Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν αγχώνεσαι εσύ εγώ που περιμένω από τις 5-3 που έφυγε το δέμα μου κ ακόμα δεν έχει φτάσει τι πρέπει να κάνω?? Μέχρι κ του jamie από το ipadalternative που το παρείγγειλα δε του φάνηκε λογική αυτή η καθυστέρηση. Κάτι μου λέει ότι οι δικοί μας εδώ στη διαλογή τα έχουν κάνει μαντάρα!! Κ γω θέλω να πάρω το gadgetάκι στα χέρια μου αλλά...! :) Υπομονή λοιπόν κ ας μη πανικοβαλόμαστε!! :)

 

Σίγουρα και οι δικοί μας εδώ έχουν βάλει και το χεράκι τους!! Ας μην ξεχνάμε την άτυπη ημιαργία την Παρασκευή, αργία σήμερα...

Ένα δέμα μου έχει φτάσει Ελλάδα από την προηγούμενη Δευτέρα και ακόμα το περιμένω... :(

 

Απο τις 5/3?Μαλλον καποιοι μαλακ.......νται και θελουν ενα χερι ξυλο

 

Επειδή σας βλέπω αγχωμένους και έτοιμους να τα βάλετε με τα ΕΛΤΑ, να σας πω ότι αναλόγως με τον τρόπο αποστολής, ένα δέμα που έχει φτάσει στην Ελλάδα, μπορεί να κάνει ακόμη και μήνες να παραδοθεί στον παραλήπτη.

Το τηλέφωνο του κεντρου διανομης συστημένων δεμάτων στο αεροδρομιο είναι 2103538161. Μπορείτε να τους πάρετε τηλέφωνο και να μάθετε τον λόγο της καθυστέρησης. Σας προτείνω να είστε ευγενικοί, γιατί μπορεί να βρεθείτε προ εκπλήξεως και να είναι στη καλή διάθεση του υπαλλήλου των ΕΛΤΑ το πότε θα ανοίξει ο σάκκος για να ταξινομηθεί το δέμα σας.

Δείτε τι πάθαμε πριν 2-3 μήνες όσοι παραλάβαμε παραγγελίες που στάλθηκαν με swiss post-economy.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή σας βλέπω αγχωμένους και έτοιμους να τα βάλετε με τα ΕΛΤΑ, να σας πω ότι αναλόγως με τον τρόπο αποστολής, ένα δέμα που έχει φτάσει στην Ελλάδα, μπορεί να κάνει ακόμη και μήνες να παραδοθεί στον παραλήπτη.

Το τηλέφωνο του κεντρου διανομης συστημένων δεμάτων στο αεροδρομιο είναι 2103538161. Μπορείτε να τους πάρετε τηλέφωνο και να μάθετε τον λόγο της καθυστέρησης. Σας προτείνω να είστε ευγενικοί, γιατί μπορεί να βρεθείτε προ εκπλήξεως και να είναι στη καλή διάθεση του υπαλλήλου των ΕΛΤΑ το πότε θα ανοίξει ο σάκκος για να ταξινομηθεί το δέμα σας.

Δείτε τι πάθαμε πριν 2-3 μήνες όσοι παραλάβαμε παραγγελίες που στάλθηκαν με swiss post-economy.

 

Δεν είπα οτι φταίνε μονο τα ΕΛΤΑ...αλλα σίγουρα φέρουν ενα μεγάλο μερίδιο ευθύνης!Οταν έχω πάρει 2 φορές για να τους ρωτήσω αν έφτασε Ελλάδα(οχι ποτε θα παραλάβω...αλλα να ξερω οτι ειναι εντός Ελλαδικού χώρου) κ αντί να μου πούνε ξέρετε εχει φτάσει αλλα θα καθυστερησετε λίγο να το παραλαβετε λογω φορτου εργασιας μου λένε αααα πάρτε σε καμια 10αρια μέρες τηλέφωνο(κ αυτο μου το ειπε η κυρία που μίλησα την παρασκευη) κ αν θα εχει φτάσει ε ναι κάπου θα αρχίσεις να τσατίζεται!

