Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ περίμενα από τον μάιο να πέσει και το πήρα 400.για το 3 ευχαριστώ αλλά δεν θέλω παντόφλα μαζί μου

 

 

Swyped from my SII using tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ περίμενα από τον μάιο να πέσει και το πήρα 400.για το 3 ευχαριστώ αλλά δεν θέλω παντόφλα μαζί μου

 

 

Swyped from my SII using tapatalk

 

Φαντάσου να είχε και διαφορά στο μέγεθος από το s2..

Πάνω-κάτω, σχεδόν ίδιο μέγεθος έχουν.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα! Το πήρα πριν 2 εβδομάδες από το MM στα 329e αφου έδωσα το iphone 4s που είχα για ένα τετράμηνο και μου είχε βγάλει την πίστη...Επιτέλους έχω ξανά τηλέφωνο!!!Φοβερή αίσθηση... Καμία ασυμβατότητα, πλήρης παραμετροποιήση και γρήγορο σαν τον άνεμο!!! Δηλώνω ερωτευμένη, έστω και αν το πήρα χαμπάρι 1,5 χρόνο μετά την κυκλοφορία του! Απορώ πάντως για το κόλλημα του κόσμου με τα iphone...Are they serious!? 4 μήνες προσπάθησα να το συνηθίσω αλλά ματαια ενώ αυτό το κουκλί σε 10 λεπτά ήταν σεταρισμένο , συγχρονισμένο και έτοιμο για χρήση!!! Λιγο με την μπαταρία έχω θεμα αλλά μάλλον φταίει ότι το έχω συνέχεια στα χέρια μου!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα! Το πήρα πριν 2 εβδομάδες από το MM στα 329e αφου έδωσα το iphone 4s που είχα για ένα τετράμηνο και μου είχε βγάλει την πίστη...Επιτέλους έχω ξανά τηλέφωνο!!!Φοβερή αίσθηση... Καμία ασυμβατότητα, πλήρης παραμετροποιήση και γρήγορο σαν τον άνεμο!!! Δηλώνω ερωτευμένη, έστω και αν το πήρα χαμπάρι 1,5 χρόνο μετά την κυκλοφορία του! Απορώ πάντως για το κόλλημα του κόσμου με τα iphone...Are they serious!? 4 μήνες προσπάθησα να το συνηθίσω αλλά ματαια ενώ αυτό το κουκλί σε 10 λεπτά ήταν σεταρισμένο , συγχρονισμένο και έτοιμο για χρήση!!! Λιγο με την μπαταρία έχω θεμα αλλά μάλλον φταίει ότι το έχω συνέχεια στα χέρια μου!

Προφανώς σου πάει πολύ το android απλά δεν το ήξερες :p

Εγώ έδωσε πέρυσι τέτοια εποχή το iphone 4 (μετά την μουφα 4s που δεν το ακούμπησα καν) και πήρα ένα πανέμορφο λευκό s2. Ε, αυτό ήταν!! Έφαγα κόλλημα με το android και γεια σου Apple (παρόλο που έχω υπολογιστές Apple, ipods, κτλ).. Μετά ακολούθησε note, s3 και πλέον note2. Φυσικά πήρα το s2 στον αδερφό μου και το one S στην γυναίκα μου, τους οπλισα όλους Lololol!!! Πολύ καλή η τιμή που το πήρες, καλώς να το χαρείς, είναι συσκευή σταθμός για το android ;)

Για το iphone το μόνο που θα σου πω είναι ότι μάλλον ο κόσμος δεν ξέρει τι συσκευές υπάρχουν και τι οικοσύστημα που λέγεται android. Αυτό βλέπουν παντού, είναι και ακριβό και λένε αυτό θα είναι και το καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ηξερα οτι μου παει το android καθως ειχα το wildfire πιο πριν...Συμπαθητικο τηλεφωνακι,καλο για εισαγωγη στα android αλλα λιγο...ισα για να σου ανοιξει την ορεξη!!! Το iphone τι το ηθελα μετα...Ας οψεται ενας φιλος μου που με παρεσυρε ;-)

Παντως το πουλησα μεσα σε ενα 24ωρο απο τη στιγμη που αποφασισα να το δωσω...Πως πουλιουνται ετσι, φοβερο marketing της Apple...

