link για να κανω track order το οποιο γραφει τα εξης,Item No: Despatch No.:Beat No.: ο αριθμος παραγγελειας μου ειναι #002126.
[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
Οπως ειχα γραψει πριν μια μερα,παραγγειλα το ramos w30hd τελικα μετα απο σχολια σε ξενα site ειδα οτι εχει σοβαρα θεματα με bugs,τους εστειλα 2 email's μετα απο 2 ωρες που εγινε η παραγγελεια για να ακυροσω την αγορα και να κανω μια ερευνα αγορας για καποιο αλλο ταμπλετ,αλλα δεν μου απαντησε ποτε κανεις,επισης εχουν σβηστει και τα σχολια μου απο το forum για το συγγεκριμενο θεμα οπως και η απαντηση φυσικα που μου ειχε δωσει ο Frontier!Προς θεου δεν υπονοω τιποτε απολυτος απλα καταγραφω τι εχει συμβει μεχρι τωρα,επισης μου εδωσαν ενα link για να κανω track order το οποιο γραφει τα εξης,Item No: Despatch No.:Beat No.: ο αριθμος παραγγελειας μου ειναι #002126.

 

Hi,

did you get your tracking number?

Link to comment
Share on other sites

Hi,

did you get your tracking number?

 

I have a link in your site,in my account in order history when i am using the link i can see only this Item No:

Despatch No.:

Beat No.:

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

http://www.chinabuye.com

 

παιδια εχει παρει κανεις απο εδώ?

μπακάλικο. έχω πάρεις, αλλά όχι ακριβά ηλεκτρονικά προϊόντα. Μην πάρει τάμπλετ ή κινητό από κει δηλαδή, υπάρχουν καλύτερα καταστήματα για τέτοιες αγορές. Για ρούχα, αξεσουάρ και άλλα ψιλολοΐδια καλό είναι
Link to comment
Share on other sites

επισης εχουν σβηστει και τα σχολια μου απο το forum για το συγγεκριμενο θεμα οπως και η απαντηση φυσικα που μου ειχε δωσει ο Frontier!

 

Τα σχόλια σχετικά με τα bugs στο firmware του W30HD δεν διεγράφησαν, τα μετέφερα σε πιο κατάλληλο μέρος και συγκεκριμένα στο νήμα "Android tablets: Σχόλια, εντυπώσεις", διότι ήταν γενικές οι απαντήσεις και όχι συγκεκριμένα για το iPadAlternative.

 

Η λογική είναι ότι τέτοια θέματα τα συζητούμε εκεί, ώστε να ενημερώνονται περισσότεροι χρήστες της κοινότητας, μιας που το νήμα αυτό δεν το παρακολουθούν όλοι οι χρήστες παρά μόνο οι πελάτες του iPadAlternative.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Hi, I made an order on 15th of February. Still I have no any clue of my order. The Live Chat is off!

 

Hi, I made an order on 15th of February. Still I have no any clue of my order. The Live Chat is off!

 

02/20/2013 22:37:56 Shipped

Now I have a track # but there is no response on "singpost.com".

When I am trying to do it manually from the main Page of "singpost.com" the response is "The Item(s) is/are not found.

Edited by Frontier
Link to comment
Share on other sites

Hi, I made an order on 15th of February. Still I have no any clue of my order. The Live Chat is off!

 

 

 

02/20/2013 22:37:56 Shipped

Now I have a track # but there is no response on "singpost.com".

When I am trying to do it manually from the main Page of "singpost.com" the response is "The Item(s) is/are not found.

 

Exacly the same happend with me also!

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

Pre-orders για το Hyundai T7:

http://www.ipadalternative.com/en/184-hyundai-t7-quad-core-tablet-.html

 

Λέω να το πάρω είδα κάτι βίντεο ωραίο εργαλέιο φαίνεται,

κανεις που το χει τσακώσει ήδη απο αλλού ?

 

gps, bluetooth κλπ κλπ

Edited by sakis92
Link to comment
Share on other sites

Hi, I made an order on 15th of February. Still I have no any clue of my order. The Live Chat is off!

 

 

 

02/20/2013 22:37:56 Shipped

Now I have a track # but there is no response on "singpost.com".

When I am trying to do it manually from the main Page of "singpost.com" the response is "The Item(s) is/are not found.

 

Exacly the same happend with me also!

 

Παιδιά αν σας λέει στο site 20/02 shipped θέλει και 2 μέρες περίπου για να εμφανιστεί στο site της Singapore Post.

Link to comment
Share on other sites

Pre-orders για το Hyundai T7:

http://www.ipadalternative.com/en/184-hyundai-t7-quad-core-tablet-.html

 

Λέω να το πάρω είδα κάτι βίντεο ωραίο εργαλέιο φαίνεται,

κανεις που το χει τσακώσει ήδη απο αλλού ?

 

gps, bluetooth κλπ κλπ

ψάξε στο slatedroid νομιζω, κάποιος έχει γράψει λίγα λόγια. το βασικό μειονέκτημά του ειν η μπαταρία. αν θυμάμαι καλά το βγαλε γενικά μέτριο (μετρια οθόνη, μέτριο σήμα gps, χαμηλό ηχείο κλπ)

Link to comment
Share on other sites

The refund just showed up on my Paypal account.Thank you very much Jamie you were really helpful!Hope my new tablet wont show up any problems though ;)
Link to comment
Share on other sites

Pipo Max M9 216 €

θα ειναι πραγματι διαθεσιμο απο 23 του μηνος;

http://www.ipadalternative.com/en/185-pipo-max-m9.html

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Pre-orders για το Hyundai T7:

http://www.ipadalternative.com/en/184-hyundai-t7-quad-core-tablet-.html

 

Λέω να το πάρω είδα κάτι βίντεο ωραίο εργαλέιο φαίνεται,

κανεις που το χει τσακώσει ήδη απο αλλού ?

 

gps, bluetooth κλπ κλπ

 

Το περιμενω τελος του μηνα απο pandawill.....κλασσικα δεν ειχαν stock και τελος του μηνα μου ειπαν οπως ειδα και στα αλλα κινεζομαγαζα.

Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος φίλε, για τι τιμή του φαίνεται special εκτός απο τη μπαταρία,

για το ηχείο δε με απασχολεί - ακουστικά κ τελειώσε...

 

Tα σημαντικά του έχει τη Mali τη τετραπύρινη που στρώνει ωραία στα

android games, το gps καθώς και ο τετραπύρηνος επεξεργαστής που αν

δεν κάνω λάθος είναι παρόμοιως με αυτον που εχει το Samsung Galaxy. +Bluetooh

διπλες καμερες, ομορφο design παρομοιο με αυτο του κινητου Samsung Galaxy ..

αντε να ερθει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...