Η αλήθεια ειναι κάπου στη μέση!!κ η singpost ισως καθυστέρησε να τα στείλει κ οι δικοί μας εδω πετάνε λίγο χαρταετο!

Αν τηλ σε αυτο το τηλ κ τους ρωτήσω...πάντα ευγενικά εννοείται...θα μάθω που βρίσκεται το δέμα;;;γιατι το track&trace των ΕΛΤΑ παλι μαλλον δε λειτουργεί!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα οτι φταίνε μονο τα ΕΛΤΑ...αλλα σίγουρα φέρουν ενα μεγάλο μερίδιο ευθύνης!Οταν έχω πάρει 2 φορές για να τους ρωτήσω αν έφτασε Ελλάδα(οχι ποτε θα παραλάβω...αλλα να ξερω οτι ειναι εντός Ελλαδικού χώρου) κ αντί να μου πούνε ξέρετε εχει φτάσει αλλα θα καθυστερησετε λίγο να το παραλαβετε λογω φορτου εργασιας μου λένε αααα πάρτε σε καμια 10αρια μέρες τηλέφωνο(κ αυτο μου το ειπε η κυρία που μίλησα την παρασκευη) κ αν θα εχει φτάσει ε ναι κάπου θα αρχίσεις να τσατίζεται!

Η αλήθεια ειναι κάπου στη μέση!!κ η singpost ισως καθυστέρησε να τα στείλει κ οι δικοί μας εδω πετάνε λίγο χαρταετο!

Αν τηλ σε αυτο το τηλ κ τους ρωτήσω...πάντα ευγενικά εννοείται...θα μάθω που βρίσκεται το δέμα;;;γιατι το track&trace των ΕΛΤΑ παλι μαλλον δε λειτουργεί!

 

Πρωτον διορθωνω.......φιλη....χιχιχιχχι και δευτερον επειδη ξερω τι φορτο εργασιας μεγαλο εχουν θα τους δωσω μερικες μερες ελαφρυντικο για να ακολουθηθει η διαδικασια.

Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

:) Ας τους δώσουμε λοιπον λίγες ακομα ημέρες!! Απλά θα ήταν super να το είχαμε μέχρι την παρασκευη στα χέρια μας για να παίξουμε το τριήμερο! Αγαπημένε υπάλληλε των ΕΛΤΑ κανε μας αυτο το χατήρι ήμασταν καλα παιδάκια κ περισυ κ φέτος (μέχρι στιγμής τουλαχιστον)! :):)
Link to comment
Share on other sites

:) Ας τους δώσουμε λοιπον λίγες ακομα ημέρες!! Απλά θα ήταν super να το είχαμε μέχρι την παρασκευη στα χέρια μας για να παίξουμε το τριήμερο! Αγαπημένε υπάλληλε των ΕΛΤΑ κανε μας αυτο το χατήρι ήμασταν καλα παιδάκια κ περισυ κ φέτος (μέχρι στιγμής τουλαχιστον)! :):)

 

Χααχααχαχα αυτο ηταν κορυφαιο Ντινα........(Κωστας)...........θα μας παρεξηγησουν το φορουμ και θα λενε οτι το γυρισαμε σε φορουμ γνωριμιων.:lol::D:p

Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Χααχααχαχα αυτο ηταν κορυφαιο Ντινα........(Κωστας)...........θα μας παρεξηγησουν το φορουμ και θα λενε οτι το γυρισαμε σε φορουμ γνωριμιων.:lol::D:p

 

Χάρηκα για τη γνωριμία!! :) βρε λες;;αν κ νομίζω οτι θα μας την έλεγαν αν ξεφευγαμε απο τα πλαίσια των όρων του φόρουμ!