 

Για μενα παντως, κομβικο σημειο για να αλλαξω συσκευη ηταν οταν βρεθηκα σε ενα κοινωνικο happening στην πολη μου και καθησα σε ενα τραπεζι με κατι θειτσες και ειχαν ολες μα ολες το λευκο iphone 4s!!! Ενιωσα οπως στη διαφημιση με την Τασουλα και τον Κιτσο, απλα tragic!!!

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
γεια σε ολους σκοπευω και εγω να αγορασω το σ2 . θα ηθελα να ρωτησω αν συμφερει να το αγορασω μεσω αμερικης για να κερδισω μερικα χρηματα λογω συναλλαγματος πχ 330 δολαρια ειναι μονο 255 ειναι μια σοβαρη διαφορα θα ελεγα η μηπως τη διαφορα αυτη την "χασω " στους δασμους . αν υπαρχει καποιος ηδη που το εχει κανει ας μας κατατοπισει να αποφυγουμε τις δυσαρεστες εκπληκσεις Edited by ruka
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους σκοπευω και εγω να αγορασω το σ2 . θα ηθελα να ρωτησω αν συμφερει να το αγορασω μεσω αμερικης για να κερδισω μερικα χρηματα λογω συναλλαγματος πχ 330 δολαρια ειναι μονο 255 ειναι μια σοβαρη διαφορα θα ελεγα η μηπως τη διαφορα αυτη την "χασω " στους δασμους . αν υπαρχει καποιος ηδη που το εχει κανει ας μας κατατοπισει να αποφυγουμε τις δυσαρεστες εκπληκσεις

 

Με το τελωνείο θα σε βγει κοντά δύο φορές το κινητό

 

Swyped from my SII using tapatalk, κλέβοντας Wi-Fi

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

σήμερα πηρα την προσφορα απο το πλαισιο και το κουτι γραφει GT-i9100

 

Θελω να το παρω και γω απο εκει.. To πηρες απο internet; ΄Ολα οκ; κουτι με ταινια ασφαλειας κλπ;

Ειναι καθαρο η εχει προσθετα cosmote - vodafon;

 

Οι χαρτες που δινει δωρο έρχοντε σε micro sd;

Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

Θελω να το παρω και γω απο εκει.. To πηρες απο internet; ΄Ολα οκ; κουτι με ταινια ασφαλειας κλπ;

Ειναι καθαρο η εχει προσθετα cosmote - vodafon;

 

Οι χαρτες που δινει δωρο έρχοντε σε micro sd;

 

Καλησπέρα σας,

 

Σήμερα πήρα κ εγώ το κινητό από κατάστημα πλαίσιο με την τελευταία προσφορά που έχει βγάλει: Samsung Galaxy S II Black + Δώρο Χάρτες + Samsung 1182 + δωροεπιταγή 50€ στα 379€.Μέχρι στιγμής όλα μια χαρά...ήταν κανονικά με την ταινία ασφαλείας. Επειδή το πήρα σαν συσκευή δεν είναι μέσο cosmote η vodafone. Όσον αφορά για τους χάρτες "Dont Panic" κατεβάζεις την εφαρμογή μέσο ενός link από ένα manual που σου δίνουνε και με ένα κωδικό που υπάρχει επίσης στο manual ενεργοποιείς την εφαρμογή μέσο internet. Πάντως μέχρι στιγμής οι πρώτες εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές...το κινητό είναι πάρα πολύ γρήγορο και ανταποκρίνεται άμεσα σε κάθε σου κίνηση. Απορώ γιατι ΔΕΝ το είχα χτυπήσει νωρίτερα??? :blink: Ακόμα κ τότε που είχε 700€!Anyway...σίγουρα αξίζει τα λεφτά του κ με το παραπάνω! Κάλιο αργά παρά ποτε! :D

