Jump to content

Blackberry PlayBook


Te_salat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 617
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

.....νεκρα εχει πεσει γιατι οι περισσοτεροι χρηστες ββ εχουν μεταπηδησει σε αλλες εταιρειες ( οι περισσοτεροι που ξερω εγω σε iphone).....κριμα γιατι το playbook ειναι εξαιρετικο μηχανημα συγκρισιμο μονο με το ipad 2. Ας προσεχαν ομως γιατι το marketing των blackberry εδω και χρονια ειναι για κλαματα και ειδικα εδω στην Ελλαδα......:zzz:
Link to comment
Share on other sites

....και η πιο τρανη αποδειξη για αυτο που λεω παραπανω ειναι αυτο που ειδα πριν απο λιγο.....:shock:

 

http://www.blackberry-experts.net/forum

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρήγγειλα από Ε-Shop! 32άρι με 329 ευρώ.

 

:)

 

Πολύ καλή επιλογή. Απο το συγκεκριμένο κατάστημα με τα ίδια λέφτα είχα αγοράσει το 16άρι! Βγαίνουν προσφορές σιγά σιγά και απο ελληνικά e-shops και σε ιδιαίτερα ανταγωνιστικές τιμές. Η blackberry RIM γενικά πιστευώ ακολουθεί στρατηγικά μια συγκεκριμένη πολιτική προώθησης των προιόντων της. Προσωπικά μου αρέσει το γεγονός ότι δεν έχουν κατακλύσει την αγορά.

BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

μαζί μετά μεταφορικά από το expansys βγαίνει το 16gb όσο έχω παραγγείλει το 64gb από το simple elecronics, λέω να περιμένω λίγο ακόμα!
Link to comment
Share on other sites

.....νεκρα εχει πεσει γιατι οι περισσοτεροι χρηστες ββ εχουν μεταπηδησει σε αλλες εταιρειες ( οι περισσοτεροι που ξερω εγω σε iphone).....κριμα γιατι το playbook ειναι εξαιρετικο μηχανημα συγκρισιμο μονο με το ipad 2. Ας προσεχαν ομως γιατι το marketing των blackberry εδω και χρονια ειναι για κλαματα και ειδικα εδω στην Ελλαδα......:zzz:

 

Ναι είναι πολύ κρίμα..

Αλλά όπως τα λες. Είμαστε offtopic βέβαια.

Υπάρχει κάποιο topic για γενική κουβέντα περί blackberry;

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολύ κρίμα..

Αλλά όπως τα λες. Είμαστε offtopic βέβαια.

Υπάρχει κάποιο topic για γενική κουβέντα περί blackberry;

 

 

Όχι, γιατί συνήθως η γενική κουβέντα καταλήγει σε συζήτηση που ανήκει σε κάποιο υπάρχον θέμα.

Εάν έχεις κάτι στο μυαλό σου που θες να συζητήσεις γενικώς, μπορείς να κάνεις νέο θέμα πάντως. :)

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα φίλοι

το παρέλαβα από e-shop, 32GB 329€

Αρχικές εντυπώσεις πολυ θετικές. Αντιμετωπίζω όμως πρόβλημα με το wifi. Έχω αποσυνδέσεις/ ασταθή σύνδεση.

(Σημείωση: Nokia E7, wiι, 2 laptops συνδεδεμένα χωρίς πρόβλημα με το wifi)

Κανένας άλλος με το ίδιο πρόβλημα ή καμιά ιδέα; (αλλαγμένα όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας ΅WAP,WAP2...., restart υπολογιστή, κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω σχέση με το μηχάνημα, δοκίμασες να βάλεις την τελευταία έκδοση του λογισμικού;

 

Ενημερωμένο με το τελευταίο update μόλις το πήρα.

 

ενημερωση (09/02/12): το δοκίμασα με άλλο router (HUWAEI)στο δίκτυο του ote και εκεί συνδεθηκε απροβλημάτιστα και χωρίς διακοπές (για κάνα δεκάλεπτο). Άρα κάτι συμβαίνει με το router μου (tp link)

Edited by Greekblogger
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωμένο με το τελευταίο update μόλις το πήρα.

 

ενημερωση (09/02/12): το δοκίμασα με άλλο router (HUWAEI)στο δίκτυο του ote και εκεί συνδεθηκε απροβλημάτιστα και χωρίς διακοπές (για κάνα δεκάλεπτο). Άρα κάτι συμβαίνει με το router μου (tp link)

 

Δοκιμασε να μπεις στο ρουτερ και να αλλαξεις τη μπαντα που παιζει. Αν λεει οτι παιζει στη μπαντα N Βαλτο b/g ή μονο g.