Χαχαχα...Ελα ολοι συμμερίζονται την αγωνία μας γιατι πέρασαν τα ίδια μέχρι να παραλάβουν! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αλλαξε το status κ σε μενα :

 

 

Status Date Status Description

08-03-2013 INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

09-03-2013 Despatched to overseas (Country code: GR)

18-03-2013 Arrived at overseas (Country code: GR)

 

Απο ipadalternative πηρα ενα ainol hero 2, το τρακ-τρεις τις ελτα δεν ανταποκρινεται στα ερωτικα μου καλεσματα οποτε ελπιζω να φτασει μεχρι τα γεννεθλεια τις mother τον ιουνιο :p

 

Υ.Γ. Καλη σαρακοστη :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Hi,

you ordered on the 18th and it was shipped on the 18th, thanks

The problem is that you give me a discount with free Singapore post because it was my third order.

So you send the item with a registered post and not with Singapore post.

In the order messages no one answered me.

Thanks in advance.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα οτι φταίνε μονο τα ΕΛΤΑ...αλλα σίγουρα φέρουν ενα μεγάλο μερίδιο ευθύνης!Οταν έχω πάρει 2 φορές για να τους ρωτήσω αν έφτασε Ελλάδα(οχι ποτε θα παραλάβω...αλλα να ξερω οτι ειναι εντός Ελλαδικού χώρου) κ αντί να μου πούνε ξέρετε εχει φτάσει αλλα θα καθυστερησετε λίγο να το παραλαβετε λογω φορτου εργασιας μου λένε αααα πάρτε σε καμια 10αρια μέρες τηλέφωνο(κ αυτο μου το ειπε η κυρία που μίλησα την παρασκευη) κ αν θα εχει φτάσει ε ναι κάπου θα αρχίσεις να τσατίζεται!

Η αλήθεια ειναι κάπου στη μέση!!κ η singpost ισως καθυστέρησε να τα στείλει κ οι δικοί μας εδω πετάνε λίγο χαρταετο!

Αν τηλ σε αυτο το τηλ κ τους ρωτήσω...πάντα ευγενικά εννοείται...θα μάθω που βρίσκεται το δέμα;;;γιατι το track&trace των ΕΛΤΑ παλι μαλλον δε λειτουργεί!

Μάλλον δεν κατάλαβες απολύτως τίποτα από αυτά που σου έγραψα και προφανώς δεν διάβασες την παραπομπή σε παλιότερα ποστ που σου έβαλα.

Είναι πολύ πιθανό τα ΕΛΤΑ να μη φέρουν κανένα απολύτως μερίδιο ευθύνης και η κυρία που σου είπε πάρε σε καμμιά 10μέρες, να μπορούσε να σου πει ακόμη και παρε σε κανα δυο μήνες και πάλι να είναι απόλυτα σωστή! Το ότι εγώ και πολλοί άλλοι παραλάβαμε σε 2 μήνες από την αποστολή και 25 μέρες από την άφιξη στην Ελλάδα (και δεν τα περιμένουμε ακόμη) οφείλεται μάλλον στη καλή διάθεση κάποιων υπαλλήλων ΕΛΤΑ που παρέκαμψαν τη κανονική διαδικασία και άνοιξαν τους σάκκους που περιείχαν τις παραγγελίες μας. Δες το λινκ που σου έδωσα και διάβασε και πιο πριν και πιο μετά.

Γι' αυτό σου λέω, ήρεμα.

Αν οι παραγγελίες σας έχουν φτάσει στην Ελλάδα, στο τηλέφωνο που σου έδωσα θα στο επιβεβαιώσουν. Να θυμάσαι όμως ότι εκεί δεν είναι κάποια υπηρεσία track & trace αλλά το κέντρο διαλογής του αεροδρομίου και δεν έχουν καμμιά υποχρέωση να απαντάνε στο πόνο του καθενός. Παρόλα αυτά όσοι επικοινώνησαν μαζί τους, τούς βρήκαν ευγενικούς και εξυπηρετικούς.

