Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρώτη φορά διαβάζω για άδειο δέμα. Φαινόταν το δέμα ανοιγμένο;

Από cube-tablet ήταν η παραγγελία σου;

από geekbuying. εννοείται το κατάστημα δεν ειναι scam, είναι απ τα πιο αξιόπιστα κατα τη γνώμη μου με την καλύτερη εξυπηρέτηση που χω δει σε κινέζικο κατάστημα. Το δέμα δεν φαινόταν ανοιγμένο, δεν είχε σκισίματα από αφαίρεση ταινίας

Επικοινωνία με το κατάστημα (φωτό κ.λπ), dispute στο Paypal (πάλι με στοιχεία όπως φωτό κ.λπ) και μας λες και ποιο κατάστημα είναι για να είμαστε υποψιασμένοι :cry:

 

Το δέμα ήταν κλειστό; Αν ναι, ξεκάθαρη ευθύνη του καταστήματος.

 

Συνήθως τέτοιες πρακτικές βλέπεις από κάτι μαγαζιά σε Alibaba/Aliexpress (μεγαλύτερη κοροϊδία από το escrow δεν υπάρχει!!!), αλλά είναι ανησυχητικό εφόσον το βλέπουμε και εδώ.

Επικοινωνία με το κατάστημα και dispute έγιναν, και περιμένω απάντηση. Τώρα με το νέο κινέζικο έτος φοβάμαι θα αργήσει η κατάσταση..Φωτογραφία τι να την κανουν; Δεν πείθει τίποτα δυστυχώς. Ελπίζω σε σωστή αντιμετώπιση, καθώς έχω ξαναεξυπηρετηθεί άριστα απ αυτούς (ναι ονειρεύομαι)

Να βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά για να κατλάβουμε:

1] Το δεμα ήταν παραβιασμένο?

2] Η γενική του εικόνα όταν το παρέλαβες ποια ήταν?

3] το βάρος του δεν σε υποψίασε ?

4] στο έφερε ταχυδρόμος ή από το Ταχυδρομείο παρέλαβες?

5] το κουτί που είχε μέσα ήταν το κουτί του tablet ή 'ηταν από "χύμα" συσκευασία του καταστήματος ?

 

Τι στραβή σου έτυχε από το geekbuying ? Με προβλημάτισες !!

Από αυτό το μαγαζί έγιναν τα παραπάνω ?

1) πιστεύω πως όχι. δεν ήταν πειραγμένες οι ταινίες.

2) ήταν κανονικά πακεταρισμένο, ένα κουτί (κινητού) άδειο με μόνο το χαρτί στήριξης

3) δυστυχώς όχι. μακάρι να με υποψίαζε και να μην δεχόμουν την παραλαβή

4) παραλαβή απ τα ελτα

5) κανονικό κουτί του εργοστασίου, αλλά άδειο.

 

Τι να σου πω, 7 φορές έχω αγοράσει από geekbuying, είχα την καλύτερη εξυπηρέτηση, σε επιστροφή τηλεφώνου, σε αποστολή rom για συσκευή, κλπ.

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest iPadAlternative
Pankan δεν είσαι ο μόνος με πρόβλημα πριν, κατά ή μετά την αγορά ταμπλέτας από το εν λόγω κατάστημα.

 

Μην ξεχνάμε ότι σε Poll που έγινε στο vondroid forum, όπου τους έχουν και ως Trusted seller, το μαγαζί αυτό καταψηφιστηκε από τους περισσότερους, λόγω πολλών προβλημάτων.

 

Είναι πολύ ενδιαφέρον να μάθουμε (αν και δεν το νομίζω) τι συμφωνία έχει γίνει και γράφει κινέζικο κατάστημα στα Ελληνικά. Ποιος τους αντιπροσωπεύει εδώ και με τι ιδιότητα.

