Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD (Μέρος ΙΙ)


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εκανα αναβαθμιση σε 2.3.3 και δεν εχω ιντερνετ μεσω wifi.καποιος αλλος με το ιδιο προβλημα???????????
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σόρρυ δεν το διάβασα ! Εχεις ακούσει κάποιον άλλο να εχει πρόβλημα με τον καιρο στο λοκσκριν ?

 

Εμενα προσωπικα δουλευει οκ.Ακουσες οτι δε λειτουργει και το αναφερεις;;;Το καλυτερο που μπορεις να κανεις,ειναι ενα backup αυτη που εχεις τωρα,φλασαρε την i00 και δες αν λειτουργει η οχι.Αν δε σου λειτουργει η οτιδηποτε επανερχεσαι οπως εισαι τωρα.15' ασχολια ειναι...;)

Και για να μη γινουμε chat room εδω (ο Ανδρεας καραδωκει :p),στειλε μου pm οτι αλλο θες...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εκανα αναβαθμιση σε 2.3.3 και δεν εχω ιντερνετ μεσω wifi.καποιος αλλος με το ιδιο προβλημα???????????

 

δεν εχεις ιντερνετ, η δεν εχεις καλο σημα wifi?? δλδ διπλα στο μοντεμ τπτ?!? ..αυτη η 2.3.3 ολο προβληματα εχει.. αλλος ενας φιλος ειχε το ιδιο προβλημα.. εμενα ηταν οκ! μονο στο σημα το προβ..

Link to comment
Share on other sites

βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εκανα αναβαθμιση σε 2.3.3 και δεν εχω ιντερνετ μεσω wifi.καποιος αλλος με το ιδιο προβλημα???????????

 

Δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο. Δοκίμασε να κάνεις μια επανεκκίνηση το κινητό κι αν δεν στρώσει

δοκίμασε ένα hard reset. Προσοχή όμως γιατί θα χάσεις ότι τηλέφωνα, εφαρμογές έχεις μέσα στο κινητό.

 

Καλύτερα να κρατήσεις πρώτα κάποιο backup ότι χρειάζεσαι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο. Δοκίμασε να κάνεις μια επανεκκίνηση το κινητό κι αν δεν στρώσει

δοκίμασε ένα hard reset. Προσοχή όμως γιατί θα χάσεις ότι τηλέφωνα, εφαρμογές έχεις μέσα στο κινητό.

 

Καλύτερα να κρατήσεις πρώτα κάποιο backup ότι χρειάζεσαι.

 

και βεβαια εχει αναφερθει προβλημα με το wifi..δεν συνδεεται σε καποια modem. Μετα απο πολυ ψαξιμο αυτη ειναι η μονη λυση

Link to comment
Share on other sites

και βεβαια εχει αναφερθει προβλημα με το wifi..δεν συνδεεται σε καποια modem. Μετα απο πολυ ψαξιμο αυτη ειναι η μονη λυση

 

Συγνώμη αλλά αυτό είναι για το Desire S κι όχι για το HD. Προσωπικά τόσο εγώ όσο και αρκετοί γνωστοί με

DHD δεν έχουν κάποιο πρόβλημα πέρα από το θέμα ότι δεν συνδέεται όταν πέσει το σήμα κάτω από τα -88db.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

τα εχω κανει ολα hard reset κτλ αλλα τιποτα.εχω διαβασει σε site του εξωτερικου οτι υπαρχει και αλλου αυτο το προβλημα.τι αλλο να κανω??????????????
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο μου φαίνεται. Αν μπορείς δοκίμασε σε κάποιο άλλο wifi δίκτυο, να δούμε αν παίξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγα λεπτα i00 5.2 για οποιον ενδιαφερεται.Change log.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγα λεπτα i00 5.2 για οποιον ενδιαφερεται.Change log.

 

elthis αν ξαναβάλω το sim pin μετά την εγκατάσταση και κάνω restart το κινητό θα ξανακολλήσει ή μετά την εγκατάσταση δεν υπάρχει θέμα;

Link to comment
Share on other sites

elthis αν ξαναβάλω το sim pin μετά την εγκατάσταση και κάνω restart το κινητό θα ξανακολλήσει ή μετά την εγκατάσταση δεν υπάρχει θέμα;

 

Παλι η εγκατασταση πρεπει να γινει χωρις pin.Η απαντηση του kris στην ερωτηση σου ειναι ''i hope''...Θα το δοκιμασω και θα σου πω...Ειναι σχεδον up η rom...

 

Ευχαριστω που το ανεφερες για να μη τη ''παθει'' κανεις...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παλι η εγκατασταση πρεπει να γινει χωρις pin.Η απαντηση του kris στην ερωτηση σου ειναι ''i hope''...Θα το δοκιμασω και θα σου πω...Ειναι σχεδον up η rom...

