Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε εγω πιστευω οτι αξιζει! εγω εδωσα παραπανω και πηρα το προ και ειμαι πολυ ικανοποιημενος

το μονο που μου την σπαει ειναι οτι το καπακι για το βισμα του φορτιστη δεν ανοιγει με τιποτα!!!!

 

Χεχεχε!!Φιλε σε καταλαβαινω..πισα σκοταδι στο δωματιο,χωρις νυχι,να μην ανοιγει με τιποτα το ατιμο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χεχεχε!!Φιλε σε καταλαβαινω..πισα σκοταδι στο δωματιο,χωρις νυχι,να μην ανοιγει με τιποτα το ατιμο!!

 

ναι ρε!!!! τι πραγμα ειναι αυτο?? πολυ σπαστικο!! εγω να φανταστεις το ανοιγω με ενα μολυβι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε!!!! τι πραγμα ειναι αυτο?? πολυ σπαστικο!! εγω να φανταστεις το ανοιγω με ενα μολυβι!!!!!

 

τοσο πολυ???εγω δοκιμασα την "μυτη" του φορτιστη αλλα ειναι πλατια και δεν ανοιγει...φανταζομαι μετα απο λιγο θα ανοιγει πιο ευκολα..

σκεφτομαι να το πουλησω για αυτο το λογο..:(

 

 

 

 

πλακα κανω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τοσο πολυ???εγω δοκιμασα την "μυτη" του φορτιστη αλλα ειναι πλατια και δεν ανοιγει...φανταζομαι μετα απο λιγο θα ανοιγει πιο ευκολα..

σκεφτομαι να το πουλησω για αυτο το λογο..:(

 

 

 

 

πλακα κανω!

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι σου λεω δεν ανοιγει με τιποτα!!! και εγω ετσι πιστευω ομως οτι θα στρωσει!!! μακαρι δηλαδη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν είμαι ο μόνος λοιπόν που συφιλιάζομαι με αυτό το καλυματάκι!!! Και στο x10mini έτσι ήταν, δεν άνοιγε με τίποτα το ρημάδι, έλεγα θα το βελτιώνανε στο καινούργιο αλλά μπα....
Link to comment
Share on other sites

τωρα να ρωτησω και κατι αλλο! τι ακριβως πρεπει να απενεργοποιησω και απο που για να ειμαι σιγουρος οτι δεν χρεωνομαι στο internet?

θελω μονο να το δουλευω με το wifi

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν είμαι ο μόνος λοιπόν που συφιλιάζομαι με αυτό το καλυματάκι!!! Και στο x10mini έτσι ήταν, δεν άνοιγε με τίποτα το ρημάδι, έλεγα θα το βελτιώνανε στο καινούργιο αλλά μπα....

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι σου λεω δεν ανοιγει με τιποτα!!! και εγω ετσι πιστευω ομως οτι θα στρωσει!!! μακαρι δηλαδη!!!!!

 

μαγκες,χαλια δουλεια εκει στην SE.η ICS τους μαρανε..εδω δεν μπορουν να φτιαξουν ενα καλυμα της προκοπης.:p

 

τωρα να ρωτησω και κατι αλλο! τι ακριβως πρεπει να απενεργοποιησω και απο που για να ειμαι σιγουρος οτι δεν χρεωνομαι στο internet?

θελω μονο να το δουλευω με το wifi

 

ρυθμισεις-ασυρματο και δικτυα-ρυθμισεις δικτυου-δεδομενα ενεργα (ξετικαρε)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μαγκες,χαλια δουλεια εκει στην SE.η ICS τους μαρανε..εδω δεν μπορουν να φτιαξουν ενα καλυμα της προκοπης.:p

 

Τελικά μόνο εγώ δεν έχω πρόβλημα με το καλυμματάκι??? :rolleyes:

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

τοσο πολυ???εγω δοκιμασα την "μυτη" του φορτιστη αλλα ειναι πλατια και δεν ανοιγει...φανταζομαι μετα απο λιγο θα ανοιγει πιο ευκολα..

σκεφτομαι να το πουλησω για αυτο το λογο..:(

 

 

 

 

πλακα κανω!

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι σου λεω δεν ανοιγει με τιποτα!!! και εγω ετσι πιστευω ομως οτι θα στρωσει!!! μακαρι δηλαδη!!!!!

