Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο μινι δεν δουλεύει... στα εισερχόμενα μνμτ δεν κάνει τίποτα....ανάβει στιγμιαία και τέλος...
Link to comment
Share on other sites

στο μινι δεν δουλεύει... στα εισερχόμενα μνμτ δεν κάνει τίποτα....ανάβει στιγμιαία και τέλος...

 

Σε όλα τα XPERIA με 4.0.4 υπάρχει το συγκεκριμένο bug.. :(

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

κατεβαστε το screenawake απο το στορ και το λεντ ειναι οκ ;)

 

Δεν το βρίσκω στο μάρκετ! Εχω το mini pro, ισως να μην το υποστηριζει η συσκευη;

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω στο μάρκετ! Εχω το mini pro, ισως να μην το υποστηριζει η συσκευη;

 

υποστηριζει απλα πρεπει να το γραψεις σε μια λεξη screenawake οχι screen awake

Link to comment
Share on other sites

εκανες φρεσκια εγκατασταση? ή εκανες αναβαθμιση? καλυτερα ειναι να κανετε φρεσκια εγκατασταση.
Link to comment
Share on other sites

υποστηριζει απλα πρεπει να το γραψεις σε μια λεξη screenawake οχι screen awake

 

 

Το έγραψα και με τους 2 τρόπους οτι ναναι μου βγάζει.. :confused:

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο δεν το βγαζει....πριν 5 λεπτα το κατεβασα εγω κανονικα....

 

για το δικο μου θεμα μηπως ξερει κανεις κατι? γιατι το screen off and lock αναβοσβηνει τα κουμπια αφης πριν κλεισιε την οθονη? υπαρχει καλυτερη εφρμογη για αυτη τη δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο δεν το βγαζει....πριν 5 λεπτα το κατεβασα εγω κανονικα....

 

για το δικο μου θεμα μηπως ξερει κανεις κατι? γιατι το screen off and lock αναβοσβηνει τα κουμπια αφης πριν κλεισιε την οθονη? υπαρχει καλυτερη εφρμογη για αυτη τη δουλεια?

 

Χμ!. Στο mini pro δεν παρατήρησα κατι τέτοιο. Ίσως να χρεαστεί να κάνεις μια επαναφορά, να κανεις και ενα φορματ την κάρτα μνήμης απο πρίν γαιτι κρατάει εφαρμογές και ρυθμίσεις απο Gingerbread...

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει...δοιμασα αυτα που λες και τιποτα.δεν ειναι κατι φοβερο απλα οταν παταω το widget κλεινει η οθονη αναβουν-σβηνουν τα capacitive και μετα οκ.Απλα με ανησυχει αυτο το αναψε σβησε.
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του widget κ ενεργοποίησε την επιλογή για καθυστέρηση κλειδώματος και είναι οκ ;-)
Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

Just in case... όσοι παγωτοθήκαμε μπορούμε να γυρίσουμε στην GB .042 αν το θελήσουμε κάποια στιγμή; Με ποιο τρόπο; "Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων" απ'τη συσκευή ή μέσω pc με SEUS για παράδειγμα;:p
Link to comment
Share on other sites

Just in case... όσοι παγωτοθήκαμε μπορούμε να γυρίσουμε στην GB .042 αν το θελήσουμε κάποια στιγμή; Με ποιο τρόπο; "Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων" απ'τη συσκευή ή μέσω pc με SEUS για παράδειγμα;:p

 

Δεν γινεται με επισημο τροπο.μονο με φλασαρισμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται με επισημο τροπο.μονο με φλασαρισμα

 

Κωνσταντίνε λίγο πιο περιληπτικά είναι εύκολο; Δεν ξέρω και πολλά απ'αυτά, μάλιστα αφού δεν θά'ναι κάτι τόσο εύκολο -απ'ότι κατάλαβα- όσο το απλό update, μάλλον δεν θα το επιχειρήσω καν.. απλά για να υπάρχει. "Φλασάρισμα", δηλαδή; Με ποιο τρόπο γίνεται αυτό; "Ξεκλείδωμα bootloader κλπ κλπ" με λίγα λόγια; Δεν έχω ιδέα ούτε αυτό τι είναι βασικά, γι'αυτό ρωτάω. Με 2-3 λέξεις..;:p

 

:)

 

 

edit: Το βρήκα, δεν φαντάστηκα ότι θα υπήρχε τόσο αναλυτικά..:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε λίγο πιο περιληπτικά είναι εύκολο; Δεν ξέρω και πολλά απ'αυτά, μάλιστα αφού δεν θά'ναι κάτι τόσο εύκολο -απ'ότι κατάλαβα- όσο το απλό update, μάλλον δεν θα το επιχειρήσω καν.. απλά για να υπάρχει. "Φλασάρισμα", δηλαδή; Με ποιο τρόπο γίνεται αυτό; "Ξεκλείδωμα bootloader κλπ κλπ" με λίγα λόγια; Δεν έχω ιδέα ούτε αυτό τι είναι βασικά, γι'αυτό ρωτάω. Με 2-3 λέξεις..;:p

 

:)

 

 

edit: Το βρήκα, δεν φαντάστηκα ότι θα υπήρχε τόσο αναλυτικά..:)

 

Εχει σωσει κοσμο αυτος ο οδηγος!! :p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!τελικά στο 4252 ήρθε η αναβάθμιση η ακομα;;αν την έκανε κανείς με pc companion ας μας πει:p

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ Σ ΕΜΕΝΑ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...