Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD (Μέρος ΙΙ)


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως γίνετε αυτό; Αν θες πες το μας αναλυτικά (πως ορίζουμε τα default προγράμματα). Ευχαριστώ από πριν.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξενερα και σμρ.. :( ξαφνικα ξεκολησε το Τ απο πισω στο HTC και λεει H C γμτ.. και δεν ειδα που μ ξεκολησε και το χασα :( ...και το προσεχα!! λετε η ace να μ το αλλαξει??
Link to comment
Share on other sites

ξενερα και σμρ.. :( ξαφνικα ξεκολησε το Τ απο πισω στο HTC και λεει H C γμτ.. και δεν ειδα που μ ξεκολησε και το χασα :( ...και το προσεχα!! λετε η ace να μ το αλλαξει??

 

Το βλέπω λίγο δύσκολο αλλά δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις. Αν σε ενοχλεί πολύ από αισθητικής άποψης και δεν γίνει τίποτα με το σέρβις μπορείς να κοιτάξεις κάτι τέτοιο σαν λύση.

iPhone 4S 16 GB

iPad 3 Wi-Fi & Cellular 64 GB

New Entry: iPhone 5 16 GB

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω λίγο δύσκολο αλλά δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις. Αν σε ενοχλεί πολύ από αισθητικής άποψης και δεν γίνει τίποτα με το σέρβις μπορείς να κοιτάξεις κάτι τέτοιο σαν λύση.

 

Ωχ η καρδιά μου. :p

Λίγο προσοχή ρε παιδιά μην τα πετάτε έτσι, βάλτε και καμιά προειδοποίηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ η καρδιά μου. :p

Λίγο προσοχή ρε παιδιά μην τα πετάτε έτσι, βάλτε και καμιά προειδοποίηση.

Έκανα "άκυρη" πρόταση :confused: ;

iPhone 4S 16 GB

iPad 3 Wi-Fi & Cellular 64 GB

New Entry: iPhone 5 16 GB

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έκανα "άκυρη" πρόταση :confused: ;

 

Από όποια πλευρά και να το δεις δεν συμφέρει αυτό που αναφέρεις. Είτε ακολουθώντας την επίσημη οδό που το ποσό είναι απαγορευτικό, είτε την ανεπίσημη οδό με την οποία χάνεις την εγγύηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω λίγο δύσκολο αλλά δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις. Αν σε ενοχλεί πολύ από αισθητικής άποψης και δεν γίνει τίποτα με το σέρβις μπορείς να κοιτάξεις κάτι τέτοιο σαν λύση.

 

με καλη χειροτεχνια νμζω πως το χω! χοντρο χαρτι με ειδικη επιστρωση χρωμιου (εχω τετοιο), με ενα καλο κοπιδι, κ πολυ λιγη logo, ουτε γατα ουτε ζημια!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα "άκυρη" πρόταση :confused: ;

Όχι ρε συ, αλλά €60 για ένα Τ??

με καλη χειροτεχνια νμζω πως το χω! χοντρο χαρτι με ειδικη επιστρωση χρωμιου (εχω τετοιο), με ενα καλο κοπιδι, κ πολυ λιγη logo, ουτε γατα ουτε ζημια!

Αν δεν το καταφέρεις μόνο σου πήγαινε σε κανένα μαγαζί με επιγραφές και θα σου κόψει ένα αυτοκόλλητο στο ακριβές μέγεθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

με καλη χειροτεχνια νμζω πως το χω! χοντρο χαρτι με ειδικη επιστρωση χρωμιου (εχω τετοιο), με ενα καλο κοπιδι, κ πολυ λιγη logo, ουτε γατα ουτε ζημια!

