Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έστειλα email στην sgp για αυτό το θέμα...για να δούμε τι θα απαντήσουν.

edit. Πήρα απάντηση... Μου είπαν ότι αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την συγκεκριμένη θήκη (χαλαρώνει μετά από χρήση) και πιστεύουν ότι οφείλεται στο ότι το κινητό γίνεται πολύ ζεστό. Σε όποιον έχει πρόβλημα αντικαθιστούν το σιλικονούχο μέρος. Τους ξαναρώτησα αν το αντικαθιστούν με ίδιο ή κάτι άλλο, γιατί δεν είναι λογικό-σωστό να το αλλάζουμε κάθε δυο μήνες. Οπότε περιμένω νέα απάντηση και ενημερώνω.

 

Πάντως εναλλακτικά υπάρχει η EX που δεν έχει αυτό το θέμα.... Δεν πάμε για κανένα Powerbuy ?

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως εναλλακτικά υπάρχει η EX που δεν έχει αυτό το θέμα.... Δεν πάμε για κανένα Powerbuy ?

Έχω παραγγείλει ήδη την neo hybrid...μου φαίνεται τζάμπα τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει ήδη την neo hybrid...μου φαίνεται τζάμπα τα λεφτά.

 

Όχι μην αγχώνεσαι, αφού επικοινώνησες μαζί τους και στο επιβεβαίωσαν, γιατί δεν ρωτάς αν μπορείς να την αντικαταστήσεις με την ΕΧ??

 

Τσάμπα λεφτά είναι να κάνεις την μ**** που έκανα εγώ, δηλαδή να πας στο Πλαίσιο και να πληρώσεις 19 ευρώ για μια αντίστοιχη θήκη η οποία είναι πλαστικοτραγική, τρίζει και μετακινείται...... και μετά από 6 λεπτά να την πετάς...

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Όχι μην αγχώνεσαι, αφού επικοινώνησες μαζί τους και στο επιβεβαίωσαν, γιατί δεν ρωτάς αν μπορείς να την αντικαταστήσεις με την ΕΧ??

 

Τσάμπα λεφτά είναι να κάνεις την μ**** που έκανα εγώ, δηλαδή να πας στο Πλαίσιο και να πληρώσεις 19 ευρώ για μια αντίστοιχη θήκη η οποία είναι πλαστικοτραγική, τρίζει και μετακινείται...... και μετά από 6 λεπτά να την πετάς...

την αγόρασα από πωλητή στο ebay. Καλόμαθα με την case mate στο galaxy s (δεν παθαίνει τίποτε το κινητό) και είπα να πάρω μια αντίστοιχη για το sii. Αλλά είχα μείνει στα θετικά σχόλια. Δεν διάβασα παρακάτω :)

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος ποτέ βρει back case cover για το Galaxy S2 όπως αυτό που βλέπετε εδώ για το iphone ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ στείλτε μου pm να τρέξω να το πάρω....

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν κάποιος ποτέ βρει back case cover για το Galaxy S2 όπως αυτό που βλέπετε εδώ για το iphone ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ στείλτε μου pm να τρέξω να το πάρω....

 

Από αυτά δεν σου κάνει κανένα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά δεν σου κάνει κανένα;

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά η "γλώσσα" των stones είναι το θέμα... :)

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. ψαχνω να βρω τι bluetooth θα παρω που να συδεεται με δυο κινητα και θα ηθελα τα φωτα σας. τι σημενουν αυτα ??Headset Profile (HSP) ???

, Hands-free Profile (HFP)??? και τεχνολογια easy pair ??

