Jump to content

Blackberry PlayBook


Te_salat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ το πήρα σήμερα και με τόση χαρά πήγα να το ενεργοποιήσω αλλά δεν θέλει με τίποτα.

 

Μου βγάζει σφάλμα 3001 . Δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί αυτό το ταβλετ. Παρακαλώ δοκιμάστε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις.

Τι αλλαγές στο ρουτερ έκανα, τι προσπάθησα να το συνδέσω στο κινητό με wifi tethering τίποτα. Αρνείται.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα ?

Έλεγα μήπως δεν μπορεί να συνδεθεί με τον σερβερ της ΒΒ.

 

Καλημέρα

δοκίμασε σε πρώτη φάση να αλλάξεις την ασφάλεια του router. Άστο ανοικτό. Αφού ολοκληρωθεί η αναβάθμιση βαλε ξανά τις ασφάλειες. Σε μένα τουλάχιστον έτσι έπαιξε.

Επίσης ακούγεται ότι στις 21 Φεβ βγαίνει το OS2 για το μηχανημά μας. Υπομονή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 617
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ερχεται καινουργιο software οπως γραφει πανω ο φιλος.επισης απριλιο ερχεται και το playbook 2 (hardware).πληροφοριες http://n4bb.com/coming-7-10-playbook-blackberry-10-phone-curves.για ολα τα καινουργια απο rim
Link to comment
Share on other sites

οδηγίες για την προετοιμασία της συσκευής:

http://demos.blackberry.com/playbook/na/us/gen/?=topicfirstsetup

 

εκτός από εμένα περιμένει κανένας άλλος να παραλάβει ακόμη από το simplyelectronics?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, κάποια παιδιά ασχολήθηκαν λίγο παραπάνω με το Playbook και κυκλοφόρησαν το DingleBerry root. Τι μπορεί να σημαίνει αυτό;

Ότι με λίγο hacking θα υπάρχει η δυνατότητα να τρέξει κάποιος διάφορες Android εφαρμογές, χωρίς ωστόσο να αποτελεί κάτι το

εγγυημένο όσον αφορά την λειτουργία του.

http://dingleberry.it/

 

.

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν sms από eshop να περάσω να πάρω το playbookάκη :happy: :happy:

 

edit: Καλά ε! απίστευτη είναι η ποιότητα τις συσκευής και πολύ μικρό :up: :love:

καλοριζικο φιλε! ειδες απαικτο το μηχανακι!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

να ρωτήσω η καινούρια έκδοση θα μας δίνει το ημερολόγιο και τα contact και mail η θα πρέπει πάλι να συνδέουμε το κινητό blackberry για να τα έχουμε ?

 

αν ήταν λιγότερο κλειδωμένο με περισσότερες εφαρμογές (όχι όλες επί πληρωμής) θα ήταν τελειότερο!

μέχρις στιγμής είναι καταπληκτικό!

τέλεια αίσθηση αν και 7 εγώ φοβόμουν ότι θα ήταν πολύ μικρό!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

να ρωτήσω η καινούρια έκδοση θα μας δίνει το ημερολόγιο και τα contact και mail η θα πρέπει πάλι να συνδέουμε το κινητό blackberry για να τα έχουμε ?

 

αν ήταν λιγότερο κλειδωμένο με περισσότερες εφαρμογές (όχι όλες επί πληρωμής) θα ήταν τελειότερο!

μέχρις στιγμής είναι καταπληκτικό!

τέλεια αίσθηση αν και 7 εγώ φοβόμουν ότι θα ήταν πολύ μικρό!

 

Θα εχεις contacts calendar και mail ανεξαρτητα. Δε θα χρειαζεται συνδεση blackberry.

Επισης oλα τα παραπανω θα ειναι unified, δηλαδη για παραδειγμα στο mail σου θα μπορεις αν θελεις να λαμβανεις και twitter, facebook, linked in κ.τ.λ

Link to comment
Share on other sites

Από simplyelectronics. Τρελοί απατεώνες! Αφού κάθε μέρα τους έστελνα email με το stock τους τελικά μου απάντησαν τα εξής:

 

Thank you for your email.

We would like to confirm that all our stocks for the BlackBerry PlayBook Tablet WiFi 64GB 7-inch BlackBerry OS Tablet have been returned to our supplier. Unfortunately, we do not have any stocks available at this time and the relevant department is still in the process on changing the product's status to out of stock. May we kindly know on how you wish to proceed, please?

We look forward to your response.

 

Best Regards,

Robin

Customer Service Executive

 

Σημείωση ότι ακόμη το πουλάνε οι κλέφτες στην ιστοσελίδα τους!

Link to comment
Share on other sites

Από simplyelectronics. Τρελοί απατεώνες! Αφού κάθε μέρα τους έστελνα email με το stock τους τελικά μου απάντησαν τα εξής:

 

Thank you for your email.

