Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλλά σε πόσο χρόνο διορθώνονται συνήθως τέτοια στα κινητά ?

 

Κανείς δεν μπορεί να πει με ακρίβεια και σιγουριά. Εξαρτάται από το πρόβλημα.

 

Με βάση αυτό φίλε ksampou

To δοκό μου ΜΙΝΙ δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα με "ήχους" που δεν θα έπρεπε να υπάρχουν στο βίντεο!

 

δες αυτό και πες μας αν ισχύουν τα ίδια και για το δικό σου κινητό.

 

Αρχίζει να φαίνεται ότι τελικά είναι θέμα παρτίδων. Τι έκδοση λογισμικού έχετε; (μη μου πείτε Android 2.3 - πλήρη περιγραφή θέλουμε)

Edited by zxr
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πηγα χθες και τα ειδα απο κοντα. Μικρη μου φανηκε η οθονουλα τους (συνηθισα σε 4αρα βλεπεις παναθεμα με) αλλα με καλα χρωματα. Καθε φορα λεω να παρω ενα ασπρο smartphone οταν βγαινει μαυρο και ασπρο αλλα μου φαινεται αποτομη η αλλαγη οθονης-πλαισιου και φοβαμαι μη λερωνεται πολυ πιο ευκολα και φαινεται χαλια μετα. Διαβαζω εδω αλλοι εχουν θεμα με ηχο, τι γινεται; Να περιμενουμε οσοι θελουμε το pro η να προβουμε σε αμεση αγορα; Καλα και το δευτερο να πειτε, θα περιμενω λιγο να πεσουν οι τιμες τους και να βγουν κι αλλα προβληματακια!

 

δε λερωνεται ρε συ το λευκο. τι ειναι υφασμα?

ισα ισα στο λευκο δεν φενονται οι σκονες και τα σιμαδια οσο στο μαυρο

οσο και οι ψιλες γραντζουνιες που μπορει να γινουν

απλος στο λευκο την νυκτα φοτιζεται και διπλα απο την οθοη επειδη

δεν ειναι σκουρο χρωμα να μην το περναει το φως

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν αποφασισει να το διορθωσει και ΑΝ το διορθωσει η σονυ σε 3 μηνες;

Το θεμα για μενα ειναι γιατι οι γιαπωνεζοι αφησαν να κυκλοφορησουν δυο μοντελα με τετοιο προβλημα!καλα δεν τα τσεκαρουν πριν τα κυκλοφορησουν;

 

 

---

- Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν αποφασισει να το διορθωσει και ΑΝ το διορθωσει η σονυ σε 3 μηνες;

Το θεμα για μενα ειναι γιατι οι γιαπωνεζοι αφησαν να κυκλοφορησουν δυο μοντελα με τετοιο προβλημα!καλα δεν τα τσεκαρουν πριν τα κυκλοφορησουν;

.

Το κινητό είναι made in Japan ? Εγώ το Xperia X2 που είχα ήταν made in China

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι made in Japan ? Εγώ το Xperia X2 που είχα ήταν made in China

 

το λεω επειδη η sony ειναι γιαπωνεζικη εταιρια..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς ρωτας!

 

Firmware 4.0.A.2.368

 

 

 

Είναι δυνατόν, μετά από τόσα χρόνια να μην ξέρετε ότι η SE δεν είναι η Sony;;; :dash: Η SE εδρεύει στο Λονδίνο και η Sony κατέχει 50% των μετοχών της.

 

φιλε μου πραγματικα δεν εχω ιδεα και δεν με νοιαζει απο που ειναι η καθε εταιρια..απλα το πα με δοση ειρωνιας καθως υποτειθεται οτι οι ιαπωνες κατι τετοια τα δοκιμαζουν και τα τεσταρουν.επισης δεν ειπα οτι η σονυ ειναι η SE.απλα οπως λες και συ εχει τις μισες μετοχες αρα οι ιαπωνες εχουν την μιση εταιρια,αρα οι ιαπωνες φανταζομαι εκτος απο το κεφαλαιο θα παιρνουν μερος και στην παραγωγικη διαδικασια..αν οχι.παλι το ιδιο μου κανει!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρτε και δυο εκτενεις και αναλυτικες κριτικες για το mini και το mini pro απο το gsmarena!

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini-review-634.php

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini_pro-review-633.php

Link to comment
Share on other sites

Παρτε και δυο εκτενεις και αναλυτικες κριτικες για το mini και το mini pro απο το gsmarena!

