Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 7


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσπαθώ εδώ και καιρό να αγοράσω εφαρμογή από το Marketplace. Με κάρτα (όχι πιστωτική) της Εθνικής, μου λέει ότι δεν το επιτρέπει, με μια της ΑΤΕ δεν την αναγνωρίζει καν και η μόνη που δέχεται είναι μία προπληρωμένη (όχι gift) της ΑΤΕ. Το θέμα είναι ότι όταν φτάνω στο τελευταίο βήμα, μου λέει ότι δε μπορεί να ολοκληρώσει την αγορά. Μπορείτε να μου πείτε με τι κάρτα αγοράζετε τις εφαρμογές; Με την προπληρωμένη της ΑΤΕ, έχω αγοράσει από paypal, amazon και άλλο site με δικό του σύστημα...
Εγω εχω κανει λογαριασμο με μια προπληρωμενη καρτα της τραπεζας Κυπρου και κανω κανονικα αγορες στο Marketplace χωρις κανενα προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ουτε εγω εχω κανενα προβλημα.και εγαρμογες και τραγουδια κανονικα.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

αν ειμαι σε λαθος ενοτητα ας με διορθώσετε.για καποιο λογο χωρις να αλλαξει τιποτα στο τηλεφωνο δεν μπορω να ανοιξω τα email μου.μπαινω κανονικα στην σελιδα του yahoo και οταν παω να ανοιξω η καινουριο μειλ η παλιο δεν ανοιγει.μου βγαζει ενα error.το κανει και σε κανεναν αλλον?
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

αν ειμαι σε λαθος ενοτητα ας με διορθώσετε.για καποιο λογο χωρις να αλλαξει τιποτα στο τηλεφωνο δεν μπορω να ανοιξω τα email μου.μπαινω κανονικα στην σελιδα του yahoo και οταν παω να ανοιξω η καινουριο μειλ η παλιο δεν ανοιγει.μου βγαζει ενα error.το κανει και σε κανεναν αλλον?

 

Οταν λες μπαινω στη σελιδα τι εννοεις ?? Απο που μπαινεις?? απο τον ΙΕ ???

Αλλους λογαριασμους εχεις ??? Δουλευουν ..??? Ειναι official i custom rom ??

Link to comment
Share on other sites

ανοιγω τον ιε.μετα παταω yahoo,ανοιγει η σελιδα,βλεπω τα εισερχομενα μου αλλα οταν παω να ανοιξω να διαβασω καποιο μειλ δεν μπορω να το διαβασω.μου λεει συγκεκριμενα error pcdata invailid char value 26.εχω αλλους λογαριασμους και διαβαζω κανονικα τα μειλ.ειναι η toutch it 7.10.7720.68 δεν ξερω πως βλεπεις αν ειναι official η custom
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

ανοιγω τον ιε.μετα παταω yahoo,ανοιγει η σελιδα,βλεπω τα εισερχομενα μου αλλα οταν παω να ανοιξω να διαβασω καποιο μειλ δεν μπορω να το διαβασω.μου λεει συγκεκριμενα error pcdata invailid char value 26.εχω αλλους λογαριασμους και διαβαζω κανονικα τα μειλ.ειναι η toutch it 7.10.7720.68 δεν ξερω πως βλεπεις αν ειναι official η custom

 

η toutch it ειναι custom....

Γιατι δεν σεταρεις τον λογαρισμο κανονικα αποτο μαιλ των WP7 και να τα διαβαζεις απο κει αντι απο τον ΙΕ.

Δεν εχω βαλει yahoo (δεν εχω) αλλα δεν νομιζω να εχεις προβλημα..Καντο και πες μας !!!

Link to comment
Share on other sites

η toutch it ειναι custom....

Γιατι δεν σεταρεις τον λογαρισμο κανονικα αποτο μαιλ των WP7 και να τα διαβαζεις απο κει αντι απο τον ΙΕ.

Δεν εχω βαλει yahoo (δεν εχω) αλλα δεν νομιζω να εχεις προβλημα..Καντο και πες μας !!!