 

Είμαι ο ιδιοκτήτης του ipadalternative.com. Ο συνεργάτης μου ο οποίος έτρεξε την επιχείρηση πριν έκτοτε απεβίωσε το Νοέμβριο, οπότε τώρα είμαι ο μοναδικός ιδιοκτήτης. Συνεργαζόμαστε πολύ στενά με vondroid.com και να έχουν μια καλή σχέση μαζί τους. Ελπίζω να έχω και θα φροντίσει για όλα τα εκκρεμή ζητήματα άνθρωποι μπορεί να έχουν, σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εμενα η εμπειρια μου ειναι παρα πολυ μικρη με το ipadalternative,μολις δυο ταμπλετ,αλλα μπορεσα και εβγαλα καποια συμπερασματα.

και τις δυο φορες ειχα επικοινωνια μεσω facebook και με αυτον που μιλουσα ηταν ευγενεστατος και τα μηνυματα του αμεσα και κατατοπιστικοτατα.αποστολη και παραδοση παρα πολυ γρηγορα(τουλαχιστον στο πρωτο,το δευτερο το περιμενω).στο μελλον σιγουρα θα το ξαναπροτιμησω!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήθελα να ρωτήσω αν ο ίδιος άνθρωπος που απαντά εκ μέρους του ipadalternative έχει παρουσία στο φόρουμ μας και κάτω από άλλο ψευδώνυμο.

 

Δεν τους αντιπροσωπεύει κανείς, εγώ έσβησα δύο μηνύματα που ήταν άσχετα, επειδή κατά το άνοιγμα του νήματος έγινε καταχώρηση στα Αγγλικά. Μετά από επικοινωνία, χρησιμοποιείται Google translator.

 

Εάν εννοείς εμένα πάντως, δεν έχω κάποια σχέση πέραν του ότι είμαι (ικανοποιημένος) πελάτης.

 

Pankan δεν είσαι ο μόνος με πρόβλημα πριν, κατά ή μετά την αγορά ταμπλέτας από το εν λόγω κατάστημα.

 

Μην ξεχνάμε ότι σε Poll που έγινε στο vondroid forum, όπου τους έχουν και ως Trusted seller, το μαγαζί αυτό καταψηφιστηκε από τους περισσότερους, λόγω πολλών προβλημάτων.

 

Είναι πολύ ενδιαφέρον να μάθουμε (αν και δεν το νομίζω) τι συμφωνία έχει γίνει και γράφει κινέζικο κατάστημα στα Ελληνικά. Ποιος τους αντιπροσωπεύει εδώ και με τι ιδιότητα.

Η ιδιοκτήτης του iPadAlternative γράφει απευθείας μέσω translator.

Ο λόγος που ζήτησε κάτι τέτοιο είναι γιατί είναι ευχαριστημένη από τους Έλληνες πελάτες της και ήθελε να βοηθήσει και λόγω των προβλημάτων που δημιουργήθηκαν με τον Richard (ο οποίος απεβίωσε).

Αντίστοιχες ενέργειες κάνει - απ'όσο ξέρω - και σε ξένα (μη Αγγλόφωνα) forums.

 

Λογικά και άλλοι dealers θα μπορούσαν να συμμετάσχουν σε αυτό το forum (μετά από συννενόηση με τους admins), δε νομίζω ότι κανείς απαγόρευσε αναφορές ή πληροφορίες για αγορές από άλλα καταστήματα.

Εδώ μέσα είναι στρούγκα, μόνο αυτό μπορώ να πω.

 

Δεν καταλαβαίνω, έχετε κάποιο άλλο πρόβλημα με το forum; :blink:

Edited by Frontier

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα,

 

Το έχετε δει αυτο; Ποια είναι η άποψή σας;

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-10-1-inch-Tablet-Jelly-Bean-Dual-Core-16GB-Android-eReader-/281052568045?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item417009d9ed

 

Θα έλεγα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πραγματικό.

Υποψιάζομαι ότι πολύς κόσμος θα παραλάβει ένα άδειο κουτί....