 

Όντως συμφέρει πολύ περισσότερο έτσι. Και μια καλή θήκη οπωσδήποτε μην έχεις αλλά δράματα. ;)

iPhone 4S 16 GB

iPad 3 Wi-Fi & Cellular 64 GB

New Entry: iPhone 5 16 GB

Link to comment
Share on other sites

καλημερα περασα μια custom rom και μολις παω να τρεξω την εφαρμογη λειτουργεια αυτοκινητου μου βγαζει το εξης μηνυμα οτι πρεπει να δημιουργησω τουλαχιστον 15 mb.στον αποθηκευτικο χωρο του τηλεφωνου και κλεινει

μηπως γνωριζετε τι πρεπει να κανω ??? ευχαριστω εκ των προτερων :):):)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα περασα μια custom rom και μολις παω να τρεξω την εφαρμογη λειτουργεια αυτοκινητου μου βγαζει το εξης μηνυμα οτι πρεπει να δημιουργησω τουλαχιστον 15 mb.στον αποθηκευτικο χωρο του τηλεφωνου και κλεινει

μηπως γνωριζετε τι πρεπει να κανω ??? ευχαριστω εκ των προτερων :):):)

 

Λογικά μάλλον αυτό που σου ζητάει. Έχεις 15mb ελεύθερα στην SD?

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα περασα μια custom rom και μολις παω να τρεξω την εφαρμογη λειτουργεια αυτοκινητου μου βγαζει το εξης μηνυμα οτι πρεπει να δημιουργησω τουλαχιστον 15 mb.στον αποθηκευτικο χωρο του τηλεφωνου και κλεινει

μηπως γνωριζετε τι πρεπει να κανω ??? ευχαριστω εκ των προτερων :):):)

 

Καλημερα.Ποια ρομ περασες?

Καλυτερα ειναι να απευθυνθεις στο συγκεκριμενο thread της ρομ στους xda.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

εχω παρα πολυ σχεδον ενα giga

 

Δοκίμασες να κάνεις καμιά εκκαθάριση cache της εφαρμογής?

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η ρομ που περασα ειναι αυτη- CoreDroid_Desire_HD_GB_2.3.3_V7.6_RV- ναι εκανα και εκκαθαρηση αλλα δυστυχως τα ιδια κανει
Link to comment
Share on other sites

καλημερα περασα μια custom rom και μολις παω να τρεξω την εφαρμογη λειτουργεια αυτοκινητου μου βγαζει το εξης μηνυμα οτι πρεπει να δημιουργησω τουλαχιστον 15 mb.στον αποθηκευτικο χωρο του τηλεφωνου και κλεινει

μηπως γνωριζετε τι πρεπει να κανω ??? ευχαριστω εκ των προτερων :):):)

 

Γράψε αν θες ακριβώς το μήνυμα που σου βγάζει μπας και καταλάβουμε τι φταίει.

Επίσης μπες στις ρυθμίσεις και πήγαινε "Αποθηκευτικός χώρος και κάρτα sd" και δες τι χώρο έχει ελεύθερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το μηνυμα εχει ως εξης απαιτειτε χωρος στην καρτα αποθηκευσης για να χρησιμοοιησετε την εφαρμογη πρεπει να εχετε χωρο 15 μβ. τουλαχιστον στην καρτα αποθηκευσης . δεσμευστε χωρο 15 μβ. στην καρτα αποθηκευσης του τηλεφωνου σας και προσπαθηστε ξανα αργοτερα. ο εσωτερικος χωρος ειναι 0.91gb
Link to comment
Share on other sites

Ποια custom rom εχει το sense 3.0;; Ειναι καλη γενικα αυτη η custom rom; Διαβασα για τη μπαταρια οτι με νορμαλ χρηση κραταει 2 μερουλες. Τι αλλο πρεπει να ξερω σχετικα με αυτη τη ρομ; Edited by jim19
Link to comment
Share on other sites

Ποια custom rom εχει το sense 3.0;; Ειναι καλη γενικα αυτη η custom rom; Διαβασα για τη μπαταρια οτι με νορμαλ χρηση κραταει 2 μερουλες. Τι αλλο πρεπει να ξερω σχετικα με αυτη τη ρομ;

 

Αν θες περίμενε λίγες μερες ακόμα να διορθωθούν κάποια μικρα προβληματα που έχουν οι νέες custom 2.3.5 με sense 3 πριν βάλεις κάποια.Στη συνέχεια θα είναι άριστες...;)

Βέβαια πιθανόν να βγει και για το δικο μας official κι έτσι τα πράγματα να γίνουν ακόμα καλύτερα.