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini-review-634.php

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini_pro-review-633.php

 

8 σελιδες!? :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να πει με ακρίβεια και σιγουριά. Εξαρτάται από το πρόβλημα.

 

Με βάση αυτό φίλε ksampou

 

 

δες αυτό και πες μας αν ισχύουν τα ίδια και για το δικό σου κινητό.

 

Αρχίζει να φαίνεται ότι τελικά είναι θέμα παρτίδων. Τι έκδοση λογισμικού έχετε; (μη μου πείτε Android 2.3 - πλήρη περιγραφή θέλουμε)

 

 

 

ειναι το ιδιο SI 1249-424502 EL,EN

KERMEL 2.6.32.9-perf

εκδοσι 4.0.Α.2.368

 

επισης να ρωτησω εχει αντιμετωπισει κανεις προβλημα στα μνμ?πχ εγω στελνω δεν αποστελεται και αμα κανω ρεσταρτ το κινιτο με το που ανοιξω θα αποσταλει. whats up εχω ενημερωτικα

 

αυριο θα παω στο πλαισιο απο και το πειρα θα τους πω το προβλημα και ευτηχως εχω doa ακομη θα ζητησω αλλο και θα το ανοικσω εκεινη την στιγμη να δω αν υπαρχει προβλημα με την καμερα και αν οχι μονο τοτε θα το παρω.

να ρωτησω και κατι αλλο οσοι δεν εχεται προβλημα μιπως εχεται βαλει αλλη καρτα ? καποτε ειχε ενα αντιστοιχο προβλημα το νοκια ν85 και οφειλοτανε στην καρτα ηθελε sdhc αλλιως δεν αποθηκευε σωστα τα δεδομενα με αποτελεσμα να ηπαρχει αλλιωση στον ηχο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

αυριο θα παω στο πλαισιο απο και το πειρα θα τους πω το προβλημα και ευτηχως εχω doa ακομη θα ζητησω αλλο και θα το ανοικσω εκεινη την στιγμη να δω αν υπαρχει προβλημα με την καμερα και αν οχι μονο τοτε θα το παρω.

να ρωτησω και κατι αλλο οσοι δεν εχεται προβλημα μιπως εχεται βαλει αλλη καρτα ? καποτε ειχε ενα αντιστοιχο προβλημα το νοκια ν85 και οφειλοτανε στην καρτα ηθελε sdhc αλλιως δεν αποθηκευε σωστα τα δεδομενα με αποτελεσμα να ηπαρχει αλλιωση στον ηχο

 

κάνε αυτό που είπες φίλε και ενημέρωσε μας αν θα σου το αλλάξουν, τι θα σου πούν κτλ

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πολλα εχουν αναφερθει για προβλημα στον ηχο,καμμενα πιξελς και λοιπα,πιστευετε οτι μεγαλα καταστηματα δινουν αυτη τη δυνατοτητα του να το ανοιξεις και να το τσεκαρεις;

Επισης ειναι πολυ δυσκολο μεσα στον κοσμο και τη μουσικη που θα χει το καταστημα,να ακουσεις αν κανει ηχο το βιντεο

 

 

---

- Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη πολλα εχουν αναφερθει για προβλημα στον ηχο,καμμενα πιξελς και λοιπα,πιστευετε οτι μεγαλα καταστηματα δινουν αυτη τη δυνατοτητα του να το ανοιξεις και να το τσεκαρεις;

Επισης ειναι πολυ δυσκολο μεσα στον κοσμο και τη μουσικη που θα χει το καταστημα,να ακουσεις αν κανει ηχο το βιντεο

 

 

---

- Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

 

οταν πηγα να το παρω μολις το ειχανε φερει δεν το ειχανε βαλει καν για δειγμα.και αμεσως ο πωλητης πηγε να το ανοιξει για να μου το δειξει και ανοιξε το μαυρο.ευτηχως-δυστηχως εγω πειρα ασπρο και ητανε σφραγισμενο και με ζελατινα.οποτε ναι πιστευω οτι αμα το ζητησω θα μου το κανει.οσων αφορα τον ηχω αμα θα ακουγεται , καποιος πσιλιασμενος και με το παλιο διπλα θα το καταλαβει αν και πιστευω οτι αμεσως θα ακουσει τον θορυβο ειναι αρκετα εντονοσ για να τον παραμελησεις