We would like to confirm that all our stocks for the BlackBerry PlayBook Tablet WiFi 64GB 7-inch BlackBerry OS Tablet have been returned to our supplier. Unfortunately, we do not have any stocks available at this time and the relevant department is still in the process on changing the product's status to out of stock. May we kindly know on how you wish to proceed, please?

We look forward to your response.

 

Best Regards,

Robin

Customer Service Executive

 

Σημείωση ότι ακόμη το πουλάνε οι κλέφτες στην ιστοσελίδα τους!

 

Εγώ ακομα περιμενω πιστωση χρηματων..........:cry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακομα περιμενω πιστωση χρηματων..........:cry:

 

Dispute στο paypal και σε μια ωρα θα στα εχουν πιστωσει.

Δυστυχως ειχα μπλεξει στο παρελθον μαζι τους (το μοναδικο eshop που με εχει ταλαιπωρησει στις αγορες μου).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Θά ήθελα μιά πληροφορία αν κάποιος γνωρίζει.Είμαι κάτοχος ενός playbook καί όταν κάνω convert μιά ταινία,δέν μου εμφανίζει τούς υπότιτλους.Εχει άψογη ποιότητα εικόνας καί ήχου,αλλά δεν έχει υπότιτλους.Ευχαριστώ εκ τών προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Θά ήθελα μιά πληροφορία αν κάποιος γνωρίζει.Είμαι κάτοχος ενός playbook καί όταν κάνω convert μιά ταινία,δέν μου εμφανίζει τούς υπότιτλους.Εχει άψογη ποιότητα εικόνας καί ήχου,αλλά δεν έχει υπότιτλους.Ευχαριστώ εκ τών προτέρων.

Πολύ καλή εφαρμογή για τους υπότιτλους είναι movies srt player αλλά τα ελληνικά δεν θα στα δείχνει.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε! ειδες απαικτο το μηχανακι!

Ευχαριστώ Γιώργο! Ναι είναι πολύ καλό, αν και θα ήθελα να ήταν λίιιγο ποιο γρήγορο

και να είχε περισσότερες εφαρμογές/παιχνίδια FREE το AppWorld του.

 

 

Καλημέρα σε όλους.Θά ήθελα μιά πληροφορία αν κάποιος γνωρίζει.Είμαι κάτοχος ενός playbook καί όταν κάνω convert μιά ταινία,δέν μου εμφανίζει τούς υπότιτλους.Εχει άψογη ποιότητα εικόνας καί ήχου,αλλά δεν έχει υπότιτλους.Ευχαριστώ εκ τών προτέρων.

Πολύ καλή εφαρμογή για τους υπότιτλους είναι movies srt player αλλά τα ελληνικά δεν θα στα δείχνει.

 

Εκτός αμα τα έχει ενσωματωμένα στο βίντεο, εγώ έτσι τα φτιάχνω και δεν έχω κανένα πρόβλημα! ;)

Edited by akis_k
Link to comment
Share on other sites

Εκτός αμα τα έχει ενσωματωμένα στο βίντεο, εγώ έτσι τα φτιάχνω και δεν έχω κανένα πρόβλημα! ;)

για αναψε..φωτα!!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

για αναψε..φωτα!!

 

Κατέβασε (στο pc σου) το "CloneDVD Mobile" και το "DVDFab Platinum" και θα κανείς απίστευτη δουλειά :)

 

Επίσης υπάρχουν και κάποια αλλα προγράμματα που σου ενώνουν το αρχείο .srt στο βίντεο

(Διάβασε εδώ: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=302403)

 

 

(Send from iPad)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευρώ είναι 240, επομένως δεν αξίζει. Στην Ελλάδα το βρίσκεις πλέον στα 260 ευρώ.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

το σκεφτομαι..περιμενω να βγει το 2 και αναλογα θα πραξω...blackberry+flash+καλη τιμη τρελος συνδυασμος.ευχαριστω συμπολιτη.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευρώ είναι 240, επομένως δεν αξίζει. Στην Ελλάδα το βρίσκεις πλέον στα 260 ευρώ.

 

σε ποιό site; ψάχνω να το αγοράσω τώρα που ακύρωσα από τους απατεώνες του simplyelectronics...

 

 

v@gelis, σε ευχαριστώ πολύ για το dispute! φαίνεται πως θα τα πάρω τα χρήματα χωρίς πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

το os 2.0 βγηκε σημερα παιδιααυτο απο κρακμπερι FINALLY!! After what's been a Long Road to BlackBerry PlayBook OS 2.0, it's finally here and available for download! If you own a BlackBerry PlayBook, just go to Settings > Software Updates > Check for Updates and you should find PlayBook OS 2.0 available for wireless download. Follow the instructions on screen for the easy installation process. When a new PlayBook OS update becomes available it sometimes takes a little while for it be accessible by all users, so if you check and it's not there just yet, have patience. It will be there soon. We promise.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση :up:

 

Ξεκίνησα να την κατεβάζω :D...

 

http://img252.imageshack.us/img252/3909/akisk1os2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...