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Σήμερα πήρα κ εγώ το κινητό από κατάστημα πλαίσιο με την τελευταία προσφορά που έχει βγάλει: Samsung Galaxy S II Black + Δώρο Χάρτες + Samsung 1182 + δωροεπιταγή 50€ στα 379€.Μέχρι στιγμής όλα μια χαρά...ήταν κανονικά με την ταινία ασφαλείας. Επειδή το πήρα σαν συσκευή δεν είναι μέσο cosmote η vodafone. Όσον αφορά για τους χάρτες "Dont Panic" κατεβάζεις την εφαρμογή μέσο ενός link από ένα manual που σου δίνουνε και με ένα κωδικό που υπάρχει επίσης στο manual ενεργοποιείς την εφαρμογή μέσο internet. Πάντως μέχρι στιγμής οι πρώτες εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές...το κινητό είναι πάρα πολύ γρήγορο και ανταποκρίνεται άμεσα σε κάθε σου κίνηση. Απορώ γιατι ΔΕΝ το είχα χτυπήσει νωρίτερα??? :blink: Ακόμα κ τότε που είχε 700€!Anyway...σίγουρα αξίζει τα λεφτά του κ με το παραπάνω! Κάλιο αργά παρά ποτε! :D

 

Καλορίζικο το νεο εργαλείο....

Ποια έκδοση λειτουργικού έχει; Tην 4.1 η την παλιά;

Φαντάζομαι εχει ελληνικό πληκτρολόγιο..

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το νεο εργαλείο....

Ποια έκδοση λειτουργικού έχει; Tην 4.1 η την παλιά;

Φαντάζομαι εχει ελληνικό πληκτρολόγιο..

 

 

Δεν έχει βγει ακόμα η 4.1 για το SII....

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Επειδή κι εγώ ενδιαφέρομαι να κάνω την αγορά του SII από το Πλαίσιο, θα ήθελα να κάνω μια βασική ερώτηση:

Το κινητό δεν έχει IceCream λειτουργικό; Διαβάζω στο site του Πλαισίου πως έχει ακόμη την έκδοση 2.3 Gingerbread, ενώ το Media Markt το αναγράφει με λειτουργικό IceCream 4 (με τιμή στα 399 ευρώ...)

Αν και εφόσον προτιμήσω την αγορά από Πλαίσιο (για να επωφεληθώ απ'τους χάρτες Don't Panic - και εφόσον το κινητό όντως φοράει την Gingerbread), θα μπορέσω να του περάσω την επίσημη IceCream μέσω Kies;

Ευχαριστώ πολύ.

:)

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το νεο εργαλείο....

Ποια έκδοση λειτουργικού έχει; Tην 4.1 η την παλιά;

Φαντάζομαι εχει ελληνικό πληκτρολόγιο..

 

Χαίρομαι κ εγώ που έγινα μέλος σε αυτό το fun club! :) Τώρα απ' ότι κοίταξα στις πληροφορίες του κινητού η έκδοση του λογισμικού είναι η 4.0.3 και ναι έχει κανονικά ελληνικό πληκτρολόγιο αν κ χρησιμοποιώ άλλο από το market... :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Επειδή κι εγώ ενδιαφέρομαι να κάνω την αγορά του SII από το Πλαίσιο, θα ήθελα να κάνω μια βασική ερώτηση:

Το κινητό δεν έχει IceCream λειτουργικό; Διαβάζω στο site του Πλαισίου πως έχει ακόμη την έκδοση 2.3 Gingerbread, ενώ το Media Markt το αναγράφει με λειτουργικό IceCream 4 (με τιμή στα 399 ευρώ...)

Αν και εφόσον προτιμήσω την αγορά από Πλαίσιο (για να επωφεληθώ απ'τους χάρτες Don't Panic - και εφόσον το κινητό όντως φοράει την Gingerbread), θα μπορέσω να του περάσω την επίσημη IceCream μέσω Kies;

Ευχαριστώ πολύ.