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πολλα εχουν αναφερθει για προβλημα στον ηχο,καμμενα πιξελς και λοιπα,πιστευετε οτι μεγαλα καταστηματα δινουν αυτη τη δυνατοτητα του να το ανοιξεις και να το τσεκαρεις;

Επισης ειναι πολυ δυσκολο μεσα στον κοσμο και τη μουσικη που θα χει το καταστημα,να ακουσεις αν κανει ηχο το βιντεο

Kαλά λες, αλλά ας πάει να δούμε τι θα του πούν. Δέν χάνει τιποτα και εμείς να μάθουμε τί παίζει. Σίγουρα για τον ήχο μέσα στο κατάστημα πάντως αμφιβάλλω και εγώ αν μπορεί να ξεχωρίσει τέτοιον ήχο.

 

οταν πηγα να το παρω μολις το ειχανε φερει δεν το ειχανε βαλει καν για δειγμα.και αμεσως ο πωλητης πηγε να το ανοιξει για να μου το δειξει και ανοιξε το μαυρο.ευτηχως-δυστηχως εγω πειρα ασπρο και ητανε σφραγισμενο και με ζελατινα.οποτε ναι πιστευω οτι αμα το ζητησω θα μου το κανει.οσων αφορα τον ηχω αμα θα ακουγεται , καποιος πσιλιασμενος και με το παλιο διπλα θα το καταλαβει αν και πιστευω οτι αμεσως θα ακουσει τον θορυβο ειναι αρκετα εντονοσ για να τον παραμελησεις

 

δέν νομίζω να είναι αρκετά εντονος μέσα σε ενα κατάστημα φίλε μου. Αλλά δοκίμασε εσύ καλού κακού, και για σένα και για όλους που ενδιαφέρονται για το κινητό.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά τελικά να το πάρω το mini ή θα χτυπάω το κεφάλι μου στο τοίχο?? έχε αλήθεια πρόβλημα η να περιμένω για αργότερα??
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά τελικά να το πάρω το mini ή θα χτυπάω το κεφάλι μου στο τοίχο?? έχε αλήθεια πρόβλημα η να περιμένω για αργότερα??

 

περιμενε λιγο ακομη,ειναι θεμα ημερων,γιατι να το ρισκαρεις.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά τελικά να το πάρω το mini ή θα χτυπάω το κεφάλι μου στο τοίχο?? έχε αλήθεια πρόβλημα η να περιμένω για αργότερα??

 

εγω παντος δεν το μετανιωσα καθολου

δεν εχω κανενα προβλημα

αυτο με το βιντεο δεν ξερω ουτε εχω δοκιμασει

ποτε με κανενα κινητο δεν εχω τραβηξει βιντεο οποτε δεν με ενδιαφερει

φωτογραφιες βγαζει πολυ καλες

Link to comment
Share on other sites

Η πλοηγηση στο web παλευεται με τις 3 ιντσες η σας δυσκολευει ?
Link to comment
Share on other sites

Η πλοηγηση στο web παλευεται με τις 3 ιντσες η σας δυσκολευει ?

 

για λιγο σερφαρισμα ειναι η οθονη

αν το θες για αυτη την δουλεια πρεπει να πας σε 3.7-4.3''

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν το βρίσκω τώρα παιδιά το βρήκα μέσο skroutz στο open365 209 eurw και μόνο μαύρο ελληνικής αντιπροσωπίας...... τι να κάνω help........
Link to comment
Share on other sites

Και σε Γερμανό που πήρα τηλέφωνο εδώ στη Θεσσαλονίκη, παρόλο που στο site γράφει άμεσα διαθέσιμο μου είπαν ότι δεν παραλάβανε και ίσως έχουν προς το τέλος της εβδομάδας ή αρχές της άλλης. (για το mini εννοώ)

Πρέπει να έχει έχει παιχθεί κάτι πολύ χοντρό για να μην υπάρχουν συσκευές!.

Link to comment
Share on other sites

Η πλοηγηση στο web παλευεται με τις 3 ιντσες η σας δυσκολευει ?

 

αυτο δυστυχως ειναι θεμα του καθενος..οπως την βρισκει.εγω και με το x10 pro με βολευε να σερφαρω..κοιτα μερικα hands on στο youtube και θα καταλαβεις τι παιζει.το καλο ειναι οτι επιτελους εχει flash player και multi touch

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...