 

EDIT: Και κάτι ακόμη. Η κυρία που σου είπε "πάρε σε 10 μέρες" στο είπε με την ελπίδα ότι μέχρι τότε θα έχει ανοίξει ο σάκκος που περιέχει το δέμα σου και το δέμα θα έχει ταξινομηθεί στην Ελλάδα και θα έχει μπει στο σύστημα των ΕΛΤΑ για να το δει και να σου απαντήσει. Μέχρι να γίνει αυτό, οι μόνοι που μπορούν να γνωρίζουν αν το δέμα έφτασε στην Ελλάδα είναι το κέντρο διαλογής του αεροδρομίου (όπου βρίσκεται ο σάκκος). Και μόνο αυτοί μπορούν να σε βοηθήσουν να μάθεις αν το δέμα σου έφτασε ή όχι. Στο τηλέφωνο που σου έδωσα

Edited by PANKAN
Link to comment
Share on other sites

βρε παίδες γιατί τόσος πανικός για το τίποτα? Μια χαρά θα σας έρθουν. Οι περισσότερες καθυστερήσεις έγιναν κοντά στα Χριστ/να που γινόταν χαμός. Coollllll
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν κατάλαβες απολύτως τίποτα από αυτά που σου έγραψα και προφανώς δεν διάβασες την παραπομπή σε παλιότερα ποστ που σου έβαλα.

Είναι πολύ πιθανό τα ΕΛΤΑ να μη φέρουν κανένα απολύτως μερίδιο ευθύνης και η κυρία που σου είπε πάρε σε καμμιά 10μέρες, να μπορούσε να σου πει ακόμη και παρε σε κανα δυο μήνες και πάλι να είναι απόλυτα σωστή! Το ότι εγώ και πολλοί άλλοι παραλάβαμε σε 2 μήνες από την αποστολή και 25 μέρες από την άφιξη στην Ελλάδα (και δεν τα περιμένουμε ακόμη) οφείλεται μάλλον στη καλή διάθεση κάποιων υπαλλήλων ΕΛΤΑ που παρέκαμψαν τη κανονική διαδικασία και άνοιξαν τους σάκκους που περιείχαν τις παραγγελίες μας. Δες το λινκ που σου έδωσα και διάβασε και πιο πριν και πιο μετά.

Γι' αυτό σου λέω, ήρεμα.

Αν οι παραγγελίες σας έχουν φτάσει στην Ελλάδα, στο τηλέφωνο που σου έδωσα θα στο επιβεβαιώσουν. Να θυμάσαι όμως ότι εκεί δεν είναι κάποια υπηρεσία track & trace αλλά το κέντρο διαλογής του αεροδρομίου και δεν έχουν καμμιά υποχρέωση να απαντάνε στο πόνο του καθενός. Παρόλα αυτά όσοι επικοινώνησαν μαζί τους, τούς βρήκαν ευγενικούς και εξυπηρετικούς.

 

Φίλε PANKAN και κατάλαβα τι μου είπες και διάβασα την παραπομπή!!Δεν τους κατηγόρησα...απλά είπα ότι η αλήθεια ίσως είναι κάπου στη μέση!Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι φταίνε τα ΕΛΤΑ!Έχω αρκετούς φίλους που έχουν δουλέψει στα ΕΛΤΑ και ξέρω τον φόρτο εργασίας που έχουν! Όπως ξέρω ότι κάποιοι υπάλληλοι δουλεύουν πραγματικά κ κάποιοι άλλοι όχι (συμβαίνει παντού αυτό).

Από προσωπική εμπειρία μου έχει τύχει σε δέμα Α διαλογής να μου το καθυστερήσουν γιατί έβρεχε 3 μέρες συνεχόμενα κ ο ταχυδρόμος δεν ήθελε να βραχεί! (Συπληρωση...Είχε το θάρρος-θρασος να μου το πει ότι δεν ήθελε να βραχεί...τουλάχιστον ήταν ειλικρινής).