 

ευχαριστω

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Φορτιστή αυτοκινήτου που να το φορτίζει με ανοιχτό gps και όχι απλά να διατηρεί την μπαταρία, που μπορώ να βρω άμεσα (από Ελλάδα δηλαδή)?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

θελω να αγορασω μια καρτα μνημης 16gb!ποια class προτιματε να διαλεξω για να λειτουργει ομαλα χωρις προβλημα ο γαλαξιας τοσο σε εγγραφη αρχειων οσο και σε εγγραφη βιντεο σε 1080p για να μην εχει κολληματα...?
Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θελω να αγορασω μια καρτα μνημης 16gb!ποια class προτιματε να διαλεξω για να λειτουργει ομαλα χωρις προβλημα ο γαλαξιας τοσο σε εγγραφη αρχειων οσο και σε εγγραφη βιντεο σε 1080p για να μην εχει κολληματα...?

 

Όσο μεγαλύτερο το class τόσο το καλύτερο. Κατά προτίμηση... class 10.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσο μεγαλύτερο το class τόσο το καλύτερο. Κατά προτίμηση... class 10.

 

σε ευχαριστω..θα περασω μια βολτα απο πλαισιο τωρα να κοιταξω τι class εχουν..!θυμαμαι ειχαν class 4 και class 6!

απο περιεργεια αν παρω class 4 θα κανει καλη εγγραφη βιντεο σε 1080p?η θα κολλαει και θα πηγαινει καρε καρε?δεν ξερω κατα ποσο εχει σημασια αυτο για την εγγραφη με την class...

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σε ευχαριστω..θα περασω μια βολτα απο πλαισιο τωρα να κοιταξω τι class εχουν..!θυμαμαι ειχαν class 4 και class 6!

απο περιεργεια αν παρω class 4 θα κανει καλη εγγραφη βιντεο σε 1080p?η θα κολλαει και θα πηγαινει καρε καρε?δεν ξερω κατα ποσο εχει σημασια αυτο για την εγγραφη με την class...

 

http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=375_42_210&products_id=18383&osCsid=0b92243176b8c22aa00fdfdc71ef4b09

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστω πραγματικα για το λινκ..θα το παραγηλλω..!πηγα πλαισιο και εχουν kingston 16gb micro sd class 2..και μαντεψε!τιμη 35,90 ευρω!!ειναι τοοοοσο κλεφτες!!!!!τραγικο....ευτυχως δεν την αγορασα και με εσωσες με το λινκ σου!

σε ευχαριστω και παλι...:):)

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστω πραγματικα για το λινκ..θα το παραγηλλω..!πηγα πλαισιο και εχουν kingston 16gb micro sd class 2..και μαντεψε!τιμη 35,90 ευρω!!ειναι τοοοοσο κλεφτες!!!!!τραγικο....ευτυχως δεν την αγορασα και με εσωσες με το λινκ σου!

σε ευχαριστω και παλι...:):)

 

 

λυπαμε που θα σε απογοητευσω αλλα εγω που εχω παραγγελει την 16αρα εδω και 22 μερες με εχει στο περιμενε. περνω δευτερα λεει απο παρασκευη . παιρνω παρασκευη προφασιζεται οτι δεν του την εστειλε ο προμηθευτης και λεει απο βδομαδα. συνεχως το ιδιο βιολι. δεν ασχοληθηκα να του κανω καττεγελια ... αλλα στο λεω για να μην περιμενεις τσαμπα με την χαρα....

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

λυπαμε που θα σε απογοητευσω αλλα εγω που εχω παραγγελει την 16αρα εδω και 22 μερες με εχει στο περιμενε. περνω δευτερα λεει απο παρασκευη . παιρνω παρασκευη προφασιζεται οτι δεν του την εστειλε ο προμηθευτης και λεει απο βδομαδα. συνεχως το ιδιο βιολι. δεν ασχοληθηκα να του κανω καττεγελια ... αλλα στο λεω για να μην περιμενεις τσαμπα με την χαρα....

