Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν λες για μενα εχω 11w24

 

έχει το mini pro ,δέν κάνει θόρυβο και είσαι ο Keras ? :p

 

Όσοι το έχουν μπορεί να στείλει και να λάβει αρχεία απο άλλα κινητά μέσω bluetooth χωρίς κάποιο πρόγραμα ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε ****το εμενα μου πεσε το 11W30?????

 

δεν έχει σχέση αυτό σε όλες οι παρτίδες έχουν αναφερθεί mini pro με το πρόβλημα στο video οπότε είναι ανάλογα σε πιο μοντέλο θα πέσεις όχι σε ποια παρτίδα(μέχρι την 11W32)

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχουν μπορεί να στείλει και να λάβει αρχεία απο άλλα κινητά μέσω bluetooth χωρίς κάποιο πρόγραμα ?

Στέλνω από το pc χωρίς κανένα πρόβλημα

 

Sent from my ST15i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μπορει να παρω 2 ιδιες συσκευες,και οι 2 11W30 και η μια να ναι οκ και η αλλη να ακνει το θορυβο;;

 

Ναι..ισχυει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και παλι ρε παιδια ο μονος που εχω δει εδω μεσα με μινι προ χωρις προβληματα ειναι 11W24!

 

Είναι και ο Keras που ελπίζω να μας πεί και αυτός τι έχει.

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους το mini στα χέρια μου από multirama και η πλάκα έχουν δώσει πάρα πολλά και mini και mini pro χωρίς κανένα πρόβλημα... πρώτες εντυπώσεις του κινητού τέλειο... σε λίγο η συνέχεια...
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους το mini στα χέρια μου από multirama και η πλάκα έχουν δώσει πάρα πολλά και mini και mini pro χωρίς κανένα πρόβλημα... πρώτες εντυπώσεις του κινητού τέλειο... σε λίγο η συνέχεια...

που το ξέρεις ? Απλα στο είπαν ? :p Δεν σημαίνει ότι όσοι το αγοράζουν είναι ψηλιασμένοι ή μπαινουν εδώ στο φόρουμ, ή ακόμη και αν το ανακαλύπτουν μετά δέν το παίρνουν όλοι πίσω ή κάνουν παράπονο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω να ρωτησω κατι αλλο?πως γινεται ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ εκτος του πλαισιου,να το φερνουν σε λευκο με ροζ καπακι και κανεις σε λευκο με λευκο καπακι???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω να ρωτησω κατι αλλο?πως γινεται ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ εκτος του πλαισιου,να το φερνουν σε λευκο με ροζ καπακι και κανεις σε λευκο με λευκο καπακι???

 

γιατι το πλαισιο τα παιρνει μαλλον απο αλλο προμηθευτη.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω να ρωτησω κατι αλλο?πως γινεται ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ εκτος του πλαισιου,να το φερνουν σε λευκο με ροζ καπακι και κανεις σε λευκο με λευκο καπακι???

 

είσαι σίγουρος ? κάθε κουτι έχει 2 καπάκια μέσα νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος ? κάθε κουτι έχει 2 καπάκια μέσα νομίζω.

 

για το πλαισιο ξερω οτι τα nokia τα φερνει απο αλλον προμηθευτη,γιατι να μην φερνει και τα sony?ολοι μας δυστηχως μια αποδειξη του μαγαζιου παιρνουμε και οχι της αντιπροσωπειας.

Link to comment
Share on other sites

Θα εννωεί συγκεκριμένα για τον Γερμανό.

 

@Keras Περιμένουμε να μας πείς τι γράφει κάτω απο την μπαταρία σου. (όπως π.χ. 11W31 ) εσένα τι γράφει που δέν έχεις το θόρυβο στο βίντεο και έχει το mini pro ?????????

 

Είναι και ο Keras που ελπίζω να μας πεί και αυτός τι έχει.

 

Καλημέρα. Έχω 11W31. Mini Pro και δεν έχω κανένα θόρυβο. Δεν έχω κανένα πρόβλημα γενικά. Η συσκευή μου επαναλαμβάνω είναι απο το ΠΛΑΙΣΙΟ (γιατί το εμπιστεύομαι).

 

είσαι σίγουρος ? κάθε κουτι έχει 2 καπάκια μέσα νομίζω.

 

Έτσι είναι, έχει δύο καπάκια.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Απο που το πήρες;

Μήπως είχε ανοιχτή συσκευασία; Φαίνεται παράξενο αυτό που λες. Εμένα έχει και screen protector.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους το mini στα χέρια μου από multirama και η πλάκα έχουν δώσει πάρα πολλά και mini και mini pro χωρίς κανένα πρόβλημα... πρώτες εντυπώσεις του κινητού τέλειο... σε λίγο η συνέχεια...

 

μπορεις να μας πεις τι περιεχει η συσκευασια και τι παρτιδα ειναι?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά λοιπόν κλειστή συσκευασία σφραγισμένη χωρίς screen protector με ένα καπάκι και το κινητό πετάει......mini όχι pro από multirama και χωρίς καμία ανάκληση. έχω φίλο που δουλεύει εκεί και μου με πως δεν είχαν κανένα πρόβλημα τα τηλέφωνα..
Link to comment
Share on other sites

Τι γρυφος και αυτος με την ανακληση..

Ρε παιδια μια θερμη παρακληση!οταν μιλατε για το κινητο παντα να αναφερετε αν ειναι το μινι ή το προ γιατι απο,τι καταλαβα το καθενα εχει αλλα στο κουτι του!

οποιος εχει αγορασει το λευκο μινι ΠΡΟ!ας μου πει αν ειχε μεσα καπακι λευκο και ροζ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά λοιπόν κλειστή συσκευασία σφραγισμένη χωρίς screen protector με ένα καπάκι και το κινητό πετάει......mini όχι pro από multirama και χωρίς καμία ανάκληση. έχω φίλο που δουλεύει εκεί και μου με πως δεν είχαν κανένα πρόβλημα τα τηλέφωνα..

 

δεν ειναι πολυ περιεργο εσυ να το πηρες με ενα καπακι,ενω αλλοι το παιρνουν με δυο?μηπως αραγε παιζει ρολο απο ποιον προμηθευτη το παιρνει καθε μαγαζι?και γιατι το πλαισιο τα απεσυρε και το multirama τα πουλαει κανονικα?δεν εξηγειται διαφορετικα.

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι πολυ περιεργο εσυ να το πηρες με ενα καπακι,ενω αλλοι το παιρνουν με δυο?μηπως αραγε παιζει ρολο απο ποιον προμηθευτη το παιρνει καθε μαγαζι?και γιατι το πλαισιο τα απεσυρε και το multirama τα πουλαει κανονικα?δεν εξηγειται διαφορετικα.

 

Κατσε ρε συ..μηπως το προ ερχεται με δυο καπακια και το μινι με ενα;;

Σκεψου ποσο κουλο ειναι ο ενας προμηθευτης να σου δινει ενα καπακι παραπανω και ο αλλος οχι..μεχρι και καταγγελιες μπορουν να γινουν!(νταξει το μαμησα λιγο)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...