Δεν είπα ότι θα πάρω κ θα ουρλιάζω για το που είναι το δέμα μου...προς Θεού...δεν είναι του χαρακτήρα μου (βέβαια εσύ δεν το ξέρεις αυτό γιατί δεν με ξέρεις). Αλλά μη μου πεις ότι και εσύ μέχρι να έρθει το δικό σου δε καθόσουν σε αναμμένα κάρβουνα... για το αν έφτασε καλά κ αν θα το παραλάβεις σε καλή κατάσταση!??

Από τη στιγμή που έφτασε Ελλαδα (κ αυτό ήταν που με έκαιγε κυρίως) κάποια στιγμή θα έρθει κ στα χέρια μου!

Καλή Σαρακοστή!

 

ΥΓ.: Και συμπληρώνω... Τα περισσότερα τα γράφω με δόση χιούμορ!Αλλά δυστυχώς στον γραπτό λόγο δεν μπορείς να καταλάβεις 100% τη διάθεση του άλλου όσες φατσούλες κ να βάλεις! :):)

 

EDIT: Όπως κ να έχει σε ευχαριστώ για τις εξτρα πληροφορίες κ για το τηλ!

Edited by daltzi
Link to comment
Share on other sites

Η Κινα θελει υπομονη. Το ανχος αρχιζει μετα απο τις 30 μερες. Αγορες μονο μεσω Paypal για να μπορεις να κανεις ετοιμα για refund (dispute) και τελος το ανχος.

Μαγαζια με δημοτικοτητα εδω μεσα και οπωσδήποτε με Paypal.

Κατα την γνωμη μου μην επιλεγεται αλλους τρόπους εκτος απο απλο ταχυδρομείο (με οτι ρισκο και να εχει) γιατι κινδυνεύετε να περάσει τελωνείο και να σας κοστισει σαν IPAD

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμια συμφουριτες και συμφουριτισες....μην μου νευριαζετε την Ντινα...χιχιχιχιχιχιιχιχιχ:p:p:p:lol::lol:

Ολοι θα τα παρουμε στα χερια μας,ας μην τους μελεταμε και γκρινιαζουμε και βρεθουμε προ εκπληξεως.......ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΜΑΤΑ ΜΑΣ.......τι λεω μεσημεριατικα ο χριστιανος?

Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμια συμφουριτες και συμφουριτισες....μην μου νευριαζετε την Ντινα...χιχιχιχιχιχιιχιχιχ:p:p:lol::lol:

Ολοι θα τα παρουμε στα χερια μας,ας μην τους μελεταμε και γκρινιαζουμε και βρεθουμε προ εκπληξεως.......ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΜΑΤΑ ΜΑΣ.......τι λεω μεσημεριατικα ο χριστιανος?

 

:lol: :O

Δεν νευριάζω έτσι εύκολα κ φυσικά όχι για τέτοια θέματα!Ας ήταν το μοναδικό μας πρόβλημα το πότε θα φτάσουν τα ταμπλετάκια στην Ελλάδα!Συζήτηση κάνουμε προσπαθώντας να λύσουμε τις απορίες μας από κάποια πιο έμπειρα μέλη του φόρουμ κ ελπίζω ότι όλοι το καταλαβαίνουμε αυτό!! :)

Προσευχήσου συνονόματε... αν κ όλα θα πάνε καλά!! Think possitive! :)

Edited by daltzi
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειναι του θεματος μολις πηρα tracing απο merimobiles . Σαββατο εκανα την παραγγελια και σημερα μου εδωσαν tracking number.
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειναι του θεματος μολις πηρα tracing απο merimobiles . Σαββατο εκανα την παραγγελια και σημερα μου εδωσαν tracking number.

 

Άντε με το καλό να σου έρθει ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
The problem is that you give me a discount with free Singapore post because it was my third order.

So you send the item with a registered post and not with Singapore post.

In the order messages no one answered me.

Thanks in advance.

 

Hi,

from what I can see it has been shipped via Singapore post!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως αυτο το νημα πρεπει να κλεισει. Δεν υπαρχει κανενας λογος υπαρξης Q&A απο την στιγμη που υπαρχουν πολλα Q αλλα σχεδον κανενα Α . Ο τυπος απανταει μονο οτι τον βολευει. Επισης θεωρω απαραδεκτο το γεγονος οτι ειναι πιο ακριβα απο αλλα sites για το "δηθεν" aftersales support.