:)

Η εκδοση που εχει ειναι η 4.0.3 .Το εχω παρει απο το πλαισιο

Link to comment
Share on other sites

Απλά το πλαίσιο δεν έχει ενημερώσει το site του ;) Το είχα πάρει παλαιότερα, τότε δεν είχε προσφορές, δεν είχε κανένα θέμα το κινητό. Κι ένας φίλος που το πήρε πριν 15 μέρες, είχε παγωτό κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σας, παιδιά..

Το μόνο που μένει τώρα είναι η αγορά του!!!

:D

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

379 ευρω και ως 50 ατοκες δοσεις στο media markt ... ε μου φαινετε οτι ηρθε η ωρα να αποκτησω και εγω ενα hitech κινητο :p
Link to comment
Share on other sites

379 ευρω και ως 50 ατοκες δοσεις στο media markt ... ε μου φαινετε οτι ηρθε η ωρα να αποκτησω και εγω ενα hitech κινητο :p

 

Στην ίδια τιμή το έχουν και στο Πλαίσιο (μαζί με ένα δίκαρτο κινητό samsung + δωροεπιταγή 50 ευρώ + χάρτες ginius Don't Panic - που θα σου φανούν αρκετά χρήσιμοι). Το μόνο που δεν γνωρίζω είναι αν το δίνουν με άτοκες...

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Στην ίδια τιμή το έχουν και στο Πλαίσιο (μαζί με ένα δίκαρτο κινητό samsung + δωροεπιταγή 50 ευρώ + χάρτες ginius Don't Panic - που θα σου φανούν αρκετά χρήσιμοι). Το μόνο που δεν γνωρίζω είναι αν το δίνουν με άτοκες...

 

Απ'ότι βλέπω -τουλάχιστον μέχρι αυτή την ώρα που γράφω αυτό το post- πρέπει να έχουνε αλλάξει την προσφορά στο πλαίσιο πλέον κ το κινητό το δίνουνε μόνο με τους χάρτες Don't Panic κ χωρίς την δωροεπιταγή των 50€ αλλά και χωρίς το Samsung 1182 στα 378,99€.

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Samsung-Galaxy-S-II-Black-and-Ginius-Driver-Don-t-Panic-GR-Android-GALAXY-S.htm

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι βλέπω -τουλάχιστον μέχρι αυτή την ώρα που γράφω αυτό το post- πρέπει να έχουνε αλλάξει την προσφορά στο πλαίσιο πλέον κ το κινητό το δίνουνε μόνο με τους χάρτες Don't Panic κ χωρίς την δωροεπιταγή των 50€ αλλά και χωρίς το Samsung 1182 στα 378,99€.

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Samsung-Galaxy-S-II-Black-and-Ginius-Driver-Don-t-Panic-GR-Android-GALAXY-S.htm

 

επιβεβαιωνω και γω τα παραπανω, περασα και τους ρωτησα και η δωροεπιταγη δεν ισχυει πια

Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ το βλέπω απο 328,οο τη λετε να το ρισκάρω να ψωνίσω από εκει....

http://www.kaizershop.gr/%20Samsung%20_I9100_Galaxy_S_II

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι βλέπω -τουλάχιστον μέχρι αυτή την ώρα που γράφω αυτό το post- πρέπει να έχουνε αλλάξει την προσφορά στο πλαίσιο πλέον κ το κινητό το δίνουνε μόνο με τους χάρτες Don't Panic κ χωρίς την δωροεπιταγή των 50€ αλλά και χωρίς το Samsung 1182 στα 378,99€.

 

επιβεβαιωνω και γω τα παραπανω, περασα και τους ρωτησα και η δωροεπιταγη δεν ισχυει πια

 

Αυτό πρέπει να έγινε πολύ πρόσφατα...

Εγώ το πήρα την Δευτέρα με όλα τα δώρα που ανέφερα. Μόνο τους χάρτες δεν είχαν, αλλά μου τους έδωσαν την επόμενη ημέρα.

Μου έδωσαν το δίκαρτο κινητό της samsung και όσο για την δωροεπιταγή, θα μου την στείλουν μάλλον ταχυδρομικά.