Alex
Link to comment
Share on other sites

Κάποια προβλήματα που είχαν αναφερθεί με το συγκεκριμένο κατάστημα, καλό θα ήταν να τα λύσει, τώρα που έχει και επικοινωνία με το φόρουμ.

Να αναφέρουν και οι πελάτες αν λύθηκαν, για να ξέρουμε κι εμείς αν μπορούμε να έχουμε εμπιστοσύνη σε ένα κατάστημα που είναι σαφώς ακριβότερο από τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου φάνηκε στο αεροδρόμιο

 

Παρασκευή, 18 Ιανουάριος 2013 3:50:49 πμ

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Αντικείμενα σε Συσκευασία

 

Παρασκευή, 18 Ιανουάριος 2013 4:31:52 πμ

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Αποστολή Συσκευασίας

 

Παραγγελία 8/1, αποστολή 10/1 απο ipadalternative με singpost.

Πότε θα παραλάβω; Γίνονται παραδόσεις Σαββατο ή μήπως μπορώ να παραλάβω εγω απο ΕΛΤΑ;

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, 7 φορές έχω αγοράσει από geekbuying, είχα την καλύτερη εξυπηρέτηση, σε επιστροφή τηλεφώνου, σε αποστολή rom για συσκευή, κλπ.

 

Νομίζω ότι αυτός είναι ένας βασικός λόγος για τον οποίο θα έχεις σωστή αντιμετώπιση.

Από την περιορισμένη πείρα μου με Κινέζους (σε άλλα από τάμπλετ αντικείμενα βέβαια) ακόμη και για αυτούς κάνει διαφορά το να είσαι παλιός πελάτης....

Alex
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου φάνηκε στο αεροδρόμιο

 

Παραγγελία 8/1, αποστολή 10/1 απο ipadalternative με singpost.

Πότε θα παραλάβω; Γίνονται παραδόσεις Σαββατο ή μήπως μπορώ να παραλάβω εγω απο ΕΛΤΑ;

Δευτέρα ή τρίτη μάλλον, ανάλογα και αν μένεις αθήνα ή όχι

Νομίζω ότι αυτός είναι ένας βασικός λόγος για τον οποίο θα έχεις σωστή αντιμετώπιση.

Από την περιορισμένη πείρα μου με Κινέζους (σε άλλα από τάμπλετ αντικείμενα βέβαια) ακόμη και για αυτούς κάνει διαφορά το να είσαι παλιός πελάτης....

ελπίζω. αν και ως μεγάλο κατάστημα αμφιβάλλω αν σκάσει για έναν χαμένο πελάτη
Link to comment
Share on other sites

ελπίζω. αν και ως μεγάλο κατάστημα αμφιβάλλω αν σκάσει για έναν χαμένο πελάτη

 

Θα σκάσει λιγότερο για ένα χαμένο τάμπλετ όμως.

Τουλάχιστον αυτό νομίζω και σου εύχομαι

Alex
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είδα ότι το SmartQ x7 δεν το βρίσκεις εύκολα στα φτηνά μαγαζια..Ισως είναι αρκετά ακριβό.Μονο 2 επιλογές έχω από ότι είδα..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

ελπίζω. αν και ως μεγάλο κατάστημα αμφιβάλλω αν σκάσει για έναν χαμένο πελάτη

 

Δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα, ειδικά από τη στιγμή που είναι και το Paypal στη μέση.

Να μου έλεγες για κανένα alibaba/aliexpress με την κοροϊδία το escrow, τότε θα σου έλεγα να ξεχάσεις τα χρήματά σου.

 

Καλή επιτυχία.

 

Πάντως είδα ότι το SmartQ x7 δεν το βρίσκεις εύκολα στα φτηνά μαγαζια..Ισως είναι αρκετά ακριβό.Μονο 2 επιλογές έχω από ότι είδα..