 

Ευχαριστω που το ανεφερες για να μη τη ''παθει'' κανεις...;)

 

Ναι δοκίμασε αν μπορείς plz αφού κάνεις την εγκατάσταση χωρίς pin να το ξαναβάλεις αν δε βαριέσαι να μου πεις γιατί ωραία και καλή η rom αλλά δε θέλω να το αφήσω χωρίς pin μόνο και μόνο για να χω sense 3.0...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,εγώ που εχω την 5.1 για να περάσω την καινούργια έκδοση πρέπει να κάνω όλα τα wipe ; ή μπορώ να την περάσω από πάνω σαν update; εχω backup από το τιτανιουμ αλλά εμαιλ κτλ θα χαθούν νομίζω

 

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

HTC Desire HD <<<
Link to comment
Share on other sites

elthis τον kernel του mdj το βαζουμε στην 5,2;

 

Επειδη ειμαι δουλεια δε την εχω φλασαρει ακομα.Θελω βασικα να δοκιμασω το νεο κερνελ του lee...Αλλα δςν ειναι τπτ παιδια,καντε ενα backup οταν τη περασετε,δοκιμαστε οποιο κερνελ θελετε,κι αν δε δουλευει επανερχεστε.Λογικα θα ειναι συμβατοι κι οι 2...

 

 

Καλημέρα ,εγώ που εχω την 5.1 για να περάσω την καινούργια έκδοση πρέπει να κάνω όλα τα wipe ; ή μπορώ να την περάσω από πάνω σαν update; εχω backup από το τιτανιουμ αλλά εμαιλ κτλ θα χαθούν νομίζω

 

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

 

Θελει fresh install δυστυχως...Αλλα μπορεις επισης να δοκιμασεις επισης κρατωντας backup,κανοντας wipe cache-dalvic cache και περνωντας τη...

 

 

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

δεν παιρνει sim pin ουτε αυτη κανει συνεχεια επανεκινηση

 

3-4 posts πιο πανω αν κοιτουσες θα το εβλεπες.Περαστε τη ΧΩΡΙΣ pin και μολις ανοιξει ξαναβαλτε το pin και δοκιμαστε...

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

3-4 posts πιο πανω αν κοιτουσες θα το εβλεπες.Περαστε τη ΧΩΡΙΣ pin και μολις ανοιξει ξαναβαλτε το pin και δοκιμαστε...

 

Sent from my Desire HD

 

ναι το ειχα δει απλα επειδη καποιος ρωτησε το επιβαιβεωσα

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν βρίσκομαι Ελλάδα και δεν μπορώ να το ελέγξω, ισχύει ότι μαζί με τις paid εφαρμογές έχουμε πλέον και google navigation στην Ελλάδα? Μέσα απο το google maps εννοώ, όπως συμβαίνει στο εξωτερικό...
Nokia 3310 | Nokia 5510 | Nokia 6100 | SE K700i | SE K500i | Motorola V3i | Samsung U700 | SE C902 | SE G900 | HTC Desire HD | Apple iPhone 4S 64GB | Apple iPhone 5 64GB | Apple iPhone 6 128GB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν βρίσκομαι Ελλάδα και δεν μπορώ να το ελέγξω, ισχύει ότι μαζί με τις paid εφαρμογές έχουμε πλέον και google navigation στην Ελλάδα? Μέσα απο το google maps εννοώ, όπως συμβαίνει στο εξωτερικό...

 

Εχουν αναφερει τα παιδια με official οτι το navigation δε μας υποστηριζει ακομα...

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά αυτό είναι για το Desire S κι όχι για το HD. Προσωπικά τόσο εγώ όσο και αρκετοί γνωστοί με

DHD δεν έχουν κάποιο πρόβλημα πέρα από το θέμα ότι δεν συνδέεται όταν πέσει το σήμα κάτω από τα -88db.

 

Και με ποιόν τρόπο βλέπουμε τα db?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει να βγει κανενα αλλο update περα απο την 2.36?? γτ η εκδοση 2.3.3 εχει ενα καρο προβληματα.. να ευελπιστω σε νεα ρομ με 2.3.4 ή 2.3.6?? αλλιως λεω να το γυρισω σε τπτ μαγειρεμενο ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει να βγει κανενα αλλο update περα απο την 2.36?? γτ η εκδοση 2.3.3 εχει ενα καρο προβληματα.. να ευελπιστω σε νεα ρομ με 2.3.4 ή 2.3.6?? αλλιως λεω να το γυρισω σε τπτ μαγειρεμενο ;)

 

Δε βρίσκω το λόγο να μην το κάνεις, πραγματικά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...