 

Φιλε xKaliaκ , απο την στιγμη που περασαν 45 μερες απο την πληρωμη και δεν υπηρξε κανενα dispute, προφανως και δεν προκειτε να ασχοληθουν αλλο μαζι σου. Μην περιμενεις refund και μη χαλας το σαλιο σου βριζοντας τους. Ολοι γνωριζουμε οτι τετοιες αγορες ειναι ρισκο. Ο 1 χρονος εγγυηση που σου δινουν νομιζετε οτι στεκει?! Μην κοροιδευομαστε.

Link to comment
Share on other sites

Εχω πολυ ακομα αλλα δεν τρελενομαι. Συνειδητα ολα εφοσον εχω συναναστροφες με Κινα.

Ευχαριστω επισης.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να ρισκαρω με το Huyndai T7s.Πολυ καλες προδιαγραφες,αν και ΠΟΛΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (δεν υπαρχει ακομη επαρκες feedback).

 

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ SITE ANDROIDMALL?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να ρισκαρω με το Huyndai T7s.Πολυ καλες προδιαγραφες,αν και ΠΟΛΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (δεν υπαρχει ακομη επαρκες feedback).

 

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ SITE ANDROIDMALL?

ακριβό, κι απέφυγέ το. Το τάμπλετ καλό, με μέτρια αυτονομία και φθηνή κατασκευή, αλλά δεν θα χεις πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω γιατι τα AINOL δεν μου καθονται καλα...Θα επιλεξω το Huyndai T7s λογω ΕΧΥΝΟS,αλλα σκεφτομαι και το ONDA V812.

 

Εχει κανεις εμπειρια απο Huyndai ή απο ONDA? Κυριως οι κακες εμπειριες με ενδιαφερουν...

 

Μα ειναι τουλαχιστον 20 ευρω καθε tablet φθηνοτερο απο site οπως pandawill,spemall,merimobiles!

 

Περιμενω γνωμες και εμπειριες απο Hyundai και ONDA....και αλλες γνωμες για androidmall.co.uk

 

ακριβό, κι απέφυγέ το. Το τάμπλετ καλό, με μέτρια αυτονομία και φθηνή κατασκευή, αλλά δεν θα χεις πρόβλημα

 

Οταν λες απεφυγε το,εννοεις για λογους που δεν σχετιζονται με την τιμη?Κακη επικοινωνια,δευτεροκλασσατα προιοντα κτλ?

Ειχες ποτε Hyundai η ONDA?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι τουλαχιστον 20 ευρω καθε tablet φθηνοτερο απο site οπως pandawill,spemall,merimobiles!

Περιμενω γνωμες και εμπειριες απο Hyundai και ONDA....και αλλες γνωμες για androidmall.co.uk

Οταν λες απεφυγε το,εννοεις για λογους που δεν σχετιζονται με την τιμη?Κακη επικοινωνια,δευτεροκλασσατα προιοντα κτλ?

Ειχες ποτε Hyundai η ONDA?

Ξεχνάς να προσθέσεις τα μεταφορικά. Απέφυγέ το,γιατί και ακριβότερο είναι, και νέο, και άγνωστο κλπ. Δες merimobiles, minideal, geekbuying

Έχω δουλέψει και Onda και Hyundai, κι ήταν πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το geekbuying γενικά το θεωρείται αξιόπιστο; Και με ποια ταχυδρομική εταιρεία στέλνει; Έχει επιλογή για Singapore Post;
A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το geekbuying γενικά το θεωρείται αξιόπιστο; Και με ποια ταχυδρομική εταιρεία στέλνει; Έχει επιλογή για Singapore Post;

γενικά ναι, κι είναι και γρήγοροι στις αποστολές. με singapore post στέλνουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...