Δυστυχώς τα SmartQ είναι πολύ ακριβά - πάντα ήταν - πλέον, σε σχέση με τον ανταγωνισμό και το τι προσφέρει.

Παλαιότερα τα SmartQ ξεχώριζαν σε χαρακτηριστικά από το "σωρό", πλέον και οι υπόλοιποι έχουν βελτιωθεί σημαντικά και σε ανταγωνιστικότερες τιμές.

Για τα χρήματα πάντως που έχει το x7, θα αγόραζα το 10άρι της Google.

Edited by Frontier

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα, ειδικά από τη στιγμή που είναι και το Paypal στη μέση.

Να μου έλεγες για κανένα alibaba/aliexpress με την κοροϊδία το escrow, τότε θα σου έλεγα να ξεχάσεις τα χρήματά σου.

 

Καλή επιτυχία.

Τι ακριβώς παίζεται με το escrow;

Γιατί το παρουσίαζαν ως ασφαλέστερο από το paypal.

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε ελπίζω

Πάντως είδα ότι το SmartQ x7 δεν το βρίσκεις εύκολα στα φτηνά μαγαζια..Ισως είναι αρκετά ακριβό.Μονο 2 επιλογές έχω από ότι είδα..
δεν θα το λεγα:p όλοι το χουν

pandawill

merimobiles

tinydeal

hotmid

vopmart

Τι ακριβώς παίζεται με το escrow;

Γιατί το παρουσίαζαν ως ασφαλέστερο από το paypal.

Βασικά κι εγώ το θεωρώ ασφαλέστατο με βάση όσα έχω ακουσει, και το χω χρησιμοποιήσει κι όλας σε dispute και claim, παρόλο που τελικά η ευθύνη ήταν της ems κι όχι του καταστήματος

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς παίζεται με το escrow;

Γιατί το παρουσίαζαν ως ασφαλέστερο από το paypal.

 

Για περιπτώσεις σαν αυτές που συζητάμε δεν υπάρχει τίποτα ασφαλέστερο από το Paypal.

Προσωπική άποψη φυσικά

Alex
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς παίζεται με το escrow;

Γιατί το παρουσίαζαν ως ασφαλέστερο από το paypal.

 

Ακριβώς φίλε μου, το παρουσίαζαν ασφαλέστερο απ΄το paypal αλλά δεν είναι τελικά.

Δες εδώ

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε ελπίζω

δεν θα το λεγα:p όλοι το χουν

pandawill

merimobiles

tinydeal

hotmid

vopmart

 

Βασικά κι εγώ το θεωρώ ασφαλέστατο με βάση όσα έχω ακουσει, και το χω χρησιμοποιήσει κι όλας σε dispute και claim, παρόλο που τελικά η ευθύνη ήταν της ems κι όχι του καταστήματος

 

 

Το θέμα είναι οτι δεν γνωρίζω τι παίζει με τα μαγαζιά και το πόσο αξιοπιστα ειναι,εκτος του πανταβιλ.Δε θελω να κάνω παραγγελία και μετά να τρέχω..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι δεν γνωρίζω τι παίζει με τα μαγαζιά και το πόσο αξιοπιστα ειναι,εκτος του πανταβιλ.Δε θελω να κάνω παραγγελία και μετά να τρέχω..

 

Το TinyDeal πάντως είναι αρκετά καλό - έχω ψωνίσει μικροπράγματα από εκεί (αλλά ποσότητες) - όμως κάνουν αιώνες για να έρθουν (freeshipping).