 

χαχα δεν είμαι ο μόνος λοιπόν που συφιλιάζομαι με αυτό το καλυματάκι!!! Και στο x10mini έτσι ήταν, δεν άνοιγε με τίποτα το ρημάδι, έλεγα θα το βελτιώνανε στο καινούργιο αλλά μπα....

 

μαγκες,χαλια δουλεια εκει στην SE.η ICS τους μαρανε..εδω δεν μπορουν να φτιαξουν ενα καλυμα της προκοπης.:p

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....!!!

Δεν παίζεστε, οκ είναι κάπως ιδιοτροπο, αλλά πάρτε το κινητο με το αριστερό σας χέρι ασπουμε η οθόνη να βλέπει την παλάμη, με το άλλο χέρι βάλτε μέσα( λίγο νύχι χρειάζεστε) το νύχι στην χαραμάδα που έχει, τράβήξτε προς τα έξω και πάνω σας το καπάκι αλλά ταυτόχρονα κάντε και την αντίθετη κίνηση με το χέρι που το κρατάτε (σαν να κάνεις στροφή του χεριου σου προς την απέναντι μεριά).

Και εγώ δυσκολευόμουν αρχικά αλλα αν συνδιάσεις τις 2 αντίθετες κινήσεις ανοίγει με την μία.

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις-ασυρματο και δικτυα-ρυθμισεις δικτυου-δεδομενα ενεργα (ξετικαρε)

 

tτο εχω κανει αυτο ! δεν χρειαζετε τιποτα αλλο ετσι?? thanks!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....!!!

Δεν παίζεστε, οκ είναι κάπως ιδιοτροπο, αλλά πάρτε το κινητο με το αριστερό σας χέρι ασπουμε η οθόνη να βλέπει την παλάμη, με το άλλο χέρι βάλτε μέσα( λίγο νύχι χρειάζεστε) το νύχι στην χαραμάδα που έχει, τράβήξτε προς τα έξω και πάνω σας το καπάκι αλλά ταυτόχρονα κάντε και την αντίθετη κίνηση με το χέρι που το κρατάτε (σαν να κάνεις στροφή του χεριου σου προς την απέναντι μεριά).

Και εγώ δυσκολευόμουν αρχικά αλλα αν συνδιάσεις τις 2 αντίθετες κινήσεις ανοίγει με την μία.

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! φιλε ουτε ετσι γινετε!!!!!! τωρα το δοκιμασα!!!! απελπισια σκετη ειναι!!!!!!!

τελικα την καλυτερη δουλεια την εκανε ο φιλος που το εβγαλε τελειοως μου φαινετε!!! χαχαχαχαχαχ

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! φιλε ουτε ετσι γινετε!!!!!! τωρα το δοκιμασα!!!! απελπισια σκετη ειναι!!!!!!!

τελικα την καλυτερη δουλεια την εκανε ο φιλος που το εβγαλε τελειοως μου φαινετε!!! χαχαχαχαχαχ

 

χεχεχε, γινετε μια χαρά, θα σας βγάλω βίντεο μου φαίνετε :p (πλάκα κάνω )

και εγώ το ίδιο κινητό έχω αφού :)

Link to comment
Share on other sites

ρε μεγαλε kyprianou εσυ το χεις κανει επιστημη..δεν ηξερα οτι χρειαζεται να χω βγαλει το Μ.Ι.Τ για να ανοιξω ενα καπακι..:P

 

@kouberman μαυτο εισαι καλυμενος φιλε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε μεγαλε kyprianou εσυ το χεις κανει επιστημη..δεν ηξερα οτι χρειαζεται να χω βγαλει το Μ.Ι.Τ για να ανοιξω ενα καπακι..:P

φιλαράκι δοκίμασέ το να δείς ότι έχω δίκαιο. :)

Link to comment
Share on other sites

@kouberman μαυτο εισαι καλυμενος φιλε!!

οκ φιλε thanks!

παντως υπαρχει και αλλος τροπος να ανοιξουμε το βυσμα!

αν βγαλουμε το καπακι της μπαταριες τοτε ανοιγει πιο ευκολα!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε thanks!

