Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενδιαφερομαι για mhl καλωδιο.τι μου προτινεται στην πιο οικονομικη τιμη?σε ελληνικα καταστηματα υπαρχουν? γιατι δεν βρηκα τιποτα
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για mhl καλωδιο.τι μου προτινεται στην πιο οικονομικη τιμη?σε ελληνικα καταστηματα υπαρχουν? γιατι δεν βρηκα τιποτα

 

νομιζω ειχε το multirama μεχρι πριν λιγο καιρο στα 25 αν δεν κανω λαθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος να προτεινει ακουστικα,θηκη,καρτα μνημης &προστασια οθονης για galaxy s 2?

 

63 σελίδες εδώ μέσα ,τι γράφουν;;;;:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

63 σελίδες εδώ μέσα ,τι γράφουν;;;;:)

Ακριβως αυτο...γραφου γραφουν που μπερδευτηκα...;)

 

 

Την εχεις δοκιμασει αυτη τη θηκη?Ειμαι στο να την παραγγειλω.Εντυπωσεις για αντοχη&περιο ογκου του κιν?

 

&απο ακουστικα σκεφτομαι αυτα : http://www.jays.se/products/earphones/a-jays-four.html γνωριζει κανεις αν θα δουλευουν πληρως με το gs2 ?

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Την έχω αυτή. Αν κ δν είμαι πολύ εμπείρος μπορώ να πω οτι μου αρέσει πολύ. Το κινητό δεν παίρνει καθόλου όγκο, μα καθόλου..
Link to comment
Share on other sites

Την εχεις δοκιμασει αυτη τη θηκη?Ειμαι στο να την παραγγειλω.Εντυπωσεις για αντοχη&περιο ογκου του κιν?

 

&απο ακουστικα σκεφτομαι αυτα : http://www.jays.se/products/earphones/a-jays-four.html γνωριζει κανεις αν θα δουλευουν πληρως με το gs2 ?

 

Οι παρατηρήσεις πάντως στα σχόλια που υπάρχουν κάτω από το βίντεο (μιλάω για τη θήκη) δεν είναι και πολύ ενθαρυντικές. Ίσως να πρέπει να το ξανασκεφτείς αν έχεις σκοπό να την κρατήσεις αρκετούς μήνες.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειχε το multirama μεχρι πριν λιγο καιρο στα 25 αν δεν κανω λαθος.

 

Δες αν υπάρχει ακόμη στο Public στο Σύνταγμα. Από εκεί είχα πάρει το αυθεντικό γύρω στα 25 με 30 ευρώ.

Αν θέλεις κατι φθηνότερο το ebay και το amazon είναι φίλοι σου.

Link to comment
Share on other sites

 

το ψαξα αλλα..να σε καλα παντως :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη για το διπλό Post αλλά τώρα κατάλαβα ότι το ερώτημα που έκανα για το τηλέφωνο Galaxy SII ταιριάζει εδώ αφού αποτελεί μέρος των αξεσουάρ του.

 

Υπάρχει κάποιο καλώδιο κατά προτίμηση κάποιο φθηνό από το ebay όπου θα μπορώ να συνδέσω το τηλέφωνο με την τηλεόραση και να παίξω κάποιο παιχνίδι και πως λέγεται για να το ψάξω;

 

Ευχαριστώ.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη για το διπλό Post αλλά τώρα κατάλαβα ότι το ερώτημα που έκανα για το τηλέφωνο Galaxy SII ταιριάζει εδώ αφού αποτελεί μέρος των αξεσουάρ του.

 

Υπάρχει κάποιο καλώδιο κατά προτίμηση κάποιο φθηνό από το ebay όπου θα μπορώ να συνδέσω το τηλέφωνο με την τηλεόραση και να παίξω κάποιο παιχνίδι και πως λέγεται για να το ψάξω;

 

Ευχαριστώ.