 

ευτυχως ακομα δεν την παρηγγηλα..σε ευχαριστω για την ενημερωση!θα βρω μια μεταχειρισμενη απο κανα φιλο η σε κανα φορουμ με αγγελιες!! :p

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως ακομα δεν την παρηγγηλα..σε ευχαριστω για την ενημερωση!θα βρω μια μεταχειρισμενη απο κανα φιλο η σε κανα φορουμ με αγγελιες!! :p

 

αναγκαστηκα και ξεπεσα στην class 6 16 gbsamsung micro sd απο birdphone αν σε ενδιαφερει ...

 

επισης κοιτα και εδω http://stores.ebay.co.uk/E-AU-2012/Mobile-/_i.html?_fsub=2756832014&_sid=1050056324&_trksid=p4634.c0.m322

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

αναγκαστηκα και ξεπεσα στην class 6 16 gbsamsung micro sd απο birdphone αν σε ενδιαφερει ...

 

επισης κοιτα και εδω http://stores.ebay.co.uk/E-AU-2012/Mobile-/_i.html?_fsub=2756832014&_sid=1050056324&_trksid=p4634.c0.m322

 

δυστυχως δεν μπορω να κανω αγορες απο ebay γιατι εκοψα την καρτα επειδη παραψωνιζα και φορτοσα για τα καλα την καρτα μου..οποτε ειπα να φυγω απο αυτο το τρυπακι!θα κοιταξω κατι που να στελνει με αντικαταβολη..!ειδα αρκετα στο σκρουτζ :)

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορω να κανω αγορες απο ebay γιατι εκοψα την καρτα επειδη παραψωνιζα και φορτοσα για τα καλα την καρτα μου..οποτε ειπα να φυγω απο αυτο το τρυπακι!θα κοιταξω κατι που να στελνει με αντικαταβολη..!ειδα αρκετα στο σκρουτζ :)

 

Πιστωτική είχες; Να βγάλεις προπληρωμένη!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πιστωτική είχες; Να βγάλεις προπληρωμένη!! :)

 

ναι πιστωτικη ειχα..καποια στιγμη θα βγαλω προπληρωμενη αφου ξεχρεωσω πρωτα την πιστωτικη :lol::lol:

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

κανένα σοβαρό και φθηνό car mount έχουμε; Πήρα ένα από το ebay, παρόμοιο με το επίσημο αλλά είναι τόσο κακό φτιαγμένο που πιο πολύ ζημιά κάνει στην συσκευή παρά την προστατεύει. Αν έχετε υπόψιν σας κάτι χωρίς το πλαϊνό κλιψάκι. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παράγγειλα http://www.clove.co.uk/samsung-galaxy-s-ii-i9100-extended-battery την μπαταρία αυτή και http://www.sgpstore.com/cell-phone/samsung/galaxy-s2/sgp-samsung-galaxy-s2-case-neo-hybrid-ex-series.html την θήκη αυτη ώστε να χωράει το καπάκι της μπαταρίας χωρίς κάποιο πρόβλημα.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Φορτιστή αυτοκινήτου που να το φορτίζει με ανοιχτό gps και όχι απλά να διατηρεί την μπαταρία, που μπορώ να βρω άμεσα (από Ελλάδα δηλαδή)?

 

Επανέρχομαι γιατί δεν πήρα απάντηση.. Υπάρχει κάτι δοκιμασμένο? Φεύγω για ταξίδι το ΣΚ και το χρειάζομαι..

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι γιατί δεν πήρα απάντηση.. Υπάρχει κάτι δοκιμασμένο? Φεύγω για ταξίδι το ΣΚ και το χρειάζομαι..

 

Φορτιστη mini usb 1000mah ειχα βρει στο play247 τσεκαρε το site τους τετοιον εχω απο εποχη sgs1 ακομα;

Edited by mantzaros
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι γιατί δεν πήρα απάντηση.. Υπάρχει κάτι δοκιμασμένο? Φεύγω για ταξίδι το ΣΚ και το χρειάζομαι..

 

Νομίζω ότι εάν βρεις έναν οποιοδήποτε φορτιστή που να βγάζει 1Α θα σου κάνει δουλειά...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...