 

ok.το έκανα και τώρα μπορώ να τα ανοίξω.ευτυχως που δεν έκανα update γιατί θα ελεγα ότι αυτό φταίει

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

ok.το έκανα και τώρα μπορώ να τα ανοίξω.ευτυχως που δεν έκανα update γιατί θα ελεγα ότι αυτό φταίει

 

Αυτος ειναι ο τροπος που προτεινει η MS για ολα τα μαιλ. Οχι απο web !!!!

Χαιρομαι που το ελυσες !!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν υπαρχει το xbox copmanion στην ελλαδα γιατι εχει βγει αμερικη και αγγλια και ελλαδα δεν εχει βγει???
Link to comment
Share on other sites

Νεότερη έκδοση NOKIA οδήγηση 1.0.0.1101 http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20117055&postcount=164 αλλά πάλι με χρήση ίντερνετ για τον υπολογισμό διαδρομής
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νεότερη έκδοση NOKIA οδήγηση 1.0.0.1101 http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20117055&postcount=164 αλλά πάλι με χρήση ίντερνετ για τον υπολογισμό διαδρομής

 

ξερει κανεις αν εχει μεσα χαρτες της κυπρου γιατι δεν διαβασα κατι σχετικο

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν εχει μεσα χαρτες της κυπρου γιατι δεν διαβασα κατι σχετικο

 

Την έκδοση αυτή των χαρτών την έχω από όταν πήρα το κινητό. Δηλαδή από τις 30 Νοέμβρη. Mετά από αναβάθμιση μέσω market εννοώ.

Μόλις μπήκα να δω για την προσθήκη χάρτη στο Nokia Drive αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει Κύπρος.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν εχει μεσα χαρτες της κυπρου γιατι δεν διαβασα κατι σχετικο

 

οχι δεν υπάρχει αναλυτικός χάρτης Κύπρου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νεότερη έκδοση NOKIA οδήγηση 1.0.0.1101 http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20117055&postcount=164 αλλά πάλι με χρήση ίντερνετ για τον υπολογισμό διαδρομής

 

 

εχω την προηγουμενη εκδοση. το update πως γινεται απλα κατεβαζουμε και περναμε το xap αυτο στο κινητο και γινεται το update ?

Link to comment
Share on other sites

εχω την προηγουμενη εκδοση. το update πως γινεται απλα κατεβαζουμε και περναμε το xap αυτο στο κινητο και γινεται το update ?

 

Δεν κάνει ενημέρωση στο ίδιο, σβήσε το παλιο nokia drive αλλιώς θα εχεις 2 προγραμματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια ρύθμιση που μπορώ να στέλνω τις φωτογραφίες από το κινητό στο skydrive σε αρχική ανάλυση? Όταν δοκιμάζω κατεβάζει την ανάλυση πολύ χαμηλά.
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Στο Skydrive ανεβαίνουν πάντα σε χαμηλώτερη ανάλυση. Αν θες να φτιάξεις backup στο Skydrive θα πρέπει να τις ανεβάσεις από τον υπολογιστή.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει ενημέρωση στο ίδιο, σβήσε το παλιο nokia drive αλλιώς θα εχεις 2 προγραμματα

 

αρα κανω εγκασταση ξανα σαν ενα καινουριο. Thanx !!!:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.

ενδιαφερομαι να μεταφερθω και γω στο windows phone 7 απλα να ρωτησω οποιος γνωριζει αν υπαρχει εφαρμογη τυπου iblacklist (iphone) η SPC (android) .ουσιαστικα μπλοκαρει κλησεις και μυνηματα οσων εχεις σε blacklist.

ευχαριστω

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

επιασα ενα windows στα χερια μου και μπορω να πω μου αρεσε αρκετα.σιγουρα τα apps ειναι αρκετα λιγοτερα απλα ρωτω αν εχει τυπου blacklist app.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Θα αφήσεις το android για windows?

 

γιατι που ειναι το παραξενο?

 

οσο για την εφαρμογη που ψαχνεις αν εχεις samsung η ξεκλειδωσεις το κινητο σου για να περνας apps γινεται

 

http://wmpoweruser.com/samsung-releases-call-blocking-app-for-its-devices/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...