Link to comment
Share on other sites

ναι μεσα στο 2012 θα βγει το playbook 2.αν πας 3-4 σελιδες πισω εχω βαλει το λινκ με το σχετικο δημοσιευμα.εντος φεβρουαριου θα βγει το playbook os2.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να μπεις στο ρουτερ και να αλλαξεις τη μπαντα που παιζει. Αν λεει οτι παιζει στη μπαντα N Βαλτο b/g ή μονο g.

 

Καλημέρα

μετά από απενεργοποίσης του QOS το ρουτερ συνδεεται κανονικά. Είναι απίθανο το playbook. Πολυ καλή κατασκευή, browser πολυ γρήγορος και εξυπνα διαρθρωμένος. Γενικά η υλοποίηση του λειτουργικού είνια πολύ έξυπνη. Μαθαίνεται πολύ εύκολα και δείχνει πολύ σταθερό.Αναμένω με αγωνία το OS2. Χρειάζομαι το MS exchange

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είναι απίθανο το playbook. Πολυ καλή κατασκευή, browser πολυ γρήγορος και εξυπνα διαρθρωμένος. Γενικά η υλοποίηση του λειτουργικού είνια πολύ έξυπνη. Μαθαίνεται πολύ εύκολα και δείχνει πολύ σταθερό.Αναμένω με αγωνία το OS2. Χρειάζομαι το MS exchange

τελειο software πραγματικα πολυ καλη δουλεια!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το παρω , αλλα περιμενω να δω τι θα γινει με την καινουργια εκδοση λειτουργικου , δεν θελω να παω σε ipad , ειμαι οπαδος της RIM γενικα εδω και πολυ καιρο ..οποιος φορεσει πρωτος το νεο λειτουργικο ( οταν βγει με το καλο ) θα ηταν πολυ ενημερωτικο να μας κανει ενα μικρο review για να δουμε αν οντως αλλαξανε προς το καλυτερο τα πραγματα .
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το παρω , αλλα περιμενω να δω τι θα γινει με την καινουργια εκδοση λειτουργικου , δεν θελω να παω σε ipad , ειμαι οπαδος της RIM γενικα εδω και πολυ καιρο ..οποιος φορεσει πρωτος το νεο λειτουργικο ( οταν βγει με το καλο ) θα ηταν πολυ ενημερωτικο να μας κανει ενα μικρο review για να δουμε αν οντως αλλαξανε προς το καλυτερο τα πραγματα .

Φίλοι αν με το καλό βγει το νεο λειτουργικό θα συμβάλω και εγώ στην ενημερωσή σας όσο μπορώ

Link to comment
Share on other sites

ναι βεβαια σε χρειαζομαστε ειμαστε λιγοι..! δηλαδη αυτο το σαβ/κο θα εχουμε το update? :) :food:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν sms από eshop να περάσω να πάρω το playbookάκη :happy: :happy:

 

edit: Καλά ε! απίστευτη είναι η ποιότητα τις συσκευής και πολύ μικρό :up: :love:

Edited by akis_k
Link to comment
Share on other sites

ναι βεβαια σε χρειαζομαστε ειμαστε λιγοι..! δηλαδη αυτο το σαβ/κο θα εχουμε το update? :) :food:

 

Αυτό το σαββατοκύριακο? ξερεις κατι?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το πήρα σήμερα και με τόση χαρά πήγα να το ενεργοποιήσω αλλά δεν θέλει με τίποτα.

 

Μου βγάζει σφάλμα 3001 . Δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί αυτό το ταβλετ. Παρακαλώ δοκιμάστε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις.

Τι αλλαγές στο ρουτερ έκανα, τι προσπάθησα να το συνδέσω στο κινητό με wifi tethering τίποτα. Αρνείται.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα ?

Έλεγα μήπως δεν μπορεί να συνδεθεί με τον σερβερ της ΒΒ.

Link to comment
Share on other sites

ναι μεσα στο 2012 θα βγει το playbook 2.αν πας 3-4 σελιδες πισω εχω βαλει το λινκ με το σχετικο δημοσιευμα.εντος φεβρουαριου θα βγει το playbook os2.

Φιλε dalton για να καταλαβω αναμενουμε playbook 2 ως hardware ή απλα software playbook os 2?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...