Για τα υπόλοιπα δεν έχω άποψη.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι δεν γνωρίζω τι παίζει με τα μαγαζιά και το πόσο αξιοπιστα ειναι,εκτος του πανταβιλ.Δε θελω να κάνω παραγγελία και μετά να τρέχω..

merimobiles tinydeal τα πιο αξιόπιστα απ αυτά. ίδια τιμή με μεταφορικά, άρα προτείνω το merimobiles. το pandawill ειναι φθηνότερο, αλλά προσωπικά το αποφευγω γιατί πάντα κάνουν 5 μέρες σχεδόν να στείλουν, και μέχρι να φύγει κι από κίνα, έχει φύγει ενα 10ήμερο

Το TinyDeal πάντως είναι αρκετά καλό - έχω ψωνίσει μικροπράγματα από εκεί (αλλά ποσότητες) - όμως κάνουν αιώνες για να έρθουν (freeshipping).

Για τα υπόλοιπα δεν έχω άποψη.

στα ακριβότερα στέλνουν με tracking number κι έρχεται σε 15-20 ημέρες
Link to comment
Share on other sites

στο ipadalt βλεπω οτι εχει price match.. το fire 7 εχει 170 δολαρια..

το ιδιο βλεπω στο PandaWill το εχουν $155.99

δηλαδη μπορω να τους το πω και θα μου το αφησουν τοσο;

λιγο περιεργο μου φαινεται αυτο το συστημα

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

στο ipadalt βλεπω οτι εχει price match.. το fire 7 εχει 170 δολαρια..

το ιδιο βλεπω στο PandaWill το εχουν $155.99

δηλαδη μπορω να τους το πω και θα μου το αφησουν τοσο;

λιγο περιεργο μου φαινεται αυτο το συστημα

 

Επικοινώνησε μαζί τους και δείξε τους το link του Pandawill.

Ελπίζω να είδες αυτό που αναγράφει το Pandawill:

 

NOVO 7 Fire is name for Chinese market and its Chinese version. Actually NOVO 7 Burning( now Flame will be English version) is not ready for shipping, and it will be available at end of this month

 

Κοινώς, δεν το έχει το Pandawill διαθέσιμο.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το TinyDeal πάντως είναι αρκετά καλό - έχω ψωνίσει μικροπράγματα από εκεί (αλλά ποσότητες) - όμως κάνουν αιώνες για να έρθουν (freeshipping).

Για τα υπόλοιπα δεν έχω άποψη.

 

επειδή ήθελα να αγοράσω και εγώ από εκεί μόνο 2 θήκες και έναν φορτιστή. Απλά μου αρέσουν πολύ σαν σχέδια και επιλογές. Πόσο περίπου κάνει δλδ; Θα περιμένω 25 μέρες περίπου; Σημειωτέον θα έρθουν επαρχία.

Αν τυχόν έχεις να προτείνεις κάτι ανάλογο δεν θα έλεγα όχι.:)

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησε μαζί τους και δείξε τους το link του Pandawill.

Ελπίζω να είδες αυτό που αναγράφει το Pandawill:

Κοινώς, δεν το έχει το Pandawill διαθέσιμο.

 

εδω ομως το εχει και ειναι και ενα δολαριο πιο κατω

http://www.banggood.com/Wholesale-Ainol-Fire-Novo-7-A9-Dual-core-Android-4_0-Ips-1_5ghz-16gb-7-Inch-Tablet-p-49879.html

 

οποτε να τους πιασω κουβεντα στο φεις;

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

επειδή ήθελα να αγοράσω και εγώ από εκεί μόνο 2 θήκες και έναν φορτιστή. Απλά μου αρέσουν πολύ σαν σχέδια και επιλογές. Πόσο περίπου κάνει δλδ; Θα περιμένω 25 μέρες περίπου; Σημειωτέον θα έρθουν επαρχία.

Αν τυχόν έχεις να προτείνεις κάτι ανάλογο δεν θα έλεγα όχι.:)

 

Περίμενε κανένα μήνα, τόσο έκαναν να μου έρθουν κάτι θήκες (Χίο είμαι και εγώ).