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-HDMI-Adapter-Cable-Samsung-Galaxy-S2-GT-i9100-MHL-TV-Out-Adaptor.415406.html Αυτο υποθετω πως θελεις.Τωρα στο ebay σιγουρα θα υπαρχει και πιο φθηνα

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το Bluetooth ακουστικό SE MW600 (με αναγνώριση κλήσης και Ράδιο) αλλά τελικά δεν πρέπει να δουλεύει και πολύ καλά με το S2 γιατί κατά την διάρκεια της ομιλίας κάνει διακοπές και χάνεται ο συνομιλητής....

 

Ψάχνω τώρα για κάτι άλλο...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Το εχω διαβασει αυτο το προβλημα με το s2 .Αλλωστε δε θελω bluet.Ψαχνω ενσυρματα.Ελεγα για τα a-jays 4 αλαλ δεν ξερω αν θα λειτουργουν πληρως
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το Bluetooth ακουστικό SE MW600 (με αναγνώριση κλήσης και Ράδιο) αλλά τελικά δεν πρέπει να δουλεύει και πολύ καλά με το S2 γιατί κατά την διάρκεια της ομιλίας κάνει διακοπές και χάνεται ο συνομιλητής....

 

Ψάχνω τώρα για κάτι άλλο...

 

Δυστυχώς το συγκεκριμένο bluetooth έχει διάφορα προβληματάκια που έχουν αναφερθεί και σε ξένα φόρα,όπως ότι χάνει επικοινωνία χωρίς λόγο ενώ είναι συνδεδεμένο.

Έτσι μου δούλευε και με το desire που είχα, έτσι μου δουλέυει και με το galaxy2

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το συγκεκριμένο bluetooth έχει διάφορα προβληματάκια που έχουν αναφερθεί και σε ξένα φόρα,όπως ότι χάνει επικοινωνία χωρίς λόγο ενώ είναι συνδεδεμένο.

Έτσι μου δούλευε και με το desire που είχα, έτσι μου δουλέυει και με το galaxy2

 

Εγώ όμως δεν το έψαξα και την πάτησα...

 

Έχουμε κάτι άλλο παρόμοιο που να δουλεύει με το κινητό μας ή θα πάω σε SAMSUNG BHM 1500 ???

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Bασικα επειδη εχω το συγκεκριμενο BT πρεπει να πω πως δεν εχω παρατηρησει τιποτα περιεργο. Μαλλον θα ελεγα πως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Bασικα επειδη εχω το συγκεκριμενο BT πρεπει να πω πως δεν εχω παρατηρησει τιποτα περιεργο. Μαλλον θα ελεγα πως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.

 

Έχεις δίκιο.Έχει αναφερθεί πως είναι να είσαι τυχερός,άλλα αποσυνδέονται κι άλλα όχι.Δυστυχώς κι εμένα μου έτυχε αυτό που αποσυνδέεται,σπάνια μεν ,αλλά αποσυνδέεται.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να πω ότι πήρα μια απίστευτα όμορφη θήκη για το S2. Σιλικόνη γύρω και από πίσω hard πλαστικό... και το χρώμα για το λευκό πολύ καλό... δεν την βρίσκω online αλλά είναι της Yoobao...

 

http://www.droidprotect.com/en/samsung-galaxy-sii-s2/71-samsung-galaxy-s2-yoobao-2in1-case.html

 

εγώ πήρα την λευκή με γαλάζια πλάτη... είναι πολύ πιο ωραία από ότι φαίνεται εκεί πάντως

 

κάτι ακόμα αν ξέρετε... τα ακουστικά του iphone υποστηρίζουν απάντηση κλήσης μέσα από το κουμπάκι και επόμενο τραγούδι όταν παίζει μουσική κτλ? Το έχει δοκιμάσει κανείς? Υποψιάζομαι ότι δεν θα παίζει αλλά λέω μήπως...

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου.

Edited by ioathe
Τριπλο post
Link to comment
Share on other sites

Το εχω διαβασει αυτο το προβλημα με το s2 .Αλλωστε δε θελω bluet.Ψαχνω ενσυρματα.Ελεγα για τα a-jays 4 αλαλ δεν ξερω αν θα λειτουργουν πληρως

 

Δυστυχώς δεν έχει αλλάξει κάτι από αυτό:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3830311&highlight=jays#post3830311

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...