 

Στο σκρουτζ το βλέπω απο 328,οο τη λετε να το ρισκάρω να ψωνίσω από εκει....

http://www.kaizershop.gr/%20Samsung%20_I9100_Galaxy_S_II

 

Καλή ευκαιρία φαίνεται.

Πιστεύω πως μάλλον θα πρόκειται για μοντέλα παραεισαγωγής για να έχουν τόσο χαμηλά την τιμή τους.

Πάρε τους ένα τηλέφωνο και αν φοράει την 4.0.3 επάνω (και όχι την 2.3 που αναφέρει στα χαρακτηριστικά) τότε τσίμπισε το!

Edited by WolfBack

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Σήμερα πήρα κ εγώ το κινητό από κατάστημα πλαίσιο με την τελευταία προσφορά που έχει βγάλει: Samsung Galaxy S II Black + Δώρο Χάρτες + Samsung 1182 + δωροεπιταγή 50€ στα 379€.Μέχρι στιγμής όλα μια χαρά...ήταν κανονικά με την ταινία ασφαλείας. Επειδή το πήρα σαν συσκευή δεν είναι μέσο cosmote η vodafone. Όσον αφορά για τους χάρτες "Dont Panic" κατεβάζεις την εφαρμογή μέσο ενός link από ένα manual που σου δίνουνε και με ένα κωδικό που υπάρχει επίσης στο manual ενεργοποιείς την εφαρμογή μέσο internet. Πάντως μέχρι στιγμής οι πρώτες εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές...το κινητό είναι πάρα πολύ γρήγορο και ανταποκρίνεται άμεσα σε κάθε σου κίνηση. Απορώ γιατι ΔΕΝ το είχα χτυπήσει νωρίτερα??? :blink: Ακόμα κ τότε που είχε 700€!Anyway...σίγουρα αξίζει τα λεφτά του κ με το παραπάνω! Κάλιο αργά παρά ποτε! :D

 

 

Μπορείς να δεις κάτω από την μπαταρία τι made είναι η συσκευή απο το πλαίσιο; Γράφει made by samsung, η κατι αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πρέπει να έγινε πολύ πρόσφατα...

Εγώ το πήρα την Δευτέρα με όλα τα δώρα που ανέφερα. Μόνο τους χάρτες δεν είχαν, αλλά μου τους έδωσαν την επόμενη ημέρα.

Μου έδωσαν το δίκαρτο κινητό της samsung και όσο για την δωροεπιταγή, θα μου την στείλουν μάλλον ταχυδρομικά.

 

 

 

Καλή ευκαιρία φαίνεται.

Πιστεύω πως μάλλον θα πρόκειται για μοντέλα παραεισαγωγής για να έχουν τόσο χαμηλά την τιμή τους.

Πάρε τους ένα τηλέφωνο και αν φοράει την 4.0.3 επάνω (και όχι την 2.3 που αναφέρει στα χαρακτηριστικά) τότε τσίμπισε το!

 

Είχα περάσει πριν μια βδομάδα από το kaizershop, είναι στην ομόνοια στο χόντο δίπλα, ο συγκεκριμένος του σκρούτζ γιατί έχει και άλλα καταστήματα με ίδια επωνυμία αλλά άλλοι ιδιοκτήτες, και μου είχε πει ότι είχε σφραγισμένο άσπρο, δεν ήξερε τι προέλευσης ήταν σίγουρα, ευρωπαϊκό σίγουρα βέβαια αλλά μάλλο ρουμάνικο. Αυτό που μου την έσπασε και δεν το πήρα ήταν ότι το έδινε 330 και είχα 320 πάνω μου και δεν το έδινε και ενώ του έχω πει ότι γνωρίζω τον συνεταίρο του. Πήρα τελικά το κινητό του άβαταρ μου λιγες μέρες μετά, αυτός έχασε.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις κάτω από την μπαταρία τι made είναι η συσκευή απο το πλαίσιο; Γράφει made by samsung, η κατι αλλο;

 

Γράφει ότι είναι made by samsung αλλά το έχω τσεκάρει με το IMEI ότι είναι ελληνικό και όχι παραεισαγωγή... :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...