Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, παιδιά!

Ένας συνάδελφος πήρε προχθές το Xperia mini... Η έκδοση λογισμικού που έχει είναι 2.3.3 (4.0.A.2.368).

Σήμερα το "κούμπωσε" στο λάπτοπ και το PCCompanion του έβγαλε ότι υπάρχει νέα διαθέσιμη έκδοση (4.0.A.2.377).

Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να βρούμε πουθενά καμία αναφορά για αυτή την έκδοση.. Έχει καμιά ιδεα κανείς? Κανα changelog κλπ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, παιδιά!

Ένας συνάδελφος πήρε προχθές το Xperia mini... Η έκδοση λογισμικού που έχει είναι 2.3.3 (4.0.A.2.368).

Σήμερα το "κούμπωσε" στο λάπτοπ και το PCCompanion του έβγαλε ότι υπάρχει νέα διαθέσιμη έκδοση (4.0.A.2.377).

Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να βρούμε πουθενά καμία αναφορά για αυτή την έκδοση.. Έχει καμιά ιδεα κανείς? Κανα changelog κλπ?

ας την βαλει κακο δεν κανει σιγουρα παντος

την εχω βαλει εγω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες εδωσα στο πλαισιο το προ μου για αντικατασταση και μου παν οτι θα το τσεκαρουν κι αυριο θα περασω.Λετε να μποριε να γινει αντικαταστασι για ενα απλο μινι ;

Επισης ξερει κανεις αν τα χαρακτηριστικα του μινι με του προ ειναι ακριβως τα ιδια?

Edited by aris95
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες εδωσα στο πλαισιο το προ μου για αντικατασταση και μου παν οτι θα το τσεκαρουν κι αυριο θα περασω.Λετε να μποριε να γινει αντικαταστασι για ενα απλο μινι ;

Επισης ξερει κανεις αν τα χαρακτηριστικα του μινι με του προ ειναι ακριβως τα ιδια?

 

Τα ίδια, δέν θα έχεις μπροστινή κάμερα και πληκτρολόγιο. (είχαμε και ενα θεματάκι με τον επεξεργαστή:p αλλά ίσως να μήν ισχύει οπότε να ξέρεις αυτές είναι οι διαφορές εκτός παρενθέσεως.

Επίσης και ελάχιστα διαφορετικές διαστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

παντος η διαστασεις στην οθονη ειναι ακριβως ιδιες

εχω αγορασει screen protector για το pro και το εχω βαλει στο μινι

απλος εχει μια τρυπουλα για την μπροστινη καμερα

Link to comment
Share on other sites

Φαση θα χει να παω αυριο και να μου κανουν νερα οτι δεν μου το αλλαζουν!

Και τι θεματακι ειχαμε με τον επεξεργαστη;

 

τιποτα σημαντικο αμα θες διάβασε πιο πισω σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα εχτές 2 Xperia mini pro απο το ΠΛΑΙΣΙΟ.

Έχω ανοίξει τη μία συσκευή, είναι μια χαρά, γρήγορη, έκανα και ένα τεστ με βίντεο και δεν υπάρχει παράξενος ήχος ή κάτι τέτοιο (είδα το δείγμα στο Youtube). Την βρίσκω εξαιρετική, πολύ όμορφη και βολική. Καλό πληκτρολόγιο, πολύ βολική αλλαγή γλώσσας.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,ξερουμε ποτε θα βγει το xperia mini;σε γερμανο παντως δεν εχει ερθει ακομα.

 

Τι εννοεις;εχει κυκλοφορησει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις;εχει κυκλοφορησει.

Θα εννωεί συγκεκριμένα για τον Γερμανό.

 

@Keras Περιμένουμε να μας πείς τι γράφει κάτω απο την μπαταρία σου. (όπως π.χ. 11W31 ) εσένα τι γράφει που δέν έχεις το θόρυβο στο βίντεο και έχει το mini pro ?????????

Link to comment
Share on other sites

σωστα σε γερμανο που θελω να το παρω δεν το εχει φερει,(εχει μονο το pro) ξερουμε ποια καταστηματα το εχουν;

 

http://www.skroutz.gr/s/363404/Sony-Ericsson-Xperia-mini.html

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα που εχω το προ μου την βγαζει.. σαν τελευταια εκδοση που εχω εγω και ειναι 4.0.Α.2.368 μου λεει οτι ειναι ενημερωμενο..

 

δεν μου την βγαζει οπως και αν δοκιμασω..

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα καταστηματα το εχουν φερει, απλα εγινε ανακληση, γι'αυτο δεν υπαρχει σε πλαισιο, γερμανο κλπ

Υποτιθεται οτι τα ζητησε πισω η αντιπροσωπεια για να τους κανει καποια αναβαθμιση. Λογικα δεν θα αργησουν να κυκλοφορησουν ξανα.

Link to comment
Share on other sites

σωστος,skroutz

 

παντως ειμαι μεταξύ δυο,htc wildfire s και sony ericsson xperia mini και τα δυο σε λευκο.το htc ειναι πιο σιγουρη λυση(μιας και κυκλοφορει καιρο) ομως θελω να δω κ το mini απο κοντα.Το xperia παντως απο χαρακτηριστικα ειναι καλυτερο.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει επαφή μόνο από την απόκριση στην οθόνη θα καταλάβεις την διαφορά τους βέβαια γούστα είναι αυτά χωρίς να μειώνω το wildfire που είναι καλό κινητό... δες τα από κοντά και τα δυο και δες πιο σου ταιριάζει...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

εχεις χρησιμοποιήσει και τα δυο;

 

Tα έχω δει και τα δυο σε κατάστημα και η διαφορά στην απόκριση είναι αρκετή(δεν ξέρω και τις προτιμήσεις σου).. τα + του wildfire είναι η ποιότητα της HTC, το gorilla glass, το HTC sence και η μεγαλύτερη οθόνη.. αλλά σου είπα είναι ανάλογα με τα γούστα σου και με τις ανάγκες σου..

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Θα εννωεί συγκεκριμένα για τον Γερμανό.

 

@Keras Περιμένουμε να μας πείς τι γράφει κάτω απο την μπαταρία σου. (όπως π.χ. 11W31 ) εσένα τι γράφει που δέν έχεις το θόρυβο στο βίντεο και έχει το mini pro ?????????

 

αν λες για μενα εχω 11w24

Edited by Petran58
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα θεμα.. οταν βαζω ξυπνητηρι και εχω κλειστο το κινητο δεν χτυπαει.. πως το φτιαχνουμε αυτο?

 

Δυστυχώς δεν φτιάχνεται, σε όλες τις συσκευές ισχύει αυτό που έχουν android. Οποτε η το βαζεις σε λειτουργια πτησης η αγοράζεις ένα ξυπνητήρι :p

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...