RCMix,unity είναι και cool3D ειναι αυτή τη στιγμη.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Αν θες περίμενε λίγες μερες ακόμα να διορθωθούν κάποια μικρα προβληματα που έχουν οι νέες custom 2.3.5 με sense 3 πριν βάλεις κάποια.Στη συνέχεια θα είναι άριστες...;)

Βέβαια πιθανόν να βγει και για το δικο μας official κι έτσι τα πράγματα να γίνουν ακόμα καλύτερα.

RCMix,unity είναι και cool3D ειναι αυτή τη στιγμη.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

 

Περασα την DeSenseNG V3 προς το παρων..το εσβησα πριν οταν εγραφα το προηγουμενο μηνυμα! ;)

Link to comment
Share on other sites

ok. το προβλημα λυθηκε εκανα επαναγκατασταση του προγραμματος και ειναι ολα ενταξει , σας ευχαριστω παντως ναστε καλα
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι καλυτερη απο τις 2 αυτες rom; Ποια προτεινετε; Ποια εχετε δοκιμασει; Στη MIUI λεει" If you have reboot issue with Camera, go to Camera Setting to disable Auto Focus".. Το εχετε παρατηρησει οσοι τη τεσταρατε;

 

Εγω τεινω προς τη δευτερη!

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι καλυτερη απο τις 2 αυτες rom; Ποια προτεινετε; Ποια εχετε δοκιμασει; Στη MIUI λεει" If you have reboot issue with Camera, go to Camera Setting to disable Auto Focus".. Το εχετε παρατηρησει οσοι τη τεσταρατε;

 

Εγω τεινω προς τη δευτερη!

 

Ειναι 2 εντελως διαφορετικες ρομ!

Η miui ειναι ενα κινεζικο project,χωρις sense, που μια αρκετα με το interface του iphone.

+πιο γρηγορη απο sense rom.Περισσοτερη διαθεσιμη ram.

-αρκετα προβληματακια που μπορει να σε ταλαιπωρησουν.Δεν υποστηριζονται πληρως τα ελληνικα,εκτος αν χρησιμοποιησεις καποια παλαιοτερη εκδοση του φιλου μας εδω,finn.

 

HD revolution ειναι η πιο δημοφιλης ρομ,μιας και ο mike ξεκινησε απο τους 1ους τις custom rom στους xda, αλλα εχει και τον...τροπο να πειθει...:p

Ειναι σαν τη stock και για οτι θελησεις extra θα τα βρεις ξεχωριστα στη 1η του σελιδα.

 

Εγω παντως σου προτινω να δοκιμασεις τη δουλεια της NCTeam (εμας! :p)!Σχεδον stock,με theme απο kalagas αν προτιμας και τη καλυτερη διαρκεια μπαταριας ever!!

 

Επισης μπορεις να δοκιμασεις και RCMix 2.3.5 αν και ακομα θελει λιγο δουλιτσα.

 

edit:ειδα οτι τη δοκιμασες...τι δε σου αρεσε????

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

 

Εγω παντως σου προτινω να δοκιμασεις τη δουλεια της NCTeam (εμας! :p)!Σχεδον stock,με theme απο kalagas αν προτιμας και τη καλυτερη διαρκεια μπαταριας ever!!

 

Επισης μπορεις να δοκιμασεις και RCMix 2.3.5 αν και ακομα θελει λιγο δουλιτσα.

 

edit:ειδα οτι τη δοκιμασες...τι δε σου αρεσε????

 

Απλα πειραματιζομαι απο χτες το απογευμα..Δεν ειχα καποιο θεματακι.. Σε ευχαριστω για την απαντηση σου ησουν πολυ κατατοπιστικος φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Απλα πειραματιζομαι απο χτες το απογευμα..Δεν ειχα καποιο θεματακι.. Σε ευχαριστω για την απαντηση σου ησουν πολυ κατατοπιστικος φιλε μου!

 

Και καλα κανεις!μεχρι πριν λιγο καιρο περνουσα 2 καθε μερα μεχρι να καταληξω τι μου αρεσει,τι με χαλαει κτλ.

Δοκιμασε και aosp, βαλε και τη miui.Μονο τοτε θα εχεις ξεκαθαρη και προσωπικη αποψη τι σου κανει περισσοτερο...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...