παντως υπαρχει και αλλος τροπος να ανοιξουμε το βυσμα!

αν βγαλουμε το καπακι της μπαταριες τοτε ανοιγει πιο ευκολα!!!! :lol: :lol: :lol:

 

την πρωτη φορα που το προσπαθησα παντως μου γυρισε το νυχι!!απο τοτε δεν το ξανακανω!:mad::ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

την πρωτη φορα που το προσπαθησα παντως μου γυρισε το νυχι!!απο τοτε δεν το ξανακανω!:mad::ninja:

 

χαχαχαχαχα για πιο εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα για πιο εννοεις?

 

να βγαλω το πισω καπακι..αυτο και αν δεν βγαινει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να βγαλω το πισω καπακι..αυτο και αν δεν βγαινει.

 

χαχαχχαχα!!! εχεις απολυτο δικιο!!! ελεγα να μην το πω εγω και αυτο και με κραξετε!!!! χαχαχαχαχαχχα

ας ελπισουμε οτι θα μαλακωσουν! εγω 3 μερες το εχω μονο!

Link to comment
Share on other sites

να βγαλω το πισω καπακι..αυτο και αν δεν βγαινει.

 

παραξενο μου φαινεται εγω γιατι τα ανοιγω και τα δυο με ευκολια για το φορτιστη ειναι λιγο πιο δυσκολο αλλα το καπακι βγαινει πολυ ανετα, αμα το ανοιξεις απο τα πλαγια χωρις δυναμη και μετα κανεις το ιδιο απο 3-4 μεριες βγηκε...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

να βγαλω το πισω καπακι..αυτο και αν δεν βγαινει.

 

:p

και αυτό έχει τον τρόπο του. το πως το πιανεις με το ένα χέρι και πώς το τραβάς το καπάκι με το άλλο.

 

Όντως και τα δύο προβλήματα είναι κάπως και θέλουν μια εμπειρία μέχρι να βρείς τον τρόπο που πρέπει να το βγάζεις με την μία. Να σας πω και για αυτό ή θα μου πείτε ότι το έχω κάνει επιστήμη ? :cool: :blink:

Link to comment
Share on other sites

:p

και αυτό έχει τον τρόπο του. το πως το πιανεις με το ένα χέρι και πώς το τραβάς το καπάκι με το άλλο.

 

Όντως και τα δύο προβλήματα είναι κάπως και θέλουν μια εμπειρία μέχρι να βρείς τον τρόπο που πρέπει να το βγάζεις με την μία. Να σας πω και για αυτό ή θα μου πείτε ότι το έχω κάνει επιστήμη ? :cool: :blink:

 

χαχαχαχαχαχααχ!!!!!!! για πες το και αναλογως θα πραξουμε!! χαχαχαχ πλακα κανω!!

με το ενα χερι παντως δεν πιστευω να ανοιγει!

Link to comment
Share on other sites

παιδια το χουμε τρολιασει το θεμα για τα καλα!!σας επαναφερω στην ταξη πριν φανε delete τα ποστ μας!!

 

Sony employee claims Android 4.0 Xperia update coming 1st week of Jan 2012

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαχα!!! εχεις απολυτο δικιο!!! ελεγα να μην το πω εγω και αυτο και με κραξετε!!!! χαχαχαχαχαχχα

ας ελπισουμε οτι θα μαλακωσουν! εγω 3 μερες το εχω μονο!

 

Και εγώ εύκολα το ανοίγω... Βρε μπας και το πιάνετε λάθος? :rolleyes:

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

παιδια το χουμε τρολιασει το θεμα για τα καλα!!σας επαναφερω στην ταξη πριν φανε delete τα ποστ μας!![/url]

δικιο εχεις! παμε παρακατω!! οταν χρησιμοποιω τους χαρτες που εχει μεσα δεν χρεωνομαι ετσι?? εχετε περασει εσεις κανα καλο gps μεσα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια το χουμε τρολιασει το θεμα για τα καλα!!σας επαναφερω στην ταξη πριν φανε delete τα ποστ μας!!

 

Sony employee claims Android 4.0 Xperia update coming 1st week of Jan 2012

 

coming 1st week of Jan 2012.... Μαζί με τον Άγιο Βασίλη και το Χριστουγεννιάτικο δέντρο δηλαδή :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...