 

εδω ομως το εχει και ειναι και ενα δολαριο πιο κατω

http://www.banggood.com/Wholesale-Ainol-Fire-Novo-7-A9-Dual-core-Android-4_0-Ips-1_5ghz-16gb-7-Inch-Tablet-p-49879.html

 

οποτε να τους πιασω κουβεντα στο φεις;

 

Δοκίμασε, δε χάνεις κάτι.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

ξεκινάω λέγοντας οτι ούτε και εγώ έχω σχέση με το συγκεκριμένο μαγαζί, πέρα από ότι περιμένω ένα fire που έχω παραγγείλει. Απλά θέλω να πω τη γνώμη μου, έχοντας πολύ μεγάλη εμπειρία αγορών από Κίνα τα τελευταία 4-5 χρόνια από ebay, tradetang, chinavasion, alibaba και πρόσφατα aliexpress κτλ.

 

Νομίζω οτι μερικοί φίλοι δεν έχουν ξεκάθαρο τον βασικό κανόνα αγορών από Κίνα: δεν υπάρχει ούτε after sales support, ούτε κάποια "προστασία" του αγοραστή από μη αληθη specs, μη αληθή διαθεσιμότητα, μη τήρηση κάποιον υποσχέσεων-κράχτη, ακόμα ακόμα και μη ομαλή επικοινωνία. Αυτό ισχύει πάνω κάτω για όλα τα "μαγαζιά" της Ανατολής, τα οποία δεν έχουν και δεν θα έχουν το επίπεδο των "κανονικών" μαγαζιών στην Ελλάδα και την Ευρώπη. Δεν φταίνε αυτά, φταίνε όσοι έχουν λάθος αντίληψη και προσδοκίες για το ψωνίζω από Κίνα στο 1/3 της τιμής αλλά περιμένω το ίδιο επίπεδο με τα κανονικά μαγαζιά...

Έτσι και το συγκεκριμένο μαγαζί, κάπου είναι ΟΚ και κάπου θα βγει φάουλ, τους έτυχε και η στραβή να χάσουν τον ένα συναίτερο την περίοδο που υπήρχε και το θέμα καθυστερήσεων του Fire, δεν ήταν δύσκολο να χαθεί η μπάλα και να υπάρχουν ψεύτικες υποσχέσεις, αγένειες και βέβαια παράπονα.... Στο vondroid έχει κάμποσα cases, τώρα ξεκινήσανε να απαντάνε και να κλείνουν εκκρεμότητες.

 

Ούτε και σε μένα απαντήσανε τότε μέσω του vondroid όταν ρωτούσα για το aurora (βέβαια ούτε από το panda είχα πάρει απάντηση τότε), ούτε και τώρα που ρώτησα αν ίσχυε κάποια προσφορά δωρεάν μεταφορικών που είχαν για vondroid members όταν έκανα την παραγγελία μου, ούτε καν με ενημέρωσαν αν τελικά έβαλαν φορτιστή Ainol μέσα και πρέπει να πληρώσω κάτι παραπάνω ή όχι! Παρόλα αυτά εγώ παρείγγειλα από εκεί το fire και ας ήταν λίγο πιό ακριβό, κυρίως λόγω των γενικά θετικών αναφορών στα fora που παρακολουθώ και γιατί πιστεύω οτι όντως παραλαμβάνουν δικές τους παρτίδες που τις ελέγχουν (έστω και δειγματοληπτικά) πριν στείλουν - σε αντίθεση με τα περισσότερα που απλά κάνουν dropshipping και δεν ξέρουν ούτε εκείνοι τι στέλνουν στους πελάτες τους.

 

Οπότε ας χαλαρώσουμε όσοι επικεντρωνόμαστε πρώτα τα αρνητικά, το trusted sellers υπάρχει και σε άλλα φόρουμ, ας το δούμε τουλάχιστον θετικά - δεν είναι όλα τα μαγαζιά αρκετά θαραλέα να "εκτίθενται" μέσω κάποιου φόρουμ σε δυνητικούς πελάτες, το έχει κάνει κανένα από τα Ελληνικά μήπως και δεν το έχω δει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...